Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, ryankgb napisał:

 

Mówi Ci to coś? :D 

msc_gulsun_01_800.jpg

Mówi, a ile będziesz czekał na przesyłkę drogą morską jak przeciętna paczka liniami lotniczymi docierała w miesiąc. Szybciej Chińczycy zaczną wysyłać przez inne kraje europejskie (liniami lotniczymi) ale to nie jest takie proste bo to są umowy międzynarodowe. Czytaj ze zrozumieniem i włącz myślenie. Nie pisałem (w artykule też nikt tego nie pisał) że handel między polską a chinami całkowicie umrze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Bialy_Wilk napisał:

Mówi, a ile będziesz czekał na przesyłkę drogą morską jak przeciętna paczka liniami lotniczymi docierała w miesiąc. Szybciej Chińczycy zaczną wysyłać przez inne kraje europejskie (liniami lotniczymi) ale to nie jest takie proste bo to są umowy międzynarodowe. Czytaj ze zrozumieniem i włącz myślenie. Nie pisałem (w artykule też nikt tego nie pisał) że handel między polską a chinami całkowicie umrze. 

 

Nie rozumiem co do naszej rozmowy wnosi temat czasu oczekiwania na przesyłki jeśli poruszamy kwestię czy przesyłki dotrą lub nie.

Ja też nie napisałem, że handel między Polską, a Chinami umrze. Również czytaj ze zrozumieniem i cytuję "włącz myślenie".

W artykule za to napisano (w tym z Twojego linku), że przesyłki Z i DO Chin są wstrzymane więc póki co nie kursują samolotami. 

Kursują za to transportem morskim, kontenerowcami. To ile będziesz czekał to już zupełnie inny temat.


Ps.: Poza tym to Ty czegoś nie zrozumiałeś. Nigdzie nie napisałem, że do Polski paczki przylecą samolotem.

Edytowane przez ryankgb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ryankgb napisał:

 

Nie rozumiem co do naszej rozmowy wnosi temat czasu oczekiwania na przesyłki jeśli poruszamy kwestię czy przesyłki dotrą lub nie.

Ja też nie napisałem, że handel między Polską, a Chinami umrze. Również czytaj ze zrozumieniem i cytuję "włącz myślenie".

W artykule za to napisano (w tym z Twojego linku), że przesyłki Z i DO Chin są wstrzymane więc póki co nie kursują samolotami. 

Kursują za to transportem morskim, kontenerowcami. To ile będziesz czekał to już zupełnie inny temat.


Ps.: Poza tym to Ty czegoś nie zrozumiałeś. Nigdzie nie napisałem, że do Polski paczki przylecą samolotem.

Zamiast przeczytać i pomyśleć zacząłeś robić burze w szklance wody. Linkując artykuł miałem na celu ostrzec zamawiających ze przy wysyłce z Chin mogą być problemy z dostawą, a ty bijesz pianę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Bialy_Wilk napisał:

Zamiast przeczytać i pomyśleć zacząłeś robić burze w szklance wody. Linkując artykuł miałem na celu ostrzec zamawiających ze przy wysyłce z Chin mogą być problemy z dostawą, a ty bijesz pianę.

 

Ja biję pianę? Człowieku ogarnij się, to Ty zacząłeś się czepiać. Z mojej strony koniec tematu bo szkoda się kłócić z mądrzejszym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, ryankgb napisał:

 

Tym, że przesyłki zawieszono, ale DO Chin, a z Chin przyjdą normalnie.

Przeczytaj jeszcze raz swoje posty bo chyba nie pamiętasz co piszesz. Z mojej strony to koniec "rozmowy z Tobą".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Bialy_Wilk napisał:

Przeczytaj jeszcze raz swoje posty bo chyba nie pamiętasz co piszesz. Z mojej strony to koniec "rozmowy z Tobą".

 

Sprawdź sobie kto Cię 'zaatakował' i zaczął tą dyskusję, a później się wymądrzaj mentorze.

Parę osób Ci zwróciło uwagę, że link, który wrzuciłeś jest kłamliwy i wprowadza w błąd.

Ja osobiście odniosłem się do którejś z kolei wypowiedzi w już rozpoczętym wątku i nigdzie Cię nie atakowałem.

Po czym Ty szyderczo odpisałeś, że paczki przylecą latawcami, a później karzesz mi włączać myślenie i czytać ze zrozumieniem.

To się nazywa hipokryzja, brak mi słów na tego Pana tutaj :D 
 

Ps.: Tak, przyjdą normalnie. Transportem morskim. Czytasz czy tylko udajesz?

Edytowane przez ryankgb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, spokojnie. Nie ma sensu się kłócić.

Co do artykułu - tytuł clickbaitowy/pudelkowy, natomiast sam fakt problemów z wysyłkami z Chin staje się faktem. Mówię to na podstawie informacji, które mam od kogoś kto handluje/współpracuje z Chinami na codzień. Czy będzie gorzej - możliwe, że tak. Póki co przesyłki docierają. Dlatego spieszcie zamawiać  BLONy czy inne KZ, tak wolno mogą dochodzić ;)

Edytowane przez imbryk82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Nesper napisał:

Ja zamawiałem z GB z najtańszą dostawą i wczoraj mi przyszło. O dziwo nie bezpośrednio z Chin jak sugerował nr magazynu, a lotniczo z Holandii. Także i z takimi problemami sobie jakoś radzą :)

Holandia to główny węzeł dla poczty chińskiej na Europe Zachodnią, Problem jest wysyłką bezpośrednio do polski,. Może Chińczycy na Ali dodadzą opcje wysyłki do Polski przez Holandię, tak jest od dawna np. na Fasttech'u, GearBests (dodatkowo płatne od 1,5 do 3.0$).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Bialy_Wilk napisał:

Holandia to główny węzeł dla poczty chińskiej na Europe Zachodnią, Problem jest wysyłką bezpośrednio do polski,. Może Chińczycy na Ali dodadzą opcje wysyłki do Polski przez Holandię, tak jest od dawna np. na Fasttech'u, GearBests (dodatkowo płatne od 1,5 do 3.0$).

Bardzo możliwe. Może ja się załapałem jeszcze na najtańszą dostawę bez dodatkowych opłat. Ale skoro paczki dochodzą, to widocznie póki co zmieniła się forma dostawy, ale nie zaniechano jej całkowicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ze to jest kwestia czasu i Chińczycy to rozwiążą, Polacy za dużo zamawiają aby pozwolili sobie na takie straty. Jest też opcja wysyłania specjalnych samolotów pocztowych, tak jak było to parędziesiąt lat wstecz. Zamknięty jest ruch lotniczy pasażerski ale nie towarowy.

Edytowane przez Bialy_Wilk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bialy_Wilk napisał:

Czytaj ze zrozumieniem i włącz myślenie

 

2 godziny temu, ryankgb napisał:

Również czytaj ze zrozumieniem i cytuję "włącz myślenie".

e tam pany, jak po pracy to można wyłączyć myślenie i walić babole

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wiem że podobne pytania padły już kilka razy, ale chciałbym poznać Waszą opinię. Które słuchawki będą bardziej pasować do muzyki metalowej? Blony Czy V90? V90 grają niby bardziej na planie v, a w ekstremalnym metalu to średnio pasuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Nesper napisał:

Panowie, wiem że podobne pytania padły już kilka razy, ale chciałbym poznać Waszą opinię. Które słuchawki będą bardziej pasować do muzyki metalowej? Blony Czy V90? V90 grają niby bardziej na planie v, a w ekstremalnym metalu to średnio pasuje. 

 

Do takiej muzyki to ja bym zaryzykował stwierdzenie, że KZ ZSX mimo wszystko. Blony na drugim miejscu bym postawił w tym wypadku, żeby nie okazało się, że braknie Ci kopa na basie. V90 bym odrzucił tutaj. Choć czy wybierzesz ZSX, czy Blony to myślę, że będziesz zadowolony :D Blony i tak warto mieć w swojej kolekcji bo są wybitne w swoim przedziale, a o ZSX poczytaj u mnie recke na ryankgb.pl i zdecyduj :P

Edytowane przez ryankgb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ryankgb napisał:

 

Do takiej muzyki to ja bym zaryzykował stwierdzenie, że KZ ZSX mimo wszystko. Blony na drugim miejscu bym postawił w tym wypadku, żeby nie okazało się, że braknie Ci kopa na basie. V90 bym odrzucił tutaj. Choć czy wybierzesz ZSX, czy Blony to myślę, że będziesz zadowolony :D Blony i tak warto mieć w swojej kolekcji bo są wybitne w swoim przedziale, a o ZSX poczytaj u mnie recke na ryankgb.pl i zdecyduj :P

Nie musisz polecać swojej recki, bo już wszystkie przeczytałem od Ciebie, aż szkoda, że tak ich mało. Moje pytanie się wzięło po przeczytaniu recki v90 :) mam jakąś głupią manierę, że muszę przeczytać wszystko co się da, gdy decyduje się na zakup. A i tak marudzę, bo kupuje kota w worku :/ Jakby ktoś jednak był chętny odsprzedać jakiegoś używanego Blona za rozsądną cenę, to łatwiej byłoby mi przełknąć tego kota ;) ale i tak dzięki Ryan

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Nesper napisał:

Nie musisz polecać swojej recki, bo już wszystkie przeczytałem od Ciebie, aż szkoda, że tak ich mało. Moje pytanie się wzięło po przeczytaniu recki v90 :) mam jakąś głupią manierę, że muszę przeczytać wszystko co się da, gdy decyduje się na zakup. A i tak marudzę, bo kupuje kota w worku 😕 Jakby ktoś jednak był chętny odsprzedać jakiegoś używanego Blona za rozsądną cenę, to łatwiej byłoby mi przełknąć tego kota ;) ale i tak dzięki Ryan

 

Takie buty :D Póki co nie ma czasu zbyt wiele na pisanie recek, ale jest trochę tego w kolejce :P Jakbyś był z okolic Tarnowa to byś mógł wpaść i odsłuchać sobie z mojej sygnatury co Ci się podoba ;) Co do Blonów to osobiście mam dwie pary i uwielbiam te słuchawki. Jednak do tej muzyki, której słuchasz równie dobre mogą się okazać właśnie ZSX bo są mocno dociążone, a bardzo fajne technicznie. Najlepszy byłby bezpośredni odsłuch, jak masz możliwość to zapraszam posłuchać do siebie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ryankgb napisał:

 

Takie buty :D Póki co nie ma czasu zbyt wiele na pisanie recek, ale jest trochę tego w kolejce :P Jakbyś był z okolic Tarnowa to byś mógł wpaść i odsłuchać sobie z mojej sygnatury co Ci się podoba ;) Co do Blonów to osobiście mam dwie pary i uwielbiam te słuchawki. Jednak do tej muzyki, której słuchasz równie dobre mogą się okazać właśnie ZSX bo są mocno dociążone, a bardzo fajne technicznie. Najlepszy byłby bezpośredni odsłuch, jak masz możliwość to zapraszam posłuchać do siebie :D

Tak, to ogłoszenie widziałem i myślałem, że znajdę coś jeszcze ;) Niestety, mam daleko do Tarnowa. O to mi właśnie chodzi. Jakby się udało wyrwać taniej blony, to i na KZ by starczyło :D Jeszcze dużo dobrego czytałem o CCA C10, ale tutaj na forum raczej nie jest to popularny model. C12 cz C16 ma niby więcej przetworników, a jakby niekoniecznie lepiej wpływało to na dźwięk. Chociaż tutaj pewności nie mam. Tak samo za duża jaskrawość też nie przekonuje mnie do nabycia jakichkolwiek Tinów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Mario1969 napisał:

Dałem Tobie linka. Chcesz mieć taniej niż za 100 PLN.

Tak widziałem tego za stówkę. Cena jest ok. Po prostu pytałem czy ma ktoś jeszcze :) Znalazłem też ciekawe ogłoszenie na RevoNext QT2S za kilkadziesiąt zł, ale nawet nie wiem czy to Chińczyk. Ale wygląda obłędnie, ciekawe czy też tak brzmi:   image;s=644x461

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inna sprawa to wygoda.  A ta na Blonach u mnie jest wyśmienita (kablem do dołu ) czego nie mogę powiedzieć o IMR R1 Zenith, McaW GT600s  pozostałe z podpisu też nie mają startu do kształtu "łzy".  Zasnąć na poduszce w słuchawkach  i rano nie zauważyć, że masz je w uszach 😉🧐😎🤔.

Edytowane przez Mario1969
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Mario1969 napisał:

Inna sprawa to wygoda.  A ta na Blonach u mnie jest wyśmienita (kablem do dołu ) czego nie mogę powiedzieć o IMR R1 Zenith, McaW GT600s  pozostałe z podpisu też nie mają startu do kształtu "łzy".  Zasnąć na poduszce w słuchawkach  i rano nie zauważyć, że masz je w uszach 😉🧐😎🤔.

ok, zakupione :) Chyba nie ma wyjścia i też się nastawiam na kabel do dołu. Niby są sposoby, żeby odwrócić gumkę, ale bawienie się tym zajmę się, gdy przyjdą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności