Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

58 minut temu, chico99 napisał:

Jeszcze ze 50% weźmie moderacja za pośrednictwo.

Cała reszta dla @requala ... Orfeusze ...? No nie wiem ... Ale na jakieś wypasione Superluxy starczy na pewno.

Na razie na warsztacie mam takiego cośka. Jak skończę to się pomyśli ;)

20191127_161717.jpg

Edytowane przez requal
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Najner napisał:

Jak cały ten syf z aliexpress zaleje paczkomaty, to będą jaja z odbiorem. Pamiętam już rok temu na święta jak stałem pół godziny w kolejce do furgonetki gościa od paczkomatów. Będą dramaty :D

Może nim dojdą pierwsze paczki, to postawią tych 5000 deklarowanych kontenerów odbiorczych. Fakt, w tej chwili też mam co chwila problem, bo mi przekierowują do innych paczkomatów etc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Najner napisał:

Jak cały ten syf z aliexpress zaleje paczkomaty, to będą jaja z odbiorem. Pamiętam już rok temu na święta jak stałem pół godziny w kolejce do furgonetki gościa od paczkomatów. Będą dramaty :D

Tego się obawiam. Kurierzy zresztą też będą mieli prze...e. Kurier, który odbiera ode mnie paczki mówi że i tak już nie wyrabia i zamiast około 12-13 jest u mnie teraz o17.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce mniej basu w blonach za Chiny nie kupujcie spinfitów cp100, i w drugą stronę jak chcecie go więcej to cp100 perfekcyjny wybór :D mam już trochę tipsów i żadne nie zboostowały mi tak niskich w bl-03 jak cp100. Muszę spróbować kiedyś cp145 albo cp240, może wycofają mi delikatnie bas w blonach.

 

Drugi dzień słuchania tfz t2, no muszę przyznać, że powoli zaczynają mi się podobać :)

 

Szósty dzień blonów, powoli się w nich zakoc**ję :D Cudne są.

 

Co do kz zst świetny wybór według mnie, kupiłem ponad 2 lata temu za 8$ z gearbesta, niestety dość szybko padła mi jedna słuchawka ale dźwięk wspominam bardzo dobrze.

 

Edit: Czy ktoś kupował Guideraye 11.11? Za ile udało się wyrwać?

Edytowane przez arekcc7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, The Grand Wazoo said:

Zaczynają paczki z ali dochodzić.

Całkiem dobrze grają tak prosto z pudełka, ale seala nie mogę złapać... te załączone tipsy dla mnie za małe. 

 

Te chińskie tipsy to zazwyczaj jak dla dzieci są. Moja córka sobie chwali :)

Mi wypada wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, The Grand Wazoo napisał:

Zaczynają paczki z ali dochodzić.

Całkiem dobrze grają tak prosto z pudełka, ale seala nie mogę złapać... te załączone tipsy dla mnie za małe. 

 

IMG_20191127_182902.jpg

Mogę polecić SpinFit CP360. Używam z nimi aktualnie. 

Nie zmieniają sygnatury względem oryginalnych. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.11.2019 o 04:23, strong6 napisał:

Senfer DT6 mają już od jakiegoś czasu nie najgorszy kabelek. Wcześniejsze wersje miały go słaby. I chyba trafiłeś na wcześniejszą wersję z gładkim szarym kabelkiem i jedno przyciskowym pilotem. Moje mają nowszy, czarny pleciony kabelek i pilot trój przyciskowy "play/stop" z regulacją głośności "+, -". Taki jak na zdjęciu :

1.jpg

Te czerwone stockowe tipsy o których piszesz "choinki" (nie są choinkami) - rzeczywiście nie nadają się do użytku. Ja zastąpiłem je tipsami od KZ-tów. Słuchawki noszę OTE - zamieniłem lewą słuchawkę z prawą. Dzięki tym dwom zabiegom uzyskałem lepszy seal.
Według mnie Senfer DT6 nie odnajdą się w EDM. Bas mają szybki - to jest chyba to co Ty określasz "strasznie wąski" (a góra jest jeszcze szybsza - tam robotę robi piezzo) i nawet jest delikatnie podbity w średnim i wyższym basie. Ale do EDMu jest go zbyt mało. Te słuchawki mają po prostu inny podpis dźwiękowy. Ewentualnie może pomóc korektor i podbicie basu.
Najrozsądniej chyba byłoby poszukać innych słuchawek, słuchawek pod EDM.
Mnie ich brzmienie odpowiada, bo na Senfer DT6 słucham innej muzyki ;)

Hej

Mam z tym plecionym kabelkiem i to do niego odnosił się komentarz. Tak jak pisałem, okazało się, że jedna słuchawka uwalona lub kabelek i zareklamowałem, ale próbuję się umówić z gościem na inny model (TRN V80), bo te mimo defektu widzę, że nie podchodzą mi sygnaturą.

Co do bassu, racja. Trafniej to ująłeś co chciałem przekazać :) Korektor nie zwiększa tego w basie, czego mi brakuje w tych słuchawkach :) Wolę jak jest bardziej tłusty, nie taki precyzyjny i szybki jak tu. Ale podoba mi się w nich to, że nie ociepla wokali aż tak, bo tego też mocno unikam - zalewania wokalu basem i nadawania mu zbyt ciepłej charakterystyki. Wolę jak jest bardziej zimny, bliski i syczący, kiedy trzeba.

Tak jak mówię, będę próbował V80, może będą bardziej pasować :) Wydają się być też uniwersalne wg. tego co piszą w różnych miejscach, więc do innej niż edm muzyki też będą okej. Chociaż nie powiem... Kusi by dopłacić do V90, ale to już znowu inna półka cenowa, inne możliwości i konkurencja... Możnaby tak bez końca :P

Edytowane przez Feniu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Feniu napisał:

Hej

Mam z tym plecionym kabelkiem i to do niego odnosił się komentarz. Tak jak pisałem, okazało się, że jedna słuchawka uwalona lub kabelek i zareklamowałem, ale próbuję się umówić z gościem na inny model (TRN V80), bo te mimo defektu widzę, że nie podchodzą mi sygnaturą.

Co do bassu, racja. Trafniej to ująłeś co chciałem przekazać :) Korektor nie zwiększa tego w basie, czego mi brakuje w tych słuchawkach :) Wolę jak jest bardziej tłusty, nie taki precyzyjny i szybki jak tu. Ale podoba mi się w nich to, że nie ociepla wokali aż tak, bo tego też mocno unikam - zalewania wokalu basem i nadawania mu zbyt ciepłej charakterystyki. Wolę jak jest bardziej zimny, bliski i syczący, kiedy trzeba.

Tak jak mówię, będę próbował V80, może będą bardziej pasować :) Wydają się być też uniwersalne wg. tego co piszą w różnych miejscach, więc do innej niż edm muzyki też będą okej. Chociaż nie powiem... Kusi by dopłacić do V90, ale to już znowu inna półka cenowa, inne możliwości i konkurencja... Możnaby tak bez końca :P

Warto dopłacić do v90, względem v80. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Feniu napisał:

Hej

Mam z tym plecionym kabelkiem i to do niego odnosił się komentarz. Tak jak pisałem, okazało się, że jedna słuchawka uwalona lub kabelek i zareklamowałem, ale próbuję się umówić z gościem na inny model (TRN V80), bo te mimo defektu widzę, że nie podchodzą mi sygnaturą.

Co do bassu, racja. Trafniej to ująłeś co chciałem przekazać :) Korektor nie zwiększa tego w basie, czego mi brakuje w tych słuchawkach :) Wolę jak jest bardziej tłusty, nie taki precyzyjny i szybki jak tu. Ale podoba mi się w nich to, że nie ociepla wokali aż tak, bo tego też mocno unikam - zalewania wokalu basem i nadawania mu zbyt ciepłej charakterystyki. Wolę jak jest bardziej zimny, bliski i syczący, kiedy trzeba.

Tak jak mówię, będę próbował V80, może będą bardziej pasować :) Wydają się być też uniwersalne wg. tego co piszą w różnych miejscach, więc do innej niż edm muzyki też będą okej. Chociaż nie powiem... Kusi by dopłacić do V90, ale to już znowu inna półka cenowa, inne możliwości i konkurencja... Możnaby tak bez końca :P

Jeśli w Senferach masz za mało basu to V80 wiecej go ci nie dadzą, też precyzyjny bas

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś taki kabelek? Jeśli tak, bardzo proszę o opinie.
https://pl.aliexpress.com/item/4000271892656.html
H282c1eb23d95456591690a6faf0c41571.jpg
 
 
Moja córka robi takie ale ma rękę :)

A w temacie - miałem kiedyś podobny i nie za dobrze było. Lepiej weź coś 3-5 dol drożej ale sprawdzone tu na forum.


pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Jaro54 napisał:

Jeśli w Senferach masz za mało basu to V80 wiecej go ci nie dadzą, też precyzyjny bas

Dzięki za informację. 

A V90 lub ZS10 Pro?  Albo ewentualnie KZ ZSN będące bardziej w cenie senferów i V80. 

Jak u nich z basem i uniwersalnośią, jeśli chodzi o różne gatunki muzyczne? 

Edytowane przez Feniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani jednych ani drugich nie słyszałem, a Senfery i V80 mam na własność więc mogę powiedzieć o nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Feniu napisał:

A V90 lub ZS10 Pro?  Albo ewentualnie KZ ZSN będące bardziej w cenie senferów i V80. 

Jak u nich z basem i uniwersalnośią, jeśli chodzi o różne gatunki muzyczne? 

 

V90 mają bardzo dobry bas, jeden z najlepszych jakie słyszałem w chińczykach. Akcent na sub, fajny impakt, nie wygasa za szybko, więc czuć go odpowiednio, ale też nie jest bardzo rozlazły, więc jest też jakość i faktura. ZSN/V80/Z10 Pro nie są tak dobre w tym wgzlędzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, requal napisał:

Na razie na warsztacie mam takiego cośka. Jak skończę to się pomyśli ;)

20191127_161717.jpg

Psujesz E1 ? Nowy kabelek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Nicodem napisał:

Moja córka robi takie ale ma rękę :)

A w temacie - miałem kiedyś podobny i nie za dobrze było. Lepiej weź coś 3-5 dol drożej ale sprawdzone tu na forum.


pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.
 

 Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Najner napisał:

 

V90 mają bardzo dobry bas, jeden z najlepszych jakie słyszałem w chińczykach. Akcent na sub, fajny impakt, nie wygasa za szybko, więc czuć go odpowiednio, ale też nie jest bardzo rozlazły, więc jest też jakość i faktura. ZSN/V80/Z10 Pro nie są tak dobre w tym wgzlędzie. 

Dzięki za odpowiedź. 

Zdecydowałem się na ZSN Pro. Jeżeli jakość nie będzie mi pasować wtedy rozważe ciut droższe opcje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie zaglądałem do tego wątku, zatrzymałem się na Tin audio t2. Powiedzcie proszę czy pojawiła się jakaś lepsza alternatywa dla nich w cenie do 150?

BTW kto ma t2 niech spróbuje ich posłuchać z piankami inears, rewelacja!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie zaglądałem do tego wątku, zatrzymałem się na Tin audio t2. Powiedzcie proszę czy pojawiła się jakaś lepsza alternatywa dla nich w cenie do 150?
BTW kto ma t2 niech spróbuje ich posłuchać z piankami inears, rewelacja!
Właśnie doszła mi paczka z chińskimi piankami, jutro jak odbiorę z pracy założę, ciekawe czy coś warte.... Ktoś tu polecał więc liczę, że będą spoko. Ja narazie oprócz t2 testuje senfery dt6 pro, ale póki co t2 bardziej mi podchodzą. Senfery trochę lepiej leżą w uszach. Dźwięk ok, ale Tin lepsze

Wysłane z mojego HTC U12+ przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności