Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Alphaville ? :)

Właśnie z miasta aniołów wyszły moje MeeAudio Pinnacle P2 :) za jedyne 31,91$ więc można tutaj :)

Edytowane przez Jaro54
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, morfeusz1805 napisał:

Trafiły się wam doki w odprawie celnej? Przyszła do mnie informacja z Ali że podobno tam są moje prezentowe NICEHCK DB3. Kwota poniżej 70zł, więc z tego co wiem cła nie będzie? 

 

Wszystko musi przejść przez odprawę celną :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wiem. Ale żeby takie małe paczuszki też zatrzymywali? Pierwszy raz mi to się zdarzyło. :angry:
Mnie kiedyś zatrzymali brainwavz M5 z wymiany gwarancyjnej i musiałem się tłumaczyć. Z resztą kopertę bombelkowa usztywniana z kartką świąteczną - rozkładana też mi zatrzymali xD

O taką https://m.pl.aliexpress.com/item/32657774593.html?pid=808_0016_0109&spm=a2g0n.search-amp.list.32657774593&aff_trace_key=2834cbf184434bd9b4563652897f7d2c-1576255189828-01923-UneMJZVf&aff_platform=msite&m_page_id=2818amp-bUtEpcJo-iO4d8WIaiWKgg1576255285976

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, morfeusz1805 napisał:

To wiem. Ale żeby takie małe paczuszki też zatrzymywali? Pierwszy raz mi to się zdarzyło. :angry:

Wielkość nie ma znaczenia, znaczy się dla celnika ;) Wszystko co wjeżdża do kraju, trafia na cło. Później liczy się wartość przesyłki.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, The Grand Wazoo napisał:

Wielkość nie ma znaczenia, znaczy się dla celnika ;) Wszystko co wjeżdża do kraju, trafia na cło. Później liczy się wartość przesyłki.   

Niekoniecznie, czasami liczy się tylko widzimisię celnika. Do mnie dotarły zakupy z Linsoul za ok 150 $ i mimo, że przygotowałem się na zapłatę nic nie zapłaciłem, Tylko endoskopem pooglądali bo dziurę zrobili w kartonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli paczka została zatrzymana w urzędzie celnym, to w jaki sposób zostaliście poinformowani o tym i ile was to kosztowało? Mowie oczywiście o wartościach niższych niż 22 euro, przy których cło jest zwolnione. Przeczytałem taki o to komentarz w sieci:

 

"...ok, czekam na zwolnienie z odprawy, i ku mojemu zdziwieniu otrzymałem list z poczty polskiej o fakcie zatrzymania mojej przesyłki na odprawie celnej za co poczta polska życzy sobie 17zł. zdziwiłem się bo raczej wszyscy kurierzy i przewoxnicy informuja o takich rzeczach mailem czy smsem a tu otrzymalem poprostu list polecony z poczty polskiej że moja paczka jest na odprawie celnej i że gdy ona dotrze poczta polska pobierze 17zł za to że mnie poinformowała o fakcie zatrzymania do odprawy..."

 

Tak to się odbywa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, morfeusz1805 napisał:

Jeżeli paczka została zatrzymana w urzędzie celnym, to w jaki sposób zostaliście poinformowani o tym i ile was to kosztowało? Mowie oczywiście o wartościach niższych niż 22 euro, przy których cło jest zwolnione. Przeczytałem taki o to komentarz w sieci:

 

"...ok, czekam na zwolnienie z odprawy, i ku mojemu zdziwieniu otrzymałem list z poczty polskiej o fakcie zatrzymania mojej przesyłki na odprawie celnej za co poczta polska życzy sobie 17zł. zdziwiłem się bo raczej wszyscy kurierzy i przewoxnicy informuja o takich rzeczach mailem czy smsem a tu otrzymalem poprostu list polecony z poczty polskiej że moja paczka jest na odprawie celnej i że gdy ona dotrze poczta polska pobierze 17zł za to że mnie poinformowała o fakcie zatrzymania do odprawy..."

 

Tak to się odbywa?

Jeżeli ci doliczą VAT (bo cło na większość elektroniki dla osób prywatnych jest 0%) to doliczają za obsługę celną ok 40 pln.plus VAT, a to mogą prawie zawsze. Najczęściej dowiadujesz się od kuriera że masz zapłacić. No chyba, że urząd celny zażyczy sobie faktur i potwierdzenia płatności za towar to dowiesz się przeważnie listownie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obsługa przez pocztę jest dużo tańsza. Nie pamiętam dokładnie ale to było chyba kilkanaście zł.


pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem, że w wolnych chwilach zajmę się amatorskimi recenzjami sprzętu, który posiadam żeby się sprawdzić i mieć swoją kolekcję rozpisaną przejrzyście. Jednocześnie może komuś to pomoże w zakupie co będzie fajnym dodatkiem
 
Pierwsze wpadły na ruszt Yinyoo Q70. Jeśli chcecie możecie zerknąć: http://ryankgb.pl/?p=27 
 
Ryan.
Fajnie, czekam na więcej.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.12.2019 o 23:07, Ugz napisał:

Gdzie i jak taka cena?

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka
 

Jak zamawiałem to płaciłem poniżej 10$ tutaj link https://www.aliexpress.com/item/4000355339408.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.3da24c4dEacsWK

Edytowane przez marco-polo
dodanie linku
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojedynek bratobójczy Senferów

Dziś do walki stanęło dwoje braci; DT6 i młodszy z rodziny DT6Pro. Jak ktoś szuka IEMów ze sporym basem to nadają się i jedne i drugie. U mnie więcej basu ma tylko Pioneer CX-8 ale to subwoofer douszny. Przy utworze z dużą ilością basu i sporej głośności można dostać wstrząsu mózgu ;) . Spora szczegółowość ale na razie bas zabija wszystko. Nie żeby wchodził na inne pasma ale jego ilość jest przytłaczająca. Pro robi wszystko tak jak DT6 tylko lepiej. Zobaczymy jak się wygrzeją może tego basu trochę ubędzie. Gdyby tak się stało to byłyby to bardzo fajne i opłacalne słuchawki. Jak nie ubędzie to pójdą w świat 

20191216_191932(1).jpg

Edytowane przez Jaro54
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię pianek pobawię się tipsami, może da się poprawić ich brzmienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W DT6 tego wyższego basu po wygrzaniu ubywa.

Ja swoje DT6 odbieram jako ocieplone, ale nie przesadnie basowe. Tylko że ja mam wąskie kanały i pasują mi jedynie na najmniejszych gumkach od KZ, do tego zamienione lewa z prawą i noszone OTE. Zapewne ktoś z szerokimi kanałami odbierze je zupełnie inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Perul napisał:

W DT6 tego wyższego basu po wygrzaniu ubywa.

Ja swoje DT6 odbieram jako ocieplone, ale nie przesadnie basowe. Tylko że ja mam wąskie kanały i pasują mi jedynie na najmniejszych gumkach od KZ, do tego zamienione lewa z prawą i noszone OTE. Zapewne ktoś z szerokimi kanałami odbierze je zupełnie inaczej.

Ja mam dość szerokie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Jaro54 napisał:

Ja mam dość szerokie

Wiem, pewnie dlatego różnie odbieramy słuchawki (zwłaszcza dokanałowe). Co do tych gumek KZ, to właśnie te z nacięciami mam, one trochę basu zdejmują (i jako jedyne pojedyncze zapewniają mi seal)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności