Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 19.05.2020 o 15:27, ryankgb napisał:

Zupełnie inne odczucia jakościowe i wygoda niż na standardowym kablu. Same słuchawki są dużo wygodniejsze niż BL-03, mimo, że sam za dużych problemów z komfortem nie miałem na BL-03, ale BL-05 są dużo bezpieczniejsze pod tym względem.

Poprzez wygodę masz na myśli też łapanie tzw. "seala"? Póki co miałem kilka par dokanałówek i niektóre były tragiczne w kwestii dopasowania (np. Creative HS-930i), a najlepsze okazały się AKG dodawane do telefonów Samsunga.

 

Akurat chcę zamówić BL-03, ale może te nowe BL-05 byłyby lepszym wyjściem. Z tego co poczytałem to grają nieco inaczej, BL-05 przez mniejszą ilość basu są nieco odchudzone w brzmieniu, mają więcej góry, niby nieco lepszą scenę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, potrzebuje pomocy. Posiadam KZ ZS10 Pro, Swing IE800 i EZaudio D4, parę innych słuchawek mi przeszło przez ręce ale je sprzedałem, ale potrzebuje aktualnie małych dokanałówek z bardzo dobrym mikrofonem do rozmów telefonicznych. Z tych co aktualnie mam, to w miarę dobry mikrofon ma tylko ZS10 Pro, ale na po kilku godzinach odgniata mi ucho, więc potrzebuje coś mniejszego. 

Jest coś godnego polecenia, co sprawdziliście w boju i dźwięk z mikrofonu jest dobry a nie jak przez butelkę? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, potrzebuje pomocy. Posiadam KZ ZS10 Pro, Swing IE800 i EZaudio D4, parę innych słuchawek mi przeszło przez ręce ale je sprzedałem, ale potrzebuje aktualnie małych dokanałówek z bardzo dobrym mikrofonem do rozmów telefonicznych. Z tych co aktualnie mam, to w miarę dobry mikrofon ma tylko ZS10 Pro, ale na po kilku godzinach odgniata mi ucho, więc potrzebuje coś mniejszego. 
Jest coś godnego polecenia, co sprawdziliście w boju i dźwięk z mikrofonu jest dobry a nie jak przez butelkę? :)
Senfer DT6/DT6 Pro - niewielkie, wygodne, a przy tym dobrze grające dokanałówki. Mają odłączany kabel na złącze MMCX, więc możesz podłączyć dowolny z mikrofonem, chociaż ten w zestawie jest zupełnie OK. Cena to, o ile dobrze pamiętam, 16/23 USD zależnie od wersji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Hustler napisał:

Poprzez wygodę masz na myśli też łapanie tzw. "seala"? Póki co miałem kilka par dokanałówek i niektóre były tragiczne w kwestii dopasowania (np. Creative HS-930i), a najlepsze okazały się AKG dodawane do telefonów Samsunga.

 

Akurat chcę zamówić BL-03, ale może te nowe BL-05 byłyby lepszym wyjściem. Z tego co poczytałem to grają nieco inaczej, BL-05 przez mniejszą ilość basu są nieco odchudzone w brzmieniu, mają więcej góry, niby nieco lepszą scenę.

 

 

Tak, łapanie "seala" :D . Generalnie słuchawki dopasowują mi się perfekcyjnie, wypełniając idealnie ucho, czego nie mogę powiedzieć o BL-03. W BL-05 jest efekt "przyssania" jakbyś wręcz założył customy. Zdaję sobie jednak sprawę, że to również będzie kwestia indywidualna w przypadku słuchawek jakby nie było uniwersalnych, więc nie mogę też zbytnio uogólniać, a pisać jedynie o swoich wrażeniach. Z całą pewnością mogę jedynie stwierdzić, że w przypadku wygody jest świetnie, przepaść na korzyść BL-05 i osoby, które rezygnowały z BL-03 ze względu na niedopasowanie mogą rozważyć BL-05.

 

Co do dźwięku nie będę się póki co wypowiadał bo zwyczajnie nie mam czasu do nich dobrze przysiąść ze względu na pracę i zajęcia. Zabieram się do pisania recenzji BL-05, z porównaniem do głównie BL-03 oraz pośrednio również Urbanfun'ów. Mam nadzieję wypuścić ją w tym tygodniu, ale dokładnie nie wiem kiedy. Zapewne napiszę parę zdań też tutaj trochę wcześniej jak już znajdę na nie czas. 

 

5 godzin temu, valgir napisał:

TWS'y w cenie do 25$, ktore maja grac raczej rozrywkowo i ciemno  (zeby gora etz nie klula uszu) pod elektronike, rap  - mysle o EZEAR X11, cos jeszcze w tym temacie do rozwazenia?

 

Z tych bezpiecznych na pewno będą Ezear X11 i Yinyoo Q70. W ich przypadku nie ma mowy o kłuciu w uszy. Zastanowiłbym się też nad Ezear X12 bo w tej cenie spokojnie się zmieścisz, a od X11 będą trochę lepsze w kwestii jakości dźwięku, tylko, że może być trochę za "chudo" jeśli lubisz mocno rozrywkowo i ciemno. Kłucia na pewno nie uświadczysz, jest gładziutko na górze. Mi super odpowiadają, ale możesz mieć odmienne preferencje niż ja jeśli dobrze zrozumiałem Twoje wymagania, więc przemyślałbym kwestię niskich tonów bo ilościowo będzie ich na pewno mniej :D Może ktoś jeszcze coś zaproponuje bo słuchy są apropo marki Tronsmart czy Edifier, ale z tymi styczności niestety nie miałem więc nie ocenię.

 

 

Edytowane przez ryankgb
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, potrzebuje pomocy. Posiadam KZ ZS10 Pro, Swing IE800 i EZaudio D4, parę innych słuchawek mi przeszło przez ręce ale je sprzedałem, ale potrzebuje aktualnie małych dokanałówek z bardzo dobrym mikrofonem do rozmów telefonicznych. Z tych co aktualnie mam, to w miarę dobry mikrofon ma tylko ZS10 Pro, ale na po kilku godzinach odgniata mi ucho, więc potrzebuje coś mniejszego. 
Jest coś godnego polecenia, co sprawdziliście w boju i dźwięk z mikrofonu jest dobry a nie jak przez butelkę? :)
Jeszcze jedną dobrą opcją mogą być Sony MH750. Mają podobno bardzo przyzwoity mikrofon. Na pewno są lekkie i wygodne, a do tego kosztują u nas jakieś 30-40 zł. Granie zbliżone do MH755, z większą ilością niskich tonów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, dj1978 napisał:

Czyli wystarczy grzecznie poprosić o rabat?🙂

 

Tak :D Poproś o rabat na hasło RYAN :D Swego czasu był na nie rabat, tylko teraz coś wydziwiają i coraz mniej przydzielają przecen na słuchawki, ale zapytać warto :P

Edytowane przez ryankgb
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.05.2020 o 13:12, SiggyFraud napisał:
W dniu 21.05.2020 o 13:06, paratykus napisał:
Musisz uważać, bo te Sony MH750 były kiedyś (nie wiem jak jest teraz) masowo podrabiane i dźwięk podróbek był tragiczny
 
 
 

Zgadza się. Najlepiej brać z wiarygodnego źródła, podobnie jak MH755.

 

Jakie to jest wiarygodne źródło? Na allegro trochę boję się kupować, tam zawsze była masa podróbek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.05.2020 o 23:08, ryankgb napisał:

 

 

Z tych bezpiecznych na pewno będą Ezear X11 i Yinyoo Q70. W ich przypadku nie ma mowy o kłuciu w uszy. Zastanowiłbym się też nad Ezear X12 bo w tej cenie spokojnie się zmieścisz, a od X11 będą trochę lepsze w kwestii jakości dźwięku, tylko, że może być trochę za "chudo" jeśli lubisz mocno rozrywkowo i ciemno. Kłucia na pewno nie uświadczysz, jest gładziutko na górze. Mi super odpowiadają, ale możesz mieć odmienne preferencje niż ja jeśli dobrze zrozumiałem Twoje wymagania, więc przemyślałbym kwestię niskich tonów bo ilościowo będzie ich na pewno mniej :D Może ktoś jeszcze coś zaproponuje bo słuchy są apropo marki Tronsmart czy Edifier, ale z tymi styczności niestety nie miałem więc nie ocenię.

 

 

 

Dzięki, zamówiłem te X11, na kod RYAN udało się wyciągnąć za 17$.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.05.2020 o 13:51, SiggyFraud napisał:

Jest jeszcze jeden nowy model w drodze - Tin T2 Plus. Jest już kilka wstępnych opinii.
https://www.soundphilereview.com/blog/headphones-in-pictures-blon-bl-05-tin-hifi-t2-plus-gold-planar-gl600-fiio-btr3k-9149/918b8df9934ab3654ccbb9ea3f827176.jpgd573c0f197979077dbe5765206855e10.jpg

O właśnie te mnie zastanawiają czemu poszli w nazwę t2....? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ma_x_ym napisał:

Lecą do mnie Spring 1. Jaki kabel do nich? Mam hybrydę od JD do moich LEA, ale chciałbym coś specjalnie do Springów, lekkiego i elastycznego, do mobilnych zastosowań. Cena tak 100-200 zeta, żeby nie przegiąć. Co polecicie?

Gdzie i za ile kupiłeś springi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, piom napisał:

O właśnie te mnie zastanawiają czemu poszli w nazwę t2....? 

Nie bardzo rozumiem pytania. Przecież był już model T2 o dodatkowej końcówce Pro, który okazał się bardzo słaby. Każdy marzył o Tinach T2, które mają lepszy bas. Nie wiem jak ta wersja, która będzie już nowym modelem z dodatkiem Plus. Więc zupełnie coś innego. A T2 będzie nadal normalnie sprzedawane. Bez obaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności