Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Być może powodem niedostępności EA3 jest pojawienie się na Ali Fiio FH1s :)


https://a.aliexpress.com/lqzSrLkdN

W sumie i tak chyba było zapowiadane, że EA3 będą dostępne w ilości ok 500 sztuk. 

ps. Spora różnica w cenie, ciekawe czy też taka będzie różnica w sq;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.01.2020 o 23:53, matdru napisał:

Być może powodem niedostępności EA3 jest pojawienie się na Ali Fiio FH1s :)


https://a.aliexpress.com/lqzSrLkdN

W sumie i tak chyba było zapowiadane, że EA3 będą dostępne w ilości ok 500 sztuk. 

 

ps. Spora różnica w cenie, ciekawe czy też taka będzie różnica w sq;)

 

 


Podobno są bardziej mułowate od FH1, które też brakiem mułu na dole nie grzeszyły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, docentore napisał:


Podobno są bardziej mułowate od FH1, które też brakiem mułu na dole nie grzeszyły.

FH1s czy EA3? 

Pytam z ciekawości, bo te drugie klikłem. A te pierwsze w sumie patrząc na cenę to do tego wątku nie pasują, także sorry za wspomnienie o nich tu.

ps. może miał ktoś możliwość sprawdzenia jak jest z synergią EA3 + ES100 od Radsone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, matdru napisał:

FH1s czy EA3? 

Pytam z ciekawości, bo te drugie klikłem. A te pierwsze w sumie patrząc na cenę to do tego wątku nie pasują, także sorry za wspomnienie o nich tu.

ps. może miał ktoś możliwość sprawdzenia jak jest z synergią EA3 + ES100 od Radsone?

FH1 osobiście posiadałem i były lekko mułowate, ale porządnie robiły to co miały w swojej cenie i swoim czasie. Teraz są lepsze opcje.
O EA3 słyszałem, że są bardziej mułowate.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, docentore napisał:

FH1 osobiście posiadałem i były lekko mułowate, ale porządnie robiły to co miały w swojej cenie i swoim czasie. Teraz są lepsze opcje

Mułowate ? Nie wiem. Ja mam je dalej i lubię. A jakie są lepsze opcje ?

FH1 bardziej pasowały mi niż F9.

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz możesz MeeAudio P2 z dropa, nie są na pewno mułowate nawet prosto z pudełka,a cenie dropowej to dla większości tanich chińskich słuchawek konkurencja nie do przebicia

Edytowane przez Jaro54
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Lord Rayden napisał:

Mułowate ? Nie wiem. Ja mam je dalej i lubię. A jakie są lepsze opcje ?

FH1 bardziej pasowały mi niż F9.

Może złe określenie, zdecydowanie cieplejsze od F9. Ja znowu wolałem F9 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Szukam kabelka do blonów, ale z pilotem (mikrofon może być, ale najbardziej zależy mi na pauzowaniu, vol+ i vol -), i ewentualnie takiego samego drugiego tylko z mmcx. Coś polecacie?

Wysłane z mojego HTC U12+ przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Szukam kabelka do blonów, ale z pilotem (mikrofon może być, ale najbardziej zależy mi na pauzowaniu, vol+ i vol -), i ewentualnie takiego samego drugiego tylko z mmcx. Coś polecacie?  

Wysłane z mojego HTC U12+ przy użyciu Tapatalka

 

 

 

https://a.aliexpress.com/_dLyT2

Wersja TFZ z mikrofonem, która powinna pasować idealnie. Jest też wariant 2-pin, oraz MMCX, wszystkie z mikrofonem. Jedynie mikrofon z jednym przyciskiem, więc kontrola głośności raczej odpada. Ale za 20 PLN?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, SiggyFraud napisał:

https://a.aliexpress.com/_dLyT2

Wersja TFZ z mikrofonem, która powinna pasować idealnie. Jest też wariant 2-pin, oraz MMCX, wszystkie z mikrofonem. Jedynie mikrofon z jednym przyciskiem, więc kontrola głośności raczej odpada. Ale za 20 PLN?

A coś z "pełnym" pilotem, może być droższe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Starh napisał:

Coś bezprzewodowego z chin byście polecili?

To znaczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze tylko się Was o coś doradze. Potrzebuję słuchawek takich, które nie wypadają z uszu podczas częstego podnoszenia głowy do góry. Taką mam pracę że praktycznie cały czas patrzę w niebo. Chciałem kupić te blon b03 i do tego kabelek żeby przerobić je na bezprzewodowe. Tłumacze to tym, że mój odtwarzacz MP3 porzebuje słuchawek na kabel a telefon nie ma wejścia na takie. Możecie mi coś doradzić? Najważniejszy warunek to nie wypadanie z uszu. Ogólnie budżet jak najmniejszy ale jestem realistą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Jarekm napisał:

To ja jeszcze tylko się Was o coś doradze. Potrzebuję słuchawek takich, które nie wypadają z uszu podczas częstego podnoszenia głowy do góry. Taką mam pracę że praktycznie cały czas patrzę w niebo. Chciałem kupić te blon b03 i do tego kabelek żeby przerobić je na bezprzewodowe. Tłumacze to tym, że mój odtwarzacz MP3 porzebuje słuchawek na kabel a telefon nie ma wejścia na takie. Możecie mi coś doradzić? Najważniejszy warunek to nie wypadanie z uszu. Ogólnie budżet jak najmniejszy ale jestem realistą

To kup zauszniki lub coś w stylu TRN BT20S. Zauszniki sprawdzają się sam z nich korzystam, bo niektóre słuchawki mają tendencję do wypadania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Jarekm napisał:

Rozumiem, że to jest adapter bluetooth do słuchawek np. tych blon?

No tak a jak kupisz przejściówkę ( mmcx na 2 pin lub odwrotnie, w zależności jaki wariant wybierzesz BT20S) to będziesz miał do prawie każdych słuchawek z wymiennym kablem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jarekm napisał:

Potrzebuję słuchawek takich, które nie wypadają z uszu podczas częstego podnoszenia głowy do góry.

Każde się sprawdzą (chodź wszelkie OTE lepiej), byle miały odpowiednie gumki, czyli potrójne choinki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności