Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Nesper napisał:

Tak widziałem tego za stówkę. Cena jest ok. Po prostu pytałem czy ma ktoś jeszcze :) Znalazłem też ciekawe ogłoszenie na RevoNext QT2S za kilkadziesiąt zł, ale nawet nie wiem czy to Chińczyk. Ale wygląda obłędnie, ciekawe czy też tak brzmi:   image;s=644x461


RevoNext QT2S to chińskie słuchawki. Bardzo dobrze grające słuchawki. Nowsza wersja RevoNext QT2.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, chico99 napisał:

 

Żebyś nie miał wątpliwości, to jak chcesz, mogę Ci je sprzedać za stówkę.

dzięki, ale jednego dnia nie będę kupował po kilka par słuchawek. Intrygowała mnie po prostu niska cena :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Nesper napisał:

dzięki, ale jednego dnia nie będę kupował po kilka par słuchawek. Intrygowała mnie po prostu niska cena :)

Bo nie wiesz co dobre. 3-4 pary dziennie trza brać by była przyjemność

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święte słowa. Jedne dobrze grają z taką realizacją, a drugie z takim rodzajem muzyki, inne pod dobry nastój, lub do wyładowania się. A to denerwują mnie wysokie i wewnątrz głowy ma na..lać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, imbryk82 napisał:

Wy o kobietach, czy słuchawkach?

 

default_wink.png

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

I jedne i drugie sprawiają zarówno przyjemność, jak i potrafią wk...ić, czyż nie prawda?

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tą chwilę o słuchawkach ( przynajmniej ja, bo gorsza połowa w pracy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze wiedzieć, ale czy 7 dych, to nie za tanio, jak na takie słuchawki?

Na Ali można je znaleźć za około stówę, więc te 70 PLN wydaje się całkiem sensowne. I tak jak napisał kolega [mention=63313]strong6[/mention], te słuchawki nie tylko świetnie się prezentują, ale też grają bardzo dobrze.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Oskar2905 napisał:

Sprawdzałem tylko na PC - działa.

Czy brzmi lepiej to bym polemizował, raczej zbliżony poziom. Trochę chudziej, dzięki czemu scena trochę większa. Wzmacniacz zauważalnie słabszy (w sensie głośność na słuchawkach). 

Przy zastosowaniu jako DAC (czyli wzmak jeszcze potem) wzmak w tym gwizdku nie wyrabia (może za duża impedancja?) i rzęzi przy wyższych głośnościach (ponad 80-90%) - może to wina USB do którego podpinałem, nie sprawdzałem na innym, albowiem tańszy Reiyin https://pl.aliexpress.com/item/32955530378.html nie ma tego problemu. Aczkolwiek jeśli chodzi o napędzenie słuchawek jest jeszcze cichszy (ale i tak do łatwopędnych wystarczający).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A miałeś jeszcze jakieś "dongle" tego typu? Ogólnie zastanawiam się nad czymś takim. Nie jest to wielkie bo wielkości pendrive'a czyli tragedii nie ma. Za 80zl chyba warto? Czy jest coś innego lepszego w tej kwocie?

Edytowane przez Oskar2905
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Oskar2905 napisał:

A miałeś jeszcze jakieś "dongle" tego typu? Ogólnie zastanawiam się nad czymś takim. Nie jest to wielkie bo wielkości pendrive'a czyli tragedii nie ma. Za 80zl chyba warto? Czy jest coś innego lepszego w tej kwocie?

I jeden i drugi prezentuje dobry stosunek cena/jakość. Reiyin w moim zastosowaniu jako DAC za którym jest jeszcze wzmacniacz sprawdza się lepiej. Jak chcesz mogę Ci tego SA+ES odsprzedać, bo go nie używam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.01.2020 o 15:56, czarodziejnocy napisał:

Polecicie słuchawki bluetooth nauszne w budżecie najchętniej 100-150 zł na prezent?

 

Kiedyś już przymierzałem się do Oneodio Elysium, ale obecnie chyba nie do kupienia już.

Jeśli sprawa aktualna, to teraz w promocji (do poniedziałku) na morelach są Bluedio T7+ (za 129zł, a z przesyłką wychodzi niecałe 140zł). Kupiłem je parę dni temu i za tą cenę są naprawdę spoko :).

 

Btw. Witam wszystkich po małej przerwie :D .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, e1mo napisał:

Jeśli sprawa aktualna, to teraz w promocji (do poniedziałku) na morelach są Bluedio T7+ (za 129zł, a z przesyłką wychodzi niecałe 140zł). Kupiłem je parę dni temu i za tą cenę są naprawdę spoko :).

 

Btw. Witam wszystkich po małej przerwie :D .

Jak skorzystać z tej promocji? Po dodaniu do koszyka i wpisaniu kodu "MORELOWYPT" (innego nie znalazłem) mam info "Promocja może być nieaktualna, kod jest nieprawidłowy lub próbujesz dodać kod dla więcej niż jednej sztuki produktu."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Perul napisał:

Jak skorzystać z tej promocji? Po dodaniu do koszyka i wpisaniu kodu "MORELOWYPT" (innego nie znalazłem) mam info "Promocja może być nieaktualna, kod jest nieprawidłowy lub próbujesz dodać kod dla więcej niż jednej sztuki produktu."

Kod: TANIEJ

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dawid42 ja polecam Takstar Pro82, ale dołączony kabel (na szczęście wymienny) jest słaby i trzeba go koniecznie wymienić na coś lepszego. W moim przypadku, jest to samoróbka zdobiona na kablu Canare Starquad l-4e5c (zdjęcie poniżej ;)). Po tym zabiegu, słuchawki grają naprawdę dobrze.

 

PRO82.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności