Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Nazar70 napisał:

Skorzystałem - otrzymałem:

IMG_20200901_143326.thumb.jpg.57678c074aca9149a26fb96ffadba6ab.jpg

kurcze, tego się obawiałem, że będą KB1 lub K2 wysyłać. Swoją drogą szybko poszło. U mnie jeszcze nawet w PL nie ma. A jak pierwsze wrażenia, jest dobrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Nesper napisał:

kurcze, tego się obawiałem, że będą KB1 lub K2 wysyłać. Swoją drogą szybko poszło. U mnie jeszcze nawet w PL nie ma. A jak pierwsze wrażenia, jest dobrze?

To było do przewidzenia - Springów pewnie wyślą 1 lub dwie sztuki, jeśli w ogóle. Ja zamówiłem 11.08 - czyli przyszły szybko. A biorąc pod uwagę koszt, to się nawet z KB1 opłaciło. Co do słuchawek - miałem je założone tylko przez chwilę. Generalnie to całkiem sympatyczne słuchawki - taka V-ka z solidnym subbasem i wyrazistą górą. Przy moich preferencjach jest za mało środka. Ale powtórzę - to są bardzo przyzwoicie brzmiące doki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Nazar70 napisał:

To było do przewidzenia - Springów pewnie wyślą 1 lub dwie sztuki, jeśli w ogóle. Ja zamówiłem 11.08 - czyli przyszły szybko. A biorąc pod uwagę koszt, to się nawet z KB1 opłaciło. Co do słuchawek - miałem je założone tylko przez chwilę. Generalnie to całkiem sympatyczne słuchawki - taka V-ka z solidnym subbasem i wyrazistą górą. Przy moich preferencjach jest za mało środka. Ale powtórzę - to są bardzo przyzwoicie brzmiące doki.

Nawet się nie nastawiam na Springi, ale absolutnie nie pogardziłbym KC2 czy BQ3. Bardziej chodzi o to, że mając KB100, nie ma większego sensu posiadać KB1 czy K2. Oczywiście, gdy zaczną dochodzić paczki, to będziemy się licytować co kto dostał i będziemy sobie zazdrościć ;) Niech Ci służą. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, SiggyFraud napisał:

Czy jeszcze ktoś dostał taką wiadomość ze sklepu BQEYZ? Lada dzień spodziewam się mojej paczki z Lucky Baga, a tu taka niespodzianka.ab98499ca2ee784e434401960d6592c9.jpg

Wypuścili ileś paczek bez doków. Ludzie dostali, zaczęła się burza na forach, więc teraz naprawiają. Dostaniesz dwie paczki - jedną z kabelkiem, drugą ze słuchawkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Nazar70 napisał:

Wypuścili ileś paczek bez doków. Ludzie dostali, zaczęła się burza na forach, więc teraz naprawiają. Dostaniesz dwie paczki - jedną z kabelkiem, drugą ze słuchawkami.

o kurcze, tego nie wiedziałem. Gdzie znalazłeś o tym info? Cholera, jestem zawiedziony taką polityką BQEYZ :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Nesper napisał:

o kurcze, tego nie wiedziałem. Gdzie znalazłeś o tym info? Cholera, jestem zawiedziony taką polityką BQEYZ 😕

Jestem na kilku międzynarodowych grupach na FB i tam pojawiły się informacje o otrzymanych przesyłkach. Ale jeśli napisali, że wysyłają, to chyba nie jest tak źle z nimi 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Nazar70 napisał:

Jestem na kilku międzynarodowych grupach na FB i tam pojawiły się informacje o otrzymanych przesyłkach. Ale jeśli napisali, że wysyłają, to chyba nie jest tak źle z nimi 😉

Gdyby żadnej burzy nie było, to pewnie sporo osób robiłoby paciorki z kabelka ;/ aż sprawdziłem wiadomości na Ali i nic takiego nie dostałem, więc mam nadzieję, że dostanę słuchawki. Zamówienie jednak już w PL, a tu o takich kwiatkach się dowiaduję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie iemy maja mega mocny [punchy] bass. mocniejszy od zsxow.

obecnie mam zrownowazone cca ca16 i muzykalne zsx. ale chcialbym jeszcze cos z mocnieszym basem. no oczywiscie zeby na reszcie pasma tez jakotako gralo ale bass priorytetowo

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.09.2020 o 19:05, SiggyFraud napisał:

Czy jeszcze ktoś dostał taką wiadomość ze sklepu BQEYZ? Lada dzień spodziewam się mojej paczki z Lucky Baga, a tu taka niespodzianka.ab98499ca2ee784e434401960d6592c9.jpg

Dostałem taką samą wiadomość, grzecznie podali tracking dla drugiej paczki, wszytko w porządku wygląda.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, xtremesystems napisał:

jakie iemy maja mega mocny [punchy] bass. mocniejszy od zsxow.

obecnie mam zrownowazone cca ca16 i muzykalne zsx. ale chcialbym jeszcze cos z mocnieszym basem. no oczywiscie zeby na reszcie pasma tez jakotako gralo ale bass priorytetowo

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
 

 

BQEYZ BQ3

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.08.2020 o 06:25, requal napisał:

Może ktoś skorzysta sobie. 

 

Zamówione 28.08 a dziś już odebrane.

Jak już wcześniej było szału nie ma . KB1 plus dodatkowy kabelek.  Ale w sumie za tą cenę OK. Nie liczyłem na nic więcej. Ale już widzę że mam problemy z poprawną aplikacją w ucho. Słabo mi się trzymają. Pewnie zostaną po rodzinie.

KB1.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, hudy napisał:

 

Zamówione 28.08 a dziś już odebrane.

Jak już wcześniej było szału nie ma . KB1 plus dodatkowy kabelek.  Ale w sumie za tą cenę OK. Nie liczyłem na nic więcej. Ale już widzę że mam problemy z poprawną aplikacją w ucho. Słabo mi się trzymają. Pewnie zostaną po rodzinie.

KB1.jpg

Czyli standardowo, najtańsze ich modele. Zdziwiony jestem, że Ci się słabo uszu trzymają, bo mają naprawdę fajny profil, no może oprócz grubych dysz. Ale nie każdemu to przeszkadza. Fajnie, że dali dodatkowy kabel. Ja swoje mam dostać dzisiaj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, ryankgb napisał:

Ja mam już w paczkomacie 3 Lucky Bag od nich, ciekawe czy będzie 3x KB1 czy cokolwiek innego się trafi.. Byłbym chyba pierwszy, ale większych nadziei nie mam :(

Też nie mam, chociaż dziwnym trafem, na trzy zamówienia, dwa dostałem wczoraj, Kabel KBear i tipsy SpinFit, a słuchawki idą inną drogą przez Zieloną Górę. Dziwne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Nesper napisał:

Też nie mam, chociaż dziwnym trafem, na trzy zamówienia, dwa dostałem wczoraj, Kabel KBear i tipsy SpinFit, a słuchawki idą inną drogą przez Zieloną Górę. Dziwne. 

 

Dostałem te 3 Lucky Bag.. powinien być set iem + kabel bt. Zamawiając 3 sztuki Lucky Bag dostałem po jednym produkcie czyli finalnie KB1, K1 i kabelek BT Z3 + jakiś zwykły kabel w woreczku foliowym.. Wystawiony odpowiedni komentarz.

Edytowane przez ryankgb
  • Sad 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, ryankgb napisał:

 

Dostałem te 3 Lucky Bag.. powinien być set iem + kabel bt. Zamawiając 3 sztuki Lucky Bag dostałem po jednym produkcie czyli finalnie KB1, K1 i kabelek BT Z3 + jakiś zwykły kabel w woreczku foliowym.. Wystawiony odpowiedni komentarz.

trzeba będzie pamiętać, że nigdy więcej lucky bag. Chińczyk nigdy nic nie da za pół darmo. O ile BQEYZ słuchawki mają solidne i warte ceny, to ich marketing kuleje. W taki sposób, to oni sobie reklamy nie zrobią. Tylko zniechęcają do siebie fanów marki. Ech :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Nesper napisał:

trzeba będzie pamiętać, że nigdy więcej lucky bag. Chińczyk nigdy nic nie da za pół darmo. O ile BQEYZ słuchawki mają solidne i warte ceny, to ich marketing kuleje. W taki sposób, to oni sobie reklamy nie zrobią. Tylko zniechęcają do siebie fanów marki. Ech :(

 

No niestety, ja już nic nie kupię z oficjalnego sklepu BQEYZ. Tylko od własnego zaprzyjaźnionego sklepu gdzie zawsze jest wszystko w jak najlepszym porządku. Ja miałem K2, KC2, a obecnie mam BQ3, Spring 1 i Spring 2 i gdyby nie jakość tych produktów to po takiej akcji przekreśliłbym markę, a tak przekreślam tylko oficjalny kanał dystrybucyjny i ludzi od marketingu firmy. Jestem zawiedziony, nawet nie o kasę chodzi, czy o te produkty tylko o słowność, uczciwość wobec wszystkich klientów i jednakowe traktowanie, a potem o support, który kuleje bo zgłosiłem to, ale reakcja mnie zdziwiła bardziej niż to co przyszło. No nic, trudno :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ryankgb napisał:

 

No niestety, ja już nic nie kupię z oficjalnego sklepu BQEYZ. Tylko od własnego zaprzyjaźnionego sklepu gdzie zawsze jest wszystko w jak najlepszym porządku. Ja miałem K2, KC2, a obecnie mam BQ3, Spring 1 i Spring 2 i gdyby nie jakość tych produktów to po takiej akcji przekreśliłbym markę, a tak przekreślam tylko oficjalny kanał dystrybucyjny i ludzi od marketingu firmy. Jestem zawiedziony, nawet nie o kasę chodzi, czy o te produkty tylko o słowność, uczciwość wobec wszystkich klientów i jednakowe traktowanie, a potem o support, który kuleje bo zgłosiłem to, ale reakcja mnie zdziwiła bardziej niż to co przyszło. No nic, trudno :P

A wyjaśnili to jakoś, czy olali temat? Z kilku komentarzy na ali wynika, że większość dostała KB1. Co śmieszniejsze, tam gdzie wcześniej był Lucky Bag, teraz są jakieś rzepy do słuchawek. Przynajmniej będziesz miał możliwość je jakoś opchnąć. Daj jakiś kiepski komentarz do nich, bo te "piątki" kłują w oczy, bo ta szczęśliwa torba pełna kału jest. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Nesper napisał:

A wyjaśnili to jakoś, czy olali temat? Z kilku komentarzy na ali wynika, że większość dostała KB1. Co śmieszniejsze, tam gdzie wcześniej był Lucky Bag, teraz są jakieś rzepy do słuchawek. Przynajmniej będziesz miał możliwość je jakoś opchnąć. Daj jakiś kiepski komentarz do nich, bo te "piątki" kłują w oczy, bo ta szczęśliwa torba pełna kału jest. 

 

Najpierw się upierali, że to był albo kabelek BT albo słuchawki, a po moim stwierdzeniu, że w wielu miejscach (nawet oni sami to komuś pisali) jest napisane, że to zestaw kabel bt + iem i że ludzie dostali w 1 Lucky Bag zestaw, a nie albo/albo to zmienili koncepcję wypowiedzi i napisali "no faktycznie, niektórzy dostali kabelek bt + słuchawki, to jest kompletnie losowe, ale nasze produkty są super i w super cenie". Totalny bełkot. Wiele osób, nawet tutaj, dostało informację, że w drugiej paczce idzie kabelek BT albo słuchawki bo zapomnieli wysłać w pierwszej. Także co im przyniesie ślina na język to mówią. Oficjalny kanał dystrybucji dla mnie jest skreślony :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności