Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Warto dołożyć do T4. Mam T2 i T4 i uważam że T4 są warte dołożenia. Albo poluj na Pinnacle P2 na dropie. Warto

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Posiadam Pinnacle P2 na sprzedaż. 200zł.

Proszę o wiadomość pv

 

 

 

W tej chwili zobaczyłem gdzie dodałem wpis.  Proszę o usunięcie wpisu, jeżeli to możliwe.

 

Ten trick nie przejdzie masz 22 posty czyli brak dostępu do komisu, a takim wpisem chcesz obejść regulamin.

 

- Tapatalk

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, chico99 napisał:

 

No co Ty @LuQi, mamy przecież moderatora, który wszystko wybacza.:D

No to jest lepszy od Teksasu. Teksas nie wybacza.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam wasze tanie słuchawki? 

Hype monitor :

Blon - sustsined ❤️

 

20200413_165213.jpg

Edit: Zrobiłem mod Slatera. Akurat miałem zakupione większości rozmiarów siateczki, w tym 4mm. Na razie bez aplikacji zwinietych czyścików. W sumie gra to nieco inaczej. Czyściej, mniej sybilantów, bas wyraźniejszy, ale lżejszy/szybszy (?), muszę się przyzwyczaić do nowej prezentacji. Jest bardzo obiecująca. 20200413_190438.jpg

Edit2: Dobra, dodałem te zrollowane czyściki. Jest wypas. Chce się przesłuchać cała bibliotekę na nowo. 

https://www.head-fi.org/threads/blon-in-ear-monitors-impressions-thread.916702/page-186#post-15548987

Edytowane przez requal
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde też będę musiał spróbować tego moda z czyścikami, nawet mam takie bawełniane płatki pod ręką z e-fajki (sprasowana bawełna MUJI).

Ciężko się tam do środka dobrać? Trochę się obawiam uszkodzenia tej siateczki bo nie mam nic zapasowego. 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siatka Blonów jest podklejona jakaś pianką. Nie ściągnąłem jej (pianki) tylko dałem nową (siatkę samą). Jak nie masz siatek to wstrzymaj się jeszcze chwilę, może podzielę się tym co mam. Jeszcze sprawdzę czy nie będzie dobry efekt ze zwiniętą taśmą micropore jak ten czyścik, wtedy jest większa pewność, że się nie ruszy sama w środku (ma klej)  

Edytowane przez requal
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20200414_171644.jpg20200414_172125.jpg20200414_172657.jpg

Taśma micropore działa dobrze - 2 zdjecia

Na dole ostatnie foto, w prawym górnym rogu oryginalne filtry i te bez podkładu.

 

Jak ktoś chce to prześle paczkomatem część zapasu, ale powiedzmy, że pary są nie do ruszenia i zostają u mnie. Mogę też dodać jakieś plasterki taśmy micropore. 

 

Warto zmienić. Mam wrażenie, że ciężko teraz będzie o lepszego dynamika po tym modzie. 

Nie mniej jednak lepiej zostawić sobie opcję powrotu i delikatnie ściągnąć te siatki. Nigdy nie jest tak, że każdemu siądzie...

Edytowane przez requal
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, kelt napisał:

Wziąłbym 2 pary (na wszelki wypadek bo za pierwszym razem pewnie coś sknocę 😁)

Możesz napisać na priv co i jak?

Ok. Dodam jeszcze ze spostrzeżeń, że ten otworek też nie może być za mały z taśmy, bo za duże ciśnienie się robi i bas ma takie falowanie specyficzne wtedy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, valgir napisał:

Czy duza roznica "jakosciowa" jest pomiedzy Tin T2, a Blonami 03?

Bardzo duża, zupełnie inne granie każdej pary. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Nicodem napisał:

Ktoś słuchał może MARK II_URBANFUN ?
 


Mam Urbanfun Hi-Fi jak i Urbanfun Hi-Fi Mark II.
Te pierwsze to hybryda dd+ba. Bardzo dobrze grające tanie słuchawki, kiedyś mocno tu opisywane, obecnie już chyba nie do zdobycia. 
MKII to ich następca, z wyglądu bardzo podobny ale to nie to samo. Mają pojedynczy przetwornik berylowy, gorszy kabelek (gładki), są dość podobnie strojne: sygnatura dźwiękowa jest lekko przesunięta w górę - mają mniej subbasu.   

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.04.2020 o 17:35, requal napisał:

20200414_171644.jpg20200414_172125.jpg20200414_172657.jpg

Taśma micropore działa dobrze - 2 zdjecia

Na dole ostatnie foto, w prawym górnym rogu oryginalne filtry i te bez podkładu.

 

Jak ktoś chce to prześle paczkomatem część zapasu, ale powiedzmy, że pary są nie do ruszenia i zostają u mnie. Mogę też dodać jakieś plasterki taśmy micropore. 

 

Warto zmienić. Mam wrażenie, że ciężko teraz będzie o lepszego dynamika po tym modzie. 

Nie mniej jednak lepiej zostawić sobie opcję powrotu i delikatnie ściągnąć te siatki. Nigdy nie jest tak, że każdemu siądzie...

takie filtry mam w słuchawkach kz:01ed9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blon Bl05 na Aliexpress

https://s.click.aliexpress.com/e/_d65hwwe

 

Edytowane przez requal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, requal napisał:

Blon Bl05 na Aliexpress

https://s.click.aliexpress.com/e/_d65hwwe

 

 

Widzę że pojawiają się w innych sklepach. Kolego @ryankgb - poprosimy o zorganizowanie rabatu w AK :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Mr Krzychoo napisał:

 

Widzę że pojawiają się w innych sklepach. Kolego @ryankgb - poprosimy o zorganizowanie rabatu w AK :D

 

Spróbuję coś ogarnąć i dam znać, sam bym też kupił chętnie mimo, że z wyglądu nie podobają mi się totalnie :D

 

Jeszcze tak w temacie Blonów - dotarły Urbanfun i to totalnie inne granie, mam wrażenie, że jednak na korzyść BL-03 :D . No ale to się muszę jeszcze osłuchać :D .

 

Przy okazji recenzja KB04 będzie w tym tygodniu, pisze się powoli :D . Później myślę, że wpadną Ezear X12 na ruszt bo mnie zaskoczyły porządnie. Ezear to chyba jakaś marka związana z KBear, ale tańsza :D .

 

Ps.: W AK już też są BL-05, tylko cena jeszcze nie ta, ale załatwi się ;)

 

https://a.aliexpress.com/_d6xrTMW

https://a.aliexpress.com/_d6vZcxg

Edytowane przez ryankgb
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, ryankgb napisał:

 

Spróbuję coś ogarnąć i dam znać, sam bym też kupił chętnie mimo, że z wyglądu nie podobają mi się totalnie :D

 

Jeszcze tak w temacie Blonów - dotarły Urbanfun i to totalnie inne granie, mam wrażenie, że jednak na korzyść BL-03 :D . No ale to się muszę jeszcze osłuchać :D .

 

Przy okazji recenzja KB04 będzie w tym tygodniu, pisze się powoli :D . Później myślę, że wpadną Ezear X12 na ruszt bo mnie zaskoczyły porządnie. Ezear to chyba jakaś marka związana z KBear, ale tańsza :D .

 

Ps.: W AK już też są BL-05, tylko cena jeszcze nie ta, ale załatwi się ;)

 

https://a.aliexpress.com/_d6xrTMW

https://a.aliexpress.com/_d6vZcxg

To tylko, aby nie trzymać nas w niepewności. KB04 jesteś na tak czy na nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Nesper napisał:

To tylko, aby nie trzymać nas w niepewności. KB04 jesteś na tak czy na nie?

 

Na tak :D Taka "cukierkowa" przyjemna i wesoła V'ka :D Więcej napiszę w recenzji, będzie bezpośrednie porównanie z Diamond i BL-03. Jeśli ktoś by chciał z czymś porównanie z tego co mam aktualnie to wołać :D

 

Ps.: Jakby się ktoś decydował już na zakup to walczcie o zniżkę na hasło RYAN jak zawsze :P

Edytowane przez ryankgb
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ryankgb napisał:

 

Na tak :D Taka "cukierkowa" przyjemna i wesoła V'ka :D Więcej napiszę w recenzji, będzie bezpośrednie porównanie z Diamond i BL-03. Jeśli ktoś by chciał z czymś porównanie z tego co mam aktualnie to wołać :D

To może jeszcze do Senfer DT6 bo mocno chodzi mi po głowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności