Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, ryankgb napisał:

 

Najpierw się upierali, że to był albo kabelek BT albo słuchawki, a po moim stwierdzeniu, że w wielu miejscach (nawet oni sami to komuś pisali) jest napisane, że to zestaw kabel bt + iem i że ludzie dostali w 1 Lucky Bag zestaw, a nie albo/albo to zmienili koncepcję wypowiedzi i napisali "no faktycznie, niektórzy dostali kabelek bt + słuchawki, to jest kompletnie losowe, ale nasze produkty są super i w super cenie". Totalny bełkot. Wiele osób, nawet tutaj, dostało informację, że w drugiej paczce idzie kabelek BT albo słuchawki bo zapomnieli wysłać w pierwszej. Także co im przyniesie ślina na język to mówią. Oficjalny kanał dystrybucji dla mnie jest skreślony :P

Tak, widziałem Twój komentarz na profilu sklepu. Zdaję sobie sprawę, że KB1 prawie nikt nie kupował i mieli masę zapasów, ale to mogli chociaż rzucić taką samą cenę jak za Lucky Baga i nikt nie czułby się poszkodowany. A Ty przecież kupując trzy sztuki powinieneś przyciągnąć większą grupę kupujących, jeśli zostałbyś potraktowany uczciwie. A że zrobili jak zrobili, to przyłączam się do Ciebie i nigdy więcej BQEYZ z oficjalnego sklepu. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko ja jeden zrozumiałem ideę promocji następująco - w zestawie będzie para słuchawek, a jak będziesz mieć szczęście, to kabel BT gratis. Dla mnie to był jasny przekaz płynący zarówno ze sklepu jak i z konta firmy na Facebooku.
Czytając komentarze odnoszę wrażenie, że każdy oczekiwał Springów z kablem BT za 80 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, SiggyFraud napisał:

Chyba tylko ja jeden zrozumiałem ideę promocji następująco - w zestawie będzie para słuchawek, a jak będziesz mieć szczęście, to kabel BT gratis. Dla mnie to był jasny przekaz płynący zarówno ze sklepu jak i z konta firmy na Facebooku.
Czytając komentarze odnoszę wrażenie, że każdy oczekiwał Springów z kablem BT za 80 PLN.

 

W takim razie chyba sama firma BQEYZ nie ogarnęła idei promocji pisząc ludziom w wiadomościach prywatnych, że dostaną kabel bt + iem, a później dosyłając w drugich paczkach brakujący produkt jeśli ktoś dostał tylko jeden. Nikt raczej nie oczekiwał, że dostanie Springi, ale że chociaż będzie traktowany równo i sprawiedliwie. Pomijam już nazwę aukcji: "In Ear Monitor Vending machine Include BQEYZ Earphone Bluetooth Cable as Lucky Bag".

Edytowane przez ryankgb
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja paczka jeszcze nie doszła, jednak w Polsce (od dziś) idzie Pocztexem48, a nie paczkomatami. Dało się wybrać inną opcję dostawy? Gabaryt XXL niby, a w paczce na pewno KB1. 😂
Ciekawe czy u mnie będą słuchawki plus kabel, maila żadnego o wysyłce kolejnej paczki nie dostałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ryankgb napisał:

 

Dostałem te 3 Lucky Bag.. powinien być set iem + kabel bt. Zamawiając 3 sztuki Lucky Bag dostałem po jednym produkcie czyli finalnie KB1, K1 i kabelek BT Z3 + jakiś zwykły kabel w woreczku foliowym.. Wystawiony odpowiedni komentarz.

Ja zamówiłem 2 sztuki. Oczywiście najpierw jedną, ale potem skuszony wyobrażeniami o Spring 1 i 2 wziąłem jak głupi jeszcze jedną. Ale to widać jak z Totkiem, człowiek się podjara, a w rezultacie ****o dostaje :D Standardowo dostałem 2x KB1, obie czarne, mogli się pokusić o trochę myślenia i wysłać chociaż jedne srebrne, a drugie czarne.

 

No nic, trudno, nigdy więcej UNlucky Bag (no może jedną sztukę, dwie to jak widać bez sensu). Także @ryankgb łączmy się razem w smutku i niesprawiedliwości chińskiej machiny ;)

 

Tak na marginesie - może chciałby się ktoś zamienić na srebrną sztukę KB1? Dam czarne w zamian za srebrne.

  • Like 1
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, SeagaL napisał:

Ja zamówiłem 2 sztuki. Oczywiście najpierw jedną, ale potem skuszony wyobrażeniami o Spring 1 i 2 wziąłem jak głupi jeszcze jedną. Ale to widać jak z Totkiem, człowiek się podjara, a w rezultacie ****o dostaje :D Standardowo dostałem 2x KB1, obie czarne, mogli się pokusić o trochę myślenia i wysłać chociaż jedne srebrne, a drugie czarne.

 

No nic, trudno, nigdy więcej UNlucky Bag (no może jedną sztukę, dwie to jak widać bez sensu). Także @ryankgb łączmy się razem w smutku i niesprawiedliwości chińskiej machiny ;)

 

Tak na marginesie - może chciałby się ktoś zamienić na srebrną sztukę KB1? Dam czarne w zamian za srebrne.

Jezu, aż mi się odechciewa iść na pocztę. Może wcisnę jakiejś babce na poczcie za stówkę, jak myślicie, skuszą się?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontynuuję odkrywanie Chi-Fi :) Tym razem ISK 9999 czyli z wyglądu klon AKH K271, choć dźwiękowo, zwłaszcza na grubych padach to jest praktycznie dokładne przeciwieństwo tych AKG, więc klonem jednak tego nazwać nie można. Wykonanie też trochę gorsze.

 

Pierwsze wrażenia: z grubymi padami to jest niestety karykaturalna V-ka. Nie byłem w stanie tego słuchać. Szkoda, bo liczyłem na przyzwoite słuchawki z mocnym basem.

Na szczęście mamy jeszcze pady w kształcie tych AKG. I tu już się robi ciekawie. Basu jest tylko trochę więcej niż w K701, ale schodzi niżej niż w K701 (a już na pewni niż w K271 czy K240 które ten niski bas mają zwyczajnie wycięty). Jest naprawdę niezły, twardy, punktowy, z niezłym uderzeniem. Chciałbym go jednak trochę więcej tylko nie takiego rozlazłego, jak na grubych padach.

Średnica nie jest już tak wycofana jak z grubymi padami, nadal jednak jest to V, nadal pik na sopranie jest większy niż w K701, ja mogę z tym żyć, ale dla wielu mogą być za chude i ostre.

Scena o dziwo jest duża i ładnie budowana (w przeciwieństwie do K271 gdzie była mała). Jest nie tylko szeroka, ale mamy też nieźle pokazaną głębie i dalsze plany. Źródła pozorne są bardziej punktowe, gdzie takie K701 częściej przedstawiają dźwięk jako plamę i przez to dźwięk w AKG może się wydawać bardziej holograficzny, a w ISK bardziej precyzyjny.

Co ciekawe nie czułem, żeby K701 były lepsze technicznie - dźwięk w AKG jest bardziej miękki i gładki, z mniej podbitymi skrajami pasma, ale za to z mocnym podbiciem wyższej średnicy. Ale rozdzielczość w sumie na podobnym poziomie, separacja instrumentów też, może w K701 trochę lepsza. K701 nadal wygrywają bardziej naturalną barwą dźwięku i ładniejszym przedstawianiem wokali.

Ogólnie jednak są to przyzwoite słuchawki dla tych co lubią V, a nie mają funduszy na coś lepszego od Beyerdynamic. Są też lepsze od Superlux 681 z którymi (chyba) dzielą ten sam przetwornik. Takie mocne 3 w skali szkolnej ;)

 

IMG_5999.png

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Nesper napisał:

Jezu, aż mi się odechciewa iść na pocztę. Może wcisnę jakiejś babce na poczcie za stówkę, jak myślicie, skuszą się?

Sprzedaj ochroniarzowi na poczcie. Oni tam telewizorów nie mają, to chociaż muzyczki sobie posłucha.

47 minut temu, ryankgb napisał:

Już pomijam fakt, że skoro "przynajmniej słuchawki, a jak będę miał szczęście to do tego kabelek BT" to gdzie moja 3 para słuchawek? :D

Pakując dla Ciebie paczkę friend wsadził następne KB1, ale tak stanął, popatrzył na to pudełko, podrapał się po głowie i powiedział: "no nie, trzech sztuk KB1 to już nie da rady chłopak sprzedać. Wyjmuję jedne, nie będę mu robił przypału"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ryankgb napisał:


Ja dostałem K1 prócz KB1 :P 

Wiem, ale tylko dlatego, że zrobiłeś dwa zamówienia od razu. A trzecie po jakimś czasie. Dlatego Ci sie przyfarciło. Czyli jakbyś zrobił z pięć zamówień, to może byś dostał coś innego. Ewentualnie trzy KB1 :P

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, SiggyFraud napisał:

Chyba tylko ja jeden zrozumiałem ideę promocji następująco - w zestawie będzie para słuchawek, a jak będziesz mieć szczęście, to kabel BT gratis. Dla mnie to był jasny przekaz płynący zarówno ze sklepu jak i z konta firmy na Facebooku.
Czytając komentarze odnoszę wrażenie, że każdy oczekiwał Springów z kablem BT za 80 PLN.

To ja dostałem dziś kabelek BT, ten zapasowy kabelek co każdy dostał i czekam na słuchawki od nich (pewnie też KB1), bo "zapomnieli wysłać".

Edytowane przez Subfire
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Subfire napisał:

To ja dostałem dziś kabelek BT, ten zapasowy kabelek co każdy dostał i czekam na słuchawki od nich (pewnie też K1), bo "zapomnieli wysłać".

 

Mi do jednego też "zapomnieli" wysłać tyle, że do mnie nikt nie pisał, nikt drugiej paczki nie wysłał, a na zwrócenie im uwagi stwierdzili, że wszystko jest tak jak ma być więc wystawiłem pierwszy negatywny komentarz na Aliexpress nie prosząc się więcej o swoje. Jeszcze nigdy nie miałem sytuacji żeby nie dało się dojść do porozumienia ze sprzedającym. Nie sądziłem, że z producentem będą takie jaja :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ryankgb napisał:

 

Mi do jednego też "zapomnieli" wysłać tyle, że do mnie nikt nie pisał, nikt drugiej paczki nie wysłał, a na zwrócenie im uwagi stwierdzili, że wszystko jest tak jak ma być więc wystawiłem pierwszy negatywny komentarz na Aliexpress nie prosząc się więcej o swoje. Jeszcze nigdy nie miałem sytuacji żeby nie dało się dojść do porozumienia ze sprzedającym. Nie sądziłem, że z producentem będą takie jaja :D 

Jaja będę jeszcze większe, bo na pewno nie jesteś jedyną osobą, która zamówiła kilka Lucky Bag'ów. Spodziewam się sporo negatywów na Ali i forach zagranicznych. Renoma marki mocno spadnie.

Edytowane przez Subfire
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kuba_622 napisał:

Są też lepsze od Superlux 681 z którymi (chyba) dzielą ten sam przetwornik.

Chyba nie dzielą, z tego co kojarzę te ISK mają lepiej rozciągniętą górę pasma, a to jest parametr, który zbytnio nie zależy od strojenia słuchawek.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, xtremesystems napisał:

a jeszcze jakies propozycje zeby bylo w czym wybierac

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
 

Zaraz się pojawią na bazarku BQEYZ KB1  - w granicach 80 zł. ;) Spokojnie możesz je brać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, xtremesystems napisał:

BQEYZ BQ3 vs TRN v90?

BQ3 grają mocniej dołem. Lubię V90, ale trochę drą się wyższą średnicą, przez co będziesz kompensował sobie bas zwiększając głośność i zaraz będziesz miał ból głowy. Ewentualnie TFZ Exclusive King, w tym budżecie dobry bas, możesz kupić od @bigmaras
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Najner napisał:

BQ3 grają mocniej dołem. Lubię V90, ale trochę drą się wyższą średnicą, przez co będziesz kompensował sobie bas zwiększając głośność i zaraz będziesz miał ból głowy. Ewentualnie TFZ Exclusive King, w tym budżecie dobry bas, możesz kupić od @bigmaras
 

 

4 godziny temu, xtremesystems napisał:

BQEYZ BQ3 vs TRN v90?

glowne założenie bass

 

Zdecydowanie BQ3, ale kingi to już inna bajka, 12 milimetrowy, grafenowy dynamic ... Przedni bas ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.09.2020 o 11:40, ryankgb napisał:

 

Dostałem te 3 Lucky Bag.. powinien być set iem + kabel bt. Zamawiając 3 sztuki Lucky Bag dostałem po jednym produkcie czyli finalnie KB1, K1 i kabelek BT Z3 + jakiś zwykły kabel w woreczku foliowym.. Wystawiony odpowiedni komentarz.

Ewidentnie polecieli w ciula, bo opis wskazywał, że otrzyma się przynajmniej jedną sztukę losowych dokanałówek. Ponadto fakt, że osobom, którym wysłali sam kabelek BT nadali kolejną paczkę ze słuchawkami wskazuje na to, że jednak nie powinno się dostać samego adaptera. Stanowisko sklepu w tej sprawie się zmieniło czy po prostu się na Ciebie wypięli?

 

Teoretycznie wysłali jakieś Springi, bo pojawiła się opinia od jakiegoś Amerykanina.

https://pl.aliexpress.com/item/1005001313423049.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.4eeb5c0fCc9x8f

 

Wychodzi na to, że w "maszynie losującej" było jakieś 170 szt. KB1, kilkadziesiąt kabelków BT, może kilkanaście innych, tańszych modeli w stylu K1 i parę Springów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Hustler napisał:

Ewidentnie polecieli w ciula, bo opis wskazywał, że otrzyma się przynajmniej jedną sztukę losowych dokanałówek. Ponadto fakt, że osobom, którym wysłali sam kabelek BT nadali kolejną paczkę ze słuchawkami wskazuje na to, że jednak nie powinno się dostać samego adaptera. Stanowisko sklepu w tej sprawie się zmieniło czy po prostu się na Ciebie wypięli?

 

Wypięli się. Na moje zgłoszenie odpisali ironicznie "Thank you for your kindly support". Nie chciało mi się dalej drążyć nawet :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności