Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Jaro54 napisał:

spróbuj z tipsami Ostry. Mnie Blony BL03 na innych nie pasowały, za krótka tulejka a na Ostrych siedzą jak należy

a gdzie mozna takowe kupić? nie moge znaleźć

edit: zauwazylem juz linka, niewazne

 

 

btw. jakie polecacie tipsy do Senfer dt6? 🙂

Edytowane przez meehooj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.11.2020 o 17:49, Nazar70 napisał:

Dotarły do mnie Blony 01. Tak na szybko w porównaniu do BL03 (05 nie znam)  - lepiej opanowany dół, mam wrażenie, że sporo lepiej. Więcej góry ale potrafi "zaszeleścić".

 

Tak se z rana cisnąc autobusem przez Modlińską luknąłem.. Mili i fajni koledzy z Dalekiego Wschodu piszą podobnie. Ja bym je kilka dni potrzymał grając, powygrzewać. 

aż mnie korci...😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, janek patufka napisał:

 

Tak se z rana cisnąc autobusem przez Modlińską luknąłem.. Mili i fajni koledzy z Dalekiego Wschodu piszą podobnie. Ja bym je kilka dni potrzymał grając, powygrzewać. 

aż mnie korci...😉

A wygrzewam, wygrzewam :D Całkiem przyzwoite granie wychodzi - z górą szaleństwa wielkiego nie ma ale i tak jest lepiej niż 03. A i ciężkie cholery są - jak mi z łap wyleciały i perdolły na ten szklany stolik ze zdjęcia, to huk był, jakbym spóźnioną petardę na 11.11 odpalił 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doradźcie jakieś fajne słuchaweczki. :) Niedawno kupiłem kolejną parę BL-03  na zapas. Zastanawiam się nad BL-01 i 05, bo w fajnych cenach teraz chodzą, ale coś wątpię by 03 przebiły, więc może coś nowego. Poza tym niektórzy piszą, że bl-03 wydawały im sią niewygodne, a te nowe są idealne. No to na 99% będą dla mnie mniej wygodne, bo Bl-03 to dla moich uszu perfekcja ergonomii.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LZ A6 MINI teraz jak poszukasz to trochę ponad 40$ dostaniesz. A to już w stosunku do Blonòw BL 03 inny świat. W tej cenie rewelacja 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Jaro54 napisał:

LZ A6 MINI teraz jak poszukasz to trochę ponad 40$ dostaniesz. A to już w stosunku do Blonòw BL 03 inny świat. W tej cenie rewelacja 

 

Do muzyki EDM (głównie House i Hardstyle) też polecasz, czy subbass jest zbyt mało wykształcony?

Jak z komfortem w mniejszych uszach z węższymi kanałami?

Edytowane przez Yoshimatsu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście, a rano jak szukałem dla kolegi po 43,58 i z kuponami wyszło 37,67$. Produkcja zakończona i kończą się zapasy na hurtowniach 

4 minuty temu, Yoshimatsu napisał:

 

Do muzyki EDM (głównie House i Hardstyle) też polecasz, czy subbass jest zbyt mało wykształcony?

Jak z komfortem w mniejszych uszach z węższymi kanałami?

Subbas zależy od seala, ja do nich używam tipsów Ostry 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Jaro54 napisał:

No rzeczywiście, a rano jak szukałem dla kolegi po 43,58 i z kuponami wyszło 37,67$. Produkcja zakończona i kończą się zapasy na hurtowniach 

Subbas zależy od seala, ja do nich używam tipsów Ostry 

Zgadzam się, ale też od charakterystyki wystrojenia. Jak będzie rolloff klika db poniżej jakiejś frekwencji ( widziałem w kliku pomiarach w testach, szczególnie przy słuchawkach bez V-ki), to nie wyobrażam sobie, że nawet najlepszy seal pomoże.

 

Osobiście szukam słuchawek z soldną porcją czystego basu, które sprawią mi frajdę ze słuchania EDM (może być V-ka, U i jak tam jeszcze zwą różne podbicia), nie zależy mi na jak najbardziej analitycznym dzwięku. Jestem dosyć wrażliwy na wysokie, kłujące tony, dlatego górne pasmo może być trochę spokojniejsze.

 

Po czytaniu tego wątku przez klika dni, mam taki mętlik w głowie, że skłaniam się zamówic EDXy albo VK4 plus kabelek BT, a nuż przypadną mi do gustu 😅

 

Albo jednak trochę więcej kasy wyłożyć na Tinhifi T2 Plus?

 

Ech, nie znoszę decyzji xD

Edytowane przez Yoshimatsu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już T4 bo T2 to raczej monitorowe granie. Jak szukasz basu to Pioneer CX8 lub słuchawki Klipsch. Tam masz konkretny bas i dobrze kontrolowany 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Jaro54 napisał:

To już T4 bo T2 to raczej monitorowe granie. Jak szukasz basu to Pioneer CX8 lub słuchawki Klipsch. Tam masz konkretny bas i dobrze kontrolowany 

Dzięki za podpowiedzi! Chciałbym jednak popróbować kilka modeli z kategorii chi-fi, zanim zapłacę za markę i marketing jakiegoś giganta elektronicznego. Potrzebuję również coś od razu z BT, albo z wymiennym kabelkiem żeby podpiąć BT, ponieważ moja komórka nie ma mini-jacka.

 

T2 mają być analityczne, ale T2 Plus niby już nie aż tak, jeśli można wieżyc jakimś testom. T4 cenowo już wychodzą dosyć drogo jak na pierwszy zakup chi-fi, narazie myślę sie nie odważę tyle wydać.

 

Aktualnie z IE słucham głównie na RHA MA390 Wireless, są spoko, ale nie powalają na kolana. Zwykłe  RHA MA390 bez BT kosztują około 90zł, więc nie są to słuchawki jakichś najwyższych lotów.

 

Liczę, że uda mi się znalezć coś wow, za naprawdę przystępną cenę.

 

Gdyby KZ Z1 nie grały tylko 2 godzin, już bym je dawno zamówił, z opisów (również Ryana) wydają się naprawdę ciekawe.

Edytowane przez Yoshimatsu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Yoshimatsu napisał:

Dzięki za podpowiedzi! Chciałbym jednak popróbować kilka modeli z kategorii chi-fi, zanim zapłacę za markę i marketing jakiegoś giganta elektronicznego. Potrzebuję również coś od razu z BT, albo z wymiennym kabelkiem żeby podpiąć BT, ponieważ moja komórka nie ma mini-jacka.

 

T2 mają być analityczne, ale T2 Plus niby już nie aż tak, jeśli można wieżyc jakimś testom. T4 cenowo już wychodzą dosyć drogo jak na pierwszy zakup chi-fi, narazie myślę sie nie odważę tyle wydać.

 

Aktualnie z IE słucham głównie na RHA MA390 Wireless, są spoko, ale nie powalają na kolana. Zwykłe  RHA MA390 bez BT kosztują około 90zł, więc nie są to słuchawki jakichś najwyższych lotów.

 

Liczę, że uda mi się znalezć coś wow, za naprawdę przystępną cenę.

 

Gdyby KZ Z1 nie grały tylko 2 godzin, już bym je dawno zamówił, z opisów (również Ryana) wydają się naprawdę ciekawe.

Posiadam Tin Hifi T2 Plus i o ile bas rzeczywiście jest mocniejszy, tak subbas już niekoniecznie. Dlatego do muzyki elektronicznej może Ci go brakować. Ja bardziej skłaniałbym się Tobie polecić BQEYZ BQ3, w tym przedziale cenowym jeden z mocniejszych basów w ogóle. Możesz też wziąć pod uwagę BQEYZ KB100 ze względu na dość ścięte wysokie tony, więc wrażliwcom absolutnie nie zaszkodzą. Niby bas tutaj też nie jest wzmocniony, ale zawsze zadudni, gdy piosenka ma uderzenie, a do tego genialnie działa razem z EQ. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nesper Dzięki za podpowiedzi, przyjrzę się tym modelom. Już na pierwszy rzut oka BQYEZ wydaje się mieć mniej modeli, za to więcej przemyślanych konstrukcji, w KZ już połapać się nie mogę tyle tego wypuszczają...

 

@neonlight

Dzięki, przyjrzę się im. Zastanawiam się tylko, czy w tej cenie około 3 stówek za "markowe" BT, nie dostanę coś lepszego od chińczyka, ala Fiil T1 Pro? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Yoshimatsu napisał:

 

@neonlight

Dzięki, przyjrzę się im. Zastanawiam się tylko, czy w tej cenie około 3 stówek za "markowe" BT, nie dostanę coś lepszego od chińczyka, ala Fiil T1 Pro? 

Niestety na "chińczykach" się nie znam i odpuściłem je sobie po trzech modelach od KZ i jeden od TinHifi, nie moja bajka. ;)

 

Jeszcze fajnie grają Phiaton BT 120nc, trochę inna budowa, ale bardzo wygodne i równie przyjemne brzmieniowo. 👍

Edytowane przez neonlight
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yoshimatsu Z BQEYZ jest taki problem, że mają bardzo kiepski marketing. Żeby chociaż działali na poziomie takiego Moondrop, to spokojnie mieliby wystarczającą sprzedaż. A praktycznie każdy ich model coś wnosi do jakościowych Chińczyków, nawet te najtańsze modele. Polecam się z tą marką polubić :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Nesper napisał:

@Yoshimatsu Z BQEYZ jest taki problem, że mają bardzo kiepski marketing. Żeby chociaż działali na poziomie takiego Moondrop, to spokojnie mieliby wystarczającą sprzedaż. A praktycznie każdy ich model coś wnosi do jakościowych Chińczyków, nawet te najtańsze modele. Polecam się z tą marką polubić :)

 

Dokładnie, polecam tą markę z całego serducha :D

Mam praktycznie wszystkie ich modele i każdy jest wykonany świetnie i bardzo dobrze zestrojony :D

Im wyższy model tym też lepiej i bardziej imponująco wyposażony w akcesoria ;)

Do marketingu można się przyczepiać i sam jako wierny ich fan od samego początku pewnego razu dostałem po karku z akcją z Lucky Bag, ale odwdzięczyli się z nawiązką koniec końców :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@neonlight Ta budowa mi akurat pasuje, aktualnie głównie używam RHA MA390 Wireless w podobnej konstrukcji, wygodne to.

 

@Nesper Właśnie pisałem na temat BQYEZ KB1 z posiadaczem w PL(nie z Ryanem, ale wiem, ma też na sprzedaż 😉), myślę że się skuszę, raz odsłuchane, adekwatna cena no i brak czekania tygodniami

 

@ryankgb Właśnie dzięki Tobie I twoim recenzjom wkręciłem się strasznie w temat chi-fi, dzięki 😜

Już chciałem pisać w kwestii twoich BQEYZ na sprzedaż, ale odczekam odczekam jeszcze co jutro finalnie wyniknie z oferty tych używanych. 

 

Słuchałeś KB1 oraz K1? Jak je oceniasz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Dokładnie, polecam tą markę z całego serducha
Mam praktycznie wszystkie ich modele i każdy jest wykonany świetnie i bardzo dobrze zestrojony
Im wyższy model tym też lepiej i bardziej imponująco wyposażony w akcesoria
Do marketingu można się przyczepiać i sam jako wierny ich fan od samego początku pewnego razu dostałem po karku z akcją z Lucky Bag, ale odwdzięczyli się z nawiązką koniec końców
To nic się nie chwaliłeś Udało Ci się w końcu z nimi dojść do porozumienia? Coś Ci wysłali dodatkowego za te słabe akcje z Lucky Bag?

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Yoshimatsu napisał:

 

@ryankgb Właśnie dzięki Tobie I twoim recenzjom wkręciłem się strasznie w temat chi-fi, dzięki 😜

Już chciałem pisać w kwestii twoich BQEYZ na sprzedaż, ale odczekam odczekam jeszcze co jutro finalnie wyniknie z oferty tych używanych. 

 

Słuchałeś KB1 oraz K1? Jak je oceniasz? 

 

Dzięki, miło to słyszeć :D Nie sądziłem, że te recenzje wywołują aż takie poruszenie :D 

W razie czego pisz śmiało, z ceną się można dogadać ;) Jedne z nich idą jutro do teściowej bo szuka słuchawek po obecnych TRN V20, które ma już dłuższy czas, także zostanie tylko jedna para, ale nie wiem którą wybierze sobie na prezent :D 

 

Szczerze? Nie słuchałem ani jednych, ani drugich :D Nie wyciągałem ich nawet z pudełka, sam nie wiem dlaczego :D 

 

33 minuty temu, SeagaL napisał:

To nic się nie chwaliłeś emoji6.png Udało Ci się w końcu z nimi dojść do porozumienia? Coś Ci wysłali dodatkowego za te słabe akcje z Lucky Bag?

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
 

 

Tak, w sumie to nie pisałem nic do nich, a oni po prostu wysłali kolejną paczkę. Nie wiem co w niej było, ale pojawiła mi się na starym numerze przesyłki Inpost i jak do nich napisałem to się dowiedziałem, że wysłali kolejną paczkę z własnej inicjatywy, ale niestety na tej samej etykiecie. Inpost niestety paczkę zawrócił, a BQEYZ wysłało kolejną.. ze Springami 1 :D 

Edytowane przez ryankgb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności