Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, strong6 napisał:

Boom na BLON BL-03 zaczął się gdy LZ SEMKARCH SKC-CNT1 były wyprzedawane w bardzo niskiej cenie. Kilka miesięcy temu. Często porównywano jedne do drugich ale przy BL-03 przewijało się że dźwiękowo świetne (przy ich cenie) ale kiepski kabelek i krótkie tulejki. Mieli to poprawić. I podobno poprawili.

 

CNT1 sporo lepsze, od blonów. I muzycznie i użytkowo. Ale i sporo droższe mi się wtedy udało ostatnią sztukę za 45$ wyrwać.

 

14 godzin temu, strong6 napisał:

Odnośnie Pro w DT6 też mam wątpliwości czy dołożenie armatury dało efekt i w jaką stronę. Ciekaw jestem co @Jaro54 i @chico99 na ten temat powiedzą :rolleyes:
Z opisu @Inszy wynika, że nie popsuli brzmienia średnich tonów (nadal nie ma darcia mordy). Dla mnie bas w zwykłych DT6 jest grzeczny/łagodny ale jest dość szybki (nie aż tak jak góra), nie jest zły, jest ok.

 

Darcie mordy, pojęcie ukute przez Inszego, to już historia. Od dłuższego czasu nic takiego nie obserwuję w

kupowanych słuchawkach. Strojenie jest dużo, dużo lepsze ...

@Inszy jak by się dobrze wsłuchał, to by usłyszał przysłowiowe prucie ryja, nawet w andromedach he, he

 

Ja i @Jaro54 nic nie powiemy. My stare dziady, nie słyszymy już wyższej średnicy.:P

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, chico99 napisał:

 

CNT1 sporo lepsze, od blonów. I muzycznie i użytkowo. Ale i sporo droższe mi się wtedy udało ostatnią sztukę za 45$ wyrwać.

 

 

Darcie mordy, pojęcie ukute przez Inszego, to już historia. Od dłuższego czasu nic takiego nie obserwuję w

kupowanych słuchawkach. Strojenie jest dużo, dużo lepsze ...

@Inszy jak by się dobrze wsłuchał, to by usłyszał przysłowiowe prucie ryja, nawet w andromedach he, he

 

Ja i @Jaro54 nic nie powiemy. My stare dziady, nie słyszymy już wyższej średnicy.:P

A nawet wyższego basu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, chico99 napisał:

CNT1 sporo lepsze, od blonów. I muzycznie i użytkowo. Ale i sporo droższe mi się wtedy udało ostatnią sztukę za 45$ wyrwać.

Dzięki za info ;)  Zostanę przy LZ SEMKARCH SKC-CNT1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Dobre decyzja.
Tylko bez blonów samotny będziesz. Blony już mają chyba wszyscy ... he, he
No nie wszyscy, nie wszyscy jeszcze


Wysłane z mojego HTC U12+ przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Proponuję nowy punkt w regulaminie forum.

- brak Blonów skutkuje otrzymaniem warna.

 

W sensie, że jak napisze, że jeszcze nie mam to warn? Dobra, dobra, już nie spamuje.... ale jak dojdą to mogę napisać, że doszły?

 

Wysłane z mojego HTC U12+ przy użyciu Tapatalka

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, helhaim napisał:

jak dojdą to mogę napisać, że doszły? emoji14.png

 

W komplecie z recenzją.;)

1 minutę temu, The Grand Wazoo napisał:

Ja mam od tygodnia, ale nie rozpakowane. Boję się bo jak dotrą Valkyrie i Blony okażą się lepsze... To wtopione parę złotych :)

 

Imo Blony bronią się ceną, bo wyższa półka to już dla nich za wysoko.

Żeby nie być gołosłownym to np. LZ SEMKARCH SKC-CNT1 lub NX7 to inna, czytaj muzycznie lepsza, jakość ...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Jestem imbryk. Nie mam blonów. Potrzebuję pomocy ;)

 

SEMKARCH SKC-CNT1 lub NX7  mają tu dobre opinie, ale kosztują ok 100$. Trochę za dużo.

Jakie zatem słuchawki do 50$? Do rocka.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj dostałem paczkę ze słuchawkami i do rocka po pierwszych odsłuchach polecam z tej paczki KZ ZSX!

Świetne, żywiołowe granie, z fajnym szybkim wykopem z dołu, szeroką sceną, nie wycofaną zbyt średnicą, a dodatkowo wokale są baaardzo przyjemne. Nie spodziewałem się tak fajnego strojenia od KZ, a tu niespodzianka, bardzo przyjemnie wciągają :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc z pewnym opóźnieniem w stosunku do innych mam i ja. Tegoroczne forumowe objawienie w świecie chińskich tanich doków. Z minusów to co pisali pewnie wszyscy - oryginalny kabelek i krótkie tulejki, więc niestety problemy z dopasowaniem tipsów. Natomiast gdybym miał ocenić dźwięk przez pryzmat kwoty jaką mi przyszło za nie zapłacić, to faktycznie jest to zjawisko. Da się tego słuchać, choć oczywiście niedostatki choćby w szczegółowości i średnicy (jak dla mnie) są. Natomiast bas nawet nie denerwuje, nie było też sybilizacji.

Widziałem, że na alli pojawiły się "nowe blony", ale nie wiem czym miałyby się różnić.

blon.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łączę się z kolegą @kordal w nadziei, że grają równie dobrze jak wyglądają:

http://www.zol.com/goods/7344451.html

https://post.smzdm.com/p/adwrk47p/

Edytowane przez Mr Krzychoo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zmieniłem Blony na ATH E40. Mimo, że wydawało mi się, że grają dobrze, to jednak nie ta liga. Na dojazdy do pracy i do zagłuszania ciszy ok, ale zmieniłem je i chyba poleżą długo w pudełku. W czasie porządków znalazłem taki zabytek kilkunastoletni. Nadal gra to lepiej niż przyzwoicie 

 

20191212_170231(1).jpg

Edytowane przez Jaro54
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zmieniłem Blony na ATH E40. Mimo, że wydawało mi się, że grają dobrze, to jednak nie ta liga. Na dojazdy do pracy i do zagłuszania ciszy ok, ale zmieniłem je i chyba poleżą długo w pudełku. 
Ja zawsze po odsłuchach najpierw trochę Tin t2, potem senfery, potem oneodio, zawsze na koniec puszczam sobie coś dobrego na MF 100 i wiem, że to najlepiej wydane pieniądze na słuchawki wiem, że to nie iemy tylko nausze i w ogóle, ale na nich słucha mi się najlepiej.


Wysłane z mojego HTC U12+ przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, helhaim napisał:

Ja zawsze po odsłuchach najpierw trochę Tin t2, potem senfery, potem oneodio, zawsze na koniec puszczam sobie coś dobrego na MF 100 i wiem, że to najlepiej wydane pieniądze na słuchawki emoji6.png wiem, że to nie iemy tylko nausze i w ogóle, ale na nich słucha mi się najlepiej.

U mnie na wygrzanie i posłuchanie czeka kilka sztuk: Senfer DT6 i Pro, TinAudio T4, Denon AHC-621R i jeszcze coś ale już nawet nie pamiętam co :) cóż SKS :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności