Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Inszy napisał:

Oby Tita były lepsze niż Titta, które brzmiały bardzo słabo. Ale to chyba tylko zbieżność nazwy, bo stare Tittasy są włoskie ;) 

 

Titta to chyba innej marki, tak? :D Trochę mnie wystraszyłeś :D

Tu są Tita od OE Audio: https://www.oeaudio.net/tita

Moje to ani nie Titta, ani nawet nie Tita, tylko te: https://www.oeaudio.net/ala

Zobaczymy jak przyjdą, mam nadzieję, że będą coś warte :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, ryankgb napisał:

Właśnie zamówiłem model ALA BA-1C od producenta z Japonii przez ich stronę internetową.

 

Czyli bez udziału aliexpress? Tam są po 69 $. Mnie chodziły trochu po głowie Tanchjim Darling ale puściło jak zobaczyłem cenę...(420 $)...🙄

Edytowane przez janek patufka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, janek patufka napisał:

 

Czyli bez udziału aliexpress? Tam są po 69 $. Mnie chodziły trochu po głowie Tanchjim Darling ale puściło jak zobaczyłem cenę...(420 $)...🙄

 

Tak, właśnie przekonała i zdziwiła jednocześnie mnie cena na stronie producenta, która jest niższa niż na Ali, a dodatkowo mam do wyboru złącze 2 pin, którego na Ali nie można wybrać. To jednak wydaje mi się błędem na stronie producenta, ale może się uda mieć 2 pin :D W kazdym razie zamówiłem bezpośrednio, jak przystało na egzotyki :D

 

Uff, cena Darling nie do przejścia :D Zreszta, to już grubo nie ten temat haha ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, ryankgb napisał:

Uff, cena Darling nie do przejścia :D Zreszta, to już grubo nie ten temat haha ;)

Tak, dokładnie. Nie ten wątek. To bardziej była dygresja związana z ich kształtem, budową. Od razy te Darling mi się skojarzyły. Od wczoraj kuszą mnie zielonkawe Urbanfuny..(zdecydowanie w temacie cenowym 😉

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ryankgb napisał:

a przy okazji mają fajne przejściówki 2pin/mmcx :)

Ale drogo, ja za takie płacę na ali po 3$ 

https://pl.aliexpress.com/item/4000302353396.html?spm=a2g0o.cart.0.0.11233c00Vx7aE6&mp=1

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Jaro54 napisał:

 

To prawda, drogie to one są, ale ładniusie, malutkie i wyglądają solidnie :D Bardziej jako ciekawostka o tym wspomniałem, bo sam właśnie ze względu na cenę i tak ich nie brałem :P . Marka świeża, jeszcze się "ułoży" rynkowo pewnie w zależności od ilości chętnych nabywców :D

Edytowane przez ryankgb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam te po 25$ i te za 3$ różnic nie ma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja je mam i tak gorąco nie polecam, bo przynajmniej w mojej parze średnica pinów lekko wykracza ponad 0,78mm, więc po takiej aplikacji każdy normalny kabel zacznie się robić luźny w gniazdach słuchawek.

Nie wiem czy wszystkie tak mają, czy to kwestia kontroli jakości, ale zachwytu nad nimi nie poczułem.

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moje jedne i drugie dobre i nie mam problemu z żadnymi słuchawkami, ani z montażem, ani z wyjęciem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Inszy napisał:

Ja je mam i tak gorąco nie polecam, bo przynajmniej w mojej parze średnica pinów lekko wykracza ponad 0,78mm, więc po takiej aplikacji każdy normalny kabel zacznie się robić luźny w gniazdach słuchawek.

Nie wiem czy wszystkie tak mają, czy to kwestia kontroli jakości, ale zachwytu nad nimi nie poczułem.

Tak samo mam. Mam dwie pary i ten sam efekt, rozpychają gniazdo słuchawek.

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yinyoo bk2 nawet fajnie graja. 

Z lucky bag dostałem yinyoo pro 2 kable po balance jeden żółty mmcx coś takiego

 

https://www.aliexpress.com/item/32879722167.html?spm=2114.12010612.8148356.23.20805849cIuWCr

 

Drugi zesta słuchawek z mic miedziany kabelek nie odpinany podobne do tych samych co asus rog do telefonu dodają.

Mogę wrzucić później fotki jak ktoś jest zainteresowany.

Te nieodpinane to na pudełku nazwa KINBOOFI.

 

kinboofi.jpg

https://www.aliexpress.com/item/32848955585.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.32075786qxT8bs&algo_pvid=95bfb657-558f-4bf9-b3b2-a8664860c014&algo_expid=95bfb657-558f-4bf9-b3b2-a8664860c014-0&btsid=0b0a556e16091811209053486e5c69&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

te dostałem też w paczce.

https://www.head-fi.org/showcase/kinboofi-y1.23493/reviews recka do tych z miedzianym kablem.

kinboofi2.jpg

4 godziny temu, Dima napisał:

Tak samo mam. Mam dwie pary i ten sam efekt, rozpychają gniazdo słuchawek.

Witam. Mam ten sam problem ale chyba dlatego że użyłem zamiast 0.75mm to 0.78mm i jak mówisz kabelki wypadają z tych pinóww 2PIN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd masz, bo moje używam do Blonòw, Triple.Fi 10,LZ A6 mini i innych i nie mam problemów. A używam przeszło rok 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam z linków z tego tematu, więc to samo źródełko raczej. Mam dwie pary Blonów m.in. z tego powodu. Jedne pod kabelek, drugie pod Trn po bt z tą przedłużką właśnie.  

Edytowane przez Dima
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.12.2020 o 21:33, janek patufka napisał:

Witam, chyba...przed ponad rokiem w tym wątku były mocno chwalone, myślicie, że to jest to samo...? O tym piszę:

https://pl.aliexpress.com/item/32777412484.html?spm=a2g17.12010615.8148356.9.60393fd9QAfj0W

 

🙄

Miałem takie zielone, które były podobno OEMem tychże Urbanfunów. Zresztą te Urbanfuny też miałem.
Jak za taką kasę to brać :)

EDIT: Te pierwsze to były MaGaosi HLSX-808

Edytowane przez docentore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, docentore napisał:

Zresztą te Urbanfuny też miałem.Jak za taką kasę to brać :)

 

👍

 

Nabyłem, naprawdę ładne, zieloniutkie, podobają mi się. 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marco-polo napisał:

nikt nie wie nic o tych lucky bag co wstawiłem info?

Grają dosyć jasno i ostro te japońskie aż w uszach piszczy.

 

Ja Ci szczerze napiszę, że wyglądają okropnie. Nigdy bym nawet nie pomyślał, że może być to potencjalny zakup. A jeszcze, gdy dodałeś, że to rozjaśniony potworek, to tylko krucyfiksem i czosnkiem bym się przed nimi bronił ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, P1gu napisał:

@ryankgb kiedy spodziewasz się przybycia KZ DQ6? Bardzo mnie one intrygują po doświadczeniu z przetwornikiem XUN w Z1. :)

 

Myślę, że niedługo mimo, że w trasie są dopiero od 29.12, ale po śledzeniu widzę, że nie ociągają się z nią :D 

 

Ja też mam spore oczekiwania względem nich, Z1 to był majstersztyk :D Zresztą porównam Z1 z DQ6 ucho w ucho to zobaczymy 😁

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności