Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Exynos niestety ustępuje Qualcomowi 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, geforc napisał:

 

ale tu nie chodzi o to, pytałem jakie sluchawki kupić

BT20S plus ... (Blony, TRN V80/90, BQEYZ BQ3, K/KC2). 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, geforc napisał:

 

kolega, przeczytaj jeszcze raz jakie słuchawki szukam

Przecież wszystkie mają kable, oprócz modułu BT20S Sprawdź sobie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16 maja 2020 o 19:39, Mr Krzychoo napisał:

Hype na nowe Moondrop rośnie, moneta w portfelu już czeka przygotowana...

 

11236351.jpg

 

11236352.jpg

Wszystko już jasne. Premiera koło 15 czerwca i niedrogie bo 39.90$. Już powoli internet się nakręca... ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarły do paczkomatu NiceHCK X49, zaraz jadę i będziemy weryfikować :D 

 

 

ezgif-6-94ca950deffa.jpg

 

EDIT: 

 

Pierwsze wrażenie: jakie one są malutkie! Po założeniu wrażenie się jeszcze umacnia, są trochę większe niż Lypertek BEVI.

Kabel jest bardzo cieniutki, w sumie przypomina mi ten z BEVI, tylko jest gładki. Przy tym miękki, przyjemny, nie plącze się aż tak jakbym się spodziewał. 

Dźwiękowo.. petarda! Potrzebują o dziwo sporej mocy, zupełnie jak Moondrop Crescent - ta sama skala, to samo wzmocnienie 60/100 na Xduoo X3 II.

Bardzo, bardzo czyste brzmienie, świetna kontrola. Pierwsze co rzuca się "w uszy" to przestrzeń - szeroka, z wieloma planami dookoła głowy, sięgająca naprawdę daleko.

Wokale czyste, przejrzyste, lekko zwężone w przestrzeni, ale są na pierwszym planie i grają pierwsze skrzypce, są raczej jasne. Nie są niczym przymglone, nie ma żadnej mgiełki.

Świetne wybrzmiewanie instrumentów, namacalne.

Bas o dziwo jest klarowny, szybki, ale ma też swoją masę i odpowiednie uderzenie. Ma swoją ciepłotę, która otacza słuchacza, ale jest bardziej techniczny i punktowy z szybkim rozejściem się w przypadku uderzenia. 

Wysokich nie brakuje, nie zlewają się w sypką papkę, nie świszczą, nie sybilizują chyba, że utwór jest tak skonstruowany, że jest w nim przesyt wysokich - wtedy słuchawki bez trudu nam to uświadomią, ale ogólnie są przyjemne i dają radość z odsłuchu wprowadzając świeżość.

Ogólnie przypominają mi granie Moondrop Crescent, tak z pamięci.  Są dosyć zrównoważone, nic w zasadzie nie wybija się ponad drugie.

Fajnie, za taką kasę bardzo słuchawki do codziennego użytku, przy okazji świetnie izolują i odcinają zupełnie od otoczenia.

Edytowane przez ryankgb
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ryankgb napisał:

Dotarły do paczkomatu NiceHCK X49, zaraz jadę i będziemy weryfikować :D 

 

 

ezgif-6-94ca950deffa.jpg

 

EDIT: 

 

Pierwsze wrażenie: jakie one są malutkie! Po założeniu wrażenie się jeszcze umacnia, są trochę większe niż Lypertek BEVI.

Kabel jest bardzo cieniutki, w sumie przypomina mi ten z BEVI, tylko jest gładki. Przy tym miękki, przyjemny, nie plącze się aż tak jakbym się spodziewał. 

Dźwiękowo.. petarda! Potrzebują o dziwo sporej mocy, zupełnie jak Moondrop Crescent - ta sama skala, to samo wzmocnienie 60/100 na Xduoo X3 II.

Bardzo, bardzo czyste brzmienie, świetna kontrola. Pierwsze co rzuca się "w uszy" to przestrzeń - szeroka, z wieloma planami dookoła głowy, sięgająca naprawdę daleko.

Wokale czyste, przejrzyste, lekko zwężone w przestrzeni, ale są na pierwszym planie i grają pierwsze skrzypce, są raczej jasne. Nie są niczym przymglone, nie ma żadnej mgiełki.

Świetne wybrzmiewanie instrumentów, namacalne.

Bas o dziwo jest klarowny, szybki, ale ma też swoją masę i odpowiednie uderzenie. Ma swoją ciepłotę, która otacza słuchacza, ale jest bardziej techniczny i punktowy z szybkim rozejściem się w przypadku uderzenia. 

Wysokich nie brakuje, nie zlewają się w sypką papkę, nie świszczą, nie sybilizują chyba, że utwór jest tak skonstruowany, że jest w nim przesyt wysokich - wtedy słuchawki bez trudu nam to uświadomią, ale ogólnie są przyjemne i dają radość z odsłuchu wprowadzając świeżość.

Ogólnie przypominają mi granie Moondrop Crescent, tak z pamięci.  Są dosyć zrównoważone, nic w zasadzie nie wybija się ponad drugie.

Fajnie, za taką kasę bardzo słuchawki do codziennego użytku, przy okazji świetnie izolują i odcinają zupełnie od otoczenia.

Mój portfel nienawidzi tego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mushabelly napisał:

Mój portfel nienawidzi tego forum.

 

Ja bym je ustawił w przedziale 300 zł jakbym miał je sprzedawać... Świetne Single BA :D 

Sam siebie nienawidzę, że tyle wydaję na iemy.. ale ciekawość jest silniejsza :( 

 

Przy okazji zamawiałem to bezpośrednio od NiceHCK na Ali i zamówione 29.05 doszły do paczkomatu dziś 10.06...

Edytowane przez ryankgb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, ryankgb napisał:

 

Ja bym je ustawił w przedziale 300 zł jakbym miał je sprzedawać... Świetne Single BA :D 

Sam siebie nienawidzę, że tyle wydaję na iemy.. ale ciekawość jest silniejsza :( 

Wiem coś o tym ... zamówione 🤫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie wczoraj dotarly EZEARy X11 (polecone przez @ryankgb ) wyjatkowo szybko po raptem 8-9 dniach. Pierwsze wrazenia faktycznie umiarkowanie, dosyc plasko, ale dzis po dobie grzania jest duzo, duzo lepiej, bas zaczyna uderzac, slychac separacje, wysokie nie daja po uszach. Czekam co bedzie za kilka dni po mocnym grzaniu.

 

Btw

 

Czy IEM'y i TWS'y grzejecie jakas apke jak 1more czy po prostu leciie swoja biblioteke dosyc zronicowanie, a moze uzywacie takich 10 minutowych zapetlonych utworow:

 

https://www.jlabaudio.com/pages/audio-burn-in-download

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, valgir napisał:

Do mnie wczoraj dotarly EZEARy X11 (polecone przez @ryankgb ) wyjatkowo szybko po raptem 8-9 dniach. Pierwsze wrazenia faktycznie umiarkowanie, dosyc plasko, ale dzis po dobie grzania jest duzo, duzo lepiej, bas zaczyna uderzac, slychac separacje, wysokie nie daja po uszach. Czekam co bedzie za kilka dni po mocnym grzaniu.

 

Btw

 

Czy IEM'y i TWS'y grzejecie jakas apke jak 1more czy po prostu leciie swoja biblioteke dosyc zronicowanie, a moze uzywacie takich 10 minutowych zapetlonych utworow:

 

https://www.jlabaudio.com/pages/audio-burn-in-download

 

Pogrzej je trochę, bo mi w pewnym momencie się oblokowały i zupełnie zmieniły dźwięk na bogatszy i też zaczęły grać dużo głośniej i to nie efekt placebo bo było bardzo wyraźnie słyszalne :D 

 

Po prostu puść muzykę w miarę głośno, ale nie na maksymalną głośność, tylko taką jakbyś sam dał radę słuchać, tak żeby nie przesterowywać słuchawek i zostaw je spokojnie, ładuj, puszczaj muzykę. Najlepiej posłuchać sobie przed wygrzaniem i dopiero po całej operacji - wtedy masz lepszy podgląd na zmiany bo nie ma efektu przyzwyczajenia mózgu (przestawienia się) do danego profilu dźwiękowego.

Edytowane przez ryankgb
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, ryankgb napisał:

Ja siedzę i nie mogę się znów oderwać, przyjemne, szczegółowe, ale nie wyprane z rozrywki granie :D

A jak z wysokimi tonami (tymi najwyższymi), jest ich wystarczająca ilość?

Mnie kuszą ze względu na swoją "małość", przy moich wąskich kanałach, to duża zaleta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Perul napisał:

A jak z wysokimi tonami (tymi najwyższymi), jest ich wystarczająca ilość?

Mnie kuszą ze względu na swoją "małość", przy moich wąskich kanałach, to duża zaleta.

 

Mają ten armaturowy charakter z dobrym wyważeniem pomiędzy poszczególnymi pasmami więc niczego nie brakuje, wysokich na pewno Ci nie braknie, jest ich naprawdę wystarczająco :D Są super wygodne i malutkie, śmiesznie wyglądają z założonymi Comply, które są od nich dwa razy większe :D No i tak jak pisałem, całkowicie odcinają od otoczenia, co dla mnie jest ogromną zaletą ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie, muszę coś zamówić

 

 

https://pl.aliexpress.com/item/4001049752491.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.10e8569eUXIudR&algo_pvid=b6c8ee25-9ca0-4e29-bc7d-6cf7bd600779&algo_expid=b6c8ee25-9ca0-4e29-bc7d-6cf7bd600779-0&btsid=0be3769015918696647651443ed445&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

 

 

polecany w ostatnich postach, dobry wybór będzie ? grają lepiej lub podobnie jak haylou gt1 bezprzewodowe ?

na innym forum napisali że nie będa miały basu tak jak haylou...

Edytowane przez geforc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, geforc napisał:

Dobra Panowie, muszę coś zamówić

 

 

https://pl.aliexpress.com/item/4001049752491.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.10e8569eUXIudR&algo_pvid=b6c8ee25-9ca0-4e29-bc7d-6cf7bd600779&algo_expid=b6c8ee25-9ca0-4e29-bc7d-6cf7bd600779-0&btsid=0be3769015918696647651443ed445&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

 

 

polecany w ostatnich postach, dobry wybór będzie ? grają lepiej lub podobnie jak haylou gt1 bezprzewodowe ?

na innym forum napisali że nie będa miały basu tak jak haylou...

 

Nie wiem jak grają te haylou gt1, ale X49 bas mają umiarkowany, nie jest ani za dużo ani za mało, z nastawieniem bardziej na techniczny i punktowy niż rozległy i przepasny :P Moim zdaniem za tą cenę super opcja, świetnie dostrojone :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się gdzieś kupić najkrótszy możliwy kabelek 3.5mm na mmcx z OTE? Potrzebuję do es100 który podwieszam pod szyją przy koszuli. Wkurza mnie dyndający kabel 1.2m i chcę coś ultra krótkiego. Do spotkań on-line więc nie ważne SQ.


pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się gdzieś kupić najkrótszy możliwy kabelek 3.5mm na mmcx z OTE? Potrzebuję do es100 który podwieszam pod szyją przy koszuli. Wkurza mnie dyndający kabel 1.2m i chcę coś ultra krótkiego. Do spotkań on-line więc nie ważne SQ.


pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.


Kwestia jeszcze wygody.

Ale nadal powiem DIY

- Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Nicodem napisał:

Da się gdzieś kupić najkrótszy możliwy kabelek 3.5mm na mmcx z OTE? Potrzebuję do es100 który podwieszam pod szyją przy koszuli. Wkurza mnie dyndający kabel 1.2m i chcę coś ultra krótkiego. Do spotkań on-line więc nie ważne SQ.


pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.
 

45cm. 140,91 zł  5%OFF | FiiO LC-3.5BS LC-2.5BS wysokiej czystości miedziany srebrny kabel do słuchawek MMCX 45cm do uBTR/BTR1/BTR3/FH9/F9 pro LC 3.5BS
https://a.aliexpress.com/_BT3Jui

 

50cm. 172,39 zł | DD ddHiFi BC50B 2.5mm wyważone lub 3.5mm kabel słuchawek, mmcx/0.78 szpilki, adapter bluetooth kable, dla FiiO Shanling HiBy SONY wzmacniaczy.
https://a.aliexpress.com/_B1OpEW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności