Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Nesper napisał:

Może być też tak, że po słabszych ocenach starają się wybielić, tłumacząc, że to nie jest finalny produkt. Bo ten termin wysyłek może być ruchomy i będą na szybko dostrajać. Ale to mniej prawdopodobne. Inną możliwością może być dostrajanie wraz z kolejnymi partiami.

 

Bardziej chodzi o to, że wersje przedprodukcyjne miały przetwornik piezo i dynamik, a finalne mają tylko dynamik. Coś im w testach nie poszło z wysokimi rejestrami przez piezo i z niego zrezygnowali. No i ta zielona wersja, której w sklepach nie da się koniec końców kupić. Była przez chwilę w DD Audio Store, ale myślę, że to była wpadka i szybko usunęli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Nesper napisał:

Może być też tak, że po słabszych ocenach starają się wybielić, tłumacząc, że to nie jest finalny produkt. Bo ten termin wysyłek może być ruchomy i będą na szybko dostrajać. Ale to mniej prawdopodobne. Inną możliwością może być dostrajanie wraz z kolejnymi partiami.

 

W sumie, to wiadomo, że niewiele wiadomo. W filmie BGGAR powiedział jednak, że grają super jak na słuchawki za 40$, ale inaczej/gorzej niż BL 03. Dramatu więc raczej nie będzie. 

Na stocku miały być około 25 kwietnia, lub nawet później. Majfriend z EE poprosił mnie o wydłużenie czasu realizacji o 7 dni, więc i wjazd do sklepów może się opóźnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ryankgb napisał:

 

Bardziej chodzi o to, że wersje przedprodukcyjne miały przetwornik piezo i dynamik, a finalne mają tylko dynamik. Coś im w testach nie poszło z wysokimi rejestrami przez piezo i z niego zrezygnowali. No i ta zielona wersja, której w sklepach nie da się koniec końców kupić. Była przez chwilę w DD Audio Store, ale myślę, że to była wpadka i szybko usunęli.

tak, ale też kilku recenzentów miało właśnie tę wersję i absolutnie nikt nie pochwalił strojenia. Nagle ten youtuber wrzuca wykres, gdzie każdy sądzi, że jest już z tego nowego i poprawionego modelu i nikt już nie wie o co tu chodzi. Ktoś robi nas w konia i nie wiemy kto.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym tylko nawiązać do mojego poprzedniego wpisu i napomknąć, że rabat udało się otrzymać po haśle RYAN. Ale! Co ciekawe najpierw błędnie wysłałem wiadomość do sklepu Wooeasy i od nich dostałem zniżkę do 15$, a od AK do 15,5$

AK wygrał w tym przypadku z uwagi na darmową dostawę. 😉

 

Pozdrawiam! 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Od pewnego czasu czytam Wasze wątki, które pomogły mi w wyborze moich kolejnych doków. Przygodę zacząłem od KZ ZST i fajnie to grało do czasu zagubienia. Po przeczytaniu Waszych rad zakupiłem TIN Audio T2 - trochę inne granie, bardziej szczegółowe i basowe w stosunku do KZ-ów. W miarę jedzenia apetyt rośnie więc poszło dalej:

- KZ AS10 - na przewodzie grają (jak dla mnie) chyba lepiej od T2 - nie dają tak po uszach wysokimi dźwiękami,

- do tego KZ Aptx Hd Bluetooth Module (...) - fajny moduł, zdecydowanie lepszy od poprzednika (mam), obsługuje AptXHD i to słuchać , pozwala obsługę dwóch urządzeń ale ma pewne przypadłości - w otoczeniu zbyt dużej ilości urządzeń z włączonymi modułami BT rwie połączenie, do tego błędne odczyty poziomu naładowania akumulatora - przy 60% komunikat LOW BATTERY i OFF. Starszy moduł pozwalał na dłuższe słuchanie po pierwszym komunikacie.

Wiem, że teraz może zgrzeszę, ale choć jestem zwolennikiem przewodu to smak wolności (nic się nie plącze, a już w szczególności przewód od T2) oraz namowy pociech spowodowały zakupienie Xiaomi Redmi Airdots TWS oraz Trosmart Spunky Beat TWS i cholewcia nie wiem jak grają bo jak tylko przyszły, to mogłem je pooglądać i tyle 🙂.

Te Trosmart, patrząc na specyfikację, mogą być ciekawe, ale tego dowiem się może kiedyś, jak zostaną mi użyczone lub sobie kupię.

Dobra, idąc za ciosem i z czystej ciekawości zamówiłem 08.04.2020 z oficjalnego sklepu TWS-y: Mifa X8 oraz Mifa X12 - była fajna promocja. Była, bo jutro 22.04.2020 zaczyna się jeszcze lepsza (jak widzę w oficjalnym sklepie na Ali, w ramach SZYBKIE OKAZJE).

Ale do rzeczy,  chociaż X8 miały być z Polski, a X12 z Hiszpanii, to obydwie paczki przyszły (16.04) do kraju z Chin??? Dzisiaj przyszły do mnie X12 (X8 status oclone i gdzieś krążą po magazynie lub kraju - poczekam) i tak na szybko te X12:

- nie mogą być sparowane jednocześnie z dwoma urządzeniami - to znaczy mogą, ale są tylko aktywne na jednym urządzeniu (nie odbiorą połączenie na telefonie kiedy słucham muzyki na tablecie - moduł KZ to potrafi)  

- nie mają AptxHD i powinny grać gorzej od modułu KZ, jednak w moim odczuciu grają cieplej, bardziej miękko - może tak lubię, chociaż brakuje "cyknięcia", "syknięcia" Marka Bilińskiego jak to robią As10 z modułem ale tragedii nie ma, jest inaczej, jest ciekawie.

- jest 50% aku i dalej grają (co jest nie tak z tym modułem KZ?).

- mikrofon zbiera zdecydowanie lepiej od modułów KZ, gdzie odbiorcy nie słyszą wyraźnie co mowie lub przerywa - tu zdecydowana przewaga X12,

- nie przeszkadzają w uszach, nie wchodzą za głęboko, to taka hybryda pchełki i dokanałowe, dobrze izolują. (może być problem z zapasowymi gumkami bo są nietypowe)

- sterowanie - koniec walki z plączącym się z tyłu modułem BT i twardymi przyciskami,wszystko działa sprawniej i z mniejszym naciskiem w celu aktywacji. Jedno zapoznanie się z instrukcją i wszystko jasne, no chyba nie bo ja mam albo inne słuchawki albo inną instrukcję - taki żart producenta. W instrukcji stoi: dotknij obszar sensora lewej słuchawki dwa razy aby obniżyć poziom głosu, naciśnij przycisk zasilania lewej słuchawki aby odtwarzać poprzedni utwór, a jest odwrotnie - sensor przesuwa utwór, a przycisk obniża poziom głośności. Podobnie rzecz ma się z prawą stroną. Jedynie prawdą jest PLAY/PAUSE - wystarczy raz dotknąć sensora. Jak powiedziałem taki żart producenta bo może wyprodukowane 01.04 🙂.

- tak trochę duże pudełko z racji budowy słuchawek, ale mi to nie przeszkadza,

- opóźnienia dźwięku w filmach są delikatne, ale gorzej jest w module KZ.

Nie porównuję ich z T2 i As10 na przewodzie bo nie chcę tego robić - jak napisałem wyżej: jest inaczej , jest fajnie.

I fajna cena jest, o ile wierzyć w cenę wyjściową.

 

Jeżeli ktoś z Was ma lub słuchał Trosmart Spunky Beat TWS to proszę o jakieś info czy są warte uwagi, bo wykonane są zdecydowanie lepiej od Xiaomi.

 

Pozdrawiam.

 

- przy 20% prawa słuchawka komunikat LOW BATTERY dwa razy i OFF prawej - lewa dalej ciągnie. Zaznaczam, że słuchawki wyciągnięte prosto z przesyłki bez ładowania.

 

- lewa słuchawka pociągnęła ok 20 minut dłużej i przy wskazaniu ok. 10% dwa komunikaty i OFF. Jest dobrze a nawet lepiej niż moduł KZ. 

Edytowane przez Jako
Rozładowanie aku
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, kubamax napisał:

No i zdecydowałem się na BLON'y tylko nie wiem jeszcze czy BL03 czy BL05. Powiedzcie mi proszę jaki jest stan BL05, już wysyłają czy czekamy na coś? :D 

 

Ja swoje BL05 zamówiłem, ale czekam na wysyłkę. Nie wiadomo kiedy będzie tak naprawdę, do tego nie wiadomo jak będą grać, mogą lepiej lub gorzej niż BL03.

Z tego względu poleciłbym raczej sprawdzone i świetne BL03, a BL05 zostawiłbym póki co dla chętnych wrażeń, ciekawskich i uzależnionych :D 

Jak komuś dotrą BL05 to na bank będzie tutaj obszerne porównanie z BL03, ja na pewno się pokuszę o mały opis wrażeń. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory, za post może nie w temacie, ale nie znalazłem nic o tym na necie. Wygląda na to, że mam blokadę na zamówienie do paczkomatu przy wartości przedmiotu powyżej 50 zł. W sensie jak wartość jest ponad te 50 zł to nie ma opcji paczkomatu, o co z tym chodzi, też tak macie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, retter napisał:

A są bez piezo?
Czy nie lepiej promo od RYANKGB z alli

- Tapatalk
 

 

Generalnie są bez piezo :D Tutaj jest jakiś błąd prawdopodobnie, albo już w sumie nie wiadomo co BLON wymyślił koniec końców :D Wiele jest zagadek w temacie BL-05 :D

 

Co do ceny to bardziej opłaca się z kuponem z Ali bo mamy wtedy 36$, a nie 39$ i była promka, że dodają gratisy, ale nie wiem czy już nie jest po wszystkim :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ryankgb napisał:

 

Generalnie są bez piezo :D Tutaj jest jakiś błąd prawdopodobnie, albo już w sumie nie wiadomo co BLON wymyślił koniec końców :D Wiele jest zagadek w temacie BL-05 :D

 

Co do ceny to bardziej opłaca się z kuponem z Ali bo mamy wtedy 36$, a nie 39$ i była promka, że dodają gratisy, ale nie wiem czy już nie jest po wszystkim :P

Z tym że kabel dodawali do pełnej ceny, bez rabatu od @ryankgb - tak było w opisie promki. Mi EE potwierdził że załapię się na Prize 1 z kablem, i mogę wykorzystać kupon Ali. Na chwilę obecną pozostaje nam czekać.

Edytowane przez Mr Krzychoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, glan_ik napisał:
4 minuty temu, ryankgb napisał:
CIACH / DO USUNIĘCIA

No to się wiele nowego nie dowiedzieliśmy...

 

Wrzuciłem filmik o BLON BL-05, ale w sumie stwierdziłem, że wiele nowego nie wprowadza do tematu i to co w nim jest już wiemy :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie możesz wrócić do tych starych siatek. Wróciłem sobie na chwilę do nich zresztą. Teraz słucham bez zaweżania tulejki, tylko te siateczki co ci wysłałem, ale mam chyba jeszcze lepiej dobrany kabel do nich, srebrny od FLC i nie czuję potrzeby zmniejszania wysokich tonów. 

Edytowane przez requal
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zdecydowałem się na BLON'y tylko nie wiem jeszcze czy BL03 czy BL05. Powiedzcie mi proszę jaki jest stan BL05, już wysyłają czy czekamy na coś?  
Urbanfun lepsze :)
Tak zaczepnie weekendowo znad tequili...


pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, piom napisał:

Dzisiaj dotarły chwalone blon bl03 nie jest źle ba za ok. 100pln to nawet bardzo dobrze, ale jak dla mnie jednak tin t2 to lepsze granie i warto do nich dołożyć. 

To nie klasa T2. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności