Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, ryankgb napisał:

W BQ3 Ci mało basu? To są słuchawkowe subwoofery :D Na bank nie masz seal'u jak kolega wyżej pisze. Poleciłbym raczej pomyśleć o lepszych tipsach niż o kolejnych słuchawkach bo odpowiedni seal to podstawa odpowiedniego odbioru danego egzemplarza :P Musi być ok tak żebyś nie musiał dociskać :D Ciężko będzie znaleźć doki z mocniejszym basem niż BQ3. Przynajmniej żadne z moich, które mam lub miałem nie przebiły ich pod tym względem :D

 

Ps.: Przy okazji jak nie będziesz miał z czym użyć tego kabelka mmcx i miałby leżeć to odezwij się na priv,  może odkupię bo właśnie szukam jakiegoś :P

Dzięki. Kabelek jakiś drogi nie był. Także nie ma sensu dodatkowo znając siebie coś i tak prędzej czy później zamówię :P. Ale dzięki.

Coś pokombinuję z tipsami. Może to pomoże. Idealne dla mnie są KZ ZS3 pod względem siedzenia w uchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Mushabelly napisał:

Dzięki. Kabelek jakiś drogi nie był. Także nie ma sensu dodatkowo znając siebie coś i tak prędzej czy później zamówię :P. Ale dzięki.

Coś pokombinuję z tipsami. Może to pomoże. Idealne dla mnie są KZ ZS3 pod względem siedzenia w uchu.

 

U mnie przy BQ3 idealnie pasują KZ Starline, spróbuj jeśli masz gdzieś takie :P

Fabryczne tipsy od BQEYZ nie mają racji bytu, ja też nie mogłem na nich złapać sealu.

 

Jak pasują Ci KZ ZS3 to pewnie Toneking T4 by dla Ciebie były jeszcze lepsze - układają się jak customy :D

Tyle, że basu to one nie mają prawie w ogóle :D

Edytowane przez ryankgb
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mushabelly napisał:

Niepotrzebnie o Toneking wspomniałeś. Zobaczyłem Lucyfer i zachorowałem. Jakie one ładne. Jak ładne to pewnie lepiej będą grały ;)

 

No cóż :D Też choruję na tą chorobę :D Lucifer wydają się być prawie identyczne w budowie jak T4 - a te wchodzą do ucha głęboko i dokładnie jak żadne, z którymi miałem do czynienia - zupełnie jak odlewy. Siedzą tak perfekcyjnie, że trzeba je podważać palcem żeby je później wyciągnąć :D Niestety to 4 BA Knowles'a więc są dość suche, chude, potrafią ukłuć, ale za to detaliczne i grają przestrzennie. Lucifer raczej będą grać zupełnie inaczej, inna konstrukcja. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mushabelly napisał:

Jakie słuchawki ze złączem MMCX byście polecili? ( Dostałem kabelek w prezencie i nie ma z czym użyć :P ).

Zależy mi na basie, żeby góra po uszach nie dawała.

Obecnie mam BQEYZ BQ3. Jest ok. Basu co prawda mogłoby być więcej. Niestety wypadają mi z uszu. Muszę co chwilę dociskać.

 

Jak Ci zależy na basie to masz właściwe słuchawki. Tylko trochę pokombinuj z ich użytkowaniem.

BQ3 są raczej przyjazne pod względem ergonomii, może masz za małe tipsy, może kabelek ma złe profile zauszne,

powodujące wypadanie kopułek ...

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, xtremesystems napisał:

jeszcze pod uwage wez kz AC12 . i poczekaj na recki cca CA16 bo to jakas nowosc na papierze rakieta

 

Kz AS12 nie przekonało mnie.

Muszę stwierdzić, że po obejrzeniu jakiejś recenzji na YT apropos CA16 mam jeszcze większy mętlik czy wybrać ZSX czy CA16, ale wciąż przekonuje się do ZSX ponieważ te drugie są na tyle nietypowe, że trudno było tej osobie ocenić - zostało mi zrobić gruntowny research. Jeśli wierzyć to bardzo dobrze izolują od otoczenia, a to już dla mnie spory argument. ZSX przekonuje mnie faktem, że jest prawie dwukrotnie tańsze, więc rodzi się pytanie czy warto dopłacać do ośmiu driverów? Miał ktoś porównanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe podsumowanie zniżek na moim kodzie RYAN w AK z nowości.


BLON BL-05 - 36$ bez mikrofonu, 37$ z mikrofonem
CCA CA16 - 51$ 

KZ Z1 - 29$
CVJ CSN - 48$

EPZ K1 - 39$
TRN VX - 51$

Kinera YH623 - 45$ beżowe, 50$ niebieskie

 

BL-05 recka u mnie gotowa od jakiegoś czasu, CCA CA16 oraz TRN VX będę zamawiał, może Kinera YH623 też, ale to zobaczę jak będzie z funduszami. Dzisiaj dotarły do mnie KZ Z1 oraz CVJ CSA i prawdopodobnie będą jakieś szybkie recki :P . Jak dotrą CA16 oraz VX to pewnie też coś się zrobi jak będą siły do tego i wolny czas :D Aaa no i @requal zaraził mnie KZ BA10 więc też się na nie czaję :D

Edytowane przez ryankgb
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A6 mini grzeją się. Pierwsze wrazenia niezbyt pozytywne, ale wiem, że trzeba je grzać 150-200 godzin, więc jeszcze trochę przed nimi. Kabel do wymiany - ergonomia, jest zbyt sztywny i wyciąga słuchawki z uszu. Jak wygrzeje to dam znac 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ryankgb napisał:

Aaa no i @requal zaraził mnie KZ BA10 więc też się na nie czaję :D

Moim zdaniem to najlepsze doki do 200zł. Nie będę się rozpisywał. Proszę sprawdzić samemu :)

Uzywam głównie z kabelkiem Yinyoo 16core i tipsami JVC Spiral Dot. Trochę im jeszcze to dodaje uroku. Nie są jednak super wygodne.

Edytowane przez requal
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, xtremesystems napisał:

a co ci na pierwszy rzut nie podeszlo?

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka
 

Dźwięk jest podobnie jak w Senferach DT6/6Pro przed wygraniem chropowaty. Ale wiem że to po wygrzaniu zniknie, bo miałem okazję słuchać wygrzanych A6 mini i mam oba Senfery 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci jak jeszcze trochę wygrzeje. Mają ok 24-26 dopiero godzin. W wygrzanych które słuchałem Mark Knopfler z płyty Down the Road whenever brzmiał bardzo kameralnie tak jak powinien 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ZASKOCZONY KZ Z1... One grają świetnie! Byłem nastawiony na rozczarowanie bo przecież tanie tws od KZ, a one przebijają bez trudu MTW100 w każdym aspekcie! Przypominają mi trochę KZ ZSX w wersji bezprzewodowej. Pod kątem dźwięku mają mocny, głęboki, wibrujący i przyjemny bas, który nie przytłacza, ale jest zaskakujący w słuchawkach bezprzewodowych bo ma fajną fakturę i wypełnienie. Duża przestrzeń, świetna scena, wokale są czyste i przyjemne, a przy okazji nie są wycofane. Wysokie są gładziutkie, lekkie, zwiewne, absolutnie żadnych sybilantów, dużo powietrza. Zawsze gdy zakładam nowe słuchawki przygotowuję się na to, że coś mi nie będzie pasowało i daję mózgowi przestawić się na dane strojenie. Tutaj nie było żadnego przestawiania, wszystko jest równe i klarowne, żadnego rozczarowania. Mocowo wygląda to tak, że nie przekraczam 50% głośności na Xduoo X3 II, gdzie w MTW100 słuchałem na 100% i było trochę za cicho... Genialnie! Najlepiej wydane pieniądze na tws do tej pory, jestem zachwycony. Najbardziej chyba boli to, że zainwestowałem tyle w MTW100, a teraz tws od KZ, które kosztują ułamek tego je niszczą.. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ZASKOCZONY KZ Z1... One grają świetnie! Byłem nastawiony na rozczarowanie bo przecież tanie tws od KZ, a one przebijają bez trudu MTW100 w każdym aspekcie! Przypominają mi trochę KZ ZSX w wersji bezprzewodowej. Pod kątem dźwięku mają mocny, głęboki, wibrujący i przyjemny bas, który nie przytłacza, ale jest zaskakujący w słuchawkach bezprzewodowych bo ma fajną fakturę i wypełnienie. Duża przestrzeń, świetna scena, wokale są czyste i przyjemne, a przy okazji nie są wycofane. Wysokie są gładziutkie, lekkie, zwiewne, absolutnie żadnych sybilantów, dużo powietrza. Zawsze gdy zakładam nowe słuchawki przygotowuję się na to, że coś mi nie będzie pasowało i daję mózgowi przestawić się na dane strojenie. Tutaj nie było żadnego przestawiania, wszystko jest równe i klarowne, żadnego rozczarowania. Mocowo wygląda to tak, że nie przekraczam 50% głośności na Xduoo X3 II, gdzie w MTW100 słuchałem na 100% i było trochę za cicho... Genialnie! Najlepiej wydane pieniądze na tws do tej pory, jestem zachwycony. Najbardziej chyba boli to, że zainwestowałem tyle w MTW100, a teraz tws od KZ, które kosztują ułamek tego je niszczą.. 
Dynamiki, czy hybrydy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchałem Blitzwolf, ale nie sądzę, że coś do 100$ z tws je pobije. Mam ciary jak ich słucham, a bas mnie tak totalnie zaskoczył, że nie mogę wyjść z podziwu. No i to super strojenie! To będą moje główne TWS, wziąłem je tylko na chwilę wstępnie posłuchać i nie potrafię ich odłożyć..

 

4 minuty temu, glan_ik napisał:
10 minut temu, ryankgb napisał:
Jestem ZASKOCZONY KZ Z1... One grają świetnie! Byłem nastawiony na rozczarowanie bo przecież tanie tws od KZ, a one przebijają bez trudu MTW100 w każdym aspekcie! Przypominają mi trochę KZ ZSX w wersji bezprzewodowej. Pod kątem dźwięku mają mocny, głęboki, wibrujący i przyjemny bas, który nie przytłacza, ale jest zaskakujący w słuchawkach bezprzewodowych bo ma fajną fakturę i wypełnienie. Duża przestrzeń, świetna scena, wokale są czyste i przyjemne, a przy okazji nie są wycofane. Wysokie są gładziutkie, lekkie, zwiewne, absolutnie żadnych sybilantów, dużo powietrza. Zawsze gdy zakładam nowe słuchawki przygotowuję się na to, że coś mi nie będzie pasowało i daję mózgowi przestawić się na dane strojenie. Tutaj nie było żadnego przestawiania, wszystko jest równe i klarowne, żadnego rozczarowania. Mocowo wygląda to tak, że nie przekraczam 50% głośności na Xduoo X3 II, gdzie w MTW100 słuchałem na 100% i było trochę za cicho... Genialnie! Najlepiej wydane pieniądze na tws do tej pory, jestem zachwycony. Najbardziej chyba boli to, że zainwestowałem tyle w MTW100, a teraz tws od KZ, które kosztują ułamek tego je niszczą.. 

Dynamiki, czy hybrydy?

 

Dynamik, nowy wymysł KZ o nazwie "XUN".

Edytowane przez ryankgb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ryankgb napisał:

Jestem ZASKOCZONY KZ Z1... One grają świetnie! Byłem nastawiony na rozczarowanie bo przecież tanie tws od KZ, a one przebijają bez trudu MTW100 w każdym aspekcie! Przypominają mi trochę KZ ZSX w wersji bezprzewodowej. Pod kątem dźwięku mają mocny, głęboki, wibrujący i przyjemny bas, który nie przytłacza, ale jest zaskakujący w słuchawkach bezprzewodowych bo ma fajną fakturę i wypełnienie. Duża przestrzeń, świetna scena, wokale są czyste i przyjemne, a przy okazji nie są wycofane. Wysokie są gładziutkie, lekkie, zwiewne, absolutnie żadnych sybilantów, dużo powietrza. Zawsze gdy zakładam nowe słuchawki przygotowuję się na to, że coś mi nie będzie pasowało i daję mózgowi przestawić się na dane strojenie. Tutaj nie było żadnego przestawiania, wszystko jest równe i klarowne, żadnego rozczarowania. Mocowo wygląda to tak, że nie przekraczam 50% głośności na Xduoo X3 II, gdzie w MTW100 słuchałem na 100% i było trochę za cicho... Genialnie! Najlepiej wydane pieniądze na tws do tej pory, jestem zachwycony. Najbardziej chyba boli to, że zainwestowałem tyle w MTW100, a teraz tws od KZ, które kosztują ułamek tego je niszczą.. 

 

A po wiela one z Twoim rabatem w AK??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności