Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Subfire napisał:

Rozważam powrót do znanych i lubianych Tin Audio T2, które niestety któregoś pięknego razu mi zginęły. Brać T2 czy T4 są warte tego przeskoku cenowego?

T4 to inny poziom, wyższy, dźwięku. Jak masz kupować to T4 moim skromnym zdaniem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Subfire napisał:

Rozważam powrót do znanych i lubianych Tin Audio T2, które niestety któregoś pięknego razu mi zginęły. Brać T2 czy T4 są warte tego przeskoku cenowego?

Gdzieś jakiś zagraniczny recenzent napisał, że skoro wyszły T2 Plus, to nie warto dopłacać do czwórki, bo je przewyższa. Oczywiście to opinia jakiegoś randoma, ale daje do myślenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Subfire napisał:

Rozważam powrót do znanych i lubianych Tin Audio T2, które niestety któregoś pięknego razu mi zginęły. Brać T2 czy T4 są warte tego przeskoku cenowego?

Zależy czego oczekujesz od dźwięku, bo T4, to już  inna szkoła grania - jest bardziej rozrywkowo, ze spokojniejszym przejściem między średnicą i górą oraz cieplej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.07.2020 o 18:11, Hustler napisał:

@ryankgb A KBEar KS2 już dotarły czy jeszcze na nie czekasz?

 

Dotarła do mnie właśnie paczka z KBear KS2, Ezear Q70Y, KZ ZSTX oraz BQEYZ Spring 2 :D Jak znajdę trochę czasu to dam znać jak wrażenia.

 

Przy okazji niedługo wejdą do sprzedaży BLON BL-03 w nowym kolorze. Będzie to wyglądało tak:

 

IMG_20200727_234619.jpg

Edytowane przez ryankgb
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, janek patufka napisał:

Podzielisz się? I jak wrażenia ze Springów 2..???

 

Póki co się grzeją, ale jest bardzo dobrze. Szerokie granie, z mocną głębią, moc detali, trochę jaśniejsze niż Spring 1, ale charakter podobny. Na pewno muszą się jeszcze otworzyć więc dam im trochę godzin spokoju :D

 

BL-03 w nowym kolorze już dostępne:

 

https://a.aliexpress.com/_d8OeLt9

3808274311251191979.jpg

15596626412142298937.jpg

197435891-810254562.jpg

-1791066331-999500924.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, ryankgb napisał:

 

Póki co się grzeją, ale jest bardzo dobrze. Szerokie granie, z mocną głębią, moc detali, trochę jaśniejsze niż Spring 1, ale charakter podobny. Na pewno muszą się jeszcze otworzyć więc dam im trochę godzin spokoju :D

 

 

Tak też uważam chociaż nie miałem jedynek. Daję im szansę, dzielnie wygrzewam i czekam na efekty...😉 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, janek patufka napisał:

 

Tak też uważam chociaż nie miałem jedynek. Daję im szansę, dzielnie wygrzewam i czekam na efekty...😉 

Jakbyś porównał do Aune E1 ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Lord Rayden napisał:

Jakbyś porównał do Aune E1 ..

 

Nie miałem Aune E1, chętnie bym posłuchał.. Odnośnie Springów Drugich to dodam, że świetna średnica, wiele dźwięków z niej dochodzi. Jak dla mnie fajna głębia i zewsząd jest  szczegółowo. Dół nie jest przesadzony i nigdzie nie dominuje. Nie przepadam za basowym klimatem słuchawek, wolę przestrzeń i lekkość. 

W jakiejś innej opinii odnośnie innych słuchawek jeden z kolegów napisał, że wreszcie usłyszał czyste talerze. Miałem Kravitza (Xduoo X3 II) na tapecie, ze Springami muszę jeszcze na to poczekać...No i jak na razie dość neutralne brzmienie, no może z lekkim ukłonem do ciepłego, rozrywkowego. 

Na pewno w miarę wygrzewania słuchaweczki fajnie się rozwijają...Naprawdę klasa! 🙂    

10 minut temu, janek patufka napisał:

 

Nie miałem Aune E1, chętnie bym posłuchał.. Odnośnie Springów Drugich to dodam, że świetna średnica, wiele dźwięków z niej dochodzi. Jak dla mnie fajna głębia i zewsząd jest  szczegółowo. Dół nie jest przesadzony i nigdzie nie dominuje. Nie przepadam za basowym klimatem słuchawek, wolę przestrzeń i lekkość. 

W jakiejś innej opinii odnośnie innych słuchawek jeden z kolegów napisał, że wreszcie usłyszał czyste talerze. Miałem Kravitza (Xduoo X3 II) na tapecie, ze Springami muszę jeszcze na to poczekać...No i jak na razie dość neutralne brzmienie, no może z lekkim ukłonem do ciepłego, rozrywkowego. 

Na pewno w miarę wygrzewania słuchaweczki fajnie się rozwijają...Naprawdę klasa! 🙂  

Dodam jeszcze, że kabelek lekko wnerwia. Mnie to łaskocze w ucho. Muszę pogadać z kolegą Ryanem aby dobrać jakiś neutralny, który zachowa pierwotny charakter  słuchaweczek...

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.07.2020 o 20:34, ryankgb napisał:

 

Dotarła do mnie właśnie paczka z KBear KS2, Ezear Q70Y, KZ ZSTX oraz BQEYZ Spring 2 :D Jak znajdę trochę czasu to dam znać jak wrażenia.

 

Przy okazji niedługo wejdą do sprzedaży BLON BL-03 w nowym kolorze. Będzie to wyglądało tak:

 

IMG_20200727_234619.jpg

 

A jak wrażenia z KZ ZSTX?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, valgir napisał:

 

A jak wrażenia z KZ ZSTX?

 

Niestety nie porównam z ZST, nad czym ubolewam, ale ZSTX przypominają mi charakterystyką ZSX - takie baby ZSX, ale trochę bardziej w oddali średnica i wokale, w sensie głębi i dalszego planu, a przy okazji trochę odchudzone charakterystyką dźwięku względem ZSX - czyli są bardziej zwiewne, mają deczko mniejszą masę na basie, ale za to więcej detali. Nie wsłuchiwałem się jeszcze mocno, bo daję im się wygrzać, a przy okazji czasu brak na dłuższe odsłuchy. Na pewno dam znać co i jak, jak się ze wszystkimi nowościami oswoję, może jakieś recki jak czas pozwoli ;) 

Edytowane przez ryankgb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, janek patufka napisał:

RYAN, rozumiem, że ZSTX kupiłeś w AK Audio Store, ile za nie wyszło złotych? Z góry dzięki za info !

 

Tak, z moim kodem RYAN wyszło za KZ ZSTX 14$, za Ezear Q70Y dałem 17$ i za KBear KS2 też 17$. 

Edytowane przez ryankgb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, ryankgb napisał:

za Ezear Q70Y dałem 17$  

 

Jak one się mają dźwiękowo i wykonaniem do Ezear X12?  Te mają świetne baterie, no i grają rewelacyjnie...!   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, janek patufka napisał:

 

Jak one się mają dźwiękowo i wykonaniem do Ezear X12?  Te mają świetne baterie, no i grają rewelacyjnie...!   

 

Jeszcze nie testowałem, dam znać jak będę odsłuchy robił ;) Jeśli jednak grają tak jak Yinyoo Q70 lub lepiej to jest to bardzo podobny poziom i przyjemne granie, wszystko na miejscu, niczego nie brakuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KBear KS2 są jakoś podobne do kb04, które bardzo cenię i lubię ? Miałeś je już w uszach? Mogę tylko powiedzieć, że kształtem odbiegają...🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, janek patufka napisał:

KBear KS2 są jakoś podobne do kb04, które bardzo cenię i lubię ? Miałeś je już w uszach? Mogę tylko powiedzieć, że kształtem odbiegają...🙂

 

Na pewno mają zupełnie inny, przedziwny kształt po wzięciu słuchawek do ręki. Po założeniu jednak to wariactwo wydaje się mieć sens, bo są dużo mocniej wyprofilowane i to wyprofilowanie jest w dobrą stronę - bardzo dobrze przylegają do uszu i są wygodne. Co do dźwięku to troszkę co innego, czuć tu rękę jakiegoś innego stroiciela niż do tej pory, jest bardziej wyrównana charakterystyka, wszystkiego po trochu, bardzo detalicznie, ale też nuta rozrywki jest. Bas nie jest przodujący, średnica jest na miejscu i nie ma wycofania, a wysokich jest jak przystało na KBear sporo, ale dobrze wybrzmiewają i przyjemnie się tego słucha. Będzie na pewno więcej wrażeń jak się osłucham ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.07.2020 o 09:12, Inszy napisał:

Zależy czego oczekujesz od dźwięku, bo T4, to już  inna szkoła grania - jest bardziej rozrywkowo, ze spokojniejszym przejściem między średnicą i górą oraz cieplej.

Szukam czegoś z podobnie "analitycznym" i "sterylnym" brzmieniem, z którego znane są T2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w podobnej cenie T2, T2 Pro. Drożej Whizzer Haydn A15 Pro i można już myśleć o monitorowych słuchawkach, typu Etymotic HF3 czy Akoustyx R-120, ale to już ceny w stronę 800 złotych, więc znacznie drożej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KZ ED9. Nieduże, całkiem przyzwoity dźwięk, z metalu i można zmienić dźwięk filtrami. Jak poszukasz to poniżej 9 $znajdziesz 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uf, kupiłem sobie iemy z Waszego polecenia (dzięki wielkie!), teraz szukam jakichś przewodowych wokółusznych. Jest coś z Chin, czym powinienem się zainteresować? :D bo w temacie widzę prawie same iemy.
Najlepiej gdyby były zamknięte i możliwie płaskie, ale jak znacie coś innego, nawet V-kowatego, w fajnej cenie, to chętnie poeksperymentuję ;) myślałem nad Bluedio TM, bo z recenzji bardzo by mi odpowiadały, ale odrzuca mnie sposób ich podłączania (usb-c, kompatybilność tylko z ich kablem, który jeszcze bym musiał wzmacniać przedłużką).
Z góry dziękuję za polecenia! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.08.2020 o 22:48, Mikis napisał:

Jakieś fajne słuchawki do 10$ godne polecenia? Dobrze żeby były to doki ale nie IEMy, jakieś małe i w miarę trwałe bo to dla osoby mniej dbające o sprzęty :D myślałem nad UiiSii HM7, ale czy jest coś podobnego?

Najtańsze jakie swego czasu nabyłem i grają całkiem dobrze (a w kontekście ceny świetnie), to były te https://pl.aliexpress.com/item/4000545814404.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.08.2020 o 22:55, Jaro54 napisał:

KZ ED9. Nieduże, całkiem przyzwoity dźwięk, z metalu i można zmienić dźwięk filtrami. Jak poszukasz to poniżej 9 $znajdziesz 

Mam je tylko że słabo siedzą w uszach moim zdaniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności