Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

I jeszcze jedna recenzja słuchawek przed świętami :D 

Tym razem coś klasycznego z kabelkiem - KZ ZSX :)
Byłem w szoku co te słuchawki potrafią... I pomyśleć, że to po prostu KZ :D 

 

Link do recenzji: http://ryankgb.pl/?p=88

 

IMG_20191222_233755m.jpg

 

Z kodzikiem "RYAN" można je wyrwać za 35.5$ w AK Audio.

 

Ryan.

Edytowane przez ryankgb
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę dni temu przyszły do mnie Trn BA5 kupione w AK Audio Store. Niestety jedna sluchawka gra ciszej, zdlawionym dźwiękiem i czasem coś chrupie - dusi się jakiś driver. Nie polecam. Mam nadzieję, że chociaż sprzedawca nie poleci w kulki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, chico99 napisał:

Przesyłka do Chin, pocztą 16,00 zeta. Wysyłałem playera parę tygodni temu.

Wysłałem wideo na razie. Czekam na odpowiedź. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, requal napisał:

Wysłałem wideo na razie. Czekam na odpowiedź. 

 

Powinien Ci wysłać za darmo słuchawkę/ki. Jakbyś miał problem jakiś z nim to wal do mnie to pomogę :)

 

Swoją drogą dzisiaj doszedł mi nowy model kabelka Yinyoo, takie cudo: https://a.aliexpress.com/ffiQNvpyB

Zakochałem się w wyglądzie i musiałem kupić, a Blony powinny wychodzić z nim z fabryki! 

 

IMG_20191223_163409.jpgIMG_20191223_163445.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, ryankgb napisał:

 

Powinien Ci wysłać za darmo słuchawkę/ki. Jakbyś miał problem jakiś z nim to wal do mnie to pomogę :)

 

Swoją drogą dzisiaj doszedł mi nowy model kabelka Yinyoo, takie cudo: https://a.aliexpress.com/ffiQNvpyB

Zakochałem się w wyglądzie i musiałem kupić, a Blony powinny wychodzić z nim z fabryki! 

 

IMG_20191223_163409.jpgIMG_20191223_163445.jpg

I jak kabelek? Dla mnie super "analogowy".  Niestety poszedł w świat. 😔

Blony to kablowe kameleony. Mi kopara opadła jak podłączyłem im wzgardzony (wcześniej przeze mnie) kabel od LZ A6 mini..

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, blonom bliżej do t2 czy senferów? W sensie bardziej funowe czy takie monitorowe granie? Pytam, gdyż nie przekonam się co do brzmienia tych iemów w tym roku najwyraźniej z powodu lotu

Wysłane z mojego HTC U12+ przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, helhaim napisał:

Słuchajcie, blonom bliżej do t2 czy senferów? W sensie bardziej funowe czy takie monitorowe granie? emoji4.png Pytam, gdyż nie przekonam się co do brzmienia tych iemów w tym roku najwyraźniej emoji4.png z powodu lotu emoji14.png

Wysłane z mojego HTC U12+ przy użyciu Tapatalka
 

Do Senferow niż T2. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ryankgb napisał:

a Blony powinny wychodzić z nim z fabryki! 

Wyglądem świetnie pasuje :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, requal napisał:

I jak kabelek? Dla mnie super "analogowy".  Niestety poszedł w świat. 😔

Blony to kablowe kameleony. Mi kopara opadła jak podłączyłem im wzgardzony (wcześniej przeze mnie) kabel od LZ A6 mini..

 

Nie robiłem bezpośrednich porównań jeszcze bo nie było zbytnio czasu, ale po szybkim odsłuchu muszę stwierdzić, że "uszlachetnia" słuchaweczki :D . Na pewno wzmacnia przestrzeń i wybrzmiewanie gdzieś w tle. Muszę się osłuchać swoim amatorskim uchem i może coś więcej napiszę jak porównam z pozostałymi kabelkami :P . Na szczęście przewodzik łapie się jeszcze w granicach finansowych tematu to mogę tutaj pisać :D .

Rzuciło mi się od razu, że chyba aż nadto redukuje wszelkie nawet delikatne szumy odtwarzacza bo poczułem się wręcz klaustrofobicznie w przerwach między utworami :D . Wcześniej na to nawet nie zwracałem uwagi ;) .

Edytowane przez ryankgb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ryankgb napisał:

 

Nie robiłem bezpośrednich porównań jeszcze bo nie było zbytnio czasu, ale po szybkim odsłuchu muszę stwierdzić, że "uszlachetnia" słuchaweczki :D . Na pewno wzmacnia przestrzeń i wybrzmiewanie gdzieś w tle. Muszę się osłuchać swoim amatorskim uchem i może coś więcej napiszę jak porównam z pozostałymi kabelkami :P . Na szczęście przewodzik łapie się jeszcze w granicach finansowych tematu to mogę tutaj pisać :D .

Rzuciło mi się od razu, że chyba aż nadto redukuje wszelkie nawet delikatne szumy odtwarzacza bo poczułem się wręcz klaustrofobicznie w przerwach między utworami :D . Wcześniej na to nawet nie zwracałem uwagi ;) .

Tak, uszlachetnia to też dobre określenie. Z reguły jest tak że kable z tego zakresu cenowego zwiększają rozdzielczość - wychladzaja, wyostrzają lub rozjasniają, a ten dodaje jakiegoś takiego "ornamentu", przyciemnienia i organiczności. Ja już wincyj nie napiszę, bo pamięć ulotna. 

 

Ja tym razem szarpnałem się na ten GUCraftsman 5n OFC srebrny 0.78mm 2Pin 
https://s.click.aliexpress.com/e/03O5IllT5

 

Wygląda na to, że to cieniutkie bardzo dobrze układające się kable. Nie jestem fanem sztywnych pytonów, nawet jeśli "grają" lepiej. 

Edytowane przez requal
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, mam mały problem.

Posiadam od dobrych kilku lat Sony mh1c, które bardzo lubię. Ostatnio kolega Espe0 zrobił mi w nich moda, dzięki czemu mogę pod nie podłączyć dowolny kabelek mmcx. Generalnie bardzo lubię brzmienie tych słuchawek, ciepłe, przyciemnione, bez sykliwości, z masywnym basem, ale z dobrą kontrolą oraz szczegółowością. Słucham ich na piankach od gr07c, bo tylko na nich łapię seala (no generalnie na piankach).

Skoro mod mmcx, to trzeba zamówić kabelek. No i przyszedł do mnie taki o to polecany tutaj

https://a.aliexpress.com/K7FrbhzNt

 

Jakość wykonania super. Dźwiękowo dużo więcej oddechu, ale bez dodania ostrości czy jasności. Ale bas - gdzie jest bas? Wycofał się, zejście jest zdecydowanie słabsze, brak tego wypełnienia. Jest nieco ciepło, ale już nie tak, jak wcześniej. W związku z tym mam pytanie:

Jaki kabelek do 100 zł na mmcx do mini jack polecicie mi do tych słuchawek względem moich preferencji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Play napisał:

Pany, mam mały problem.

Posiadam od dobrych kilku lat Sony mh1c, które bardzo lubię. Ostatnio kolega Espe0 zrobił mi w nich moda, dzięki czemu mogę pod nie podłączyć dowolny kabelek mmcx. Generalnie bardzo lubię brzmienie tych słuchawek, ciepłe, przyciemnione, bez sykliwości, z masywnym basem, ale z dobrą kontrolą oraz szczegółowością. Słucham ich na piankach od gr07c, bo tylko na nich łapię seala (no generalnie na piankach).

Skoro mod mmcx, to trzeba zamówić kabelek. No i przyszedł do mnie taki o to polecany tutaj

https://a.aliexpress.com/K7FrbhzNt

 

Jakość wykonania super. Dźwiękowo dużo więcej oddechu, ale bez dodania ostrości czy jasności. Ale bas - gdzie jest bas? Wycofał się, zejście jest zdecydowanie słabsze, brak tego wypełnienia. Jest nieco ciepło, ale już nie tak, jak wcześniej. W związku z tym mam pytanie:

Jaki kabelek do 100 zł na mmcx do mini jack polecicie mi do tych słuchawek względem moich preferencji?

A to na pewno kwestia kabelka? Możliwe, że zmiana komory wypłynęła na bas.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, requal napisał:

Tak, uszlachetnia to też dobre określenie. Z reguły jest tak że kable z tego zakresu cenowego zwiększają rozdzielczość - wychladzaja, wyostrzają lub rozjasniają, a ten dodaje jakiegoś takiego "ornamentu", przyciemnienia i organiczności. Ja już wincyj nie napiszę, bo pamięć ulotna. 

 

Ja tym razem szarpnałem się na ten GUCraftsman 5n OFC srebrny 0.78mm 2Pin 
https://s.click.aliexpress.com/e/03O5IllT5

 

Wygląda na to, że to cieniutkie bardzo dobrze układające się kable. Nie jestem fanem sztywnych pytonów, nawet jeśli "grają" lepiej. 

 

Świetny ten kabelek, który kupiłeś! Przepięknie wygląda :D . Napisz coś o nim jak dotrze, niewykluczone, że pójdę Twoim śladem :D .

 

Też lubię gdy kabelki są giętkie i miękkie, a przy tym solidnie zbudowane :D . Ten Yinyoo z układaniem się kabli i sztywnością jest tak pomiędzy Yinyoo 8 Core Silver Plated (bardzo miękkim i elastycznym), a fabrycznym kablem z BQEYZ Spring 1 (dosyć sztywnym i grubym). W sam raz, wygodny, stylowy i świetnie wpływający na dźwięk :D . Jest dokładnie tak jak piszesz, ma chyba największy wpływ na słuchawki ze wszystkich, które posiadam (co nie znaczy, że np. taki 8 Core Silver Plated ma mały wpływ na dźwięk w porównaniu do np. fabrycznych kabli większości słuchawek z Chin) i robi to w taki dosyć elegancki sposób. Świetny zakup, szczególnie, że u Barrego z AK można dobrze wynegocjować cenę :D .

 

Ps.: Masz jakąś wiadomość od niego w sprawie BA5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, ryankgb napisał:

 

Ps.: Masz jakąś wiadomość od niego w sprawie BA5?

Na razie cisza. Filmik wyslany 22.12, wiec w sumie dopiero co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, requal napisał:

Na razie cisza. Filmik wyslany 22.12, wiec w sumie dopiero co.

 

Pytam bo mi codziennie odpisuje na wiadomości, zazwyczaj koło godzin porannych 3-5 :P .

Jak będzie coś trzeba to tak jak Ci pisałem, pomogę :D . Chociaż myślę, że zareaguje odpowiednio, bo to w porządku gość :D .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw. znalazłem lepszą alternatywę dla TRN T2,w trakcie wyprzedaży w okolicach 35 zł - lepsza separacja, środek bliżej, chociaż może ciut mniej uniwersalny, gdyż lepiej pasuje do przyciemnionych doków:

 NICEHCK 8 rdzeń posrebrzany kabel Upgrade TypeC type-c/3.5/2.5/4.4mm MMCX/2Pin dla KZZSN/AS10 CCAC10 NICEHCK NX7/F3 kztype-c
https://s.click.aliexpress.com/e/ezVQWSPlZ

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Play napisał:

A właściwie to też jest możliwe

W teorii jakby zrobić malutką dziurkę w obudowie z tyłu, to powinno go trochę przybyć, ale ciężko tak coś sugerować na odległość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, marco-polo napisał:

dla nowych użytkowników bonus

 

ale i tak zakupiłem. Chcę zobaczyć czy było warto.

Zwykłe kątowe HM5, jakich obecnie pełno na Aliexpress, może ciutkę odstają jakością od oryginałów.

Za to praktycznie nie widziałem prostych skórek, a czasem by się przydały bardziej niż kątowe :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności