Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

O, i w końcu ktoś faktycznie ma Lucky Bag - zamienić 20 dolców na 580 złociszy, to dopiero biznes :)

 

A nie same czyszczenie magazynów z zalegających słuchawek i kabelków :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.09.2020 o 14:50, Hustler napisał:

Moim zdaniem jest sporo ciekawych pozycji i wiadomo, że takie Beyerdynamic jakością wykonania i brzmieniem pokonają chińskie wynalazki, ale jak ktoś ma ograniczony budżet to dysponując 200 zł może przebierać wśród propozycji, a na takie DT880/DT990 to trzeba szykować 500-600 zł, a to spora różnica.

 

Moimi pierwszymi chińczykami, a w zasadzie tajwańczykami (choć dla tych pierwszych to i tak to samo ;)) były Superlux HD668b i miło je wspominam. Robiły wrażenie świetnym, sprężystym basem, detalicznością i przestrzennym graniem. Kupiłem je tuż po premierze za ok. 100zł i w tej cenie ciężko było znaleźć tak dobrze grające słuchawki do tego z odpinanym przewodem. Trzeba tylko było wymienić tragiczne pady na zamienniki. Parę lat temu jak je sprzedawałem to zagrały mi lepiej, a na pewno dużo efektowniej niż AKG M220 PRO i chciałem je sobie zostawić, ale po paru miesiącach stwierdziłem, że to nie ma sensu. Miałem też ISK HD9999 (wyposażenie w tej cenie potrafi zawstydzić niejedne słuchawki za kilkanaście razy wyższą kwotę, ale brzmieniowo mnie nie porwały) oraz ISK MDH9000 (naczytałem się peanów na ich temat, o niesamowitej przestrzeni, świetnej średnicy, a dla mnie to były basotłuki).

 

Na chwilę obecną moje ulubione wokółuszne chińczyki to BossHiFi/BLON B8. Mam je od ok. roku i pomimo, że co jakiś czas coś tam kupię to B8 dzielnie się bronią, a miały kilku mocnych przeciwników.

 

Nie orientuje się ktoś gdzie te BossHiFi B8 można teraz dostać? 

Szukam właśnie zamkniętych słuchawek nausznych w fajnej cenie (200 - 300 zł). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wirkox napisał:

Gwiezdna obudowa. Pewnie będzie ze 100$

Wiadomo tyle, że ma być to pojedynczy dynamik pokryty berylem, a cenowo koło 40$

Edytowane przez Nesper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, mikusiek_32 napisał:

Nie orientuje się ktoś gdzie te BossHiFi B8 można teraz dostać? 

Szukam właśnie zamkniętych słuchawek nausznych w fajnej cenie (200 - 300 zł). 

Już miałem podlinkować B8 z Aliexpress, a tu lipa, bo widzę, że się skończyły. W ogóle w znanych mi sklepach ich nie ma. Pozostaje chyba polować na używki.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak mi się udało znaleźć sklep co miał i zamówić to dostałem informację że nie mają i przepraszają za zamieszanie - jak zapytałem kiedy będą to powiedzieli że raczej wcale. Ale czemu to już nie był Chińczyk w stanie powiedzieć :/


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo są nowe wersje m.in. BT 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracam do tematu moich uszkodzonych blon 03. Po wysłaniu zdjęć, później filmiku chińczyk napisał mi że używałem ich już 4 miesiące i przeleje mi 2 dolary na moje konto. No niby człowiek jest świadomy, że jak kupuje z Chin to nie ma gwarancji ale jestem w szoku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odpuszczaj, napisz że opiszesz jakość ich słuchawek i sporo osób zastanowi się nad kupnem u nich

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już w domu mam swoje TRN BT20S Pro w wersji 0.78 mm 2 pin oraz dodatkowe kabelki mmcx :D Po pracy zrobię fotorelację :D Akcesoryjne kabelki mmcx mam przy sobie i są wykonane z przyjemniejszej gumy, miększe, bardziej plastyczne i nie ściskają ucha tak mocno jak w BT20S. Wykończenie super! 

 

IMG_20200914_085636.jpg

IMG_20200914_085544.jpg

IMG_20200914_085553.jpg

Edytowane przez ryankgb
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ryankgb napisał:

Ja już w domu mam swoje TRN BT20S Pro w wersji 0.78 mm 2 pin oraz dodatkowe kabelki mmcx :D Po pracy zrobię fotorelację :D

 

Zrobisz jakieś porównanie do wersji bez PRO i potwierdzisz jak one się mają do siebie dźwiękowo i mocowo? Czy są jakieś różnice?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, LuQi napisał:

 

Zrobisz jakieś porównanie do wersji bez PRO i potwierdzisz jak one się mają do siebie dźwiękowo i mocowo? Czy są jakieś różnice?

 

No właśnie wersji zwykłej już nie mam.. musiałbym od kogoś pożyczyć do testów bo swoje sprzedałem w celu zakupu wersji Pro :P Dodałem zdjęcia tego co mam w ręce :D Ewentualnie coś z pamięci albo znowu kupię zwykłą wersję do porównania :D Jak ktoś ma do sprzedania zwykłe BT20S w dobrej cenie to zapraszam :P

Edytowane przez ryankgb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.09.2020 o 19:37, Jaro54 napisał:

Bo są nowe wersje m.in. BT 

Czy to są tak jakby B8 (chodzi mi o zastosowany driver) z BT?

Mógłbyś linka podać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Perul napisał:

Czy to są tak jakby B8 (chodzi mi o zastosowany driver) z BT?

Mógłbyś linka podać?

Wyginęły 😵 a jak pisałem widziałem 3 modele a teraz nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Jaro54 napisał:

Wyginęły 😵

No trudno.

W B6 też jest dobry driver, aczkolwiek inny i sama konstrukcja słuchawek inna, więc i modować trzeba inaczej.

Jeszcze można te półotwarte modele posprawdzać, ale to dla tych, którzy nie potrzebują izolacji od otoczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje ostatnie zakupy na Ali - kabelek Yinyoo 4 core 5N UPOCC. Zamiast mniej lub bardziej szczęśliwych worów, kupiłem wypas 2 kabelki ze złączami MMCX i 2 pin. W temacie o droższych słuchawkach wrzuciłem foty iBasso IT00 z tym kablem, a poniżej Moondrop SSR.

 

Moondrop-SSR-01.jpg

 

Moondrop-SSR-02.jpg

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja wrzucam fotorelację z odpakowania TRN BT20S. Wcześniej wrzucałem zdjęcia akcesoryjnego kabelka, w moim wypadku mmcx, a teraz resztę ;) Etui mnie rozwaliło, materiałowe na zewnątrz - myślę sobie fajnie, że dodali, ale po co skoro jest drugie etui do ładowania? Patrzę na dolny fragment etui, a tu gniazdo usb-c wystaje. Bajer! :D Z budowy to wymienne kabelki są naprawdę fajne i przyjemne w dotyku. Sama obudowa adapterów jest z matowego plastiku, bez żadnego "ogumienia" :D Aluminiowy przycisk - przyjemny i elegancki akcent ;) Nadal bez regulacji głośności. Testy wieczorem :D

 

 

IMG_20200914_160929.jpg

IMG_20200914_160937.jpg

IMG_20200914_160955.jpg

IMG_20200914_161018.jpg

IMG_20200914_161038.jpg

IMG_20200914_161051.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam i ja ;)

Poniżej BT20S versus BT20S Pro 

Dźwiękowo takie same granie, bez problemu napędzają Pinnacle P1 

20200914_171201_HDR_(1).jpg

20200914_171224_HDR_(1).jpg

2 godziny temu, Perul napisał:

No trudno.

W B6 też jest dobry driver, aczkolwiek inny i sama konstrukcja słuchawek inna, więc i modować trzeba inaczej.

Jeszcze można te półotwarte modele posprawdzać, ale to dla tych, którzy nie potrzebują izolacji od otoczenia.

Jest jeszcze B7 i B7S. Zamknięte okrągłe 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 ale na zdjęciu jedne P1 i Semkarch CNT1 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie ch** mało nie strzelił. W moich BT20S Pro nie działa prawy odbiornik. Nie ładuje się i lampka LED w ogóle nie świeci, nawet po naładowaniu futerału na full.
Sklep już poinformowany, zobaczymy jaka będzie odpowiedź.
Jak do tej pory to pierwsza moja wpadka tego typu, ale i tak jestem na maksa zawiedziony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności