Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, SiggyFraud napisał:

A mnie ch** mało nie strzelił. W moich BT20S Pro nie działa prawy odbiornik. Nie ładuje się i lampka LED w ogóle nie świeci, nawet po naładowaniu futerału na full.
Sklep już poinformowany, zobaczymy jaka będzie odpowiedź.
Jak do tej pory to pierwsza moja wpadka tego typu, ale i tak jestem na maksa zawiedziony emoji53.png

 

Z ciekawości, z oficjalnego sklepu na Ali czy jakiś inny? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, SiggyFraud napisał:
6 minut temu, ryankgb napisał:
 
Z ciekawości, z oficjalnego sklepu na Ali czy jakiś inny? 

Z AK. Nigdy nie miałem z nimi problemów, dlatego liczę, że uda się sprawę szybko i sprawnie załatwić.

 

Też mam od nich jak zawsze zresztą, ale u mnie się udało bez problemów :P Próbowałeś robić reset słuchawki? Ten zwykły i hard reset poprzez przytrzymanie "do bólu" przycisku? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Też mam od nich jak zawsze zresztą, ale u mnie się udało bez problemów  Próbowałeś robić reset słuchawki? Ten zwykły i hard reset poprzez przytrzymanie "do bólu" przycisku? 
Tak. Prawy moduł jakby w ogóle nie miał ładunku, na nic nie reaguje.
Co ciekawe, jedna osoba na Head-fi miała taki sam problem. Podobno pomogło zostawienie dongla na noc w ryżu. Wynikałoby z tego, że przyczyną jest zawilgocenie, a przecież one miały być wodoszczelne. Komedia.
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Kupiłem kilka dni temu KZ ZSX i nie fan rady używać tych słuchawek dłużej niż 10 minut. Strasznie bolą mnie uszy od nich. Wcześniej miałem ZST i ED16 od KZ jak też TRN IM1 i w żadnych nie było takiego problemu. Co prawda, dość długo nie słuchałem na IEM ach, ale to chyba nie znaczy, że uszy mi się skurczyły... Miał ktoś podobne doświadczenie z tymi słuchawkami? Zastanawiam się, czy ich nie oddać i nie kupić jakichś innych, podobnych brzmieniowo, ale nie mam pojęcia jakie to by mogły być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TRN BT20S Pro 

Jednak jest różnica pomiędzy BT20S a BT20S Pro. Na P1 scena i holografia lepsza i nie jest to efekt placebo, bo porównałem w 8 utworach łeb w łeb. Zasłużyły na miano Pro. Próbuję je rozładować;grają od 16:50 i nadal niby mają 67%. Pokazują dokładniej naładowanie baterii i ubytek jest pokazywany płynnie a nie jak w BT20S i TWSach skokowo. 

Jak na razie jestem bardzo zadowolony. 

@SiggyFraud może AK sprzedawało wadliwe sprzęty. Ja zamawiałem z TRN i wysyłka była opóźniona ok 10 dni, bo jak mi napisał majfriend mieli problemy techniczne i pierwsza partia była wycofana. Nie wiem jakie to problemy, ale wiem, że zmieniali nr listów przewozowych na nowe. Jeszcze jedno głupie pytanie, sprawdziłeś czy nie ma folii na tej słuchawce na stykach lub w etui? Tak miałem z pierwszymi TWSami. Chciałem reklamować bo nie ładowały, a okazało się że miały folie na stykach, a ponieważ były z błyszczącego plastiku, a folia równiutko położona to jej nie zauważyłem. Moje nie mają folii ale pisze na wszelki wypadek 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Jaro54 napisał:

TRN BT20S Pro 

Jednak jest różnica pomiędzy BT20S a BT20S Pro. Na P1 scena i holografia lepsza i nie jest to efekt placebo, bo porównałem w 8 utworach łeb w łeb. Zasłużyły na miano Pro. Próbuję je rozładować;grają od 16:50 i nadal niby mają 67%. Pokazują dokładniej naładowanie baterii i ubytek jest pokazywany płynnie a nie jak w BT20S i TWSach skokowo. 

Jak na razie jestem bardzo zadowolony. 

Fajna ciekawostka no ale cena względem BT20S też ponad 2x wyższa... Gdzie pokazany masz stan baterii w tych modułach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, rayfe napisał:

Fajna ciekawostka no ale cena względem BT20S też ponad 2x wyższa... Gdzie pokazany masz stan baterii w tych modułach?

W telefonie. Na BTR5, BT20S i TWSach jest 100%, 60% i "low battery". A na BT20S Pro ubywa płynnie po 1-2 %. Może rzeczywiste zużycie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Ybybu napisał:

Jest jeszcze szansa żeby uzyskać cenę 17$ za Ezear Q70Y?

 

Powinno się udać, ale dla pewności zapytaj jeszcze poprzez wiadomość prywatną sprzedawcy czy nic się nie zmieniło :) 

Edytowane przez ryankgb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Birken napisał:

Mam takie same wnioski co do tych słuchawek poza sceną. Mnie ona trochę denerwuje wszystko dzieje się jakby z tyłu głowy. Kombinowałeś może coś z kablem który wydaje się mizerny lub tipsami?

 

Generalnie z tą sceną to jest tak, że jest szeroka i rozległa, ale sam dźwięk jest trochę zbity i przez tą mgłę ciepłoty wydają się czasami lekko zmulone, ale w taki przedziwny sposób jakby łączyły ostrość i powietrze z głuchą średnicą i podbitym basem. Słucham na Xduoo X3 II na FLAC, to też na pewno ma wpływ na lekko inne wrażenia i synergię. Tipsów ani kabla nie zmieniałem z braku czasu, ale spróbuję jak znajdę chwilę - podepnę Yinyoo 5N 4 Core, założę KZ Starline i zobaczymy ;)

Edytowane przez ryankgb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ryankgb i jak odsłuchy BT20S Pro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Jaro54 napisał:

@ryankgb i jak odsłuchy BT20S Pro?

 

Dobrze, odpinane kabelki są super, same adapterki mniej uciskają uszy, dźwiękowo jest chyba podobnie, ale nie masz wrażenia, że Pro dają mniej mocy na wyjściu niż BT20S? Nie mam jak porównać bezpośrednio, ale tak z pamięci wydaje mi się, że były dużo mocniejsze.. Poza tym bateria faktycznie liniowo spada i są bardzo przyjemne w obsłudze oraz szybkie jeśli chodzi o parowanie i przeskakiwanie między trybem stereo, a pojedynczą słuchawką. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dają i to wyraźnie słychać na Pinnacle P1, na BT20S jest dobrze, ale na pro jest na tyle dobrze, że tylko balans z BTR5 lepiej je wysterowuje. Porównywałem łeb w łeb.

Co do baterii to nie wiem jak faktyczniie długo wytrzymuje, bo wytrzymałem 8,5 godziny i dalej grało ale ja już musiałem się kłaść spać :)

Edytowane przez Jaro54
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszły do mnie EDX właśnie.

Grają o dziwo mocno srodkiem, trochę syczą w górze. Nie ma tutaj basu którego się spodziewałem przy 1DD ale coś tam jest
Scena medium/wide, separacja na ciekawym poziomie (znów - jak na 1DD)

Odsłuch na dużych białych tipsach star tips KZ

Podepne je żeby sobie pograly pół dnia i usiądę do nich jeszcze raz

Ale za 21 złotych słuchawki z odpinanym kablem, tipsami i z wysyłką do domu to naprawdę nie narzekam...

What a world we live in


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka, przyszła pora na zmianę dotychczasowych dokanałówek BT, było to Wawa Moov 28. Kosztowały około 60 zł , po trzech latach dalej działają , dźwięk bardzo dobry z minusikiem , nigdy nie zawiodły, ale myślę że przez ten czas coś ciekawszego się pojawiło. Przejrzałem temat tak od czerwca do teraz i kilka wpadło mi w oko i wizualnie i technicznie. Co z tych można polecić ? Zawsze miałem BT z kabelkami i akumulatorami na kablu, ale może bez kabelków są z tych poniżej wygodne. Muzyka do elektronika, dance, czasem soundtrack

 

AK KZ T1s - https://pl.aliexpress.com/item/4000206149317.html?spm=a2g0o.store_home.productList_1075158326.subject_1

 

KZ BTE - https://pl.aliexpress.com/item/32929337491.html?spm=a2g17.12010612.8148356.3.62e449d7WwUMfr

 

TRN T200 TWS - https://pl.aliexpress.com/item/4000868288665.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.6a5858a7phe88c&algo_pvid=b9ebf1b5-fd5d-4757-9763-ea3cd83a1db4&algo_expid=b9ebf1b5-fd5d-4757-9763-ea3cd83a1db4-59&btsid=0b0a01f816003758599414968e9b3f&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Masterjam napisał:

Hejka, przyszła pora na zmianę dotychczasowych dokanałówek BT, było to Wawa Moov 28. Kosztowały około 60 zł , po trzech latach dalej działają , dźwięk bardzo dobry z minusikiem , nigdy nie zawiodły, ale myślę że przez ten czas coś ciekawszego się pojawiło. Przejrzałem temat tak od czerwca do teraz i kilka wpadło mi w oko i wizualnie i technicznie. Co z tych można polecić ? Zawsze miałem BT z kabelkami i akumulatorami na kablu, ale może bez kabelków są z tych poniżej wygodne. Muzyka do elektronika, dance, czasem soundtrack

 

AK KZ T1s - https://pl.aliexpress.com/item/4000206149317.html?spm=a2g0o.store_home.productList_1075158326.subject_1

 

KZ BTE - https://pl.aliexpress.com/item/32929337491.html?spm=a2g17.12010612.8148356.3.62e449d7WwUMfr

 

TRN T200 TWS - https://pl.aliexpress.com/item/4000868288665.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.6a5858a7phe88c&algo_pvid=b9ebf1b5-fd5d-4757-9763-ea3cd83a1db4&algo_expid=b9ebf1b5-fd5d-4757-9763-ea3cd83a1db4-59&btsid=0b0a01f816003758599414968e9b3f&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

 

Zajrzyj na moją stronę z recenzjami: ryankgb.pl 

Tam masz kilka fajnych propozycji, np. Yinyoo Q70, Ezear Q70Y, KZ Z1. T200 to już stare TWS i odbiegają od nowszych i bardziej rozwiniętych technologicznie bezprzewodówek. KZ S1, do których link wrzuciłeś myślę, że też powinny być dobre. BTE raczej bym odpuścił, to też dosyć stary model i nie zdobył większej popularności. Zastanów się czy nie chciałbyś może też adapterów TRN BT20S w wybranej opcji (2 pin albo mmcx) i do tego słuchawki, które byś sobie wybrał. Jest też wersja BT20S Pro, która wyszła niedawno. Niedługo będę pisał recenzję na ich temat oraz porównanie z BT20S. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta budowa słuchawek  Yinyoo Q70, Ezear Q70Y nie podchodzi mi za bardzo , podobna do airpodsów, nie potrafię w nich chodzić , mam dziwne ucho i mi wypadały :).

KZ Z1 wyglądają obiecująco i ostatnia propozycja adaptery BT , strasznie dużo za tym uchem, tu znów może być niewygodnie, choć nie przesądzam bo nigdy takich nie nosiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Masterjam napisał:

Ta budowa słuchawek  Yinyoo Q70, Ezear Q70Y nie podchodzi mi za bardzo , podobna do airpodsów, nie potrafię w nich chodzić , mam dziwne ucho i mi wypadały :).

KZ Z1 wyglądają obiecująco i ostatnia propozycja adaptery BT , strasznie dużo za tym uchem, tu znów może być niewygodnie, choć nie przesądzam bo nigdy takich nie nosiłem

 

KZ Z1 są świetne, mają fantastyczne brzmienie, są mocno energiczne i żywiołowe, komfort w nich jest fenomenalny i pewnie siedzą w uszach. Mają tylko jedną poważną wadę - na jednym ładowaniu wytrzymują na baterii 2h... No i przy okazji pod koniec jak się kończy energia to dostajemy nieustannie komunikat, który wycisza muzykę i zwyczajnie irytuje. Poza tym genialne słuchawki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, ryankgb napisał:

 

KZ Z1 są świetne, mają fantastyczne brzmienie, są mocno energiczne i żywiołowe, komfort w nich jest fenomenalny i pewnie siedzą w uszach.

 

A jak one wypadają w porównaniu z ZSTX? Przetwornik dynamiczny jest chyba w obydwu ten sam, więc powinny być trochę podobne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności