Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo już coś konkretnie o tych nowych Blonach Bl-05? Planowałem sobie właśnie kupić na zapas drugie Bl-03, a tu patrze update. :) Jak dla mnie te Bl-03 grają obłędnie dobrze.


Z bezprzewodówek co byście polecali? Planowałem kupić TRN T200, ale widzę kolega Ryankgb poleca i chwali Ezear X12. Lepsze?

 

 

Chciałem jeszcze gąbki kupić. Takie na przykład.  Tylko nie wiem. 10mm dla średnicy zewnętrznej, to będzie M? Jak oni to wymiarują?

Edytowane przez Parker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Parker napisał:

Wiadomo już coś konkretnie o tych nowych Blonach Bl-05? Planowałem sobie właśnie kupić na zapas drugie Bl-03, a tu patrze update. :) Jak dla mnie te Bl-03 grają obłędnie dobrze.

 

Z tymi BL-05 to temat rzeka, dużo się mówi, ale wszystko to można między bajki włożyć. Póki nie dostaniemy pierwszych sklepowych BL-05 do rąk (a prędko to nie nastąpi bo wysyłka dopiero 6 maja, o ile nie przełożą znowu wysyłek) to niczego konkretnego nie można o nich powiedzieć. 

 

37 minut temu, Parker napisał:

Z bezprzewodówek co byście polecali? Planowałem kupić TRN T200, ale widzę kolega Ryankgb poleca i chwali Ezear X12. Lepsze?

 

Ode mnie trzy propozycje, które recenzowałem i mogę polecić: 

 

TRN T200 (z aptX): http://ryankgb.pl/?p=86

Yinyoo Q70http://ryankgb.pl/?p=27

Ezear X12http://ryankgb.pl/?p=213

 

Poczytaj który profil dźwiękowy Ci odpowiada, czego oczekujesz od słuchawek tego typu konkretnie. Strojenie bardziej rozrywkowe jak w T200 z mocniej zaznaczonym "V" (bas, wysokie) czy raczej bardziej zrównoważone bez wybicia planów ponad resztę jak Yinyoo Q70 czy Ezear X12. Polecane też ostatnio były Edifier TWS1. W jakiej cenie te bezprzewodowe? Jaki kształt słuchawek Ci odpowiada? Co do pytania czy Ezear X12 lepsze od TRN T200 to dla mnie osobiście tak, zarówno pod względem wykonania, kontroli i jakości dźwięku (mimo aptX w T200) oraz baterii, która w X12 powala wszystko na kolana :D 

 

50 minut temu, Parker napisał:

Chciałem jeszcze gąbki kupić. Takie na przykład.  Tylko nie wiem. 10mm dla średnicy zewnętrznej, to będzie M? Jak oni to wymiarują?

 

Ja używam KZ Starline czyli coś takiego: https://aliexpress.com/item/32848258474.html (tu masz aukcję gdzie możesz kupić zestaw S, M, L lub 3 x S, 3 x M, 3 x L jeśli wiesz jaki rozmiar będzie Tobie najbardziej odpowiadał) lub tutaj zestaw S, M, L całościowo taniej jeśli wolisz na razie sprawdzić swoją rozmiarówkę i dopasowanie tipsów: https://aliexpress.com/item/32909318157.html

Tych tipsów używam w prawie każdych słuchawkach, które mam i mają odpowiednią tulejkę (nie założę ich tylko do słuchawek z bardzo małymi tulejkami jak w Lypertek albo Apple In Ear).

 

Poza tymi również zamówiłem na próbę tipsy od Powerbeats: https://aliexpress.com/item/4000309796911.html

Cena korzystna, a podobno są fajne. Dam znać jak przyjdą co one są warte :P 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.04.2020 o 22:25, Jaro54 napisał:

I jedno i drugie. Blony są poprawne, można je posłuchać bez przykrości (pod warunkiem dopasowania tipsów) ale nie są to słuchawki z SQ na poziomie T2..

 

Dziwna sprawa. Mam trochę słuchawek. Mam np. takie Yinyoo V2, o których pisano, że grają podobnie, a nawet lepiej niż te Tin T2. Dla mnie to tym V2 baaardzo daaleko do Blonów. Napisz, które słuchawki grają dla Ciebie nieporównywalnie lepiej od Bl-03. Mi ten dźwięk jaki generują te słuchawki tak się podoba, że ciężko mi sobie wyobrazić, że coś może grać dużo lepiej. :)

 

Ryanrgb, dzięki za wyczerpującą odpowiedź. Te gąbki o których pisałeś też zaraz zamówię. W sumie brakuje mi towaru za 25$ żeby wykorzystać kupon 9/78, a dziś ma ostatni dzień ważności i tez BL-05 kuszą. :) Co do bez-przewodówek, to nadal mam dylemat. Chyba wezmę oba modele. A czas pracy słuchawek na baterii w obu z tego co widzę jest bardzo podobny. W ogóle to jak Ci się podoba dźwięk z BL-03?

 

ps: ktoś wie jak zablokować ten cholerne okienko z 2$ na Ali?

ps: Ryan, tak na przyszłość. Jak skorzystać z tej możliwości uzyskania rabatu ma hasło "ryan"? Ja nie widzę żadnej opcji zostawienia wiadomości dla sprzedawcy. Jest tylko kontakt. Poza tym kiedy kliknę na kup i potem zamknę to okno, to żadne nieopłacone zamówienie nie przechodzi mi do "my orders".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MeeAudio Pinacle P2, Tin Audio T2/T4, SEMKARCH SKC-CNT1, Klipsch R6 in ear, i jeszcze wiele bym wymienił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jaro54 napisał:

MeeAudio Pinacle P2, Tin Audio T2/T4, SEMKARCH SKC-CNT1, Klipsch R6 in ear, i jeszcze wiele bym wymienił

Stare też trzymają się dobrze jednak ciężko takie dostać ale ostatnio widziałem gdzieś Fostex T20 z lat 60-tych na jakiejś aukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Parker napisał:

 

Dziwna sprawa. Mam trochę słuchawek. Mam np. takie Yinyoo V2, o których pisano, że grają podobnie, a nawet lepiej niż te Tin T2. Dla mnie to tym V2 baaardzo daaleko do Blonów. Napisz, które słuchawki grają dla Ciebie nieporównywalnie lepiej od Bl-03. Mi ten dźwięk jaki generują te słuchawki tak się podoba, że ciężko mi sobie wyobrazić, że coś może grać dużo lepiej. :)

 

Ryanrgb, dzięki za wyczerpującą odpowiedź. Te gąbki o których pisałeś też zaraz zamówię. W sumie brakuje mi towaru za 25$ żeby wykorzystać kupon 9/78, a dziś ma ostatni dzień ważności i tez BL-05 kuszą. :) Co do bez-przewodówek, to nadal mam dylemat. Chyba wezmę oba modele. A czas pracy słuchawek na baterii w obu z tego co widzę jest bardzo podobny. W ogóle to jak Ci się podoba dźwięk z BL-03?

 

ps: ktoś wie jak zablokować ten cholerne okienko z 2$ na Ali?

ps: Ryan, tak na przyszłość. Jak skorzystać z tej możliwości uzyskania rabatu ma hasło "ryan"? Ja nie widzę żadnej opcji zostawienia wiadomości dla sprzedawcy. Jest tylko kontakt. Poza tym kiedy kliknę na kup i potem zamknę to okno, to żadne nieopłacone zamówienie nie przechodzi mi do "my orders".

Trzeba kupić. Przejść już do płatności i tak jakby w trakcie płacenia zamknąć stronę z płatnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mushabelly napisał:

Trzeba kupić. Przejść już do płatności i tak jakby w trakcie płacenia zamknąć stronę z płatnością.

Jam podpiętą kartę Revoluta i po kliknięciu "złóż zamówienie" w 1 chwili mi automatycznie opłaca. Może dlatego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jam podpiętą kartę Revoluta i po kliknięciu "złóż zamówienie" w 1 chwili mi automatycznie opłaca. Może dlatego.
W tym popupie z opcją zapłać musisz poszukać przycisku/linku płatności w nowym oknie, albo pełnych opcji płatności. Tam wybierasz jakiś przelew i cyk. Gotowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.aliexpress.com/item/4000852951577.html?spm=2114.12010615.8148356.1.5674272a8dM3m1

Lucky Bug od sklepu NICEHCK

The M6 and HB1 arrived in the original NICEHCK case. The M6's sound is extremely expansive, and you feel like you're listening to music in an open space. The HB1 is easy to operate due to the good position of the buttons. The NICEHCK original case is well designed and can fit most of the earphones. Even with the HB1 connected to the M6.

 

Co się znajduję.

Screenshot_405.jpg

Screenshot_404.jpg

Screenshot_403.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urbanfuny 14. Nawet niezłe granie, takie twarde. Ale tulejki grube, ciężko tipsy nałożyć na tuleje . Poza tym krótkie . Same słuchawki ciut jakby za małe, choć Aune E1 też małe ale inny kształt.

 

Polecacie jakieś tipsy ? @brunnerius poleca SpinFity.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Parker napisał:

Zastanawiam się nad BTR3. Sądzicie, że będzie dobrą alternatywą dla tanich bezprzewodówek? To jest jeszcze ciekawe KZ bezprzewodowy kabel Bluetooth 5.0 APTX

 

 

Będzie lepiej. Teraz BTR3 można wyrwać w bardzo dobrej cenie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Parker napisał:

To jest jeszcze ciekawe KZ bezprzewodowy kabel Bluetooth 5.0 APTX

 

 

Kabelek fajny, tylko różnie z jakością. Mi padł po kilku miesiącach, inni nie mają z nim żadnych problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja anulowałem zamówienie na Blon BL05, poczekam na rozwój sytuacji. Właśnie zauważyłem dwie rzeczy związane z tym, jakie granie mi odpowiada:

- jakie bym nie kupił słuchawki, to i tak idą w świat, a ja zostaję z Moondrop Crescent (kolega @ryankgb odsprzedał mi swoje, więc mam zapasową nówkę sztukę),

- odpowiada mi granie oparte na krzywej Harmana, gdzie wszystkiego jest po trochu, a to co chcę uzyskuję poprzez ustawienia EQ.

Chyba na jakiś czas odpuszczę kupowanie czegokolwiek, bo będzie tak trochę na siłę. Prawdopodobnie zrobię 2 wyjątki:

- Moondrop Starfield - wezmę/nie wezmę tak pół na pół

- nowe jeszcze nienazwane Moondrop - bierę na premierę.

 

Udanej majówki Majstry :D

 

Edytowane przez Mr Krzychoo
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mr Krzychoo napisał:

Ja anulowałem zamówienie na Blon BL05, poczekam na rozwój sytuacji. Właśnie zauważyłem dwie rzeczy związane z tym, jakie granie mi odpowiada:

- jakie bym nie kupił słuchawki, to i tak idą w świat, a ja zostaję z Moondrop Crescent (kolega @ryankgb odsprzedał mi swoje, więc mam zapasową nówkę sztukę),

- odpowiada mi granie oparte na krzywej Harmana, gdzie wszystkiego jest po trochu, a to chcę uzyskuje poprzez ustawienia EQ.

Chyba na jakiś czas odpuszczę kupowanie czegokolwiek, bo będzie tak trochę na siłę. Prawdopodobnie zrobię 2 wyjątki:

- Moondrop Starfield - wezmę/nie wezmę tak pół na pół

- nowe jeszcze nienazwane Moondrop - bierę na premierę.

 

Udanej majówki Majstry :D

 

Jakoś mnie to nie dziwi. Za Blonami nic nie przemawia obecnie poza nazwą. Coraz więcej niewiadomych. Jeśli stworzyli zbyt jasnego potworka, to niech sprzedają na rodzimym rynku. Do Moondropa z tego co opowiadałeś jeszcze poczekamy, więc nie mów hop ;)

Edytowane przez Nesper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem BTR3. A z Blonami też się wstrzymuje do pierwszych recenzji. Nie spełnia oczekiwań, to wezmę jak planowałem BL-03 na zapas.

 

Te Moondrop Crescent  ładnie wyglądają. Na Ali z tego co widzę już ich nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Parker napisał:

Kupiłem BTR3. A z Blonami też się wstrzymuje do pierwszych recenzji. Nie spełnia oczekiwań, to wezmę jak planowałem BL-03 na zapas.

 

Te Moondrop Crescent  ładnie wyglądają. Na Ali z tego co widzę już ich nie ma.

 

Crescent są już od dłuższego czasu nieosiągalne. Moondrop przestał je sprzedawać. Kosztowały 20% tego co Kanas Pro, a miały 80% ich dźwięku. Np. na hedfaju pisali koleżkowie, którzy częściej wybierali Crescent niż Kanas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.04.2020 o 10:55, marco-polo napisał:

Po prostu na każdym tym pokrowcu jest ta sama nazwa. Poza tym w niektórych to są kable same też z różnymi końcówkami 0,75mm , 0,78mm, MMCX  i każde pokrowce w większości są tego samego koloru. Trochę większych mam tutaj. Te przy zegarku to z dynamicznym driverem, Te w pokrowcu gdzie jest pudełko z nazwą brother tam są planarne, a 3 gdzie są na górze półce to niektóre DIY oraz inne słuchawki w pokrowcach.

IMG_20200429_105014.jpg

Drugie od lewej ADX - mam takie same, przerobione na otwarte z welurowymi płytkimi padami oraz po recablingu rozdzielonym na L i R kanał. Słuchawki zagrały tak, że do HD650 brakuje im umownie jednej półki.  Niestety mają też dużą wadę w postaci dzwoniącego pałąka.. W fabrycznej konfiguracji są jedynie akceptowalne. 

 

Edytowane przez ALTON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności