Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba koledzy z AK mają letkie problemy z liczeniem - w opisie promocji jest info, że kabel jest warty 17,99$ ale można z tej samej oferty kupić za 10,99$:

https://www.aliexpress.com/item/4000932019151.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.790d6fd7xYdEkA&algo_pvid=e6bfda8c-69f4-441b-b4d1-e461f3a971eb&algo_expid=e6bfda8c-69f4-441b-b4d1-e461f3a971eb-4&btsid=0be3769015872102089765079e37a6&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_ 

Jeśli słuchawki spełnią pokładane w nich oczekiwania, to sobie go dokupię. Lub ten, trochę droższy:

https://www.aliexpress.com/item/4000532054132.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.20982e0e69Dzhj

Edytowane przez Mr Krzychoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahoj! Przeczytałem niemalże w całości strony od 388. (bodajże) aż do 459.
Z uwagi na awarię moich doków dołączonych do HTC 10 zacząłem poszukiwać nowych słuchawek. Kilka dni temu byłem już gotowy zakupić któryś z modeli za ok. 200-220 zł i nagle po wpadnięciu na kilka wątków tutaj i przeczytaniu również kilku recenzji dokonałem zakupu Blon'ów BL-03 z dropa. Teraz jak tak patrzę to być może lepszym rozwiązaniem byłby zakup prosto z Ali, ale już zamówienie opłacone, więc nie będę rozpaczał.

W każdym razie widzę, że warto zainwestować od razu w wymianę kabla i po kolejnym zaczytaniu się zdecydowałem, że z chęcią podłączyłbym Yinyoo 16 z końcówką TFZ. Widzę, też że w sklepie AK na Ali dostępny jest rabat po wpisaniu RYAN, tylko czy posiadacie wiedzę czy https://pl.aliexpress.com/item/4000185863700.html?spm=a2g17.12010615.8148356.6.48782c974Chl7g również obejmuje "dodatkowy" rabat? Wszak cena i tak jest już obniżona. Nie ukrywam, że z chęcią zakupu dokonałbym po najmniejszej możliwej cenie.
Jeśli chodzi o tipsy to na pierwszy ogień wezmę i wypróbuję te z HTC i jeszcze mam kilka z poprzednich Sennheiserów CX 300 II - jeśli nie będzie rewelacji to wtedy pomyślę o zakupie KZ'ów czy któryś z tych polecanych tutaj.
Jest może dostępne inne źródło (wiarygodne) niż Ali pod kątem zakupu tego kabelka z Yinyoo?

Aaa... Modowanie zostawię sobie na później. ;)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, johnmarkii napisał:

Ahoj! Przeczytałem niemalże w całości strony od 388. (bodajże) aż do 459.
Z uwagi na awarię moich doków dołączonych do HTC 10 zacząłem poszukiwać nowych słuchawek. Kilka dni temu byłem już gotowy zakupić któryś z modeli za ok. 200-220 zł i nagle po wpadnięciu na kilka wątków tutaj i przeczytaniu również kilku recenzji dokonałem zakupu Blon'ów BL-03 z dropa. Teraz jak tak patrzę to być może lepszym rozwiązaniem byłby zakup prosto z Ali, ale już zamówienie opłacone, więc nie będę rozpaczał.

W każdym razie widzę, że warto zainwestować od razu w wymianę kabla i po kolejnym zaczytaniu się zdecydowałem, że z chęcią podłączyłbym Yinyoo 16 z końcówką TFZ. Widzę, też że w sklepie AK na Ali dostępny jest rabat po wpisaniu RYAN, tylko czy posiadacie wiedzę czy https://pl.aliexpress.com/item/4000185863700.html?spm=a2g17.12010615.8148356.6.48782c974Chl7g również obejmuje "dodatkowy" rabat? Wszak cena i tak jest już obniżona. Nie ukrywam, że z chęcią zakupu dokonałbym po najmniejszej możliwej cenie.
Jeśli chodzi o tipsy to na pierwszy ogień wezmę i wypróbuję te z HTC i jeszcze mam kilka z poprzednich Sennheiserów CX 300 II - jeśli nie będzie rewelacji to wtedy pomyślę o zakupie KZ'ów czy któryś z tych polecanych tutaj.
Jest może dostępne inne źródło (wiarygodne) niż Ali pod kątem zakupu tego kabelka z Yinyoo?

Aaa... Modowanie zostawię sobie na później. ;)

Pozdrawiam!

 

Ten kabelek będzie fajny do BLON' ów zarówno w wersji przystosowanej do nich, jak i 2 pin (bardziej wystająca końcówka, przez co jak dla mnie są bardziej komfortowe). Yinyoo robi bardzo porządne kable w przyzwoitych cenach, mam zarówno te najtańsze (około 30 zł), jak i droższe (około 170 zł). Jeśli chcesz rabat na hasło "RYAN" to przed zakupem napisz do sprzedawcy czy na ten konkretny kabelek udzieli rabatu (chyba, że wolisz żebym zrobił to osobiście). Można to zrobić z poziomu aukcji i opcji z napisaniem do sprzedawcy, wtedy automatycznie w konwersacji pojawia się karta aukcji i sprzedawca wie na jaki temat rozmawiasz :D Od siebie polecić mogę jeszcze Yinyoo 8 lub 16 Core Silver Plated (niższy przedział cenowy) lub Yinyoo 4 Core 7N Single Crystal Copper (wyższy przedział cenowy) lub właśnie ten, który wybrałeś mniej więcej cenowo pośrodku ;) Z tipsami to już wiesz wszystko, jeszcze prócz KZ Starline polecane są tipsy dostępne np. u BigMaras'a, koledzy podpowiedzą konkretniej :P

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, ryankgb napisał:

 

Ten kabelek będzie fajny do BLON' ów zarówno w wersji przystosowanej do nich, jak i 2 pin (bardziej wystająca końcówka, przez co jak dla mnie są bardziej komfortowe). Yinyoo robi bardzo porządne kable w przyzwoitych cenach, mam zarówno te najtańsze (około 30 zł), jak i droższe (około 170 zł). Jeśli chcesz rabat na hasło "RYAN" to przed zakupem napisz do sprzedawcy czy na ten konkretny kabelek udzieli rabatu (chyba, że wolisz żebym zrobił to osobiście). Można to zrobić z poziomu aukcji i opcji z napisaniem do sprzedawcy, wtedy automatycznie w konwersacji pojawia się karta aukcji i sprzedawca wie na jaki temat rozmawiasz :D Od siebie polecić mogę jeszcze Yinyoo 8 lub 16 Core Silver Plated (niższy przedział cenowy) lub Yinyoo 4 Core 7N Single Crystal Copper (wyższy przedział cenowy) lub właśnie ten, który wybrałeś mniej więcej cenowo pośrodku ;) Z tipsami to już wiesz wszystko, jeszcze prócz KZ Starline polecane są tipsy dostępne np. u BigMaras'a, koledzy podpowiedzą konkretniej :P

 

Do Blon'ów trzeba wybrać złącze TFZ? Trzeba piny obcinać, bo wystają poza osłonkę kabla? W oryginalnym kablu piny kończą się równo z osłonką złącza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mr Krzychoo napisał:

Do Blon'ów trzeba wybrać złącze TFZ? Trzeba piny obcinać, bo wystają poza osłonkę kabla? W oryginalnym kablu piny kończą się równo z osłonką złącza.

 

Oryginalny kabel jest ze złączem QDC, chodzi o kształt wtyczki w środku. Wtedy wtyczka kabla nachodzi na wystające złącze i wszystko się zgrywa.

Można jednak wziąć zwykły kabel 2 pin i wtedy też pasuje, lecz ten wystający konektor ze słuchawek widać i staje się takim 'marginesem' między słuchawką, a wtyczką kabla.

Oczywiście nic nie trzeba ciąć, spokojnie :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie poszukiwane kolejne tanie pchełki.
Dzieciaki teraz w trakcie zdalnej nauki zarzynają słuchawki za słuchawkami. Niestety nie przepadają za mocowaniem OTE i preferują pchły. Koniecznie z mikrofonem.
Świetne są polecane tutaj kz 01ed9 tyle że długo się czeka na transport.

Stąd pytanie - coś z PL na szybko i tanio polecacie?
Budżet 50zl/szt.

Oraz przy ściąganiu z chin coś innego polecane?
Pchła, mikrofon pod laptopa i telefon.

Dodatkowo jakby było coś w kolorze mięty to już w ogóle wow.



pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Nicodem napisał:

Panowie poszukiwane kolejne tanie pchełki.
Dzieciaki teraz w trakcie zdalnej nauki zarzynają słuchawki za słuchawkami. Niestety nie przepadają za mocowaniem OTE i preferują pchły. Koniecznie z mikrofonem.
Świetne są polecane tutaj kz 01ed9 tyle że długo się czeka na transport.

Stąd pytanie - coś z PL na szybko i tanio polecacie?
Budżet 50zl/szt.

Oraz przy ściąganiu z chin coś innego polecane?
Pchła, mikrofon pod laptopa i telefon.

Dodatkowo jakby było coś w kolorze mięty to już w ogóle wow.



pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.
 

Nie szalej, kup tanio jak spodziewane duże "zużycie sprzętowe" : https://allegro.pl/oferta/sluchawki-happy-plugs-oryginalne-szwecja-promocja-7610148271?reco_id=8fb07fd2-821e-11ea-bcb6-000af7f61af0&sid=3ec404f37aa2fad6253fa5dd6bb023427743f77ee2f01bb84454c4701b8c0118

Dostępne różne kolory.

 

Sam korzystam na co dzień z powodzeniem z wersji Plus

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to dodam jeszcze że są też jak najbardziej brane pod uwagę inear ale bez mocowania nad uchem OTE.
Słowem kanalowki także. Mikrofon i mocowanie do dołu.


pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plusy, ja mam ciemno-niebieskie, występują też w wersji miętowej :

https://www.amazon.in/Happy-Plugs-Earbud-Plus-Headphone/dp/B01M1146K0

Ogólnie to dźwiękowo są w porządku, mnie bardzo pasują ergonomicznie - budowa kopułki.

Dopóki nie kupiłem pchełek TWS to każdego wieczoru słuchałem w nich w łóżku audiobooków.

 

edit : sorki, ale napisałeś pchełki, mając na myśli doki.

Tak więc nie było tematu z mojej strony 🙂

Edytowane przez paratykus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mr Krzychoo napisał:

W temacie Blon BL-05 - chyba powoli można się rozejść:

 

 

Już miałem pisać, że no to po zawodach... ale chwila... na stole leżą BL-05 w wersji zielonej, która nie została wprowadzona do sprzedaży.

Ta wersja posiadała dodatkowy przetwornik piezo (to tłumaczy tak drastyczne zmiany w wysokich rejestrach), który nie został wprowadzony w ostatecznej wersji (srebrnej).

Znaczy to pewnie tyle, że faktycznie z piezo nie wyszło coś i z niego zrezygnowali, a filmik nie prezentuje wersji, którą można obecnie kupić.

Ja jeszcze mam nadzieję, że będzie jednak dobrze :P . No chyba, że będą po prostu identyczne dźwiękowo jak BL-03 :D

Edytowane przez ryankgb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, ryankgb napisał:

 

Już miałem pisać, że no to po zawodach... ale chwila... na stole leżą BL-05 w wersji zielonej, która nie została wprowadzona do sprzedaży.

Ta wersja posiadała dodatkowy przetwornik piezo (to tłumaczy tak drastyczne zmiany w wysokich rejestrach), który nie został wprowadzony w ostatecznej wersji (srebrnej).

Znaczy to pewnie tyle, że faktycznie z piezo nie wyszło coś i z niego zrezygnowali, a filmik nie prezentuje wersji, którą można obecnie kupić.

Ja jeszcze mam nadzieję, że będzie jednak dobrze :P . No chyba, że będą po prostu identyczne dźwiękowo jak BL-03 :D

Tylko BGAR potwierdził że wykres jest identyko z finalnym. Poza tym ten miętowy kolor były w sklepie DD. Przedprodukcyjne z piezo były ciemno zielone z broktowym połyskiem. Hype train dostał po hamulcach...

Edytowane przez Mr Krzychoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Mr Krzychoo napisał:

Tylko BGAR potwierdził że wykres jest identyko z finalnym. Poza tym ten miętowy kolor były w sklepie DD. Przedprodukcyjne z piezo były ciemno zielone z broktowym połyskiem. Hype train dostał po hamulcach...

 

No to faktycznie piskiem po hamulcach... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano mordeczki xd Dawno tu nie zaglądałem, w zasadzie od kupna moich Tin T2 czyli 1,5 roku :D Wpadłem na pomysł, że może czas na upgrade jakiś xdd 

Szukam czegoś z podobną specyfiką grania jak T2 z priorytetem na wokal i dobrą separacją. Więc pytanie - czy do 50-60 dolców jest coś z zauważalnie lepszym graniem niż T2? czy raczej nie bardzo jeżeli jeszcze grają, a nie jestem uzależniony od kupowania słuchawek? :D W ostatnich 3 zakupach mocno sugerowałem się opinią @Inszy ale wszystkich posłucham z uwagą bo ja w temacie raczej zielony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak. Przeczytaj kilka ostatnich stron. W tej chwili cena /wrażenia to BL-03.  Grają inaczej niż T2 ( nie samym T2 się żyje) . Ponoć nawet wersje kolorów maja różny dźwięk  ( tutej nie potwierdzone może warto to stestować)50-60 USD to wątek o droższych słuchawkach./

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mario1969 napisał:

To tak. Przeczytaj kilka ostatnich stron. W tej chwili cena /wrażenia to BL-03.  Grają inaczej niż T2 ( nie samym T2 się żyje) . Ponoć nawet wersje kolorów maja różny dźwięk  ( tutej nie potwierdzone może warto to stestować)50-60 USD to wątek o droższych słuchawkach./

 

Co do wersji kolorystycznych sprawdziłem to bo mam obie pary - srebrną i "brązową" (która tak naprawdę jest ciemnym srebrnym :D ) i po wygrzaniu obie pary grają identycznie. Możliwe, że były jakieś różne partie i stąd te różnice (mityczne) w dźwięku, których chyba nikt osobiście tutaj nie dostrzegł. BL-03 to po prostu świetne słuchawki w swojej cenie :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Mario1969 napisał:

To tak. Przeczytaj kilka ostatnich stron. W tej chwili cena /wrażenia to BL-03.  Grają inaczej niż T2 ( nie samym T2 się żyje) . Ponoć nawet wersje kolorów maja różny dźwięk  ( tutej nie potwierdzone może warto to stestować)50-60 USD to wątek o droższych słuchawkach./

 

Czytałem, ale zbyt dużo trudnego słownictwa dla mnie 😁, wątek o droższych też, ale te droższe dochodzą bardzo często o wiele ponad budżet który chcę przeznaczyć, wydawało mi się, że te 50$ to tak na granicy między tanimi a droższymi, a że porównywałem do "tanich" T2 to napisałem tutaj. Dzięki za odpowiedź tak czy siak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, ryankgb napisał:

Obiecana recenzja KBear KB04 właśnie ukazała się na mojej stronie :D

Jeśli ktoś jest zainteresowany to zapraszam. Jest tam parę słów ode mnie, według moich pierwszych wrażeń, porównań, doświadczeń.

 

IMG_20200419_124543-OK.jpg

 

Link do recenzji: http://ryankgb.pl/?p=215

 

Ryan. ;) 

Ej, ale mogłeś wypisać kilka wad, bo jedyną wadę, którą podałeś, to że są trochę gorsze od Diamondów ;) oczywiście żartuję. Dobry tekst. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie Blon BL 05 tu jest ciekawy wątek:

https://forum.hifiguides.com/t/blon-bl-05-announcement/6922/30

Okazuj się że wykres i ostatni film BGGAR NIE jest z modelu finalnego, więc dalej można wróżyć z fusów lub pytać wróżbitę Macieja jak to będzie. Ja swoje zamówiłem w EE Audio Store i potwierdzili mi że załapałem się na Prize 1 z dodatkowym kablem. Pozostaje czekać aż dojadą i więcej można będzie wtedy powiedzieć.

Edytowane przez Mr Krzychoo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mr Krzychoo napisał:

W temacie Blon BL 05 tu jest ciekawy wątek:

https://forum.hifiguides.com/t/blon-bl-05-announcement/6922/30

Okazuj się że wykres i ostatni film BGGAR NIE jest z modelu finalnego, więc dalej można wróżyć z fusów lub pytać wróżbitę Macieja jak to będzie. Ja swoje zamówiłem w EE Audio Store i potwierdzili mi że załapałem się na Prize 1 z dodatkowym kablem. Pozostaje czekać aż dojadą i więcej można będzie wtedy powiedzieć.

 

Chciałoby się powiedzieć, że a nie mówiłem.. :D

Swoją drogą słabo, że tak mącił koncertowo wrzucając w dniu stock'a w sklepach taki filmik z takim wykresem. 

Zobaczymy co będzie jak dotrą do nas wersje sklepowe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Mr Krzychoo napisał:

W temacie Blon BL 05 tu jest ciekawy wątek:

https://forum.hifiguides.com/t/blon-bl-05-announcement/6922/30

Okazuj się że wykres i ostatni film BGGAR NIE jest z modelu finalnego, więc dalej można wróżyć z fusów lub pytać wróżbitę Macieja jak to będzie. Ja swoje zamówiłem w EE Audio Store i potwierdzili mi że załapałem się na Prize 1 z dodatkowym kablem. Pozostaje czekać aż dojadą i więcej można będzie wtedy powiedzieć.

Może być też tak, że po słabszych ocenach starają się wybielić, tłumacząc, że to nie jest finalny produkt. Bo ten termin wysyłek może być ruchomy i będą na szybko dostrajać. Ale to mniej prawdopodobne. Inną możliwością może być dostrajanie wraz z kolejnymi partiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności