Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Dotarły do mnie Senfery DT6 i jestem zaskoczony... słucham na kablu ze srebra i one naprawdę grają bardzo dobrze!

 

W tym samym czasie zbiegła się przesyłka z BQEYZ Spring 1 i porównując je bezpośrednio jednak Spring 1 wygrywają, ale kosztują wielokrotność DT6.

 

Z ceną Senferów są one świetną propozycją moim zdaniem. Zobaczymy obie parki po wygrzaniu

Zwykłe, czy Pro?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Szukam czegoś bezprzewodowego z BT 5.0 APTX, znalazłem Tronsmart Spunky Beat, YTOM T1,  Alien Secret QCC010 TWS ,  hbq 32 tws auriculares, do 30$. Zależy mi, żeby nie zrywały połączenia i nie łupały basem - wolę coś zbalansowanego, ale bez żadnej sylabizacji czy jak tam zwał. Będę słuchał pewnie sporo gadanych podcastów, ale z muzyki to głownie rock i lżejsze indie brzmienia.

Edytowane przez piecho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dorzucam poglądowe zdjęcia do słuchawek które zamówiłem. kz zst to zmieniłem tipsy bo ten na rysunku powyżej to na tych silikonach chyba mają lekkie fabryczne defekty bo podraźniają mi ucho i robią się strupy. Chodzi mi o to że nie są gładkie ale mają jakieś nie  doszlifowane miejsca dokładnie bo jak przejeżdzałem palcem to są ostre krawędzie. Takie dostałem z oryginalnym opakowaniem. Zamówiłem te u góry ponieważ ładnie łapią seala ale nwm czy też nie będą miały defektów. Dlatego na zdjęciu widać te niebieskie które doskonale się wpasowują. Są to podobne tipsy jak w shure se215 podobne bo nie wszystko się do nich klei ale materiał "piankowy". Na tych drugich to

 RY4S mmcx plus - mają dobre drivery nie muszę podgłaśniać dużo. Nie są lekkie jak dla mnie. Dodatkowo mają scenę nie zawężoną i wydają mi się ocieplone. Nie zauważyłem w nich wysokiej góry - nwm czy dobrze się wyrażam ale nie ma tego syczenia jak śpiewają czego nie można powiedzieć w kz zs3. Możliwe też że jest to zależne do jakiego źródła się podłączy i 

IMG_20191120_141154.jpg

IMG_20191120_141142.jpg

IMG_20191120_141118.jpg

IMG_20191120_141154.jpg

https://www.money.pl/gospodarka/zakupy-z-aliexpress-odbierzesz-w-paczkomacie-inpost-nawiazal-wspolprace-z-chinska-platforma-zakupowa-6448044209535105a.html teraz paczki odbierzesz w paczkomacie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, robertos napisał:

ktoś jeszcze sprawdził osobiście i poleca jakieś tipsy do Blonów?

Spinfit CP360, nawet sprawdza mi się ten patent w nich zastosowany. Kupiłem co prawda na Ali: 

https://allegro.pl/oferta/spinfit-cp360-l-m-profesjonalne-nakladki-2-pary-8184150910

"Idealnie pasuje do słuchawek bezprzewodowych z charakterystyczną krótką ale o większej średnicy tulejką od 4mm do około 5,5mm"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, chico99 napisał:

 

Zaczyna się he, he

Szybciej niż by się można spodziewać ;) Czyżby przesyłki z 11.11 zaczęły już dochodzić? Do mnie jeszcze nic nie dotarł :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, all999 napisał:

Niekoniecznie. Ja kupiłem 10.11 i wczoraj przyszły. Ale wybrałem przesyłkę za 1.11$ :)

No ja pożałowałem kasy na przesyłkę :) Ale chyba coś się ociągali z wysyłką. ponieważ dopiero opuściła "kraj wysyłki" a inne np. od Fiio, GuideRay czy "Mały Miś" już oclone, a kupione były w tym samym dniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, tommir napisał:

W AK kupowaliśmy...

 

Dużo sklepów do teraz tak ma, z trzech innych z zupełnie innymi towarami też do teraz czeka :P Więc no cóż, udany był ten ich 11.11 :D

piszcie ponaglenia do gościa od AK, ja pisałem kilka razy i pisał, że przyśpieszy wysyłkę jak będzie mógł. Normalnie paczki wysyła na drugi dzień także sam byłem w szoku co się dzieje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem spokojny ;), byleby tylko dotarła. Owszem, wolałbym mieć w ciągu 2 tygodni najlepiej, ale nie ma się co dziwić, na pewno dużo zamówień mieli. Gdzie indziej nie lepiej jest zresztą. Kupowałem w Linsoul i na razie ani numeru listu, ani informacji o wysyłce, ani odpowiedzi na maile...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności