Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Havoc7711 napisał:

Jesa, ja czekam na blony, mme, guaidray, jeszcze te. Małżonka chyba uzna mnie za psychopatę. Walczę ze sobą żeby już nie kupować emoji3.png

Ile masz sztuk?

Znalazłem bardzo dobre Tipsy do Blonów - od Pioneer'a CX-8

20191203_143730(1)~2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ty jesteś jeszcze normalny :) Jak przekroczysz 30-40 szt to już przestanie rozróżniać :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi przeszlo na chwilę, a już chciałem zamawiać guideray/ba5/v90 w czarny piątek :D

 

Przyszły do mnie te douszne, zaczynały się na V chyba, za 5 zł co kolega kilkanascie stron temu polecał, rozwaliły mnie dosłownie, jakoscią dźwięku, tylko z wygodą gorzej i przyzwyczajeniem się z powrotem do starego typu, muszę też zamówić jakieś gąbki do nich.

 

TFZ T2 po wygrzaniu to cudo, góra nie bije już sybilantami, bas też jakby zelżał, tylko dalej czuć delikatnie wycofany środek, no i męczące są przez swoją dokładność, ale jak byłem stanowczo za blonami tak teraz praktycznie cały czas T2 przy krótszych odsłuchach.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne te blony, grają fenomenalnie z pudła. Podłączone do FX-Audio DACx6 mają wykop. Potwierdzam słowa chico99 bas jest rozlały ale mam nadzieje że się ułoży. Słucham na dodatkowym kabelku z AK ale już idzie do mnie kolejny do porównania :D Na stockowych silikonach łapie seal . Bardzo wygodne w porównaniu np do TRN v80 to... bez porównania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tipsy zmień. Moje miały dziś do 14 całe 10 minut wygrzewania :) Tipsy od Pioneera załatwiły sprawę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vido, za tą cenę to jest must have to chyba jest ta sama konstrukcja co Boardman k25, trochę droższe, też tutaj chwalone

 

Wysłane z mojego KING_KONG_3 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Mi przeszlo na chwilę, a już chciałem zamawiać guideray/ba5/v90 w czarny piątek
 
Przyszły do mnie te douszne, zaczynały się na V chyba, za 5 zł co kolega kilkanascie stron temu polecał, rozwaliły mnie dosłownie, jakoscią dźwięku, tylko z wygodą gorzej i przyzwyczajeniem się z powrotem do starego typu, muszę też zamówić jakieś gąbki do nich.
 
TFZ T2 po wygrzaniu to cudo, góra nie bije już sybilantami, bas też jakby zelżał, tylko dalej czuć delikatnie wycofany środek, no i męczące są przez swoją dokładność, ale jak byłem stanowczo za blonami tak teraz praktycznie cały czas T2 przy krótszych odsłuchach.
Vido, za tą cenę to jest must have to chyba jest ta sama konstrukcja co Boardman k25, trochę droższe, też tutaj chwalone

Wysłane z mojego KING_KONG_3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, szwagiero napisał:

a gdzie te tipsy kupić?

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
 

Ja wyjąłem z etui Pioneerów :)

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

King of budget-czaj-haj(p) faj in da hauz ;)

🚀11.11 - 03.12

20191203_183522.jpg

 

Miały być na mody, ale za dobrze grają by psuć. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Jolka2003 napisał:

Też mam KZ ZST i też mi się podoba jak grają :rolleyes: Są super :rolleyes:

Też tak myślę. Bardzo mi się podoba ta prezentacja dźwięku bez wysiłku. Udało im się wtedy. 

I przyczynili się bardzo do rozwoju tanich słuchawek ote. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Jaro54 napisał:

To tipsy zmień. Moje miały dziś do 14 całe 10 minut wygrzewania :) Tipsy od Pioneera załatwiły sprawę 

Zamówiłem trochę silikonowych od majfrendów może coś dopasuje ;) zobaczę jeszcze jak chińskie pianki, co prawda mam ale w rozmiarze M i tak średnio mi podchodzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bl-03...leci trzecia płyta, zostało mi trochę ponad 4 godziny snu ale nie mogę ich przestać słuchać. Jutro zamawiam drugie :-). Co do brzmienia to dość zrównoważone. Oczywiście bardziej rozrywkowe od HD650 ale sygnatura podobna czyli taka jak lubię. Tipsy oryginalne to syf. Idealnie spasowały mi się te od AKG z zestawu S8 (tak na marginesie to te AKG to mielizna ale gumki fajne). Kabel oryginalny może być ale chyba wezmę coś bardziej przejrzystego. Bas trochę za mocny ale minimalnie i trochę mógłby mieć więcej kontroli, ale za tą cenę to rewelacyjne słuchawki - oczywiście jeśli pasuje nam ich sygnatura. Aaa wygląd i wykonanie pierwsza klasa. Teraz wezmę sobie te ciemne.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w końcu dobrałem takie, które nie wypadają z mojego wąskiego kanału.

IMG_20191204_110510.jpg

 

Trochę basu na nich straciły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Jaro54 napisał:

to są od MeeAudio?

chyba od Monsterów, albo jakieś chińczyki na sztuki kupowane - nie wiem, wieki temu kupione (pewnie ze 2-3 lata temu) i do wspólnego woreczka z tipsami wrzucone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, kordal napisał:

Nie wytrzymałem i zamówiłem te FiiO JadeAudio EA3...za 40 dolków żal nie skorzystać. Ciekawe czy przebiją moje ukochane Shozy Form. emoji4.png

Kobieta mnie w końcu wyrzuci z domu... emoji849.png

 

Ja mam zamówienie nieopłacone (kuszą mnie bo ładne i bo wykres wygląda dobrze) na 36$ i chyba się złamię... No chyba że wcześniej wymienię Shanling M0 na Sony NW-A55, więc słuchawki sobie odpuszczę.

Tak na marginesie - idąc sobie do pracy puściłem włączyłem Marylin Manson "The Pale Emperor" i jak w pierwszym kawałku „Killing Strangers” je.bnął bass w Shozy Form 1.1 to kopara mi opadła...  Ale to jest dobre...

Edytowane przez Mr Krzychoo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kordal napisał:

Nie wytrzymałem i zamówiłem te FiiO JadeAudio EA3...za 40 dolków żal nie skorzystać. Ciekawe czy przebiją moje ukochane Shozy Form. emoji4.png

Jak masz 1.1 to napisz mi coś o nich na PM plizz.

Edytowane przez Lord Rayden
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności