Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Tu sprawdzałeś?

gome05_headphoneparts Store
https://a.aliexpress.com/9CLG3VYQf

 

Teraz sieć działa mi jak krew z nosa, więc nie sprawdzę, ale z reguły mieli duży wybór i dobrą jakość. 

Edytowane przez Inszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Perul napisał:

Zwykłe kątowe HM5, jakich obecnie pełno na Aliexpress, może ciutkę odstają jakością od oryginałów.

Za to praktycznie nie widziałem prostych skórek, a czasem by się przydały bardziej niż kątowe :( 

Proste to zakupiłem jakiś czas temu nie kątowe i miękkość jakby na poduszce się spało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś podocierało do was na święta? Jakieś wrażenia po odsłuchach? Ja czekam nadal na blony i guideray

Wysłane z mojego KING_KONG_3 przy użyciu Tapatalka


Moje blony już w stolicy. Może dotrą do wtorku

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, kordal napisał:

Ja czekam na JadeAudio EA3, a idą China Post więc pewnie jeszcze to trochę potrwa...
MoonDrop Starfield, TRN BA5 i Tin T4 idą SingPostem więc może trochę szybciej będą...

Ciekawią mnie te EA3. Na Ali ludzie w tych póki co paru komentarzach piszą, że wykończenie różni się od tego co widać na renderach. 

Jak dotrą nie omieszkaj się podzielić wrażeniami:)

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram hasło " kto nie ma BLON-a gra w balona". Mam i ja. 99 złociszy z dodatkowym kabelkiem. Grają tak 😀 już z pudełka. I te dobre realizacje🤩 i te złe🤗. Dla mnie grają bardziej przyjemnie niż TinT2 czy DT6. Grają dobrze z ziemniaka, lampki nocnej i grzejnika. Wygoda -  zakładam OTE -wtf  za krótkie tulejki na bazar lub prezent. Zakładam kablem w dół - ktoś odlał moje ucho (customy bez przesady włącznie z zagiętą końcówką kabla ). Ruszam głową (zarzucam włosami na łysej pale), a one siedzą jak przyklejone. Zasnąłem w nich  i obudziłem się rano - nie wypadły, nie zgubiły Seal-a. Ucho od strony poduszki lekko zmęczone  lecz szczególnego dyskomfortu  nie było. Wygodowo dla mnie REWELACJA. Wspomniane T2 czy DT6 nie mają w tym względzie u mnie startu.   

p.s. chyba są wygodniejsze  niż moje nauszne. Aha gumki od MH1c  

Edytowane przez Mario1969
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, imbryk82 napisał:

jakieś dobre oferty na BLONy? Znalazłem za 100 PLN, z kablem dodatkowym z Yinyoo wyjdzie 160.

 

Z AK Audio Store tak jak z linku nade mną i wpisz kod "RYAN" w wiadomości do sprzedającego i poczekaj na obniżenie ceny :P

 

Jakbyś nie wiedział jak to zrobić dobrze to wejdź na ryankgb.pl i w jakąkolwiek reckę. Na samym dole będzie instrukcja.

Edytowane przez ryankgb
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Hustler napisał:

A to jest nowa wersja? Podobno tulejka ma być dłuższa.

 

Z wersją V2 to jest tak tak, że każdy wie, ale nikt nie widział :D

Póki co nie było oficjalnej premiery V2 i nie wiadomo kiedy i czy w ogóle faktycznie się pojawią. 

Jedno jest pewne, jak wejdą do sprzedaży to będzie o nich głośno :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do bardziej obeznanych z zamówieniami z chin, ostatnio się często przeprowadzam a jak wiadomo paczki od majfrendow trochę idą. Czy jestem w stanie zamówić paczkę a później zmienić jej adres przeznaczenia?
Czy pozostaje mi tylko założenie skrytki pocztowej i jej wybranie w późniejszym czasie?

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ugz napisał:

Pytanko do bardziej obeznanych z zamówieniami z chin, ostatnio się często przeprowadzam a jak wiadomo paczki od majfrendow trochę idą. Czy jestem w stanie zamówić paczkę a później zmienić jej adres przeznaczenia?
Czy pozostaje mi tylko założenie skrytki pocztowej i jej wybranie w późniejszym czasie?

 

Wrzuciłem kiedyś zły adres zamieszkania i przesyłka już wyszła od sprzedawcy - nie dało się tego zmienić. Na szczęście to była ******ła, więc olałem temat i pewnie teraz leży gdzieś na jakimś dziwnym magazynie z zagubionymi przesyłkami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do bardziej obeznanych z zamówieniami z chin, ostatnio się często przeprowadzam a jak wiadomo paczki od majfrendow trochę idą. Czy jestem w stanie zamówić paczkę a później zmienić jej adres przeznaczenia?
Czy pozostaje mi tylko założenie skrytki pocztowej i jej wybranie w późniejszym czasie?

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka


Zamawiaj do pracy.
Nie zmienisz adresu, ale możesz na kogoś znajomego kto ma stały adres.

- Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to doszły blony. W końcu. Wieczorem potestuję. A jak u Was?

 

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

U mnie już po pierwszych odsłuchach. Kabel Jinhao. Seal złapany na gumkach od Blonów, słuchawki założone ote. Bardzo podobna sygnatura do Vsonic gr07 be. Za 100zł taki zestaw to obowiązkowy zakup. Dla mnie mają trochę za dużo basu ale mimo to jest to klasa co najmniej Tin Audio T2. Nie wskażę , które są lepsze bo to podobny poziom tylko inna sygnatura. T2 zimne, analityczne granie z lekko niedomagającą górą. Blony, ciepłe przyjemne granie z lepszą górą ale trochę rozdmuchanym basem. Być może inne tipsy zmienią trochę brzmienie ale po pierwszych odsłuchach słuchawki robią wrażenie i moim zdaniem popularność jest jak najbardziej zasłużona.

 

Wysłano w otchłań internetu.

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tyle na ile zdążyłem posłuchać podpisuje się rękami i nogami. Ja też na stockowych tipsach słuchałem, ale jak dotrę do domu założę pianki i wtedy zobaczę. Śmiało mogę napisać, że warte zakupu. Myślicie, że da się nosić kablem w dół zamiast ote?

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, retter napisał:

Zamawiaj do pracy.
Nie zmienisz adresu, ale możesz na kogoś znajomego kto ma stały adres.

- Tapatalk
 

Praca też się zmieniła, i zmienić może. Obecnie zamawiam do rodziców, ale cały dzień mi schodzi żeby tam dojechać odebrać i wrócić 😣

 

Znalazłem jeszcze takie rozwiązanie: https://www.poczta-polska.pl/paczki-i-listy/odbior/przekierowanie/
Ktoś kiedyś próbował paczkę z chin w ten sposób wysłać gdzieś? Bo tu twierdzą że działa i nie tylko swoje mogę przekierować https://niebezpiecznik.pl/post/jak-przejac-cudze-listy-wystarczy-skorzystac-z-tej-nie-do-konca-przemyslanej-uslugi-poczty-polskiej/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blony po pierwszych odsłuchach.Kabelek lepszy i tipsy stockowe w największym rozmiarze w moim przypadku. Warto je mieć. Te słuchawki grają, są muzykalne. W basowych kawałkach rzeczywiście czasem basu jest za dużo ale jest ciekawy, zróżnicowany. Średnica, stereofonia to ich zalety. Góra bardzo poprawna, sporo szczegółów. Moim zdaniem lepsze niż senfery DT6, bardziej dociążone brzmienie niż pinnacle P2. Brakuje im trochę powietrza i separacji ale w tej cenie nie ma co narzekać. Jako rozwinięcie brzmienia blonów, za trochę więcej(mi się udało je nabyć za 240 PLN) polecam nicechck M6 na filtrach od tfz.

 

Z basem sobie poradziłem, wymiana tipsów na stockowe, były takie w oddzielnym opakowaniu. Jest teraz idealnie

Wysłane z mojego KING_KONG_3 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że już w Nowym Roku coś wypuszczę, ale jednak teraz kusiło mnie porównać V90 do ZSX. 

Jeszcze nie do końca odpowiadają mi wtrącenia i wolałbym porównania zrobić w osobnym akapicie, ale nad tym trzeba będzie jeszcze popracować jak to zrobić dobrze :D 

Jak ktoś ma jakieś uwagi proszę śmiało :D 

 

Tymczasem TRN V90: http://ryankgb.pl/?p=90

 

IMG_20191230_223506MMMM.jpg

 

Standardowo jeśli ktoś jeszcze nie ma V90 i będzie chciał zakupić to w AK z moim kodem RYAN macie taniej ;) 

 

Ryan.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności