Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, marco-polo napisał:

Mam je tylko że słabo siedzą w uszach moim zdaniem. 

Kwestia doboru tipsów, jak dobrze dobierzesz to siedzą jak przyklejone 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, BURNART napisał:

Blony mam i ja. Bardzo dobre granie. Teraz szukam tipsów oczywiście, bo kabelek mam dodatkowy. Są jakieś dobre tipsy piankowe do nich? Ostatecznie silikony, ale takie co nie rozpychają ucha tylko się do niego dopasowują ;)

U mnie najlepiej sprawdzają się JVC Spiral Dot w rozmiarze ML.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo sympatyczny headset. Po pewnych manipulacjach z kuponami można go mieć za 90 zł, a w zasadzie HyperX Cloudom nie ustępuje ani jakością, ani brzmieniem. Kupiłem do pracy i jestem bardzo zadowolony - pady bdb jakości, super wygodne, a brzmienie co najmniej zadowalające, a wręcz bdb. 

 

https://pl.aliexpress.com/item/33019312503.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.feb45c0f3rhFOF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ludzie, temat jest wałkowany intensywnie, ale tak naprawdę, nie ma konkretnych odpowiedzi. Mamy tipsy SpinFit, i jeśli ktoś potrafi mi wyjaśnić, które będą odpowiednie do szerokich kanałów usznych, to kłaniam się nisko. To samo tyczy się Spiral Dot, nie chce kupować w ciemno, aby nie rzucić w kąt, tylko dlatego, że okażą się za małe. Również popularne są od dłuższego czasu Symbio W, ale o nich już naprawdę niewiele wiem. Na zagranicznych forach często wymieniana jest też Azla, ale raczej w PL będzie niedostępna... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Nesper napisał:

Dobra ludzie, temat jest wałkowany intensywnie, ale tak naprawdę, nie ma konkretnych odpowiedzi. Mamy tipsy SpinFit, i jeśli ktoś potrafi mi wyjaśnić, które będą odpowiednie do szerokich kanałów usznych, to kłaniam się nisko. To samo tyczy się Spiral Dot, nie chce kupować w ciemno, aby nie rzucić w kąt, tylko dlatego, że okażą się za małe. Również popularne są od dłuższego czasu Symbio W, ale o nich już naprawdę niewiele wiem. Na zagranicznych forach często wymieniana jest też Azla, ale raczej w PL będzie niedostępna... 

A masz jakieś które Ci pasują? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Jaro54 napisał:

A masz jakieś które Ci pasują? 

Z tych, które wymieniłem to nie. Mam trochę z Ali, ale jestem raczej rozczarowany. O dziwo, najlepiej się chyba prezentują stockowe tipsy od BQEYZ, ale o ile do dźwięku się nie mogę przyczepić i są raczej wygodne, to niestety przy marszu jedna słuchawka traci pieczęć. Te lubiane przez wielu od KZ, też bez cudów. I teraz pytanie odnośnie SpinFit, czy lepsze są te z podwójnym kołnierzem, czy jednak te standardowe o rozmiarze L?

Edytowane przez Nesper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz problem z sealem to może zausznice ci pomogą. Słuchawki są trzymane na miejscu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Jaro54 napisał:

Jak masz problem z sealem to może zausznice ci pomogą. Słuchawki są trzymane na miejscu 

Stawiam, że to bardziej wina nieregularnych kanałów w uszach, bo lewa trzyma się całkiem dobrze. No chyba, że są jakieś "magiczne" sposoby na poprawienie seala bez konieczności kupna dobrych tipsów. Ale w to raczej nie wierzę. Obecnie nie planuję kupować nowych słuchawek, więc chciałem dołożyć do droższych tipsów. Tylko problem z nimi jest taki, że kupowanie w ciemno może zaboleć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj z zausznikami to poniżej 2$ za parę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Nesper napisał:

Dobra ludzie, temat jest wałkowany intensywnie, ale tak naprawdę, nie ma konkretnych odpowiedzi. Mamy tipsy SpinFit, i jeśli ktoś potrafi mi wyjaśnić, które będą odpowiednie do szerokich kanałów usznych, to kłaniam się nisko. To samo tyczy się Spiral Dot, nie chce kupować w ciemno, aby nie rzucić w kąt, tylko dlatego, że okażą się za małe. Również popularne są od dłuższego czasu Symbio W, ale o nich już naprawdę niewiele wiem. Na zagranicznych forach często wymieniana jest też Azla, ale raczej w PL będzie niedostępna... 

Symbio Hybrid - ja używam nakładek w rozmiarze M i hybrydy mogłyby być nieco mniejsze. SpinFity CP360 też powinny się dobrze sprawdzić, szczególnie że się świetnie w uchu układają, ale jednak nie wypełniają kanałów aż tak jak hybrydy. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Inszy napisał:

Symbio Hybrid - ja używam nakładek w rozmiarze M i hybrydy mogłyby być nieco mniejsze. SpinFity CP360 też powinny się dobrze sprawdzić, szczególnie że się świetnie w uchu układają, ale jednak nie wypełniają kanałów aż tak jak hybrydy. 

O super, takiej porady oczekiwałem. Jeszcze chciałbym zapytać jak się ma sprawa z wycieraniem się pianki, czy jest zupełnie trwała i nie ma się co nią przejmować, czy jednak to jest zabawa raz na jakiś czas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jarrro napisał:

Co polecacie tak do 150 zł. Dokanałowe


Często wspominane już Blon BL-03. Musisz tylko zmienić kabelek i jakieś dodatkowe tipsy by się przydały. Wg mnie w tej cenie jest to najlepszy wybór.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, docentore napisał:


Często wspominane już Blon BL-03. Musisz tylko zmienić kabelek i jakieś dodatkowe tipsy by się przydały. Wg mnie w tej cenie jest to najlepszy wybór.

TRN V90. A jeszcze droższe ale fajne Blon BL 05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Lord Rayden napisał:

TRN V90. A jeszcze droższe ale fajne Blon BL 05

Większość opinii użytkowników, którzy posiadają BL03 i BL05 preferuje BL03. Sam nie mam zdania, bo po przeczytaniu raczej średnich recenzji się powstrzymałem przed zakupem ;)
Podobno też CCA CA16 dają radę, ale to już bliżej 200 plnów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Inszy napisał:

Nie mam pojęcia 🤔

U mnie wyglądają jak nowe, ale i przebiegu nie mają jakoś dużo.

Dobra, przekonałeś mnie i zamawiam eLki. Dobrze, że cenowo fajnie stoją u BigMarasa

7 godzin temu, jarrro napisał:

Co polecacie tak do 150 zł. Dokanałowe

Ja od siebie polecam markę BQEYZ, dobre recenzje ma KC2, bardzo zrównoważone z raczej lekkim basem, KB1 też można wyciągnąć taniej, no i są bardzo wygodne. A moje ulubione KB100 to jednak wydatek 200 zł. 

Edytowane przez Nesper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BQEYZ są niezłymi słuchawkami mam V80/v90/K2/BQ 3. Wszystkie bardzo dobrze wykonane i nieźle grające. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki możliwie jak najlepszy kabelek polecacie do BLON BL03 który znacząco poprawi jakość dźwięku (polepszy bas, średnie tony i dociąży dźwięk jeśli się da...)? 
Dobrze aby był taki który będzie mieć piny schowane we wtyczce jak ten dodawany seryjnie bo obawiam się o łatwe uszkodzenie złącza/wtyku w przypadku 2PIN... 
Na oku mam taki (TFZ 3.5) tylko czy będzie pasować (ta wtyczka) i czy się opłaca: 


https://pl.aliexpress.com/item/4000348580639.html?spm=a2g17.12010612.8148356.3.6aec666cR9UhRL

 

?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Crystal napisał:

Jaki możliwie jak najlepszy kabelek polecacie do BLON BL03 który znacząco poprawi jakość dźwięku (polepszy bas, średnie tony i dociąży dźwięk jeśli się da...)? 
Dobrze aby był taki który będzie mieć piny schowane we wtyczce jak ten dodawany seryjnie bo obawiam się o łatwe uszkodzenie złącza/wtyku w przypadku 2PIN... 
Na oku mam taki (TFZ 3.5) tylko czy będzie pasować (ta wtyczka) i czy się opłaca: 


https://pl.aliexpress.com/item/4000348580639.html?spm=a2g17.12010612.8148356.3.6aec666cR9UhRL

 

?
 

Możesz popytać w komisie, czy ktoś nie ma na zbyciu kabla srebrnego od FLC8x (np mnie). Dobrze się zgrywa i ma zabudowane piny, chociaż jeat tam pewien margines niespasowania ( pozostaje mały dystans do całkowitego zakrycia gniazda)

Edytowane przez requal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności