Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, kaysak napisał:

Panowie, ma ktoś jakieś kody do ak audio na blony bo z tego co widze kod ryan nie działa?

 

A zrobił zgodnie z instrukcją kolegi @ryankgb ?

 

"Poprawna instrukcja przydzielenia kodu:

 

1. Wchodzimy na aukcję, wybieramy co chcemy kupić i klikamy „Buy”.

2. Wybieramy metodę płatności np. Przelewy24/PayU, klikamy „+Leave message” zaraz pod produktem i wpisujemy notką do sprzedawcy nasz kod rabatowy (RYAN), po czym zamawiamy klikając „Place order”. W tym miejscu zanim klikniemy „Place order” można jeszcze ewentualnie użyć kuponów po prawej stronie – Select Coupon oraz Aliexpress Coupon.

3. Teraz po prostu zamykamy okno płatności (kartę z payu/przelewy24). Sprawi to, że nie opłacimy zamówienia od razu.

4. W tym momencie mamy zamówienie w „My orders” na Aliexpress, które nie zostało opłacone.

5. Czekamy na zmianę ceny przez sprzedawcę (robi to manualnie, zazwyczaj jest to wykonane na drugi dzień z samego rana – inna strefa czasowa) i wtedy dopiero opłacamy zamówienie klikając na „Pay now” przy produkcie w „My orders”.

 

Nie wiem czy w tym okresie promocyjnym będzie to obowiązywało, niektórym się udawało łączyć kody promocyjne i kod RYAN, niektórym nie. Może to też ta kwestia."

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy będą wysyłać? Bo od 24.01 do 30.01 jest chiński nowy rok i mają wolne. Niektóre sklepy już od 18.01 nie pracują. Więc i kod może nie zadziałać, bo nie zostanie ręcznie zmieniona cena.

Edytowane przez Mr Krzychoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie jeśli chodzi o AK Audio Store i kod to ogólnie kod RYAN działa, ale na Blony dostałem jakiś czas temu informację, że producent im nakazał nie dawać już rabatów większych niż obecna cena jaka jest na aukcji na BL-03, ale wiem, że komuś mimo tego obniżyli więc można próbować i może (choć nie mogę tutaj zapewnić na 100%) przydzielą. Jeśli chodzi o inny sprzęt to w większości na hasło RYAN u nich jest zniżka.

 

Co do ich Nowego Roku to będą działać cokolwiek (wysyłki, obniżenie ceny) dopiero po świętach, czyli od 2 lutego (Nowy Rok u nich trwa od 18.01 do 2.02). W okresie świąt nie robią zupełnie nic, czyli nie będą odpisywać na wiadomości, obniżać cen, ani wysyłać paczek. Zamawiać można, ale obsłużą zamówienie dopiero w lutym, dlatego też przy zamówieniach jest wydłużony czas na realizację zamówienia przez sprzedawcę do kilkudziesięciu dni z automatu (normalnie to zazwyczaj kilka dni).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się komuś chce, a pewnie nie, to te QKZ VK4 mają potencjał, żeby zrobić z nich bardzo dobre doki, używam ich na codzień aktualnie. Pozycjonowanie jest wybitne, gorzej z pofalowaniem pasma, więc można zrobić tak: nałożyć papier z torebki od herby na dyszę (2 warstwy) + tips z szerokim wylotem, a z boku przytkać tylny port taśmą micropore. Efekt zbalansowane doki z przewagą średnicy, z doskonałym pozycjonowaniem i wkręcającym basem, nie są też przesadnie ocieplone. Za 25 zł (za tyle je nabyłem z jakimś kuponem z Ali) wolę je od Blónoow ;)

20200120_055213.jpg

Edytowane przez requal
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poleci ktoś jakieś sprawdzone gumki do blonów? Łapię seala z jedną z czterech par gumek jakie dostałem, ale wciąż bardzo łatwo go zgubić.

Mam i polecam te: https://a.aliexpress.com/_TzLAd. Kosztują grosze, a idealnie sprawdzają mi się na Blonach, jak również innych "trudnych" dokach typu TIN T2. Właśnie czekam na kilka dodatkowych kompletów. 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Pugeon napisał:

Poleci ktoś jakieś sprawdzone gumki do blonów? Łapię seala z jedną z czterech par gumek jakie dostałem, ale wciąż bardzo łatwo go zgubić.

Pewnie próbowałeś kablem w dół i ten sam problem występuje?. Ja z kablem za uchem nie złapałem seala.  Też polecę  gumki od Sony MH1C które u mnie mają pierwszeństwo przed SpiralDot-ami . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, SiggyFraud napisał:

Mam i polecam te: https://a.aliexpress.com/_TzLAd. Kosztują grosze, a idealnie sprawdzają mi się na Blonach, jak również innych "trudnych" dokach typu TIN T2. Właśnie czekam na kilka dodatkowych kompletów.

 

Link nie działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widział ktos może na Ali przejściówki kątowe do jacka 2.5? Chodzi mi o przejściówkę 2.5 na 2.5 nie o adapter. Coś jak tu tylko https://pl.aliexpress.com/item/33031789061.html?spm=a2g0o.cart.0.0.38343c00q9QUzO&mp=1 tylko na mniejszego jacka.

 

Taka przejściówka ma wpływ na dźwięk, testowal to ktoś?

 

Edytowane przez Jot R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastąpiła modyfikacja zapytania. Żona się jednak wypowiedziała że dokanałowe może nawet lepiej ale nie OTE bo nie lubi takiego mocowania. Muszą dobrze izolować - do autobusu. A ponieważ żona ubija słuchawki to w budżecie adekwatnym do tematu.


pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bazarku widziałem Creative HS930. Dla kobiety są bardzo fajne i całkiem porządne granie, niezła izolacja i cena nie doprowadzi cię do sprzedaży podrobów własnych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KZ ED9. Przyzwoite granie, pancerna budowa i możliwość modyfikacji dźwięku dzięki wymiennym filtrom. Do tego bardzo dobra ergonomia, mikrofon i możliwość noszenia zarówno kablem w dół jak i OTE. Za 30zł raczej nic lepszego nie znajdziesz.
https://a.aliexpress.com/_UBy6M

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, SiggyFraud napisał:

KZ ED9. Przyzwoite granie, pancerna budowa i możliwość modyfikacji dźwięku dzięki wymiennym filtrom. Do tego bardzo dobra ergonomia, mikrofon i możliwość noszenia zarówno kablem w dół jak i OTE. Za 30zł raczej nic lepszego nie znajdziesz.
https://a.aliexpress.com/_UBy6M

Też fajne słuchawki, bardzo po macoszemu traktowane na forum

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, SiggyFraud said:

KZ ED9. Przyzwoite granie, pancerna budowa i możliwość modyfikacji dźwięku dzięki wymiennym filtrom. Do tego bardzo dobra ergonomia, mikrofon i możliwość noszenia zarówno kablem w dół jak i OTE. Za 30zł raczej nic lepszego nie znajdziesz.
https://a.aliexpress.com/_UBy6M

Dzięki,  spróbuję. 

1 hour ago, chico99 said:

Jaro ma rację, moje HS930 młoda przejęła, więc jest w nich jakiś pierwiastek kobiecy ...

Nie twierdzę absolutnie, że są niemęskie. Jeszcze się zaraz zrobi wysyp HS930, w naszym komisie he, he

Miałem je. Zero sealu  spróbuję z jakimiś chinczykami. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności