Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, Hustler napisał:

Ja jeszcze Blonów nie mam i miałem zamawiać w weekend, ale chyba się wstrzymam, bo zaraz się okaże, że BL-05 lepsiejsze.  :D

 

Jakoś w to wątpię, że będą lepsze, ale chętnie się osobiście przekonam bo zamawiam :D

 

Powinienem dostać za kilka chwil informację o zniżce dla nas :D

 

Oficjalne informacje: w AK Audio Store zniżka dla nas na hasło RYAN na BLON BL-05 - wersja bez mikrofonu 36$, wersja z mikrofonem 37$ 

 

Swoje już zamówiłem :D

Edytowane przez ryankgb
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, chico99 napisał:

No fakt, wygląd też nieszczególny. Tak po taniości raczej.

 

Srebrny wygląda lepiej, ale fakt, zepsulj wszystko tym złotym elementem :P Jak dotrze do mnie wersja srebrna to zrobię zdjęcia jak to się prezentuje w rzeczywistości :D

 

Swoją drogą ten model wyżej to przedprodukcyjna wersja bez oznaczeń i zielony jest zupełnie inny niż ten ze zdjęcia. W ogóle dla mnie ten kolor to porażka :D

Edytowane przez ryankgb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Nicodem napisał:

A te zielone gdzieś można dorwać?

pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.
 

 

W DD Audio Store 

 

EDIT: Wczoraj były, teraz już ich nie ma :P

Edytowane przez ryankgb
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ryankgb napisał:

 W ogóle dla mnie ten kolor to porażka :D

Nie no, akurat zieleń ze złotym to takie (cytując klasyka) "roko-ko-ko".

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, retter napisał:

Złoty widzę ale zieleń? Daltonizm mi się chyba odzywa...

- Tapatalk
 

 

Tak określony był przez producenta i wczesne wersje beta właśnie z piezo przetwornikiem miały faktycznie zielony kolor (brokatowy) w rzeczywistości dlatego tak go określiłem. Oczywiście ten ze zdjęcia/renderu powinien być zupełnie inaczej określony, ale sami sprzedawcy mieli na aukcjach informację, że kolor zielony ze zdjęcia różni się od wersji rzeczywistej. Teraz widzę, że chyba wycofali się zupełnie z tej wersji i została srebrna, jako tako sensowna :D

 

Ten kolor ze zdjęcia to mniej więcej #8bd5ba i w sumie jest określany jako limonkowy zielony, lekko desaturowany cyjan :D

 

W rzeczywistości ten kolor w prototypach to był #3a5750 czyli mocno ciemny szarawy cyjan :P Dodatkowo był "upiększony" brokatem. Czasami fantazja chińczyków mnie zadziwia :D

Edytowane przez ryankgb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ryankgb napisał:

 

No cóż :D Dobrze, że dają gratis chociaż ;)

Tak naprawdę najciekawszy jest ten kabel :P

 

Chyba pierwszy raz zniżka się nie opłaci :) Z drugiej strony wala mi się w szufladzie kilka takich kabli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, all999 napisał:

 

Chyba pierwszy raz zniżka się nie opłaci :) Z drugiej strony wala mi się w szufladzie kilka takich kabli...

 

Mi w sumie bardziej się opłaci ze zniżką właśnie dlatego, że mam lepsze kable u siebie, ale jak ktoś kupuje pierwsze słuchawki i chce mieć dobry kabel to można się zastanowić :P

Edytowane przez ryankgb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności