Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, miquet napisał:

 

W tym szaleństwie jest metoda :)

 

Kabelek jest chyba lepszy więc jeśli grają tak samo i cena jest zbliżona czemu nie. Tyle, że nazwa jest jakaś taka ultrabudżetowa.

 

Właśnie granie mają podobno inne.. piszą, że lepsze, ale jakoś nie chce mi się wierzyć :D

Za to kabel i dłuższa tulejka na plus :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z perspektywy dalszej już.. UF ISS>=Blon Bl-03>>Modowane QKZ Vk4 (cholerstwo jednak wali sybilantami, na wokalach to drażni najbardziej)

Edytowane przez requal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ryankgb napisał:

Ja tylko tak wspomnę co by ruszyć wątkiem - sklep AK Audio Store wrócił do żywych, można zamawiać fanty, będą wysyłki! :D

Leżał w Koronie...Królów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ryankgb napisał:

Ja tylko tak wspomnę co by ruszyć wątkiem - sklep AK Audio Store wrócił do żywych, można zamawiać fanty, będą wysyłki! :D

Kontakt z nimi jest, ale moja wysyłka póki co czeka na wysłanie już od kilku dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ryankgb napisał:

Ja tylko tak wspomnę co by ruszyć wątkiem - sklep AK Audio Store wrócił do żywych, można zamawiać fanty, będą wysyłki! :D

A co teraz planujesz zamawiać? Widziałem ostatnio recenzenta, który był w trakcie pisania o blonach v2, a na dniach temat zniknął. Pewnie jeszcze trochę poczekamy na pierwsze oficjalne recenzje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ryankgb napisał:

Ja tylko tak wspomnę co by ruszyć wątkiem - sklep AK Audio Store wrócił do żywych, można zamawiać fanty, będą wysyłki! :D

 

A był jakiś umarty ten sklep? Nieżyw? Bo kolega z pracy zamówił 2 tygodnie temu KB Ear Diamond i od piątku już je ma.

Tak przy okazji @ryankgb - AK będzie miał Urbanfuny ISS014?

Edytowane przez Mr Krzychoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, robertos napisał:

jakie różnice UF ISS vs Blon Bl-03 ?

Jak będziesz na meecie wrocławskim to sobie porównasz. Mogę je sprzedać też z pewnymi zastrzeżeniami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Mr Krzychoo napisał:

A był jakiś umarty ten sklep? Nieżyw? Bo kolega z pracy zamówił 2 tygodnie temu KB Ear Diamond i od piątku już je ma.

Wolne mieli, dostałem taki komunikat dzisiaj:

thanks for your understand friend, because, during our holiday before, there are many parcels are waiting to send, we are packing the parcel urgently,and push them to send it out asap, hope you could waiting for more about 5-10 days. many thanks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam trzy przesyłki nawet nie opuściły Chin.  Wszystko utknęło u kuriera albo ma numer przewozowy i echo.

Czarno to widzę.

http://parcelsapp.com/en/tracking/00459007738641702159

http://parcelsapp.com/en/tracking/UY131369155CZ

 

Tzn. nie zaprzeczam, że są wyjątki, ale ja sobie na miesiąc czy dwa odpuszczę zakupy.

 

Edytowane przez miquet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 minutę temu, miquet napisał:

Mi tam trzy przesyłki nawet nie opuściły Chin.  Wszystko utknęło u kuriera albo ma numer przewozowy i echo.

Czarno to widzę.

Tzn. nie zaprzeczam, że są wyjątki, ale ja sobie na miesiąc czy dwa odpuszczę zakupy.

Ja zamawiałem dobre półtora miesiąca temu. Przez moment nawet się pogodziłem ze strata ;) W poniedziałek dostałem info o wysyłce, a dziś już poczta je gdzieś tam ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Jot R napisał:

Kontakt z nimi jest, ale moja wysyłka póki co czeka na wysłanie już od kilku dni.

 

Moja jednak przesyłka od nich ze względu na koronawirusa czekała na wysyłkę od 15 stycznia :D Wysłana 6 marca :D 

Kontakt z nimi miałem na bieżąco (bardziej w sprawie sytuacji w Chinach niż kwestii zamówień), ale co kilka dni, bo jak wspominał Barry (właściciel) - odpisywał ze swojego rodzinnego domu gdzie mają problem z internetem :D Teraz wszystko powinno wrócić do normy, to znaczy powinni wysyłać zamówienia na bieżąco i odpisywać normalnie. 

 

22 godziny temu, Nesper napisał:

A co teraz planujesz zamawiać? Widziałem ostatnio recenzenta, który był w trakcie pisania o blonach v2, a na dniach temat zniknął. Pewnie jeszcze trochę poczekamy na pierwsze oficjalne recenzje.

 

Zobaczymy co tam ciekawego wypatrzę, póki co czekam na jedne słuchawki od nich. Jak będą czegoś warte to nie omieszkam napisać :D Co do Blonów V2 to dużo o nich spekulacji, a faktów mało niestety. Sam już nie jestem pewny czy mają być, czy już są :D 

 

21 godzin temu, Mr Krzychoo napisał:

 

A był jakiś umarty ten sklep? Nieżyw? Bo kolega z pracy zamówił 2 tygodnie temu KB Ear Diamond i od piątku już je ma.

Tak przy okazji @ryankgb - AK będzie miał Urbanfuny ISS014?

 

Coś w tym rodzaju, najpierw święto mieli, ale się przeciągnęło przez koronawirusa. Wysyłali paczki sporadycznie to co byli w stanie i w miarę możliwości, więc koledze się udało widocznie :D Ja zamawiałem dwa miesiące temu i niedawno wysłali  :DPrzy okazji jak wrażenia z Diamond po czasie i jak się koledze podobają? :P

O Urbanfun ISS014 zapytam, sam bym je sobie zamówił :D 

 

Godzinę temu, retter napisał:

Cały świat pewnie mówi o korona wirusie a oni nadal mamy urlop nic wielkiego, ach ta chińską komunistyczna przeszłość.

- Tapatalk
 

 

Prywatnie z Barrym rozmawiałem i normalnie o koronawirusie mi mówił, ostrzegał i pisał jak według nich powinno się dbać o siebie żeby nie złapać tego :D Oficjalnie pewnie trochę inaczej piszą klientom żeby nie siać paniki lub w jakiś sposób są kontrolowani, ale to tylko moje domysły :D 

 

Edytowane przez ryankgb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, ryankgb napisał:

Przy okazji jak wrażenia z Diamond po czasie i jak się koledze podobają? :P

 

 

 

A podobają, bardzo podobają. Takie pełniejsze Crescenty z fajnym basem i rozrywkowym zacięciem. Kolega który je kupił też jest mega zadowolony. Nagle w piosence którą znał na pamięć, odkrył że tam są jeszcze jakieś inne instrumenty ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie cześć rzeczy z AliExpress nagle dzisiaj dostało numery wysyłek natomiast stare rzeczy docierały tylko pod warunkiem że przez Holandię.

pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wczoraj przyszło kilka rzeczy na raz, widocznie jakiś kontener dotarł. Z AK dostałem informację, że wysłali paczkę.

 

Wczoraj dotarł kabel zbalansowany KB Ear do Diamondów i teraz to już radość pełnym uchem ❤️

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, matdru napisał:

O jakich zastrzeżeniach mowa?

Zamki mmcx (takie T na gnieździe) są wybredne co do kabli. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, requal napisał:

Zamki mmcx (takie T na gnieździe) są wybredne co do kabli. 

 

Wybredne w znaczeniu spasowania gniazdo - wtyk?

Dołączony kabel jest w miarę dobrej jakości?

Mowa o tym biało - różowym, czy tam miedzianym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności