Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, prezeho napisał:

Mam i sobie chwalę Oneodio elysium. Ostatni zobaczyłem LAMAX Elite E-1, nie wiesz czy to takie same słuchawki? 

https://www.mediaexpert.pl/sluchawki-nauszne/sluchawki-nauszne-lamax-elite-e-1-czarno-turkusowy,id-945074#tab_opinions

Wyglądają na klony Elysium. Lamax robi również klony Fidelio 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Inszy napisał:

W AK Audio chyba skończyły się Blony, bo tydzień po zamówieniu, jeszcze zamówienie wisi niezrealizowane - chyba pół świata je brało ;) 

 

U mnie też niektóre zamówienia od niego wiszą jeszcze (a niektóre wyszły kilka godzin po opłaceniu), a kończy się termin wysyłki. Pisał, że mają ogromny ruch i wyśle najszybciej jak to tylko możliwe i że przeprasza, że to tyle trwa :P Pośpiesz go, ja też będę to niedługo znowu robił bo jednak ten termin przejdzie i pieniądze wrócą, a nie bardzo mi to odpowiada :D 

Edytowane przez ryankgb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, chico99 napisał:

Kto czekał do ostatniej chwili to tak ma.

Do mnie blony już lecą.

Przesyłka przyjęta przez linię lotniczą

2019-11-15 21:04:43 [GMT+8]

To moje powinny być szybciej bo godzinę wcześniej weszły na poklad :)

Parcel Status Przesyłka opuściła kraj wysyłki

kraj / region przeznaczenia

Poland

 

 

kraj / region pochodzenia

China

 

 

  •  

    -SHENZHEN-Hand over to airline?:Hand over to airline

    2019-11-15 20:00:00 [GMT+8]

  •  

    Export clearance success

    2019-11-14 10:11:06 

  •  

    Received by line-haul

    2019-11-12 15:22:30 [GMT+8]

  •  

    Order information received by carrier

    2019-11-12 11:11:58 

  •  

    Outbound in sorting center

    2019-11-12 11:11:57 [GMT+8]

  •  

    Inbound in sorting center

    2019-11-12 02:35:25 [GMT+8]

  •  

    Accepted by carrier

    2019-11-12 01:07:52 [GMT+8]

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, chico99 napisał:

Kto czekał do ostatniej chwili to tak ma.

 

O przepraszam, ja zamówiłem od razu jak ruszył 11.11. Ale właśnie otrzymałem info, że przesyłka jest gotowa do wysłania :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Inszy napisał:

O przepraszam, ja zamówiłem od razu jak ruszył 11.11. Ale właśnie otrzymałem info, że przesyłka jest gotowa do wysłania :) 

A ja 9/11 bo z kodem Blony + kabelek było taniej niz 11-11 same Blony

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jaro54 napisał:

A ja 9/11 bo z kodem Blony + kabelek było taniej niz 11-11 same Blony

Ja miałem 11.11 plus kod Blony z kabelkiem i trochę małych gratów 😎 Choć w sumie nie wiem jak się to udało, ale nie narzekam.

 

@chico99 

Mt 20,1-16: "Tak właśnie ostatni będą pierwszymi, a pierwsi ostatnimi" ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, arekcc7 napisał:

U mnie blony chyba już w Polsce

2019-11-17 20:24:00

Nadejście do kraju tranzytowego [Liege]

 

Coś wiadomo o trn ba5 od AK? Jakby zeszli z ceną do 40$ + kod byłoby miło :D

@ryankgb zapytaj kiedy będą w Ak audio store. Wygląda na to, że nie są złe te BA5. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce to one za kilka dni ( ok 5 ) będą. Teraz to w Liege są i tam muszą przejść całą unijną  procedurę celną 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Inszy napisał:

O przepraszam, ja zamówiłem od razu jak ruszył 11.11. Ale właśnie otrzymałem info, że przesyłka jest gotowa do wysłania :) 

Moje dzisiaj wyszły, a kupione 11.11. Za to GuideRay z których zrezygnowałem zaraz po zakupie czyli 11.11 godz. 11:19... wysłane 13.11... Zobaczymy, znaczy posłuchamy, może będą w komisie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, The Grand Wazoo napisał:

Moje dzisiaj wyszły, a kupione 11.11. Za to GuideRay z których zrezygnowałem zaraz po zakupie czyli 11.11 godz. 11:19... wysłane 13.11... Zobaczymy, znaczy posłuchamy, może będą w komisie :)

 

To może i ja odkupię jak cena fajna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ryankgb napisał:

Za TRN BA5 w AK zapłacicie 45$ z kodem RYAN :P


https://s.click.aliexpress.com/e/36hdKOkPt

 

EDIT:

Z tego co widzę to słaba ta zniżka bo w innych sklepach można za tyle lub niewiele mniej kupić.

Może mu chodziło o 35? :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.11.2019 o 13:31, requal napisał:

Jakby ktoś szukał najlepszych tipsów do Blonów, to tutaj są po 35 zł. Czasem można dostać taniej. :D 

https://allegro.pl/oferta/sony-mh1c-oryginalne-sluchawki-z-pilotem-z3-z5-xz-7636623988

(słuchawki gratis)

Dzięki. Za Twoją namową kupiłem i faktycznie próbowałem Spinfitów, SpiralDotów i było tak sobie. Dopiero z tymi od mh1c złapałem najlepszy seal. Dodatkowy plus to że same mh1c też fajnie grają:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, robertos napisał:

Dzięki. Za Twoją namową kupiłem i faktycznie próbowałem Spinfitów, SpiralDotów i było tak sobie. Dopiero z tymi od mh1c złapałem najlepszy seal. Dodatkowy plus to że same mh1c też fajnie grają:)

https://www.aliexpress.com/snapshot/0.html?spm=a2g0s.9042647.0.0.62024c4dZMmdzc&orderId=8005429741180691&productId=32909318157 te nie będą dobre?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarły do mnie Senfery DT6 i jestem zaskoczony... słucham na kablu ze srebra i one naprawdę grają bardzo dobrze!

 

W tym samym czasie zbiegła się przesyłka z BQEYZ Spring 1 i porównując je bezpośrednio jednak Spring 1 wygrywają, ale kosztują wielokrotność DT6.

 

Z ceną Senferów są one świetną propozycją moim zdaniem. Zobaczymy obie parki po wygrzaniu ;)

Edytowane przez ryankgb
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności