Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem się z Wami podzielić pewnym wyjątkowym wydarzeniem, jakie mnie dzisiaj spotkało, a mianowicie "chiński rekord prędkości"

 

W piątek wieczorem 18-ego zrobiłem zamówienie na AliExpress, dzisiaj przed południem miałem już paczkę w rękach! 5 dni, do tego wzmożony okres przedświąteczny i oczywiście z międzylądowaniem w Liege.

Do teraz nie mogę w to uwierzyć jak to się stało, że została zakrzywiona chińska czasoprzestrzeń :D

 

Oby wszystkie nasze paczki nabierały takich prędkości. Tego sobie i Wam wszystkim życzę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Play napisał:

Przyszły dziś do mnie Kz EDX. Na szybko sprawdzone, wrzuciłem chińskie pianki i odpalam Infected Mushrooms - The Gathering. Co mogę powiedzieć, to to, że za 25 baaaaaardzo pozytywnie zaskakują. Na pewno jako prezent nie zaszkodzą, zwłaszcza z piankami. A i jako zapasowa para dadzą radę. Tyle po godzinie

Można się cieszyć dobrym sq (naprawdę da się lubić ich dźwięk) i nie martwić się, że ktoś je ukradnie, czy że się popsują. :)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, SeagaL napisał:

W piątek wieczorem 18-ego zrobiłem zamówienie na AliExpress, dzisiaj przed południem miałem już paczkę w rękach! 5 dni, do tego wzmożony okres przedświąteczny i oczywiście z międzylądowaniem w Liege.

A moje Smabat DIY najpierw ponad 3 tygodnie w Liege, a teraz od 15-ego ciągle "on transport to the country of destination" przez PostNL.

 Jeszcze nic tak długo  mi nie szło z Ali. Niedługo będzie dwa miechy.

Na piechotę ...rwa w tym czasie by już Chińczyk przyniósł .

Edytowane przez deadman42
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, SeagaL napisał:

Chciałem się z Wami podzielić pewnym wyjątkowym wydarzeniem, jakie mnie dzisiaj spotkało, a mianowicie "chiński rekord prędkości"

 

W piątek wieczorem 18-ego zrobiłem zamówienie na AliExpress, dzisiaj przed południem miałem już paczkę w rękach! 5 dni, do tego wzmożony okres przedświąteczny i oczywiście z międzylądowaniem w Liege.

Do teraz nie mogę w to uwierzyć jak to się stało, że została zakrzywiona chińska czasoprzestrzeń :D

 

Oby wszystkie nasze paczki nabierały takich prędkości. Tego sobie i Wam wszystkim życzę!

Zazdroszczę! Moja przesyłka z adapterem 2.5-4.4 i futerałem na PAW S1 leży od dwóch tygodni bez ruchu gdzieś w Europie. Zapewne już od dawna w Polsce, bo kto by tam ją pogonił do odbiorcy w okresie przedświątecznym. Co najlepsze, do Europy dotarła po 4 dniach od zamówienia... 😂

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest w Polsce. Jest w Holandii tak jak moje M2 DYI od 25 listopada do 15 grudnia paletaly się po Holandii i 19 grudnia wylądowały w Warszawie i 22 u mnie 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Jaro54 napisał:

Nie jest w Polsce. Jest w Holandii tak jak moje M2 DYI od 25 listopada do 15 grudnia paletaly się po Holandii i 19 grudnia wylądowały w Warszawie i 22 u mnie 

W Holandii to na pewno nie jest, co najwyżej w Liege, do którego przyleciała, czyli w Belgii 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, z Liege dość szybko do Den Haag w Holandii 

Tu jest link zobacz

https://parcelsapp.com/en/tracking/LT384275190NL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten holenderski PostNL to jest wrzód na d... Jak widzę tylko, że mam przesyłkę przez PostNL to już wiem, że będę czekał i czekał. Zdarza się, że paczki z Penon'a z Hongkongu przejmuje ten syf i miałem wtedy tak jak piszecie - paczka lądowała po kilku dniach w Europie, a potem podróżowała np. przez Amsterdam, Hage, Antwerpie i dopiero do Liege, żeby polecieć do Polski. Paranoja. I jeszcze w międzyczasie leżała z 10 dni w Amsterdamie na "kwarantannie"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jaro54 napisał:

Nie, z Liege dość szybko do Den Haag w Holandii 

Tu jest link zobacz

https://parcelsapp.com/en/tracking/LT384275190NL

No właśnie moja leży w Liege, także według tego trackingu :D nigdy mi się nie zdarzyło, żeby wędrowała przez Holandię, stąd moje zdziwienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy ktoś miał możliwość sprawdzenia tego adaptera/DAC w iPhonie? Czy poprawia brzmienie w porównaniu z ortginalną przejściówką Apple?
 

83,22 zł | Xiaofan ab03 Apple 11 adapter słuchawek dekodowanie DAC 8p7xs do 3.5 / 2.5 / 4.4 zbalansowany adapter
https://star.aliexpress.com/share/share.htm?image=Uf3495149c75b46d5993f771b000b013cb.jpg&businessType=ProductDetail&title=83%2C22 zł | Xiaofan ab03 Apple 11 adapter słuchawek dekodowanie DAC 8p7xs do 3.5 %2F 2.5 %2F 4.4 zbalansowany adapter&platform=AE&redirectUrl=https%3A%2F%2Fwww.aliexpress.com%2Fitem%2F4001296776007.html%3F%26srcSns%3Dsns_Copy%26tid%3Dwhite_backgroup_101%26mb%3DYvAWr5jqoLmGd1e%26businessType%3DProductDetail%26spreadType%3DsocialShare

19 godzin temu, Play napisał:

Przyszły dziś do mnie Kz EDX. Na szybko sprawdzone, wrzuciłem chińskie pianki i odpalam Infected Mushrooms - The Gathering. Co mogę powiedzieć, to to, że za 25 baaaaaardzo pozytywnie zaskakują. Na pewno jako prezent nie zaszkodzą, zwłaszcza z piankami. A i jako zapasowa para dadzą radę. Tyle po godzinie

Które pianki są odpowiednie do EDX?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy trafiło się komuś, że w KZ EDX jedna słuchawka grała minimalnie ciszej? Nie mam jak tego zmierzyć ale odnoszę wrażenie, że dźwięk jest lekko "przechylony" na prawą stronę. 

Słucham muzyki z Clipa Sport i same słuchawki w tej cenie grają rewelacyjnie.

Następne będą TRN V90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Kuba_622 napisał:

Podzielam, comply temperują im wyższą średnicę. Niestety, też łagodzą najwyższą górę, acz można z tym żyć.

Generalnie świetne słuchawki są grosze. Super zejście na basie, rozdzielczość pasm wybitna w tej cenie. Wybita wyższa średnica, potem góra i niższy bas, gdzieś tam wyższy bas i niska średnica schowane, ale można to skorygować tipsami. Fajna scena, z małą, ale jednak zaznaczoną głębią. Do tego bardzo wygodne. Wystarczy dokupić kabel bt od KZ i mamy świetny zestaw outdoorowy za grosze.

Edytowane przez Play
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.12.2020 o 00:46, Play napisał:

Przyszły dziś do mnie Kz EDX. Na szybko sprawdzone, wrzuciłem chińskie pianki i odpalam Infected Mushrooms - The Gathering. Co mogę powiedzieć, to to, że za 25 baaaaaardzo pozytywnie zaskakują. Na pewno jako prezent nie zaszkodzą, zwłaszcza z piankami. A i jako zapasowa para dadzą radę. Tyle po godzinie

https://www.linsoul.com/products/kz-edx to te? Też zamówiłem ze względu na niską cenę. Podobno 30 godzin i wygrzane będą i inaczej grały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, marco-polo napisał:

https://www.linsoul.com/products/kz-edx to te? Też zamówiłem ze względu na niską cenę. Podobno 30 godzin i wygrzane będą i inaczej grały.

 

Już to pisałem nie raz w tym wątku - za 25 zł one NIE MAJĄ PRAWA TAK DOBRZE GRAĆ. Już z pudełka grają dobrze, a po jakimś czasie to dopiero panie... Pewnie pojawią się malkontenci, narzekacze, znajdą jakieś braki, że coś tam nie brzmi jak trzeba. Ale przypomnę - to DWAJŚCIA PINĆ ZŁOTY.

Edytowane przez Mr Krzychoo
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, marco-polo napisał:

https://www.linsoul.com/products/kz-edx to te? Też zamówiłem ze względu na niską cenę. Podobno 30 godzin i wygrzane będą i inaczej grały.

Tak, te :) nawet nie wiem, czy moje już są wygrzane. Ale serio, za 25 zł to każdy powinien je spróbować

Edytowane przez Play
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mr Krzychoo napisał:

 

Już to pisałem nie raz w tym wątku - za 25 zł one NIE MAJĄ PRAWA TAK DOBRZE GRAĆ. Już z pudełka grają dobrze, a po jakimś czasie to dopiero panie... Pewnie pojawią się malkontenci, narzekacze, znajdą jakieś braki, że coś tam nie brzmi jak trzeba. Ale przypomnę - to DWAJŚCIA PINĆ ZŁOTY.

Ja wiem że jak każdej parze słuchawce dobierzesz odpowiedni tor daca i op ampa oraz kabelek srebrny czy miedź to zawsze wpływa % na dźwięk ale czasem człowiek ma takie w sobie odczucie też że musi grać lepiej. Poza tym różne słuchawki nadają się do różnych przeznaczeń do studia nagrań inne do odsłuchu. Poza tym modelować można też tipsami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chyba...przed ponad rokiem w tym wątku były mocno chwalone, myślicie, że to jest to samo...? O tym piszę:

https://pl.aliexpress.com/item/32777412484.html?spm=a2g17.12010615.8148356.9.60393fd9QAfj0W

 

🙄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Hustler napisał:

KZ EDX i QKZ VK4 to moim zdaniem świetne słuchawki za grosze. VK4 to równiejsze, bardziej naturalne granie. Teraz chcę jeszcze przetestować nowe BLON 01 lub starsze BL-03 i możliwe, że będzie to moja święta trójca budżetowych słuchawek.

Moje Vk4 nie grały naturalniej i grały większą v od EDX. Musiałem im zresztą przyblokować taśmą micropore dysze, bo mocno szelesciły jasną górą..  Może coś pozmieniali w ich konstrukcji w międzyczasie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności