Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy odsłuch Blonów za mną. Kabelek Yinyoo i tipsy VSonic.

 

Bardzo dobre jakościowo, w tych pieniądzach nie słyszałem nic lepszego i orają wszystkie KZ i pochodne. 

Szczegółowe, ale nie ma wrażenia, że przetwornik jest przesilony. Całość spójna, nieźle zrównoważona, jest ciepło i rozrywkowo. Scena nie za duża, ale solidna holografia.

Co mi nie pasuje, to za dużo środkowego basu i jednak zauważalne sybilanty. Ale wrzuciłem je do szafy i niech się grzeją, może coś z tego się upiecze 😉

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Pierwszy odsłuch Blonów za mną. Kabelek Yinyoo i tipsy VSonic.

 

Bardzo dobre jakościowo, w tych pieniądzach nie słyszałem nic lepszego i orają wszystkie KZ i pochodne. 

Szczegółowe, ale nie ma wrażenia, że przetwornik jest przesilony. Całość spójna, nieźle zrównoważona, jest ciepło i rozrywkowo. Scena nie za duża, ale solidna holografia.

Co mi nie pasuje, to za dużo środkowego basu i jednak zauważalne sybilanty. Ale wrzuciłem je do szafy i niech się grzeją, może coś z tego się upiecze

 

No czekałem na Twoje spostrzeżenia default_smile.png Ja nie miałem sybilantów od początku, natomiast środkowy bas uspokoił się po wygrzaniu. Masz tipsy od KZ? Te, które są dołączane do ZST? U mnie sprawdziły się idealnie i brzmieniowo i ergonomicznie.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, all999 napisał:

 

No czekałem na Twoje spostrzeżenia default_smile.png Ja nie miałem sybilantów od początku, natomiast środkowy bas uspokoił się po wygrzaniu. Masz tipsy od KZ? Te, które są dołączane do ZST? U mnie sprawdziły się idealnie i brzmieniowo i ergonomicznie.

 


@Inszy i Starline :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To poszukaj od Pioneerów CX-8, są bardzo fajne do Blonów, lub coś podobnego

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też blony na tipsach z kz zst sprawdzają się idealnie, ale jak na razie pianki dla mnie najlepsze, spinfity cp100 za dużo basu dodają.

 

Też nie miałem żadnych sybilantów od początku i nie czuć było ani przez chwilę, że to v-shape.

Edytowane przez arekcc7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, arekcc7 napisał:

nie czuć było ani przez chwilę, że to v-shape

Ja to bym nawet powiedział, że mają lekko zaakcentowany środek, a nie wycofany - przynajmniej porównując do słuchawek których ostatnio najczęściej słucham.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Weird_O napisał:

Jakieś porównanko blonów z tin t2 plis?

Doki z metalowymi kopułkami - koniec podobieństw :D 
Serio, tu ciężko coś porównać, tak całkiem odmiennie grają - z jednej strony fun i ciepło z Blonów, z drugiej jasne i techniczne granie T2.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5.12-23.12 planowana dostawa jak tu żyć?

Wysłane z mojego KING_KONG_3 przy użyciu Tapatalka

To tak jak u mnie póki co senfery męczę, a tamte może do świąt dojdą...

Wysłane z mojego HTC U12+ przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności