Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Mr Krzychoo napisał:

Kiedyś pytałem Cię @ryankgb o kabel z linku - w AK po rabacie wyszło 45$, a w WooEasy na promocji będzie za 39,99$ z kuponem do wyrwania 34,99$. https://www.aliexpress.com/item/4001085882852.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.6e562e0e1GlBDE

I mam dylemat: mając FAAEAL czy jest sens inwestować w ten? 

 

Zupełnie subiektywnie patrząc dla mnie ten Yinyoo 5N to najlepszy kabelek jaki miałem i mam oraz z jakim miałem do czynienia. Super wpływa na dźwięk, jest wygodny i mega elastyczny jak na materiał, z którego jest wykonany. W porównaniu z 7N (ten szary) jest dużo bardziej miękki i giętki. Solidny, pięknie się prezentuje i to co wyżej. Ja bym kupił drugi raz :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, ryankgb napisał:

 

Zupełnie subiektywnie patrząc dla mnie ten Yinyoo 5N to najlepszy kabelek jaki miałem i mam oraz z jakim miałem do czynienia. Super wpływa na dźwięk, jest wygodny i mega elastyczny jak na materiał, z którego jest wykonany. W porównaniu z 7N (ten szary) jest dużo bardziej miękki i giętki. Solidny, pięknie się prezentuje i to co wyżej. Ja bym kupił drugi raz :)

 

Niestety, takiej odpowiedzi się spodziewałem. Niestety, bo mój portfel zapłacze 😋

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Mr Krzychoo napisał:

 

Niestety, takiej odpowiedzi się spodziewałem. Niestety, bo mój portfel zapłacze 😋

Yinyoo 7n occ >>Faaeal Hibiscus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Mr Krzychoo napisał:

 

Niestety, takiej odpowiedzi się spodziewałem. Niestety, bo mój portfel zapłacze 😋

Yinyoo 7n occ >>Faaeal Hibiscus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.08.2020 o 22:26, Nesper napisał:

Stawiam, że to bardziej wina nieregularnych kanałów w uszach, bo lewa trzyma się całkiem dobrze. No chyba, że są jakieś "magiczne" sposoby na poprawienie seala bez konieczności kupna dobrych tipsów. Ale w to raczej nie wierzę. Obecnie nie planuję kupować nowych słuchawek, więc chciałem dołożyć do droższych tipsów. Tylko problem z nimi jest taki, że kupowanie w ciemno może zaboleć. 

 

Mam ten sam problem. Podejrzewam, że przez spanie od wielu lat w silikonowych stoperach mam tak rozepchane kanały słuchowe, że żadne tipy w największych rozmiarach się nie sprawdzają. Siedząc nieruchomo jestem w stanie uzyskać seala, ale w lewym uchu, najwyraźniej tym bardziej rozepchniętym, i tak po kilku/kilkunastu minutach następuje samoistne rozszczelnienie. Natomiast w ruchu to już jest dramat i ciągłe poprawianie ułożenia.

Dlatego też zainteresowałem się tematem Spinfit, bo to chyba moja ostatnia nadzieja na powrót do regularnego używania dokanałówek. Tylko teraz jest dylemat którą wersję wybrać. Słuchawki, do których chcę dopasować tipy to Edifier TWS5, tulejka ~ 4 mm. Z opisu na stronie producenta wynika, że dedykowane słuchawkom TWS są modele CP360 oraz CP100Z (nie wiedzieć czemu niewidoczne w katalogu produktów, o ich istnieniu można się dowiedzieć tylko wchodząc w zakładkę Size & Fit).

 

Po pierwsze nie bardzo rozumiem jak model CP360 z szerokością tunelu na tulejkę 3,6 mm ma pasować do wszystkich słuchawek z tulejkami 4 - 5,5 mm.

 

Po drugie nie widzę za bardzo różnicy pomiędzy CP100 i CP100Z. Wersja Z w przeciwieństwie do podstawowej nie ma rozmiaru XL, ale rozmiar L ma kołnierz krótszy raptem o 0,1 mm i węższy o 0,5 mm od XL wersji CP100. W samej konstrukcji jedyna różnica, jaką jestem w stanie wychwycić na schemacie, to "kołnierzyk" przy wlocie tunelu na tulejkę ułatwiający zakładanie ,obecny tylko w CP100. Poza tym nowa wersja CP100 (kolejna zagwozdka to jak ją rozpoznać, czy na blistrach jest jakaś informacja, że to nowy model?) ma podobno lepszy silikon i rzekomo lepsze właściwości akustyczne we wszystkich pasmach, co stawiałoby je ponad wersję CP100Z, przy której nie ma mowy o żadnej nowej, lepszej wersji. Ktoś ma jakiś pomysł, dlaczego producent uznał, że to akurat model CP100Z jest szczególnie dopasowany do słuchawek TWS?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.08.2020 o 06:25, requal napisał:

 

 

Jeszcze są dostępne, a dla Uber Cebularzy wchodzi kupon Ali i można kupić ten Lucky Bag za 17,99$. 

Edytowane przez Mr Krzychoo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, ryankgb napisał:

 

Właśnie ja kupiłem trzecią sztukę przez to :D

 

Ja odpuszczam, oferta spoko ale postanowiłem zainwestować w kable tym razem. Yinyoo 5N UPOCC MMCX do iBasso IT00 już kupiłem, a czy wziąć jeszcze wersję 2 pin to się zastanawiam. Miałbym do SSR, a później do SSP jak wyjdą.

Edytowane przez Mr Krzychoo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mr Krzychoo napisał:

 

Jeszcze są dostępne, a dla Uber Cebularzy wchodzi kupon Ali i można kupić ten Lucky Bag za 17,99$. 

Daj namiar na ten kupon dla "Uber Cebularzy", bo nie kumam o co chodzi, a bym skorzystał. Widocznie jeszcze za cienki jestem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SeagaL napisał:

Daj namiar na ten kupon dla "Uber Cebularzy", bo nie kumam o co chodzi, a bym skorzystał. Widocznie jeszcze za cienki jestem :D

 

Przez cały zeszły tydzień były kupony Ali po zalogowaniu się do aplikacji, np. na 2$ zniżki przy zakupach za 15$. O tym właśnie pisałem. Sprawdzaj na Pepper czy pojawią kupony albo kody rabatowe. Kod wpisujesz przy podsumowaniu zamówienia.

 

Edytowane przez Mr Krzychoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Mr Krzychoo napisał:

 

Przez cały zeszły tydzień były kupony Ali po zalogowaniu się do aplikacji, np. na 2$ zniżki przy zakupach za 15$. O tym właśnie pisałem. Sprawdzaj na Pepper czy pojawią kupony albo kody rabatowe. Kod wpisujesz je przy podsumowaniu zamówienia.

 

Aaa, OK, już wszystko jasne. Na Pepperze może coś sobie znajdę. Dzięki za info!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie, czy nawet najniższy model BQEYZ jest warty te ~72 zł? Bo wiadomo, ceny w sklepie na pojedyncze modele są wyższe aktualnie (najtańsze 39 $), jednak nie wiem jakie były wcześniej. Spodziewać się można pewnie otrzymania niższych modeli, a nie osławionych Springów. 😕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, jojaques napisał:

Takie pytanie, czy nawet najniższy model BQEYZ jest warty te ~72 zł? Bo wiadomo, ceny w sklepie na pojedyncze modele są wyższe aktualnie (najtańsze 39 $), jednak nie wiem jakie były wcześniej. Spodziewać się można pewnie otrzymania niższych modeli, a nie osławionych Springów. 😕

Nawet się nie zastanawiaj. Bo co byś nie dostał, to i tak będziesz zadowolony. No i jakość wykonania jest często lepsza, niż inne droższe marki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Mr Krzychoo napisał:

 

Przez cały zeszły tydzień były kupony Ali po zalogowaniu się do aplikacji, np. na 2$ zniżki przy zakupach za 15$. O tym właśnie pisałem. Sprawdzaj na Pepper czy pojawią kupony albo kody rabatowe. Kod wpisujesz przy podsumowaniu zamówienia.

 

Od PayU jest kod (na 4$/30$) AEPL828

Info z ich mailingu ;)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój portfel nienawidzi tego forum i powoli zaczynam się z nim zgadzać.

Zobaczyłem tego lucky baga od BQEYZ i stwierdziłem - a na cholerę mi to? Potem @Mr Krzychoo napisał coś o o kuponach to wyczytałem, że trwa obecnie jakaś akcja promocyjna. Zew wewnętrznej cebuli nie dawał mi spokoju, a ponadto wszyscy tak chwalą te BQEYZ, a ja jeszcze żadnych nie mam i nawet nie miałem okazji posłuchać. Zacząłem działać, ale do 20$ nie było żadnych kuponów, więc wziąłem 2 lucky bagi, bo jednego się nie opłaca, gdyż od wydanych 30$ były już 4$ zniżki. No tak, tylko ja miałem w koszyku przedmioty za 40$, a kupon jest od 30$, więc patrzę, co jest dalej. Przy 50$ był kupon na 7$, więc dorzuciłem doki QKZ za 10$ i finalnie wydałem 50$, żeby zaoszczędzić 7$...

  • Like 4
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Hustler napisał:

Mój portfel nienawidzi tego forum i powoli zaczynam się z nim zgadzać.

Zobaczyłem tego lucky baga od BQEYZ i stwierdziłem - a na cholerę mi to? Potem @Mr Krzychoo napisał coś o o kuponach to wyczytałem, że trwa obecnie jakaś akcja promocyjna. Zew wewnętrznej cebuli nie dawał mi spokoju, a ponadto wszyscy tak chwalą te BQEYZ, a ja jeszcze żadnych nie mam i nawet nie miałem okazji posłuchać. Zacząłem działać, ale do 20$ nie było żadnych kuponów, więc wziąłem 2 lucky bagi, bo jednego się nie opłaca, gdyż od wydanych 30$ były już 4$ zniżki. No tak, tylko ja miałem w koszyku przedmioty za 40$, a kupon jest od 30$, więc patrzę, co jest dalej. Przy 50$ był kupon na 7$, więc dorzuciłem doki QKZ za 10$ i finalnie wydałem 50$, żeby zaoszczędzić 7$...

 

W sumie powinieneś być zadowolony, bo BQEYZ to naprawdę bardzo dobre słuchawki. Wiem coś o tym, bo miałem KC2, BQ3 i Spring 1. Dwa tańsze modele w swoim przedziale cenowym są wybitne, Spring jest technicznie świetny, ale jakiś taki nudny w odbiorze. Więc, jeśli zapłacisz 18$ za najtańszy model który kosztuje około 40$, to i tak nie będziesz miał czego żałować.

Też mam w koszyku tego Lucky Bag'a ale walczę sam ze sobą żeby nie zapłacić 😉

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Hustler napisał:

Mój portfel nienawidzi tego forum i powoli zaczynam się z nim zgadzać.

Zobaczyłem tego lucky baga od BQEYZ i stwierdziłem - a na cholerę mi to? Potem @Mr Krzychoo napisał coś o o kuponach to wyczytałem, że trwa obecnie jakaś akcja promocyjna. Zew wewnętrznej cebuli nie dawał mi spokoju, a ponadto wszyscy tak chwalą te BQEYZ, a ja jeszcze żadnych nie mam i nawet nie miałem okazji posłuchać. Zacząłem działać, ale do 20$ nie było żadnych kuponów, więc wziąłem 2 lucky bagi, bo jednego się nie opłaca, gdyż od wydanych 30$ były już 4$ zniżki. No tak, tylko ja miałem w koszyku przedmioty za 40$, a kupon jest od 30$, więc patrzę, co jest dalej. Przy 50$ był kupon na 7$, więc dorzuciłem doki QKZ za 10$ i finalnie wydałem 50$, żeby zaoszczędzić 7$...

🤣😂

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Hustler napisał:

Mój portfel nienawidzi tego forum i powoli zaczynam się z nim zgadzać.

Zobaczyłem tego lucky baga od BQEYZ i stwierdziłem - a na cholerę mi to? Potem @Mr Krzychoo napisał coś o o kuponach to wyczytałem, że trwa obecnie jakaś akcja promocyjna. Zew wewnętrznej cebuli nie dawał mi spokoju, a ponadto wszyscy tak chwalą te BQEYZ, a ja jeszcze żadnych nie mam i nawet nie miałem okazji posłuchać. Zacząłem działać, ale do 20$ nie było żadnych kuponów, więc wziąłem 2 lucky bagi, bo jednego się nie opłaca, gdyż od wydanych 30$ były już 4$ zniżki. No tak, tylko ja miałem w koszyku przedmioty za 40$, a kupon jest od 30$, więc patrzę, co jest dalej. Przy 50$ był kupon na 7$, więc dorzuciłem doki QKZ za 10$ i finalnie wydałem 50$, żeby zaoszczędzić 7$...

 

Tak kupowałem, lata temu, auto w salonie. Zamówiony był suchar, a odebrany full wypas, z kupą niepotrzebnych gadżetów.

Wyszedł 30% drożej ale dostałem dywaniki i zimowe opony gratis he, he

  • Haha 2
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Hustler napisał:

Mój portfel nienawidzi tego forum i powoli zaczynam się z nim zgadzać.

Zobaczyłem tego lucky baga od BQEYZ i stwierdziłem - a na cholerę mi to? Potem @Mr Krzychoo napisał coś o o kuponach to wyczytałem, że trwa obecnie jakaś akcja promocyjna. Zew wewnętrznej cebuli nie dawał mi spokoju, a ponadto wszyscy tak chwalą te BQEYZ, a ja jeszcze żadnych nie mam i nawet nie miałem okazji posłuchać. Zacząłem działać, ale do 20$ nie było żadnych kuponów, więc wziąłem 2 lucky bagi, bo jednego się nie opłaca, gdyż od wydanych 30$ były już 4$ zniżki. No tak, tylko ja miałem w koszyku przedmioty za 40$, a kupon jest od 30$, więc patrzę, co jest dalej. Przy 50$ był kupon na 7$, więc dorzuciłem doki QKZ za 10$ i finalnie wydałem 50$, żeby zaoszczędzić 7$...

 

Ale jest kupon 15/2😅

 

Mój lucky bag już w drodze. Faktycznie nie czekają z wysyłką.

Edytowane przez Chromikson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Mr Krzychoo napisał:

W sumie powinieneś być zadowolony, bo BQEYZ to naprawdę bardzo dobre słuchawki. Wiem coś o tym, bo miałem KC2, BQ3 i Spring 1. Dwa tańsze modele w swoim przedziale cenowym są wybitne, Spring jest technicznie świetny, ale jakiś taki nudny w odbiorze. Więc, jeśli zapłacisz 18$ za najtańszy model który kosztuje około 40$, to i tak nie będziesz miał czego żałować.

Też mam w koszyku tego Lucky Bag'a ale walczę sam ze sobą żeby nie zapłacić 😉

Też tak myślę. Zresztą jeszcze żadne chińskie doki mnie nie zawiodły - póki co było super lub tylko dobrze, ale mnie też wiele do szczęścia nie potrzeba. :D

 

4 godziny temu, Chromikson napisał:

Ale jest kupon 15/2😅

Albo go nie znalazłem, albo już nie wchodził, bo niektóre były ograniczone ilościowo. W razie czego ja skorzystałem z ALIINPOST824 - 7$/50$.

Edytowane przez Hustler
Literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności