Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, ryankgb napisał:

A ja dostałem dzisiaj oba Lucky Bag's z AK Audio Store :D

 

W 1 Lucky Bag wiadomo Kbear Knight, a w drugim kabelek Yinyoo 16Core Silver 4.4, Kbear Opal, Yinyoo Pro i pchełki Boarseman K25 (szczęka mi opadła jak ich posłuchałem :D )

 


Boarseman potrafi stroić tanie przetworniki. Mam od nich Boarseman KR25D - bardzo tanie i bardzo dobrze grające dokanałówki. Pchełki Boarseman K25 miałem i dźwiękowo prezentują podobny, wysoki SQ. Nie dziwię się, że spodobało Ci się ich brzmienie :rolleyes: Przy czym kosztują połowę ceny Kbear Knight ;)

 

Godzinę temu, ryankgb napisał:

 Doków nie słuchałem jeszcze, ale nie sądzę, że będzie jakiś szał :D


Doków Kbear nie znam, nie wiem jak grają. Ale obstawiam, że będziesz pozytywnie zaskoczony tym jak grają Yinyoo Pro. To rebrand/model tożsamy z dokanałówkami SGZ-DN1 firmy BGVP. Bardzo dobrze grające, tanie hybrydy z kabelkiem MMCX (w cenie kabelka MMCX) ;)

 

Edytowane przez strong6
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Ten drugi jest losowy więc prawdopodobnie dostaniesz coś innego, ale po pierwszych szybkich odsłuchach odpowiadając na Twoje pytanie to pvhełki te takie lepsze o dziwo, obie pary są super Doków nie słuchałem jeszcze, ale nie sądzę, że będzie jakiś szał

Boarsemany mam isą super.

A jak grają te Kbear?


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

szukam jakiś fajnych słuchawek do 100 zł dokanałowych, do muzyki Trance, House i Techno. ogólnie lubie bass ale bez przesady. Co ciekawego moglibyście polecić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oparłem się pokusie i kupiłem Tripowin TP10 plus kabel Tripowin Zonie.  Słuchawki tylko 29 USD w sklepie Linsoul. 18 USD za kabelek.

Czekam na dostawę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blony świetne w swojej cenie.

 

Bardzo pozytywne zaskoczenie prosto z pudła. Teraz się grzeją.

Łagodna góra, czysta i spokojna średnica, dobre wokale, obfity i dosadny bas, trochę bez kontroli ale powinno być lepiej.

Doskonała ergonomia. Kształt kopułek sugerował, że będę miał problem z sealem.

Nic podobnego, bdb leżą w uszach. Samemu też można w nich leżeć, na boku.

 

Najlepsze wrażenie wśród ostatnio zakupionych tanich chińczyków. Polecam.👍

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blony świetne w swojej cenie.
 
Bardzo pozytywne zaskoczenie prosto z pudła. Teraz się grzeją.
Łagodna góra, czysta i spokojna średnica, dobre wokale, obfity i dosadny bas, trochę bez kontroli ale powinno być lepiej.
Doskonała ergonomia. Kształt kopułek sugerował, że będę miał problem z sealem.
Nic podobnego, bdb leżą w uszach. Samemu też można w nich leżeć, na boku.
 
Najlepsze wrażenie wśród ostatnio zakupionych tanich chińczyków. Polecam.
Daj im balans i niech sobie pograją. Z ES100 jest świetna synergia.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, all999 napisał:

Daj im balans i niech sobie pograją. Z ES100 jest świetna synergia.

 

Wpiąłem tak na szybko do dx160 i godzinka minęła w momencie ...

Niezły ten dodatkowy kabelek. W sensie ergonomii, jak gra to jeszcze nie wiem. Muszę zapodać blonom jakąś porządną hybrydę, to się wtedy zobaczy.

Dobry pomysł z ES100. Spróbuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Audioslave napisał:

Pytanie do osób, które zamawiały słuchawki 11.11 od AK Audio Store. Dostaliście już swoje słuchawki albo chociaż wyruszyły do Europy?

Do mnie dziś dotarł jeden z lucky bagów, a dwie pady doków w połowie ubiegłego tygodnia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fiio utworzyło submarkę Jade Audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info zasłyszane w radio: do 3 grudnia zakupy powyżej 30 USD z kodem "CZARNY" 4 USD taniej :).

Oczywiście chodzi o Aliexpress.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, kordal napisał:

O kurcze. Ładne.
Już by mi się omsknął palec kliknąć add to cart, ale pokazuje, że wysyłka do PL niemożliwa emoji14.png

Następcy FH1 niby. Ale obudowa chyba jednak mniej przyjazna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, kordal napisał:

O kurcze. Ładne.
Już by mi się omsknął palec kliknąć add to cart, ale pokazuje, że wysyłka do PL niemożliwa emoji14.png

Już i do Polski można, wg sklepu w przeddzień Sylwestra dostaniesz, więc Nowy Rok z Nowymi Słuchawkami możesz powitać :)😜

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Jaro54 napisał:

Już i do Polski można, wg sklepu w przeddzień Sylwestra dostaniesz, więc Nowy Rok z Nowymi Słuchawkami możesz powitać :)😜

A jaka cena ? Nie będzie dystrybucji PL ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności