Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, ALTON napisał:

Drugie od lewej ADX - mam takie same, przerobione na otwarte z welurowymi płytkimi padami oraz po recablingu rozdzielonym na L i R kanał. Słuchawki zagrały tak, że do HD650 brakuje im umownie jednej półki.  Niestety mają też dużą wadę w postaci dzwoniącego pałąka.. W fabrycznej konfiguracji są jedynie akceptowalne. 

 

Ja mam same drivery zamowienia z ebay-a i aliexpress  to mam od podstaw 5 par słuchawek do zrobienia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie szukałem budżetowych doków, więc pomyślałem, że może ktoś tu, lubujący się, jak ja kiedyś w testowaniu wszelkich nowości, coś mi poradzi :)

Potrzebuję coś w okolicach 100zł, z mikrofonem - może być bezprzewodowe, ale nie true wireless. Coś co zagra dobrze, ale bardziej w stronę muzykalności i przyjemności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, awayeah napisał:

Dawno nie szukałem budżetowych doków, więc pomyślałem, że może ktoś tu, lubujący się, jak ja kiedyś w testowaniu wszelkich nowości, coś mi poradzi :)

Potrzebuję coś w okolicach 100zł, z mikrofonem - może być bezprzewodowe, ale nie true wireless. Coś co zagra dobrze, ale bardziej w stronę muzykalności i przyjemności.

Ja bym polecił stare SoundMagic PL 30 Plus. Wygodne, lekko ciepłe i moim zdaniem muzykalne... Tylko hm..bez mikrofonu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie szukałem budżetowych doków, więc pomyślałem, że może ktoś tu, lubujący się, jak ja kiedyś w testowaniu wszelkich nowości, coś mi poradzi
Potrzebuję coś w okolicach 100zł, z mikrofonem - może być bezprzewodowe, ale nie true wireless. Coś co zagra dobrze, ale bardziej w stronę muzykalności i przyjemności.
Ja polecam stare Takstar HI1200 - w kraju chyba kupisz za ok. 100 zł.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, awayeah napisał:

Dawno nie szukałem budżetowych doków, więc pomyślałem, że może ktoś tu, lubujący się, jak ja kiedyś w testowaniu wszelkich nowości, coś mi poradzi :)

Potrzebuję coś w okolicach 100zł, z mikrofonem - może być bezprzewodowe, ale nie true wireless. Coś co zagra dobrze, ale bardziej w stronę muzykalności i przyjemności.

KEF M100 za 139 pln

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, awayeah napisał:

Dawno nie szukałem budżetowych doków, więc pomyślałem, że może ktoś tu, lubujący się, jak ja kiedyś w testowaniu wszelkich nowości, coś mi poradzi :)

Potrzebuję coś w okolicach 100zł, z mikrofonem - może być bezprzewodowe, ale nie true wireless. Coś co zagra dobrze, ale bardziej w stronę muzykalności i przyjemności.

https://allegro.pl/oferta/vjjb-k4-kopulki-z-drewna-hebanowego-dystr-pl-7455846056
https://allegro.pl/oferta/vjjb-k4s-z-pilotem-i-mik-palisander-7924107366

Bardzo muzykalne, ciepłe, rozrywkowe brzmienie. Mam je od kilku lat (są w stopce) ;)
 


 

Edytowane przez strong6
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.06.2018 o 23:32, strong6 napisał:


Mam je od tygodnia. Znajdę chwilę, to coś o nich więcej napiszę.

IMG_20180615_160246.jpgIMG_20180615_160519.jpgIMG_20180615_161152.jpg
 

RevoNext RN-QT2 to 2 × D.D + 1 x B.A.
Budowa kopułek jest bardzo podobna do KZ ZS6 (wzorowanych na Campfire A.A) - też są metalowe i są prawie identyczne, różnice w wyglądzie są praktycznie kosmetyczne.
Odłączany 2 pinowy kabelek (zakończony prostym wtykiem) jest przeciętny, minimalnie lepszy niż ten z KZ ZS6 (zakończony wtykiem kątowym). Wygoda użytkowania słuchawek na podobnym poziomie co w KZ ZS6 - (dysze w obu modelach mają tą samą grubość i długość) - są wygodne, dobrze izolują od otoczenia.
Nie są to typowe cenowo tanie słuchawki z Chin. Wyszły mnie (podobnie jak Tin Audio T2 w chińskiej promocji) - 34$. Normalnie też kosztują podobnie jak Tin Audio T2 i po moim dużym zachwycie Tin Audio T2, miałem obawy czy nie zawiodę się tymi RevoNext RN-Qt2.
....CDN...
 

Mam te słuchawki około 10 miesięcy. Po 12 dniach od zakupu zaczęły ściszać się po 1.5 godziny. Jakby sciszały się na oboje uszu to było by ok ale sciszają się na jedno, po znowu jakimś czasie na drugie itd. Dopóki działają normalnie dźwięk jest bardzo dobry. Później jak jest ciszej na jedno ucho jest to nieprzyjemne. Niezależnie czy na kablu cZy na firmowym kablu bluetooth. Nie polecam. Kupcie co innego. Szkoda wydanych pieniędzy. Chyba że na taki egzemplarz trafiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info z AK Audio Store na temat aktualnych cen słuchawek ze zniżką "RYAN". Takie małe podsumowanie, niektóre zniżki trochę lepsze niż były wcześniej. Jak ktoś szukał to tutaj pełna rozpiska. W razie gdyby trzeba było coś załatwić na jakiś konkretny model (bodajże większość odtwarzaczy też) to proszę priv, ogarniemy :D

 

Z nowości:

 

BL-05: 36$ bez mikrofonu, 37$ z mikrofonem

YH623: 50$

KZ Z1: 28$

 

Z tych które już mam i recenzowałem:

 

V90: 27$

T200: 27$

ZSX: 35$

Q70: 29$

Diamond: 69$

X11: 18$

X12: 21$

KB04: 24$

 

Czasami ktoś pytał o zniżki na BL-03, ale tutaj chyba nie zmieni się nic i rabatu już na nie nie będzie :(

 

BL-05 już do mnie idą, Z1 również zamówiłem, więc jak przyjdą to dam znać co i jak :D

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, ryankgb napisał:

Info z AK Audio Store na temat aktualnych cen słuchawek ze zniżką "RYAN". Takie małe podsumowanie, niektóre zniżki trochę lepsze niż były wcześniej. Jak ktoś szukał to tutaj pełna rozpiska. W razie gdyby trzeba było coś załatwić na jakiś konkretny model (bodajże większość odtwarzaczy też) to proszę priv, ogarniemy :D

 

Z nowości:

 

BL-05: 36$ bez mikrofonu, 37$ z mikrofonem

YH623: 50$

KZ Z1: 28$

 

Z tych które już mam i recenzowałem:

 

V90: 27$

T200: 27$

ZSX: 35$

Q70: 29$

Diamond: 69$

X11: 18$

X12: 21$

KB04: 24$

 

Czasami ktoś pytał o zniżki na BL-03, ale tutaj chyba nie zmieni się nic i rabatu już na nie nie będzie :(

 

BL-05 już do mnie idą, Z1 również zamówiłem, więc jak przyjdą to dam znać co i jak :D

X11 i X12 to TWS od Yinyoo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ryankgb napisał:

 

Ezear, ale wygląda mi to na markę należącą do Yinyoo. Spojrzałem na pudełko X12 i miałem deja vu - takie samo pudełko jest w Yinyoo Q70 :D

One mają aptX ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ryankgb napisał:

 

Niestety nie, pisałem właśnie przy okazji recenzji bo ktoś już o to pytał :D Nawet nie wiem.. czy nie Ty? haha :D 

A może .. Ale dzięki za ponowną odpowiedź. Bo zajrzałem do recki ale tam tego nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lord Rayden napisał:

A może .. Ale dzięki za ponowną odpowiedź. Bo zajrzałem do recki ale tam tego nie ma.

 

Fakt, nie ma informacji, że nie posiadają aptX. Jest tylko informacja o obsługiwanej transmisji. 

W takiej kwocie chyba ciężko będzie o aptX, najbliżej jedynie TRN T200, chyba, że o jakichś w tym przedziale nie słyszałem jeszcze :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej podłączyć do np Shanling M0 i pokaże z jakim kodekiem komunikuje się 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ryankgb napisał:

 

Fakt, nie ma informacji, że nie posiadają aptX. Jest tylko informacja o obsługiwanej transmisji. 

W takiej kwocie chyba ciężko będzie o aptX, najbliżej jedynie TRN T200, chyba, że o jakichś w tym przedziale nie słyszałem jeszcze :D 

 A Neo Tronsmart ? za 77 zł kupiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ryankgb napisał:

 

O właśnie, tego Tronsmarta chyba w końcu spróbuję. Warte to coś? Jak wrażenia? :D 

A to jeszcze czekam na niego. Ale @chico99 ma to może coś napisać.

 

@ryankgb czy KB04 są wygodne ?

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lord Rayden napisał:

 

@ryankgb czy KB04 są wygodne ?

 

Wygodne, przede wszystkim są malutkie. Porównując najbliżej do np. TRN V90 to KB04 mają mniejsze kopułki, a przecież V90 nie są duże :D 

Tylko trzeba zwrócić uwagę jeśli masz zamiar kupić inny kabel, że KB04 mają wtyk TFZ, a piny to 0,78 mm.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o solidne TWSy za rozsądne pieniądze, to polecam Soundpeats Truedot. Obecnie do kupienia za 23 USD. Nie słyszałem o innych słuchawkach, które w tym przedziale cenowym nie tylko obsługują Aptx i mają kontrolę głośności z poziomu kopułek, ale grają też naprawdę, naprawdę dobrze. Zresztą, recenzji jest pełno - na YT i przeróżnych stronach (polecam bloga Scarbir - facet bardzo fajnie opisuje i porównuje wiele modeli TWS z różnych półek cenowych).

Szukajcie modelu z chipsetem QCC3020; model z Realtekiem siłą rzeczy nie będzie miał Aptx i nie obsługuje kontroli głośności.5f618012c045b33e98b035dbc957c82f.jpg507bf4527be3154e3f0f6773dbacfe1f.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W okazjach były też przez Scarbir i ryankgb dobrze oceniane Tronsmart Onyx Neo za ok 77 PLN. Nie wiem czy nadal aktualna promocja ale warto sprawdzić 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, z nieśmiałością pierwsza wypowiedź... Dziś przypadkiem znalazłem ofertę na ali na Magaosi HLSX-808, czy to warte zakupu? Cena około 85 zł.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności