Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, requal napisał:

Także tego.. ;) Mogą się podobać te Urbanfuny

Czopki za ułamek ceny kolegów ze stawki ;) i tak, są świetne, porównywałem je z Aune E1, Aune E1 powinny być od nich tańsze :) ...

o połowę... Na tę chwilę są zaraz po P1 i nie oddam ich, bez kitu, jak ktoś zobaczy kiedyś jak je wrzucam w komis (URBANY) i zacytuje tę wypowiedź to dostanie je za darmo.

@requal wiszę Ci dobrą flaszkę ;) 

Edytowane przez brunnerius
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.03.2020 o 09:55, requal napisał:

Także tego.. ;) Mogą się podobać te Urbanfuny

Łatwo je sterować, pójdą z fona - RM8T? DT6 nie poszły  :(

Edytowane przez pierotero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj poprostu zraziłem się do fonów jak posłuchałem tak senfery dt6. Jednak na takich memtach x6 z M10Lite było miodzio pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom. Ale mam się rozpisywać kwieciście przynudzając czy wystarczy że napiszę że UF robią to samo co Aune tylko lepiej? UF maja lepszy bardziej zroznicowany szybszy dokładniejszy i niżej schodzący bas. UF nie zalewają basem dolnej średnicy co aune się potrafi zdarzyć. Średnie w UF są poziom lepsze przez ich bardziej organiczne brzmienie. Wysokie tony są na bardzo podobnym poziomie. Całościowo UF brzmią o wiele bardziej spójnie szczegółowo równo i naturalnie od Aune.

Dodaj pancerna budowę możliwość wymiany druta i masz odpowiedź jasna. I jakieś 400 PLN w kieszeni. Mówię to Ci ja. Fan aune e1 nie zrozum mnie źle to naprawdę bardzo dobre słuchawki. Jednak gorsze od UF i bardzo mocno za drogie.

 

Edytowane przez brunnerius
  • Like 3
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli są bardziej wyżyłowane niż zamulające to powinny się polubić z ciepłym xiaomim, trzeba spróbować.

S. DT6 pójdą do laptopa, Maya U5 usb je steruje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, brunnerius napisał:

 

@Lord Rayden a co Lord tak posmutniał Lordzie? Się Lord nie smuci. Audio już takie jest. Sam Lord dobrze o tym wie ;)

 

No niby tak ale są pewne wartości nieprzemijające i uniwersalne jak Oppo PM-3 czy Aune E1 🙂 . A tu coś co wygląda jak Blony a ma być lepsze ?

 

A to nie są jednak inaczej podpisane Blony ? A jak z tłumieniem w UF ?

Edytowane przez Lord Rayden
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, bob2000 napisał:

232/2 = 116 zł. Srogo. Nawet ja tak nisko nie wyceniam tych "wspaniałych" słuchawek od ałune. 

Oj tam trochę się nieprecyzyjne wyraziłem. Niemniej E1 są gorsze od UF

 

15 minut temu, Lord Rayden napisał:

 coś co wygląda jak Blony a ma być lepsze ?

 

A to nie są jednak inaczej podpisane Blony ? A jak z tłumieniem w UF ?

Wygląd nie gra. Nie mam wiedzy jak grają blony natomiast internety twierdzą że to nie to samo granie. Tłumienie lepsze od e1 sporo gorsze od p1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi tyle o sam kabel, a o kiepsko zrobione gniazda mmcx w samych słuchawkach.

Podobno problem dotyczył pierwszej partii i podobno (kierując się wypowiedziami na head fi) ów problem jest już od jakiegoś czasu zażegnany.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, pierotero napisał:

Słuchajcie, tak przy okazji, te wszystkie Yinyoo 16 core takie same? Ceny od kilkunastu do 40$!?

W czasie promocji kupisz te za 40usd w cenie 70 zł.. Są lepsze niż te tańsze. 

 

Na pewno możesz też pytać o rabat na hasło RYAN w AK Audio Store :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Zamoy72 napisał:

@requalPodejrzewam, że to może być kolejna odsłona tego kabla: 2019 Yinyoo 8 core, który można było niedawno kupić w promocji za 70 zł.

 

P.S. Ktoś już sprawdzał Auglamour T100?

Tak. Mam te Auglamour i jestem zdegustowany zakupami z Chin aktualnie. Wyjątkowo padło im QC ostatnimi czasy, to już 4 rzecz z problemami. Znów jedna słuchawka gra ciszej. Nie będę wydawał "absolutnej" ich oceny, więc wydaję się że.. grałyby chudszym dźwiękiem niż Blon, większą v-ką, może nieco wiecej detali, ale też bez sybilantów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszły Blony i rzeczywiście lekko misiowato się zrobiło z Xduoo X3 II, ale bez tragedii. Zastanawiam się pomiędzy sprowadzeniem UrbanFunów, a zamówieniem kabla typu 16rdzeni ze srebrem.
Co byście doradzili dobrzy ludzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności