Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, ryankgb napisał:

 

Dynamik + Piezo :D Ciekawe jaka cena :P

Wygląda mi na droższy model, ale kto wie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, chico99 napisał:

Bqeyz i piezo to trza brać.

Wątpię czy się zmieszczą do 50$. Czyli droższe słuchawki z Chin ...

Ten puszysty dźwięk bq3.. dobre to było. Czekamy! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jakieś pół roku temu szukałem słuchawek dla siebie (Rap, elektronika) i zamówiłem KZ ZSN i tinaudio T2 żeby sprawdzić jaki typ grania lubie.

TinAudio T2 - w ogóle mi nie podeszły. Za mało basu, takie za mało rozrywkowe

KZ ZSN - najlepsze słuchawki jakie miałem - wszystko mi się w nich podoba, a szczególnie bas, który jest bardzo wyczuwalny. Czy można powiedzieć, że one grają "fun'owo"?

 

Teraz chciałbym wydać na słuchawki około 150zł. Czy jesteście w stanie polecić mi słuchawki na podstawie mojego opisu TinAudio T2 i KZ ZSN?

Pół roku temu przeczytałem cały ten wątek i dużo osób polecało BQEYZ BQ3 - jako słuchawki, które grają "funowo". Do końca Czy to znaczy, że to będą takie KZ ZSN, tylko, że lepsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, adamw1994 napisał:

Witam wszystkich. Jakieś pół roku temu szukałem słuchawek dla siebie (Rap, elektronika) i zamówiłem KZ ZSN i tinaudio T2 żeby sprawdzić jaki typ grania lubie.

TinAudio T2 - w ogóle mi nie podeszły. Za mało basu, takie za mało rozrywkowe

KZ ZSN - najlepsze słuchawki jakie miałem - wszystko mi się w nich podoba, a szczególnie bas, który jest bardzo wyczuwalny. Czy można powiedzieć, że one grają "fun'owo"?

 

Teraz chciałbym wydać na słuchawki około 150zł. Czy jesteście w stanie polecić mi słuchawki na podstawie mojego opisu TinAudio T2 i KZ ZSN?

Pół roku temu przeczytałem cały ten wątek i dużo osób polecało BQEYZ BQ3 - jako słuchawki, które grają "funowo". Do końca Czy to znaczy, że to będą takie KZ ZSN, tylko, że lepsze?


KZ ZSN grają funowo ale jednocześnie grają jaśniej i agresywniej niż BQEYZ BQ3. W KZ ZSN wyższa średnica i wysokie tony są ostrzejsze, również wokale są mocniej "rzucone" na twarz.
BQEYZ BQ3 mają bardzo rozrywkową sygnaturę brzmienia ale jest ona inna. Przede wszystkim jest gładka jak jedwab. Z akcentem przesuniętym na bas, a wysokie tony to relaks.
W BQEYZ BQ3 nie ma przekłuć czy wyostrzeń (peak KZ ZSN w rejonie 2.5hzk), przekaz dźwiękowy jest bardzo komfortowy - nie męczy przy długich odsłuchach. 
Brzmienie może się podobać ;)
Są bardzo dobrze zestrojone, SQ jest na wyższym poziomie niż w KZ ZSN ale też nie jest pozbawiony niedoskonałości. Według mnie ogólna separacja i szczegółowość dźwięków instrumentów (mimo wielu przetworników) mogła by być lepsza. Średni i wyższy bas jest zbyt inwazyjny i swą "puszystością" dużo przesłania. Przydałoby się więcej powietrza oraz blasku/iskierki w średnich i wyższych tonach. W KZ ZSN środek jest bardziej podwyższony i łatwiej słyszalny, a góra jest znacznie bardziej rozciągnięta i szczegółowa (ale jest też ziarnista i ostrzejsza, męcząca). Jeśli nie jesteś nastawiony na wyłapywanie smaczków/detali,
a na czerpanie radości z muzyki to BQ3 sprawdzą się bardzo dobrze.
BQEYZ BQ3 to nie są "lepsze" KZ ZSN. Są ogólnie lepsze, jeszcze bardziej funowe ale przede wszystkim grają inaczej. Różnica w sygnaturze brzmienia jest mniejsza niż ta, która jest między TinAudio T2 i KZ ZSN. Ale też jest wyraźna.
Czy BQEYZ BQ3 Ci spasują i czy będą wyraźnie "lepsze" niż KZ ZSN - prawdopodobnie tak ale trzeba samemu się o tym przekonać ;) 
Jeśli chciałbyś brzmienie bardziej podobne do KZ ZSN, a też o wyższym SQ to sprawdź RevoNext QT2/QT2s.
 

Edytowane przez strong6
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, adamw1994 napisał:

KZ ZSN - najlepsze słuchawki jakie miałem - wszystko mi się w nich podoba, a szczególnie bas, który jest bardzo wyczuwalny. Czy można powiedzieć, że one grają "fun'owo"?

Teraz chciałbym wydać na słuchawki około 150zł. Czy jesteście w stanie polecić mi słuchawki

 

Ja bym dołożył do listy KZ ZSX.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osób, które zamawiały słuchawki 11.11 od AK Audio Store. Dostaliście już swoje słuchawki albo chociaż wyruszyły do Europy?
Moje blony ciągle w samolocie słabo.

Wysłane z mojego HTC U12+ przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, helhaim napisał:

Moje blony ciągle w samolocie emoji52.png słabo.

Moje już w zeszłym tygodniu z kabelkiem przybyły

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje już w zeszłym tygodniu z kabelkiem przybyły

Przewidywana data dostawy u mnie to 2-20 grudnia. Może przed świętami będą. Na poprzednie miałem mf100 teraz blony, ale nie napalam się. A jak Twoje wrażenia?

 

Wysłane z mojego HTC U12+ przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, helhaim napisał:

Przewidywana data dostawy u mnie to 2-20 grudnia. Może przed świętami będą. Na poprzednie miałem mf100 emoji6.png teraz blony, ale nie napalam się. A jak Twoje wrażenia?

Niestety nie miałem czasu ich posłuchać, za dużo nakupiłem i chyba dopiero w okresie świątecznym będę bawił się swoimi zabawkami :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie miałem czasu ich posłuchać, za dużo nakupiłem i chyba dopiero w okresie świątecznym będę bawił się swoimi zabawkami
Podziel się wrażeniami po odsłuchach. Ja z senferów jestem zadowolony. Natomiast oneodio są dość ciemne i jakoś ciężko mi się przestawić np. z mf100, które są jasnymi. Podłączę je pod źródło, niech się wygrzeją może...

Wysłane z mojego HTC U12+ przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, ryankgb napisał:

A ja dostałem dzisiaj oba Lucky Bag's z AK Audio Store :D

 

W 1 Lucky Bag wiadomo Kbear Knight, a w drugim kabelek Yinyoo 16Core Silver 4.4, Kbear Opal, Yinyoo Pro i pchełki Boarseman K25 (szczęka mi opadła jak ich posłuchałem :D )

 

To już przynajmniej wiem co jest w drugim ;)

Pchełki takie dobre te pchełki czy takie niekoniecznie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tommir napisał:

To już przynajmniej wiem co jest w drugim ;)

Pchełki takie dobre te pchełki czy takie niekoniecznie? ;)

 

Ten drugi jest losowy więc prawdopodobnie dostaniesz coś innego, ale po pierwszych szybkich odsłuchach odpowiadając na Twoje pytanie to pvhełki te takie lepsze o dziwo, obie pary są super :D Doków nie słuchałem jeszcze, ale nie sądzę, że będzie jakiś szał :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osób, które zamawiały słuchawki 11.11 od AK Audio Store. Dostaliście już swoje słuchawki albo chociaż wyruszyły do Europy?
Moje od 15.11 maja status transport lotniczy :(.
Doszły za to Gr07 New 2018. Cenowo nie ten wątek, ale dźwięk prosto z pudełka poezja. Alien+ robi z nimi bardzo synergiczne combo.

Wysłano w otchłań internetu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności