Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, kordal napisał:

Do mnie idą dopiero...

V90 fajnie grały i świetnie leżały w uszach, więc liczę, że BA5 będą ich dobrym rozwinięciem emoji4.png

 

Jeszcze jedna pozytywna recka. :) Wygląda na to, że to był dobry wybór. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, requal napisał:

Jeszcze jedna pozytywna recka. :) Wygląda na to, że to był dobry wybór. 

A zatem jest na co czekać :)

swoją drogą, genialnie wyglądają te obudowy - widać tutaj dużą staranność do wyprofilowania ich odpowiednio.

Edytowane przez kordal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na opinię o ba5 :)

 

tfz t2 vs blony: góra o wiele szersza i czystsza  w t2, bas trochę mocniejszy w t2, ogólnie wzorowe jak blony, bardzo wygodne choć wg mnie blony nie ustępują, tulejka na oko 4.5 mm vs 3.8 mm blonów, zero problemów ze złapaniem seala, tipsy znacząco zmieniają charakterystykę - można rollować nie martwiąc się o seala, dość długa tulejka. Jakość wykonania super, ale mimo wszystko blony to dzieło sztuki :D

 

Ogólnie podobają mi się, zwłaszcza to zestawienie wysokich i basu "wygląda" super. Jak na razie wygrzewam i szukam tipsów, które mi bardziej wyciagną/wyeksponują górę i średnie a przytłumią bas.

 

Mając wcześniej głównie doświadczenie z kłującymi V-shape'ami, wreszcie po tych 2 iem'ach odczuwam ulgę :D ale idąc dalej balans w blonach pomiędzy wysokimi, średnimi i niskimi to dla mnie prawie perfekcja, chciałbym takie blony z trochę lepszą górą (coś pomiędzy blonami a t2) i delikatnie przytłumionym basem blonów, to byłby mój ideał, będę próbował tipsami coś wywalczyć no i mam nadzieję, że w t2 po wygrzaniu bas trochę zejdzie, jeśli nie to sprzedaję t2 i będę polował chyba na ba5, jak myślicie czy te trn dałyby radę? Czy wróciłbym do punktu wyjścia, czyli kłujących wysokich. Czekam cierpliwie na opinię o ba5 ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, arekcc7 napisał:

Czekam na opinię o ba5 :)

 

tfz t2 vs blony: góra o wiele szersza i czystsza  w t2, bas trochę mocniejszy w t2, ogólnie wzorowe jak blony, bardzo wygodne choć wg mnie blony nie ustępują, tulejka na oko 4.5 mm vs 3.8 mm blonów, zero problemów ze złapaniem seala, tipsy znacząco zmieniają charakterystykę - można rollować nie martwiąc się o seala, dość długa tulejka. Jakość wykonania super, ale mimo wszystko blony to dzieło sztuki :D

 

Ogólnie podobają mi się, zwłaszcza to zestawienie wysokich i basu "wygląda" super. Jak na razie wygrzewam i szukam tipsów, które mi bardziej wyciagną/wyeksponują górę i średnie a przytłumią bas.

 

Mając wcześniej głównie doświadczenie z kłującymi V-shape'ami, wreszcie po tych 2 iem'ach odczuwam ulgę :D ale idąc dalej balans w blonach pomiędzy wysokimi, średnimi i niskimi to dla mnie prawie perfekcja, chciałbym takie blony z trochę lepszą górą (coś pomiędzy blonami a t2) i delikatnie przytłumionym basem blonów, to byłby mój ideał, będę próbował tipsami coś wywalczyć no i mam nadzieję, że w t2 po wygrzaniu bas trochę zejdzie, jeśli nie to sprzedaję t2 i będę polował chyba na ba5, jak myślicie czy te trn dałyby radę? Czy wróciłbym do punktu wyjścia, czyli kłujących wysokich. Czekam cierpliwie na opinię o ba5 ;)

Hm. Wygląda na to, że GuideRaye by ci przypasowały. Góry więcej i separacja lepsza, bass też bardzo przyjemny, ale w mniejszej ilości niż Blon. Przy czym aby góra była naprawdę gładką, to też warto zmienić im kabel na conajmniej ten Trn T2, z nim nie mam już żadnych ale względem nich. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też właśnie dochodzę do takiego wniosku, wcześniej nie znałem bardziej basowych iem'ów i dopiero teraz jak doświadczam to widzę, że dół w t2 jak na razie, to trochę za dużo dla mnie, a w blonach troszkę za dużo ;)

 

11.11 zastanawiałem się głównie między cca12 + blony lub tfz t2 + blony, ale możliwe, że strzałem w dziesiątke byłyby gr i18 + blony :) tylko wtedy nie myślałem, że ten bas to może nie być dla mnie a chciałem unikać dominujacych wysokich jak ognia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, requal napisał:

 

Jeszcze jedna pozytywna recka. :) Wygląda na to, że to był dobry wybór. 

 

Co mówi o nich? Nie mogę znieść dłużej niż 0.4s jego głosu

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem nie bawić się już słuchawkami dokanałowymi, ale na 11.11 ciekawość wygrała.

Fabryczne gumki są tragiczne, a w domu wykopałem tylko stare pianki z brainwawz M5 które niedość że poprawiły kontrolę basu to jeszcze da się w słuchawkach wytrzymać dłużej niż 5 minut. Polecacie jakieś pianki i/lub gumki z chin warte uwagi?

Planuję w ramach karmienia ciekawości co jakiś czas sobie trochę tańszej chińszczyzny zamówić i nadrobić zaległości. Ile można słuchać muzyki z tego samego sprzętu? XD00fb8d7968f560de87abb2cee38e954b.jpg977ada7e2a2a71abf72ddc797853f09a.jpg

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zamówiłem kolejne... ciekawość wzięła górę.

TRN V90 oraz KZ ZSX, a dodatkowo z bezprzewodowych zobaczyć co tam za technologię wymyślili... TRN T200, Yinyoo Q70.

Jak przyjdą to zrobię porównania z tym co mam, może pokuszę się o jakieś recki w końcu bo tyle sprzętu do porównywania jest, że może się coś uda :P 

Ten nałóg nigdy nie odpuszcza... 😫

 

Edytowane przez ryankgb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ryankgb napisał:

Ja też zamówiłem kolejne... ciekawość wzięła górę. TRN V90 oraz KZ ZSX, a dodatkowo z bezprzewodowych zobaczyć co tam za technologię wymyślili... TRN T200, Yinyoo Q70.

Ten nałóg nigdy nie odpuszcza... 😫

 

 

Na ZSX i V90 się nie zawiedziesz, możesz być spokojny 😁

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ugz napisał:

Miałem nie bawić się już słuchawkami dokanałowymi, ale na 11.11 ciekawość wygrała.

Fabryczne gumki są tragiczne, a w domu wykopałem tylko stare pianki z brainwawz M5 które niedość że poprawiły kontrolę basu to jeszcze da się w słuchawkach wytrzymać dłużej niż 5 minut. Polecacie jakieś pianki i/lub gumki z chin warte uwagi?

Planuję w ramach karmienia ciekawości co jakiś czas sobie trochę tańszej chińszczyzny zamówić i nadrobić zaległości. Ile można słuchać muzyki z tego samego sprzętu? XD00fb8d7968f560de87abb2cee38e954b.jpg977ada7e2a2a71abf72ddc797853f09a.jpg

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka
 


To o ile dobrze widzę KZ ZST. Od czegoś trzeba zacząć te zaległości nadrabiać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyż szarpnąłem się na ZST. Nie takie złe są, miałem okazję odsłuchać. Naczytałem się jakiś poradników jak je modować i chyba coś tam popróbuję. 
Natomiast mam chwilowo też ZS6.. i nie wiem, czy jak mi się podobały, to grały tak samo? Bo jeśli tak, to o matko jedyna.. ciężki kawał chleba. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, strong6 napisał:


To o ile dobrze widzę KZ ZST. Od czegoś trzeba zacząć te zaległości nadrabiać ;)

 

2 godziny temu, requal napisał:

Tyż szarpnąłem się na ZST. Nie takie złe są, miałem okazję odsłuchać. Naczytałem się jakiś poradników jak je modować i chyba coś tam popróbuję. 
Natomiast mam chwilowo też ZS6.. i nie wiem, czy jak mi się podobały, to grały tak samo? Bo jeśli tak, to o matko jedyna.. ciężki kawał chleba. 

Też od nich zaczynałem ;) To taki must have tego wątku chyba.

A, byłbym zapomniał... Znów je zamówiłem i wczoraj akurat dojechały :)@requal dysponujesz może jakimś linkiem do opisu modów? Może też bym się pobawił.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, kordal napisał:
11 godzin temu, Inszy napisał:
Można włączyć napisy emoji6.png 

Ja włączam napisy i wyciszam go, bo faktycznie ma tak specyficzny akcent że nie idzie słuchać.

Spróbowałem z napisami bez dźwięku, mój wewnętrzny lektor zaczął czytać z automatu z rosyjskim akcentem.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie - może wśród chińskich doków są jakieś odpowiedniki Aune E1 ? Z podobnym dźwiękiem ale z wygodniejszą obudową (OTE, typu łezka) ? No i tańsze.

 

Edit - znalazłem podobny temat, przejrzę ... O nawet w nim pisałem. Ale z tego co widzę była tylko jedna propozycja sprzętu. Mi chodzi o tańsze doki.

 

 

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tommir napisał:

 

 @requal dysponujesz może jakimś linkiem do opisu modów? Może też bym się pobawił.

Jak wrócę do domu to poszukam. Mod polegał na zrobieniu otworu wentylujacego tył obudowy i modyfikacji tulejki. Powinno ubyć basu i wygładzić i rozciągnąć górę. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, chico99 napisał:

@requal może moją kobitę byś zmodował ... Bo ja już nie daję rady ...

Napisz, gdzie mam zrobić otwór?

Jak będą efekty to cena nie gra roli.

@requal jak ci się uda to co tydzień będziesz mógł Orfeusze kupować, taka kolejka będzie :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, chico99 napisał:

 

Dla mnie skromne 10%. W końcu mój pomysł.

Jaro bierze drugie 10% za organizację.

15% wszak mój managment :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem wiadomość o nowych, tanich TRN:

Hi, friends:

New TRN earphone, TRN ST1, 1BA+1DD hybrid.
$11.5 no mic 0.gif,$12.5 with mic 1.gif for our old friends.
- klik -

Hybrydy w cenie taniego kabla z bezpłatną wysyłką przez AliExpress Standard Shipping ;)
 

Edytowane przez strong6
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności