Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Nazar70 napisał:

Zamówiłem te celulozowe Blony - porównam z BL03. Jakby, ktoś się zastanawiał to w Wooeasy są po 66/69 PLN ;)

 

A podzielisz się tą wiedzą tajemną, jak taką cenę uzyskać? Bo jakbym nie liczył, to 22$ jednak trochę więcej wychodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mr Krzychoo napisał:

 

A podzielisz się tą wiedzą tajemną, jak taką cenę uzyskać? Bo jakbym nie liczył, to 22$ jednak trochę więcej wychodzi...

Cała wiedza tajemna zawarta została w słowie-kluczu - nazwie sklepu ;) Ale ok - podaję link (dodatkowo już widzę kolejne wklejone sklepy)

https://pl.aliexpress.com/item/1005001705164790.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, SiggyFraud napisał:

Tu od około 65 PLN (16,71 USD) bez żadnych kuponów.
https://a.aliexpress.com/_B17O7y
Sklep sprawdzony, nie miałem z nimi żadnych problemów.

Mi pokazuje po rabacie niecałe 19,55$ a w Wooeasy 21,55$... Więc: co robię nie tak? Hę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mr Krzychoo napisał:

Mi pokazuje po rabacie niecałe 19,55$ a w Wooeasy 21,55$... Więc: co robię nie tak? Hę?

Mi w tym sklepie OPA też pokazuje normalną cenę w okolicach 90 PLN. U mnie, tak jak na zdjęciu - ale to chyba zależy od wcześniejszych zakupów w danym sklepie. Naliczane są jakieś dodatkowe bonusy, bo kupowałem normalnie bez aktywowania jakiegokolwiek kuponu.ali.thumb.jpg.4aca4e1fbab944a90d0cebbd6c86af36.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Nazar70 napisał:

Mi w tym sklepie OPA też pokazuje normalną cenę w okolicach 90 PLN. U mnie, tak jak na zdjęciu - ale to chyba zależy od wcześniejszych zakupów w danym sklepie. Naliczane są jakieś dodatkowe bonusy, bo kupowałem normalnie bez aktywowania jakiegokolwiek kuponu.ali.thumb.jpg.4aca4e1fbab944a90d0cebbd6c86af36.jpg

 

Dziwna sprawa, bo w Wooeasy kupowałem wiele razy, ale żadnego rabatu mi nie nalicza. Nic to, czekamy na recenzje i poczytamy co są warte.

Edytowane przez Mr Krzychoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mr Krzychoo napisał:

Ja się wstrzymuję, priorytetem są: KBEAR Belive (berylowa membrana) i Moondrop SSP. Mają się przed 11.11 pojawić. 

 

Na KBear Believe też czekam, a przy okazji KBear - Larki są obecnie dostępne w sklepach z poprawionym strojeniem, bo pierwsza partia (która zresztą do mnie idzie..) podobno za ostro zestrojona przy wysokich im wyszła. Nawet nazwali ją 4K Special Edition 🤣

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami rynek Chińskich słuchawek za paczkę gruszek mnie zadziwia. Przed Wami para słuchawek warta - uwaga - całe 66 zł. Wyglądają obłędnie, a do tego, z pierwszych opinii naprawdę dobrze grają, szczególnie bas...spacer.png

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Nesper napisał:

Czasami rynek Chińskich słuchawek za paczkę gruszek mnie zadziwia. Przed Wami para słuchawek warta - uwaga - całe 66 zł. Wyglądają obłędnie, a do tego, z pierwszych opinii naprawdę dobrze grają, szczególnie bas...spacer.png

 

No i super, ale mam pytanie: co to są za słuchawki? Jakiś link? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mr Krzychoo napisał:

 

No i super, ale mam pytanie: co to są za słuchawki? Jakiś link? 

Specjalnie nic nie podawałem. Trzymam w napięciu ;)
Prawda jest taka, że to nawet za specjalnej nazwy nie ma. I trudne do dostania, ale jest jeden link na Ali...
Klik

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Nesper napisał:

Specjalnie nic nie podawałem. Trzymam w napięciu ;)
Prawda jest taka, że to nawet za specjalnej nazwy nie ma. I trudne do dostania, ale jest jeden link na Ali...
Klik

 

No widzę właśnie, że absolutny noname. Nikt i praktycznie nic na ich temat. Fakt, wyglądają super, zainteresowały mnie, a czy masz jakieś linki do recenzji? Czegoś więcej, niż na Ali można poczytać? Bo tam bardzo skąpo z informacjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mr Krzychoo napisał:

 

No widzę właśnie, że absolutny noname. Nikt i praktycznie nic na ich temat. Fakt, wyglądają super, zainteresowały mnie, a czy masz jakieś linki do recenzji? Czegoś więcej, niż na Ali można poczytać? Bo tam bardzo skąpo z informacjami.

Tak, przeczytałem jedno zdanie na Audio Budget ;) więc najprędzej on za kilka dni coś będzie miał. Sam jestem mocno ciekawy, tym bardziej, że dopiero co je dostał, a już się zdziwił. Co lepsze, to kabel jest z  MMCX.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Nesper napisał:

Czasami rynek Chińskich słuchawek za paczkę gruszek mnie zadziwia. Przed Wami para słuchawek warta - uwaga - całe 66 zł. Wyglądają obłędnie, a do tego, z pierwszych opinii naprawdę dobrze grają, szczególnie bas...spacer.png

 

Czasami rynek chiński korzysta z dobrych wzorców.

 

__EPH100.png

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, chico99 napisał:

 

Czasami rynek chiński korzysta z dobrych wzorców.

 

__EPH100.png

Dokładnie. Nawet nie ma co się okłamywać, że na nikim się nie wzorowali. Ale jeśli coś jest dobre, to czemu nie skopiować? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności