Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 18.07.2020 o 21:29, Mr Krzychoo napisał:

Hej @ryankgb po prośbie nasz dobry e-kolego. Zapytaj proszę w AK o rabat na ten kabel:

https://www.aliexpress.com/item/4001244895215.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.2e4312aaXwJaBw&algo_pvid=81361c93-5a79-458d-abbb-125018aba50c&algo_expid=81361c93-5a79-458d-abbb-125018aba50c-9&btsid=0b0a01f815951003921787641ef19c&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

Chcę do Tin T2 Plus dokupić, bo wygląda na tak samo dobry, elastyczny i giętki jak ten dołączony do Diamond.

 

Na kod RYAN rabacik byłby w przypadku 4.4mm opcji 17$, a w przypadku pozostałych 16$ :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupilem zbalansowane kabel 2.5mm do cca ca16 i mam pytanie


mam earstudio es100 i jest tam napisane ze zeby nie zniszczyc wzmacniacza trzeba uzywac zbalansowany input


czyli do pcta po kablu micro usb nie mozna podpiac tylko przez BT?

 

8f8604fee168e9414b6b68d694fa197a.jpg

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez xtremesystems
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, dj1978 napisał:

@ryankgb - przyszły do mnie AK REECHO GY-07. Wyszystko zgadza się z Twoim opisem. Warto było czekać (choć po nadaniu doszły błyskawicznie). Grają równo, bez akcentów na skrajach, najwięcej się dzieje na średnicy (2-3 godziny wygrzewania wystarczyły). Są miniaturowe, u mnie przeznaczenie do audiobooków, będą idealne.

Witam,

Czy nadają się te słuchawki do iPhone, iPada i macbooka, czy potrzebne jest raczej mocniejsze źródło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni,
Jeszcze tydzień temu nie wiedziałem nic o słuchawkach z Chin, a po strasznie długim researchu wiem tylko, że nic nie wiem. :P
Dlatego prosiłbym kogoś o pomoc, żebym nie musiał (póki co) przegrzebywać się przez te 500 stron i kupę innych źródeł i żebym miał jakiś punkt wyjścia.
Jakie polecacie słuchawki w nie-szalonej cenie (jak najbardziej studyjny, analityczny charakter mile widziany, bo bawię się hobbistycznie w homerecording dla mojej kapeli):
a) monitory douszne (do tej pory strzelałem w kz zsx)
b) wokółuszne zamknięte (zacząłem się rozglądać za jakimiś bluedio)?
Dziękuję z góry!

Edit: bluetooth mile widziane, ale zależy mi przede wszystkim na kablu

Edytowane przez Valker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Jaclav napisał:

Witam,

Czy nadają się te słuchawki do iPhone, iPada i macbooka, czy potrzebne jest raczej mocniejsze źródło?

Nie byłbym pewny czy któreś jabłko im podoła. Chłoną dużo prądu. Nie podłączałem do stacjonarki, ale taki Shanling M0 musi się wysilić, zeby sensownie zagrać.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

20 minut temu, Valker napisał:

Szanowni,
Jeszcze tydzień temu nie wiedziałem nic o słuchawkach z Chin, a po strasznie długim researchu wiem tylko, że nic nie wiem. :P
Dlatego prosiłbym kogoś o pomoc, żebym nie musiał (póki co) przegrzebywać się przez te 500 stron i kupę innych źródeł i żebym miał jakiś punkt wyjścia.
Jakie polecacie słuchawki w nie-szalonej cenie (jak najbardziej studyjny, analityczny charakter mile widziany, bo bawię się hobbistycznie w homerecording dla mojej kapeli):
a) monitory douszne (do tej pory strzelałem w kz zsx)
b) wokółuszne zamknięte (zacząłem się rozglądać za jakimiś bluedio)?
Dziękuję z góry!

Edit: bluetooth mile widziane, ale zależy mi przede wszystkim na kablu

LZ A6 mini, dostaniesz w okolicach 50$ a jak użyjesz kuponów na Aliexpress to i poniżej. Jak najbardziej nadają się jako monitory. Jedyny minus długie wygrzewanie moje potrzebowały 240 godzin, ale po tem bardzo fajne brzmienie. 

Edytowane przez Jaro54
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Hustler napisał:

Moondrop Kanas/Kanas Pro ktoś ma lub miał? Jak wypadają na chwilę obecną, gdy na rynku jest olbrzymia konkurencja - Moondrop Starfield, iBasso IT00, różne KZ, CCA, BQEYZ, KBEar?

A jak już o IT00 wspomniałem to póki co cicho o nich, a hypertrain był nieźle rozpędzony.

 

Nie ten temat :) tu do 50$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Hustler napisał:

Nawet nie wiedziałem, że tu jakaś konkretna kwota wyznacza granicę. Tak samo jak nie wiedziałem, że ja już w świecie droższych IEM-ów się obracam. :D

Bo ta granica cały czas rośnie. Jak zaczynaliśmy temat, to rzadko pojawiały się tu słuchawki przebijające kwotę 50 złotych, a te za 200, czy nawet 100, były uważane za drogie. Ale wiadomo, trzeba sobie jakoś poprawiać samopoczucie, że kupuje się "tanio" ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Ibasso IT00, na razie 20 h wygrzewania,  w tej cenie to jest szok jak to gra. Porównuję do 2x droższych Fiio F9 pro. Na ten moment nie wiem co bym wybrał. W fiio bas jest bardzo dokładny, pod kontrolą a w IT00 lekko rozlany i chyba dlatego fajniejszy. Fiio wygodniejsze i trochę mniejsze.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, Cinekk said:

Mam Ibasso IT00, na razie 20 h wygrzewania,  w tej cenie to jest szok jak to gra. Porównuję do 2x droższych Fiio F9 pro. Na ten moment nie wiem co bym wybrał. W fiio bas jest bardzo dokładny, pod kontrolą a w IT00 lekko rozlany i chyba dlatego fajniejszy. Fiio wygodniejsze i trochę mniejsze.

 

Jak byś ocenił wykonanie i lakierek na nich? W jednej recenzji ktoś napisał, że farba może odchodzić. Masz takie wrażenie też?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mr Krzychoo możesz w skrócie napisać dlaczego sprzedajesz Tiny? Albo inaczej, dlaczego SSR są wg, Ciebie od nich lepsze? Nie ma co ukrywać, ale to będą główni rywale w tej cenie, do czasu, aż wyjdzie SSP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Nesper napisał:

@Mr Krzychoo możesz w skrócie napisać dlaczego sprzedajesz Tiny? Albo inaczej, dlaczego SSR są wg, Ciebie od nich lepsze? Nie ma co ukrywać, ale to będą główni rywale w tej cenie, do czasu, aż wyjdzie SSP.

 

Bo wolę detale, scenę, przestrzeń i szczegóły SSR, taką neutralność, która przekazuje to, co artysta miał na myśli. Nie mogę jakoś ogarnąć dopasowania Tin'ów - Spiral Dot M są za małe, a ML ciut za duże. Dziwne, bo to tylko 1 mm różnicy w średnicy.

Muzycznie Tin T2 Plus naprawdę super, mogą się podobać, a jeśli o wygodę to mi jakoś nie leżą. Poza tym mam chęć na iBasso IT00 😉

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mr Krzychoo napisał:

 

Bo wolę detale, scenę, przestrzeń i szczegóły SSR, taką neutralność, która przekazuje to, co artysta miał na myśli. Nie mogę jakoś ogarnąć dopasowania Tin'ów - Spiral Dot M są za małe, a ML ciut za duże. Dziwne, bo to tylko 1 mm różnicy w średnicy.

Muzycznie Tin T2 Plus naprawdę super, mogą się podobać, a jeśli o wygodę to mi jakoś nie leżą. Poza tym mam chęć na iBasso IT00 😉

Tak, czytałem o IT00, że chwalą. Jak weźmiesz, to zdaj relację. Ostatnio mam wrażenie, że wyszło sporo podobnych do siebie słuchawek i mam nadzieję, że nie jest to stały trend u Chińczyków. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Nesper napisał:

Tak, czytałem o IT00, że chwalą. Jak weźmiesz, to zdaj relację. Ostatnio mam wrażenie, że wyszło sporo podobnych do siebie słuchawek i mam nadzieję, że nie jest to stały trend u Chińczyków. 

 

IT00 to podobno killer w swojej cenie, ich wygląd bardzo mi się podoba, a że grają ponoć lepiej niż wyglądają, to chętnie je sprawdzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.07.2020 o 22:16, FranticPhil napisał:

 

Jak byś ocenił wykonanie i lakierek na nich? W jednej recenzji ktoś napisał, że farba może odchodzić. Masz takie wrażenie też?

Wykonanie bardzo dobre, fajnie się prezentują całościowo. A czy farba może zejść to nie wiem, wydaje mi się, że to biały plastik i jedynie to się może porysować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozważam powrót do znanych i lubianych Tin Audio T2, które niestety któregoś pięknego razu mi zginęły. Brać T2 czy T4 są warte tego przeskoku cenowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności