Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 16.12.2019 o 19:42, Jaro54 napisał:

Pojedynek bratobójczy Senferów

Dziś do walki stanęło dwoje braci; DT6 i młodszy z rodziny DT6Pro. Jak ktoś szuka IEMów ze sporym basem to nadają się i jedne i drugie. U mnie więcej basu ma tylko Pioneer CX-8 ale to subwoofer douszny. Przy utworze z dużą ilością basu i sporej głośności można dostać wstrząsu mózgu ;) . Spora szczegółowość ale na razie bas zabija wszystko. Nie żeby wchodził na inne pasma ale jego ilość jest przytłaczająca. Pro robi wszystko tak jak DT6 tylko lepiej. Zobaczymy jak się wygrzeją może tego basu trochę ubędzie. Gdyby tak się stało to byłyby to bardzo fajne i opłacalne słuchawki. Jak nie ubędzie to pójdą w świat 

20191216_191932(1).jpg

Kurcze, jak to czytam to mam wrażenie, że dostałem jakąś lewą partie senferów. Moje odczucia zupełnie się z tym nie pokrywają. Basu jak na lekarstwo a i sygnatura kompletnie mi się nie podoba. Rzeczywiście miałem problem z jedną uszkodzona słuchawka lub kabelkiem i mieli wysłać nowe (być może odbiło się to bardziej na jakości dźwięku niż tylko samym szeleszczeniem), jednak poprosiłem o ZSN PRO. Ponoć bardzo podobne do wersji bez PRO. Przyszły wczoraj 

I te już grają zdecydowanie lepiej. 

Bas jest ładny. W kawałkach edm jednak subbass jest zbyt płytki i mało tłusty, aż szkoda, bo naprawdę brzmi nieźle. Wokale damskie są trochę zniekształcone i mało naturalne, tego nie lubię. Jednak ogólnie całościowo słuchawki są całkiem przyzwoicie wyważone. Problemem jest jedynie góra, która w niektórych kawałkach jest niesłuchalna bez użycia korektora, zdecydowanie wole mniej zaakcentowane to pasmo. I w środku jakoś tak za pusto. Ogólne sygnatura jest taka bardzo jasna i pogodna. To już kwestia gustu - mi to nie siedzi, wychodzi na to, że bardziej przypasuje mi ciemniejsze, nieco cięższe granie. 

Ogólnie póki co jestem trochę rozczarowany, bo miałem nadzieję, że chińskie budżetówki porwą mnie bardziej niż budżetówki dostępne w marketach elektronicznych. Narazie tak się nie stało. 

Ale myślę, że za jakiś czas spróbuję uderzyć w TRN V90. Po tych skromnych doświadczeniach z ZSN PRO i dt6, mogę przypuszczać, że "to będzie to". 

Pozdrawiam :)

Edytowane przez Feniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje DT6 Pro też nie waliły basem, mimo że w zaniku nie był - kabel TRN T1, mocy miały dość, bo napędzał je Shozy Alien+, xDuoo X3II czy SMSL SAP-9. Nawet na gęstych piankach nie łupało jakoś nadzwyczaj mocno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje ucho jednak t2 wygrywają z dt6 pro. Po prostu bardziej mi brzmienie odpowiada. Za to senfery są moim zdaniem wygodniejsze.


Wysłane z mojego HTC U12+ przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, docentore napisał:

Wrzucą tam jakieś pchełki warte realnie ze dwa backsy, jak to z lucky bagami bywa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Najner napisał:

Wrzucą tam jakieś pchełki warte realnie ze dwa backsy, jak to z lucky bagami bywa.

Bywa różnie, ale możliwość rozczarowania trzeba brać pod uwagę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, tommir napisał:

Bywa różnie, ale możliwość rozczarowania trzeba brać pod uwagę.

Trzeba się nastawić na rozczarowanie, każda inna opcja będzie miłym zaskoczeniem ;) Panowie, nie oszukujmy się. Na loterii wygrywa właściciel loterii (co nie oznacza, że nie da się wylosować Andromed ;) )

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie lucky bagi nigdy nie rajcowały. Już samo kupno nieznanych na naszym rynku słuchawek z Chin jest obarczone dużą dozą wątpliwości czy wybrany model spełni oczekiwania.
Tyle ekscytacji mi wystarcza ;)
Przez kilka lat kilkukrotne trafiłem na crapy. Mój wybór powodowany ciekawością bywał nieudany. Trafiałem też na słuchawki, które po jakimś czasie stawały się uznanym modelem.
Ale to był mój wybór. I ten udany i ten niecelny ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytano trochę z innej beczki ale w temacie:

potrzebuję kabelka 3.5 jack żeński -> męski długości około 1,5m (do słuchawek nausznych) - ktoś może zaproponować w miarę tani (do 50zł) a dobrej jakości?

 

z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, retter napisał:

Od sebka z pod sklepu na piwko będzie ten tani.

 

Ale jak jesteś przy kasie na święta to jest drogi i dobry wpierd... :D 

 

Powiedz gdzie i kiedy - to do ciebie przejadę i powiesz mi to prosto w oczy...

 

Widzę, że qltura na forum na wysokim poziomie...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego @qot żartujemy przecież ... Trochę luzu i dystansu ...

18 minut temu, retter napisał:

jak nie umiesz sam to @Perul

 

lub @Jimmi Dragon

41 minut temu, retter napisał:

Od sebka z pod sklepu na piwko będzie ten tani.

 

Ale jak jesteś przy kasie na święta to jest drogi i dobry wpierd... :D 

 

Wolę solidnie i porządnie, to drugie proszę.:D

Edytowane przez chico99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, qot napisał:

pytano trochę z innej beczki ale w temacie:

potrzebuję kabelka 3.5 jack żeński -> męski długości około 1,5m (do słuchawek nausznych) - ktoś może zaproponować w miarę tani (do 50zł) a dobrej jakości?

 

z góry dzięki

Kabelki Ventiona są tanie i dobre:

https://allegro.pl/oferta/vention-mocny-kabel-w-bawelnianym-oplocie-1-5m-7988881147

Edytowane przez Inszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Inszy napisał:

 

Dzięki. Fajna propozycja. Ale jeśli komuś przypomni się coś jeszcze z Aliexpress to proszę o przykładowe linki. Do leciwych słuchawek za 200 zł nie chce przeinwestować, a na bubla można niestety trafić. Dla tego ta prośba o redę.

 

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i życzę udanych świąt - poza kolegą retter - oczywiście...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, qot napisał:

 

Dzięki. Fajna propozycja. Ale jeśli komuś przypomni się coś jeszcze z Aliexpress to proszę o przykładowe linki. Do leciwych słuchawek za 200 zł nie chce przeinwestować, a na bubla można niestety trafić. Dla tego ta prośba o redę.

 

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i życzę udanych świąt - poza kolegą retter - oczywiście...

 

Ten od Marka co Ci @Inszy poleca możesz śmiało brać. Tani i dobry. Mam takie dwa, już od dość dawna.

 

Pozdrów też @rettera, święta są ... :D he, he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności