Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Jaro54 napisał:

@kelt mam i jedne i drugie. I Blony w porównaniu do T4 to niestety tanie słuchawki z Chin. I to zarówno wykonanie jak i dźwiękowo. Blony dużo by zyskały gdyby tulejka była dłuższa. T4 to dźwięk dużo dojrzalszy w każdym aspekcie i nawet to wydłużenie tulejki nie dałoby Blonom szans na równorzędną walkę z T4. T4 to liga Shanling ME100, MeeAudio Pinnacle P2

 

No cóż, tak to właśnie jest. Mam Blony i P2, miałem T4 i ME100. Też tak bym pozycjonował.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie mam Majstry: czy hypowane w internetach Urbanfuny YS0014 są rzeczywiście takie dobre? Z kuponami można je wyrwać za niecałe 50 zielonych prezydentów i się zastanawiam czy do Diamondów 1 jest sens je kupować... Czy jest to raczej zbiorowa histeria nakręcona przez BGAR i podkręcana przez ludzików z hed faja? Bo z recenzji na owym hed faju to żodyn cud, Diamondy są lepiej oceniane. W swojej cenie mogą być wybitne, tego nie neguję, ale łapię się na tym że zajechał do mnie hype train i się zastanawiam.

Edytowane przez Mr Krzychoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mr Krzychoo napisał:

Takie pytanie mam Majstry: czy hypowane w internetach Urbanfuny YS0014 są rzeczywiście takie dobre? Z kuponami można je wyrwać za niecałe 50 zielonych prezydentów i się zastanawiam czy do Diamondów 1 jest sens je kupować... Czy jest to raczej zbiorowa histeria nakręcona przez BGAR i podkręcana przez ludzików z hed faja? Bo z recenzji na owym hed faju to żodyn cud, Diamondy są lepiej oceniane. W swojej cenie mogą być wybitne, tego nie neguję, ale łapię się na tym że zajechał do mnie hype train i się zastanawiam.

Aż takie dobre to one nie są jak w rankingu BadGuya.

To tak lekko mówiąc..

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mr Krzychoo napisał:

Takie pytanie mam Majstry: czy hypowane w internetach Urbanfuny YS0014 są rzeczywiście takie dobre? Z kuponami można je wyrwać za niecałe 50 zielonych prezydentów i się zastanawiam czy do Diamondów 1 jest sens je kupować... Czy jest to raczej zbiorowa histeria nakręcona przez BGAR i podkręcana przez ludzików z hed faja? Bo z recenzji na owym hed faju to żodyn cud, Diamondy są lepiej oceniane. W swojej cenie mogą być wybitne, tego nie neguję, ale łapię się na tym że zajechał do mnie hype train i się zastanawiam.

Obecnie bardzo są chwalone Moondrop Starfield. Za ciepły i zrównoważony dźwięk. Tyle tylko, że są drogie, więc nie każdy kupi. Nie widziałem jeszcze ich złych recenzji.
Wydaje mi się, że Urbanfuny, to tylko chwilowa moda i nie przetrwają próby hajpu. Po prostu posiadacze Blonów marzą o lepszej jakości wykonania i wszystko co jest do nich podobne niepotrzebnie zachwalają. gdzieś ktoś kiedyś powiedział, że jeśli masz/miałeś Blony, to nie warto inwestować w UF. I tego będę się trzymał.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, robertos napisał:

Oops! That page can't be found.

Dziwne, u mnie normalnie się otwiera. W każdym razie na stronie crinacle.com masz graf, recenzje i porównanie z blonami i tin t4

Edytowane przez marcelmtbmx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Nesper napisał:

Obecnie bardzo są chwalone Moondrop Starfield. Za ciepły i zrównoważony dźwięk. Tyle tylko, że są drogie, więc nie każdy kupi. Nie widziałem jeszcze ich złych recenzji.
Wydaje mi się, że Urbanfuny, to tylko chwilowa moda i nie przetrwają próby hajpu. Po prostu posiadacze Blonów marzą o lepszej jakości wykonania i wszystko co jest do nich podobne niepotrzebnie zachwalają. gdzieś ktoś kiedyś powiedział, że jeśli masz/miałeś Blony, to nie warto inwestować w UF. I tego będę się trzymał.

 

Oj, na Starfieldy to jestem napalony, ale czekam aż @bigmaras będzie je miał w dystrybucji. Ostatnio zapłaciłem VAT za paczkę o wartości 79$, więc jak przyjdzie mi zapłacić podatki za paczkę o wartości 109$, to jest to kompletnie nieopłacalne. Wolę kupić u Marka na miejscu i w podobnym pieniądzu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, marcelmtbmx napisał:

Dziwne, u mnie normalnie się otwiera. W każdym razie na stronie crinacle.com masz graf, recenzje i porównanie z blonami i tin t4

przez chwilę link rzeczywiście nie działał, ale już otwiera się normalnie

 

2 minuty temu, Mr Krzychoo napisał:

 

Oj, na Starfieldy to jestem napalony, ale czekam aż @bigmaras będzie je miał w dystrybucji. Ostatnio zapłaciłem VAT za paczkę o wartości 79$, więc jak przyjdzie mi zapłacić podatki za paczkę o wartości 109$, to jest to kompletnie nieopłacalne. Wolę kupić u Marka na miejscu i w podobnym pieniądzu. 

Fakt, nie ma co się spieszyć, ale też na złość, nie dali na urodziny większej zniżki, tylko jakieś centowe ochłapy. No ale skoro jest hajp, to cena rośnie. U Chińczyków standard 😕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.03.2020 o 13:56, strong6 napisał:


Miałem już tu nie pisać, niech się inni produkują. Potwierdzam to co powyżej napisał @Jaro54
Blony to świetne słuchawki w swej cenie.
 

Po co miałbym przepłacać. Blony brać a dźwięk można zmienić doborem kabla lub tipsów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marco-polo napisał:

Po co miałbym przepłacać. Blony brać a dźwięk można zmienić doborem kabla lub tipsów

Tu chodziło o porównanie słuchawek z bardzo różnych półek jakościowych i cenowych, Z T4 niestety Blony nie mają szans najmniejszych, jedyna przewaga cena

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crinacle to Crinacle. W jego rankingu MH755 stoją wyżej niż Blony. Każdy kto sili się na te recenzje, rankingi itp buduje wierzę babel, którą co chwilę musiałby przebudowywać. Czasem warto sprawdzić samemu, a nóż w jednej z tych salonych opinii jest "coś". Audio to przygoda. 

Edytowane przez requal
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, ryankgb napisał:

 

Poczekaj parę dni to będę je miał bo zamówiłem jakiś czas temu i już są w Polsce :D Dam znać jak wrażenia, może reckę skrobnę :D

Jeśli pomoc przy strojeniu mieli recenzenci z Europy, a przecież słuchawki są w bardzo fajnej cenie, to mam nadzieję, że będzie hit. Czekam z niecierpliwością na reckę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.04.2020 o 13:18, Nesper napisał:

Jeśli pomoc przy strojeniu mieli recenzenci z Europy, a przecież słuchawki są w bardzo fajnej cenie, to mam nadzieję, że będzie hit. Czekam z niecierpliwością na reckę.

 

https://primeaudio.org/kbear-kb04-review/

 

Internety mówią, że jest dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Mr Krzychoo napisał:

 

https://primeaudio.org/kbear-kb04-review/

 

Internety mówią, że jest dobrze.

Mam taką nadzieję, ale nowy wpis na audio reviews już taki super optymistyczny nie jest. Chociaż on opowiada o jakimś testowym modelu, ale kto ich tam wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, ryankgb napisał:

 

BQEYZ BQ3 :D

Dzięki. Już napisałem do sklepu. Zobaczę czy rabat będzie :).

Tak się zastanawiam. Wiem że to już trochę nie na temat ale czy tak do 500zł jakiś dużo lepszy model bym dostał od BQ3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Mushabelly napisał:

Dzięki. Już napisałem do sklepu. Zobaczę czy rabat będzie :).

Tak się zastanawiam. Wiem że to już trochę nie na temat ale czy tak do 500zł jakiś dużo lepszy model bym dostał od BQ3?

 

Gdzie pisałeś? Napisz do AK Audio Store i poproś o rabat na hasło "RYAN" ;) 

 

Co do pytania to do 500 zł jest już duży wybór i pewnie znalazłoby się coś rozsądnego, ale pytanie czy dalej dla basoluba czy coś bardziej zrównoważonego jak np. BQEYZ Spring 1 lub coś jeszcze bardziej egzotycznego :D W wątku z droższymi słuchawkami z Chin jest bardzo wiele propozycji w tym przedziale :D 

 

Ps.: Jeśli chodzi o BQ3 to ze wszystkich słuchawek jakie mam/miałem to właśnie BQ3 mają najbardziej kosmiczne zejście na basie i "subwooferowy" klimat, a przy tym bas trzyma się w ryzach, jest świetnie nakonturowany i nie zalewa żadnych z pasm. Scena i ilość detali też jest potężna jak na takie słuchawki więc basolub będzie w niebie, a nie straci przy odsłuchu żadnych niuansów :D 

Edytowane przez ryankgb
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności