Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Gumki wręcz przeciwnie to kopia Yamahy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Nesper napisał:

Specjalnie nic nie podawałem. Trzymam w napięciu ;)
Prawda jest taka, że to nawet za specjalnej nazwy nie ma. I trudne do dostania, ale jest jeden link na Ali...
Klik

 W tym sklepie to ja pierwszy raz jestem...😏

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Inszy napisał:

Tak czy siak, tego typu słuchawek nie powinno się kupować, by nie wspierać złodziei.

Takich zlodziei znajdziesz też w wielkich koncernach. Tu jest wzorowanie na czymś a nie podróbka. Na Ali są podróbki Shure'òw, Sennheiser IE 80 itp

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko logo jest inne (lub jego brak), płytsze podtoczenie i nieco inna gumka. Dla mnie to podróba a nie inspiracja. 

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Jaro54 napisał:

Takich zlodziei znajdziesz też w wielkich koncernach. Tu jest wzorowanie na czymś a nie podróbka. Na Ali są podróbki Shure'òw, Sennheiser IE 80 itp

Tu jest czysta zrzyna. I to że są podróbki Shure czy Senków, nie znaczy, że je należy kupować...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Takstar Pro 80 jeszcze większą podróbką były i na tym forum cieszyły się wielkim szacunkiem. 

Nie zachęcam nikogo do kupna podróbek. Ale wzorowanie się na najlepszych na rynku nie jest niczym nie normalnym. Wszystkie drogie i bardzo drogie iemy wyglądają jak z jednej fabryki i nikt nie zarzuca zrzynania 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kwestia ekonomii w uchu, a nie zżynania wyglądu. Tu natomiast chodziło tylko i wyłącznie o jak najwierniejszą kopię. Pewnie nawet znaczek Yamahy jest na konsumenckim egzemplarzu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj kupowałem i całkiem fajne. Poprawiło się brzmienie Tinhifi t2 pro. Są różne w zależności od brzmienia jakie chcesz mieć.

https://www.aliexpress.com/store/group/Earphone-Cables/2662001_514668181.html?spm=a2g0o.store_home.pcShopHead_14455408.1_5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Mr Krzychoo napisał:

 

Bierze ktoś? Ktoś wziął? Czy bojkotujemy?

 

Ja poczekam aż pojawią się w Wooeasy, bo podobno mają u nich być w regularnej sprzedaży i w lepszej cenie.

Gość z AudioBudget je od nich ściągnął na jego prośbę więc mają do nich dojście. 

Jeśli ktoś nie wie jeszcze to słuchawki posiadają przetwornik 6 mm dynamik + armatura, taka ciekawostka :P

EPH-200 mają tylko 6 mm dynamik, pewnie dużo lepszej jakości i lepiej zestrojony (przypuszczam).

Z wyglądu totalna kopia Yamahy, ale jakaś chińska firma się pod tym podpisała - to Xiangbizi E13pro. 

W zestawie będą 3 pary Bi-flange i przejściówka z 3.5 mm na 6.3 mm jack :D 

 

Więcej zdjęć i informacji po chińsku (+ wykres): https://detail.1688.com/offer/610881219569.html

Edytowane przez ryankgb
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ryankgb napisał:

 

Ja poczekam aż pojawią się w Wooeasy, bo podobno mają u nich być w regularnej sprzedaży i w lepszej cenie.

Gość z AudioBudget je od nich ściągnął na jego prośbę więc mają do nich dojście. 

Jeśli ktoś nie wie jeszcze to słuchawki posiadają przetwornik 6 mm dynamik + armatura, taka ciekawostka :P

EPH-200 mają tylko 6 mm dynamik, pewnie dużo lepszej jakości i lepiej zestrojony (przypuszczam).

Z wyglądu totalna kopia Yamahy, ale jakaś chińska firma się pod tym podpisała - to Xiangbizi E13pro. 

W zestawie będą 3 pary Bi-flange i przejściówka z 3.5 mm na 6.3 mm jack :D 

 

Więcej zdjęć i informacji po chińsku (+ wykres): https://detail.1688.com/offer/610881219569.html

 

No wyglądają całkiem ciekawie, ale z ceną może być różnie - MajFriend zwietrzy piniądz i mogą podrożeć. Popatrzcie na ceny przed festiwalem 11.11. Z reguły są dużo wyższe niż jeszcze miesiąc temu. Kuponami można coś więcej wyrwać, bo chętnie je rozdają, ale super cen coraz mnie jest.

Edytowane przez Mr Krzychoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że są 2 wersję, E13s i E13Pro. Ciekaw jestem czy tylko w wersji Pro jest armatura

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ppmuzyk proponuję LZ A6 mini po wygrzaniu super granie 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Inszy napisał:

Bierz Pan Sonicasty. Energetyczne i nie szaleją na wyższej średnicy oraz górze.

 

Czy to o tym mowa:

https://allegro.pl/oferta/sonicast-direm-e3-driversf-z-mikrofonem-model-2020-8654891182...????

 

🙄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie te.

Chyba że ma być mocno detalicznie i bardzo przestrzennie, to lepiej sięgnąć po jakieś chińskie hybrydy, ale one lubią męczyć na wyższych częstotliwościach (a jak nie męczą, to zamulają na średnicy). Coraz lepiej u nich ze strojeniem, ale ciągle jeszcze nie jest to "energetyczne granie, bez kłucia w mózg" ;) Tym kłuciem po prostu najłatwiej dać wrażenie energetyczności, gdy się ją dopełni podbitym basem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.11.2020 o 11:42, Mr Krzychoo napisał:

... Popatrzcie na ceny przed festiwalem 11.11. Z reguły są dużo wyższe niż jeszcze miesiąc temu. Kuponami można coś więcej wyrwać, bo chętnie je rozdają, ale super cen coraz mnie jest....

 

Święte słowa, szaleństwa cenowego też nie dostrzegłem...🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności