Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Bzdura. Wątek był pomyślany dla słuchawek do 10 dolarów, a dobicie do 50 pokazuje jak się w czterech literach przewraca.

A i było już pisane o słuchawkach z okolic 80, więc znów idzie w górę ta "taniość".

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nawet droższych jak były w promocji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam oj tam.
Tamten wątek aż tak często nie odwiedza rejonów Clairvoyance czy EJ07 więc granica budżetowa między tymi wątkami się przetarła :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zakup słuchawek które normalnie kosztują 110$ za 44 $ to nie stają się tanie, oczywiście mowa o nowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Inszy napisał:

Bzdura. Wątek był pomyślany dla słuchawek do 10 dolarów, a dobicie do 50 pokazuje jak się w czterech literach przewraca.

 

Raczej liczba ciekawych słuchawek do 10 dolców jest dość ograniczona, zwłaszcza że jest jeszcze osobny temat dla pchełek, więc trzymanie się takiej granicy nie ma sensu, bo szybko nie byłoby o czym dyskutować. 50 dolarów to nadal tanio, choć to oczywiście pojęcie względne, ale raczej trudno się z tym pchać do wątku o drogich słuchawkach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, siedzę w niedzielne popołudnie i z mojego starego Fiio X3 poprzez Senfer DT6 za chyba 18 baksów (które już kiedyś chciałem puścić dalej) słucham Stromae.. Niezłe puknięcie mają.. Uśmiech jak na załączonej po lewej fotografii...☺️

A tak korzystając z okazji delikatnie podpytam, ktoś ma DT6 Pro? Jak to gra..? 

Edytowane przez janek patufka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, janek patufka napisał:

Powiem tak, siedzę w niedzielne popołudnie i z mojego starego Fiio X3 poprzez Senfer DT6 za chyba 18 baksów (które już kiedyś chciałem puścić dalej) słucham Stromae.. Niezłe puknięcie mają.. Uśmiech jak na załączonej po lewej fotografii...☺️

A tak korzystając z okazji delikatnie podpytam, ktoś ma DT6 Pro? Jak to gra..? 

Nie mam, ale jestem pierwszy od komentowania ;)
Podobno dużo gorzej i nawet nie próbuj ich kupować. Nic tam się nie zgadza, z jakością wykonania włącznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Nesper napisał:


Podobno dużo gorzej i nawet nie próbuj ich kupować. Nic tam się nie zgadza, z jakością wykonania włącznie. 

Dzięki ! Ominę wolejem... A już się na nie paczałem..🤑

Na 11.11. zakupiłem PT-25, jak dojdą coś skrobnę po wygrzaniu.

Dalej Stromae... Formidable Formidable...🤗

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gorzej ale trochę inaczej. Pro wyraźniej rysuje dźwięk, jest trochę ostrzej, ale na pewno nie źle. Wszystko kwestia preferencji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Takie dość typowo chińskie granie, z mocnym V i podkreśloną górą (a nie wysoką średnicą, jak to zazwyczaj bywa).

Spokojnie można kupić, jak ktoś szuka takiego grania, choć warto je podpinać pod coś z większą ilością prądu na wyjściu, żeby były bardziej pod kontrolą.

 

 

3 godziny temu, Jaro54 napisał:

A zakup słuchawek które normalnie kosztują 110$ za 44 $ to nie stają się tanie, oczywiście mowa o nowych

Tu raczej była mowa choćby o Blonach B8 - w normalnej cenie. Ot, ktoś porównał do droższych słuchawek, stwierdził, że są tanie i wylądowały w tym temacie, mimo że kręciły się bliżej 100 niż 50 dolarów. Tak to działa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blony B8 były swojego czasu 52-54$ gdy była o nich mowa. Zdarzały się i powyżej 100, ale wtedy można było dostać w okolicach 50$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tygodnia tylko ok pół roku. Sam kilku osobom polecałem i kupowały na przestrzeni 6-7 miesięcy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, hudy napisał:

Ja Blonow B8 też szukałem i straciłem nadzieję że jeszcze się pojawią, Szukając coś podobnego znalazłem jednak B8. Zakupione i są już w Polsce. Dostawa lada chwila.

https://pl.aliexpress.com/item/32871306960.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.18cb5c0fQxGmmT

Właśnie te widziałem, ale nie byłem pewien, czy to jest to samo, dlatego się na razie wstrzymałem. Niby nie BLON, a w opisie wspominają o BLON. Taka trochę zagadka ;)

Koniecznie daj znać jak już posłuchasz.

Ile za nie dałeś? Kupowałeś 11.11?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są Blon B8, ale przenieście się do wątku o droższych słuchawkach bo nasz forumowy Maruda pogoni :) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze byłem sceptyczny w stosunku do chińskich słuchawek ale... niedawno zamówiłem KZ EDX, dziś dotarły po 1,5 tygodnia! :o I jestem pod wrażeniem, że dałem za nie po zniżkach 18 zł. Także szukam jakichś lepszych słuchawek z Chin do 150-200 zł, do muzyki hip-hop, rap, trap. Nic innego nie słucham. Najlepiej, żeby dobrze współpracowały z DAC-em od LG V30. Słuchawki douszne, dokanałowe a nawet i wokółuszne wchodzą w grę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.11.2020 o 14:15, Mr Krzychoo napisał:

 

No wjechało ciut drożej - KBEAR BElieve. Co ciekawe, Chińczyk już wysłał.

Zamawiałem 11.11 i u mnie Chińczyk też szybko wysłał lecz paczka wciąż oczekuje na odbiór kuriera  :( Jak u Ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, marcelmtbmx napisał:

Zamawiałem 11.11 i u mnie Chińczyk też szybko wysłał lecz paczka wciąż oczekuje na odbiór kuriera  :( Jak u Ciebie?

 

Tak samo, przewidywana dostawa 23-29 listopada, więc jeszcze czas jest. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poruszę jeszcze raz temat taniości w audio. Granica w ciągu ostatnich lat dramatycznie się przesunęła na niekorzyść. 50 baksów to obecnie bardzo rozsądne granice taniości.

 

Pamiętam czasy jak większość kolegów na forum miało słuchawki za kilkaset złotych teraz już tego nie można powiedzieć ;) Podobnie Hi-End w słuchawkach kiedyś dostępny do okolic tysiąca teraz okolice kilkunastu i rośnie. Znani producenci oczywiście mocno przeginają z wysokimi modelami ale ludzie kupują, kasa się zgadza i już nic się nie zmieni w tej materii. ChiFi lub DIY to jedyna alternatywa.

 

Doszły do mnie JadeAudio EA1 wygrzałem 100 godzin i teraz jest jeszcze lepiej. 11.11 za 112 zł zamówiłem kolejne kilka sztuk na prezenty. Jak za tą kasę są rewelacyjne, szybkie, energiczne ze wspaniałą przestrzenią i separacją. Bez sybilantów i bass boosta.

 

Jestem bardzo zadowolony nawet z undergroundowych chińskich produktów piwnicznych pokroju ZiShana co do których byłem sceptyczny.

Za 500 dostać dobrze zaprojektowany odtwarzacz na flagowych podzespołach z ogromnym potencjałem modyfikacji?! U "markowych" nawet za 10x tyle tego nie ma. Dobre kable 16 i 8 żyłowe za kilkadziesiąt PLN czy sensowne słuchawki za okolice 100. Tyle fajnych rzeczy sobie kupiłem i nawet nie zauważyłem na koncie.

Edytowane przez Setmag
  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności