Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 17.12.2020 o 00:50, Hustler napisał:

Kolejna nowość od KZ - tym razem 3 przetworniki dynamiczne. :D

https://pl.aliexpress.com/item/1005001879050215.html

Wypowie się ktoś o wygodzie tego typu słuchawek? Mam małe uszy i mało które doki mi pasują. Wiem że to indywidualna sprawa ale może ktoś ma jakieś doświadzczenie? :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.12.2020 o 08:15, ryankgb napisał:

 

Nawet lepiej :D

Kupon z Coupol Pal + kod L4VTXEB7KUHA (w kuponach sprzedawcy) na prawie 19 zł w AK Audio Store i można zejść ładnie z ceną :D

 

No dobra, ale jak to zrobić?? I za ile wyrwałeś??

 

Edytowane przez Mr Krzychoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Pikus napisał:

 

Tutaj w aplikacji mobilnej wyskakuje 19,46$:

https://pl.aliexpress.com/item/1005001415425998.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.1b032e0esVZHnU

Na razie jednak się wstrzymam z zakupem, poczekam na recenzje. Niby fajnie że są 3 dynamiki, potencjał jest, ale połączyć to wszystko, żeby dobrze zagrało to jednak inna sprawa.

Edytowane przez Mr Krzychoo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pikus napisał:

Wypowie się ktoś o wygodzie tego typu słuchawek? Mam małe uszy i mało które doki mi pasują. Wiem że to indywidualna sprawa ale może ktoś ma jakieś doświadzczenie? :))

To zależy. Są raczej wygodne. Ale jeśli masz małe uszy, to chyba lepszym wyborem byłby Moondrop SSP/SSR, na zdjęciach wyglądają na dużo większe niż w rzeczywistości, ale koledzy wyżej je mają i na bank się ze mną zgodzą ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, moje KZ ZS5 (I) właśnie dokonały żywota. Dobre to były chi-fi słuchawki i nie zapomnę ich nigdy. Niemniej, przyszła pora na coś nowego i tym samym zwracam się do Was z zapytaniem, w co chińskiego warto by celować.

 

Co jest dla mnie ważne:

*neutralność (nienawidzę ani V-ki, ani wypchanej za mocno średnicy) 

*przyda się dociążenie (będzie słuchane łojenie, gitary elektryczne, ale też wiolonczela i kontrabas) 

*separacja instrumentów 

*jakaś scena (nie wymagam cudów i buk wie jakiego imagingu, to jest oczywiste w tej cenie i kategorii - chcę tylko uniknąć ściany z dźwięków). 

 

Cena? Mogę posmarować tak do 100$ maks (im mniej, tym lepiej - cebula here).

 

Z góry dziękuję za wszelkie podpowiedzi! :)

Edytowane przez joysofjoyc4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie racja, gdy sobie przeglądam ten wątek, to królują tu raczej pozycje do maks. 100$.

 

Po krótkim namyśle obniżam budżet (nie potrzeba mi aż tak drogich doków, tym bardziej, że praktycznie nie ma opcji przesłuchania ich przed zakupem => strata na odsprzedaży, gdy jednak nie podejdą) i dalej słucham Państwa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję tfz no3 19th. Po zniżkach można za jakieś 220-240 zdobyć. Sporo basu ale dobrej jakości, scena, separacja, góra nie nachalna. Całkiem dobre granie.
O tu np.
290,68 zł 49%OFF | TFZ No.3 Third Generation Unit In-Ear Earphone Dynamic Driver Transparent Sport HiFi Headphones Detachable 0.78 mm 2pin Headset
https://a.aliexpress.com/_B14SeR
Wysłane z mojego KING_KONG_3 przy użyciu Tapatalka



  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Mr Krzychoo napisał:

 

Tutaj w aplikacji mobilnej wyskakuje 19,46$:

https://pl.aliexpress.com/item/1005001415425998.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.1b032e0esVZHnU

Na razie jednak się wstrzymam z zakupem, poczekam na recenzje. Niby fajnie że są 3 dynamiki, potencjał jest, ale połączyć to wszystko, żeby dobrze zagrało to jednak inna sprawa.

 

Z kuponem ze sklepu wyszło 72,24zł 😊

 

Wachałem się czy zamówić, ale jak dowiedziałem się że główny dynamik to XUN (czyli ten z Z1), wachania minęły 😜

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do wiary, że za niecałe 20$ można mieć tyle dobra. Do plumkania w tle i to prosto z laptopa jest lepiej niż dobrze, a taki Up4 jest w zupełności wystarczający.

 

Moje budżetowe odkrycie 2020 - Blon BL01

 

20201216_085456.jpg

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jot R napisał:

Nie do wiary, że za niecałe 20$ można mieć tyle dobra. Do plumkania w tle i to prosto z laptopa jest lepiej niż dobrze, a taki Up4 jest w zupełności wystarczający.

 

Moje budżetowe odkrycie 2020 - Blon BL01

Jak one grają? Napisz nam proszę kilka słów więcej.

Masz może możliwość porównania z BL03?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BL03 nie słyszałem więc dokładny opis brzmienia i porównanie zostawię @ryankgb

Napiszę tylko od siebie, że jak inne słuchawki prężą muskuł na niżej schodzący bas, więcej szczegółów czy bardziej rozdmuchaną scenę itp., to BL01 po prostu gra muzykę. Lekko ocieplona średnica, średnio-basowe, ale bez braków w innych pasmach. I prosto z pudełka na stockowym kablu i tipsach nic nie kłuje, nic nie brakuje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, ryankgb napisał:

 

Ja będę porównywał do BL-03 jak skończę pisać recenzję, ale najpierw KBear Lark :D 

 Są tacy co czekają na 01..!!!

 

😷

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Standardowo dla mnie po roku padł kabel z Blonach bl-03.

Jaki i skąd(ali?) kabel zastępczy skombinować  ?

Czy jest opcja zakupu czegoś z mikrofonem czy zostają mi bez  ?

na szybko znalazłem coś takiego :

https://pl.aliexpress.com/item/32984098912.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.dd71618aTw5Vzr&algo_pvid=4121251c-e6da-4cfc-8057-8319a8d670ec&algo_expid=4121251c-e6da-4cfc-8057-8319a8d670ec-2&btsid=2100bde116087064520622003e6c33&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, 99tomcat napisał:

Witam
Standardowo dla mnie po roku padł kabel z Blonach bl-03.

Jaki i skąd(ali?) kabel zastępczy skombinować  ?

Czy jest opcja zakupu czegoś z mikrofonem czy zostają mi bez  ?

na szybko znalazłem coś takiego :

https://pl.aliexpress.com/item/32984098912.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.dd71618aTw5Vzr&algo_pvid=4121251c-e6da-4cfc-8057-8319a8d670ec&algo_expid=4121251c-e6da-4cfc-8057-8319a8d670ec-2&btsid=2100bde116087064520622003e6c33&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

pozdrawiam

 

Dokładnie taki kabelek miałem jako jeden z pierwszych lepszych kabelków i polecam w tej cenie ;)

Tysiąc razy lepszy niż ten fabryczny z zestawu BL-03. Będziesz zadowolony :D

Co do mikrofonu to są jakieś tam kabelki z mikrofonem, ale wybór jest mocno ograniczony, a dodatkowo tracisz na jakości dźwięku przez mikrofon na kablu.

Przy okazji jakbyś chciał z Blonów zrobić bezprzewodowe to zerknij na TRN BT20S ;)

Do BL-03 szukaj kabla 2 pin 0.78 lub 2 pin 0.78 TFZ (fabryczny), w zależności czy zależy Ci na tym żeby kabel miał wtyczkę z kwadratowa końcówka jak fabrycznie, czy zwykłe uniwersalne 2 pin - wtedy kabel będziesz miał wyżej o to wystające złącze ze słuchawek, co u mnie osobiście się lepiej sprawdza szczególnie w przypadku BL-03 ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na TRN BT20S Blony leżą w uchu jak przyklejone 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie najtaniej, tylko patrz by był to BT20S a nie BT20, bo bez S nie ma aptX

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszły dziś do mnie Kz EDX. Na szybko sprawdzone, wrzuciłem chińskie pianki i odpalam Infected Mushrooms - The Gathering. Co mogę powiedzieć, to to, że za 25 baaaaaardzo pozytywnie zaskakują. Na pewno jako prezent nie zaszkodzą, zwłaszcza z piankami. A i jako zapasowa para dadzą radę. Tyle po godzinie

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności