Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, ryankgb napisał:

Ktoś od nas kupował Lucky Bag od NiceHCK?

 

https://www.aliexpress.com/item/4000355118492.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.6c1b4c4dHRBcoB

 

Wziąłem sobie jedną sztukę najdroższego żeby zobaczyć co to ciekawego dają bo obietnice są... obiecujące, a zostało już tylko 6 sztuk :D 

 

Ps.: Już można zobaczyć w AK jak wyglądają pchełki Kbear Knight :D 

W  ramach walki z zakupoholizmem ja kupowałem... ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarły NiceHCK DB3 i z marszu porównałem je do BLON BL-03. 

W sumie porównały się same bo od razu czuć, że BL-03 to wyższa liga.

DB3 może nie są złe, ale technicznie przegrywają pod chyba każdym względem z BL-03.

Separacja, holografia, barwa, detaliczność i wybrzmiewanie dużo lepsze w Blonach. 

DB3 grają typową Vką, basu ilościowo jest dużo więcej w nich niż w Blonach, ale w BL-03 jest przyjemniejszy i wpasowuje się w całość.

DB3 nie męczą, nie kłują w uszy, scena jest budowana wszerz, są bardziej nastawione na mocniejsze dołem kawałki, nawet dosyć przyjemnie się tego słucha.

Jednak po założeniu BL-03 czar pryska :D 

 

Ps.: Fajne są te metalowe odkręcane fronty w DB3 :D 

Edytowane przez ryankgb
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj znać jeszcze po wygrzaniu.

 

Kiedyś myślałem że wygrzewanie to mit, kupiłem z 2 lata temu kz zs5 i out of box grały fatalnie, góra syczała mocno jak w słuchawkach za 4 zł, wkurzyłem się, bo wcześniej miałem zst a za zs5 dałem więcej, ale z biegiem czasu zaczęły grać lepiej i nie to że się do nich przyzwyczaiłem, bo na co dzień używałem i tak dużych. Teraz praktycznie codziennie słucham zs5 i grają przyzwoicie w porównaniu z tym co było świeżo po zakupie, aż ciężko mi dalej uwierzyć, że charakterystyka może się tak zmienić.

Edytowane przez arekcc7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat nicehck grzać trzeba.
NX7 bez wygrzewania to masakra. Chciałem box razu odsprzedawać w komisie że stratą. Po 50h stały się ulubionymi słuchawkami mojej córki.
DB3 niby podobnie strojone ale brakuje im trochę. Tyle że tak samo - z pudełka były fatalne. Teraz jest ok po wzięciu pod uwagę ile kosztowały.


pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, retter napisał:

~33$

Na ali 25/26$

Ja natomiast zobaczyłem blon cordial
https://m.pl.aliexpress.com/item/32921023757.html

https://www.aliexpress.com/item/32921023757/32921023757.html

- Tapatalk
 

"Cardinal". Z pierwszych opinii wygląda na to, że różnice między nimi są marginalne. 

Poza tym Blon Bl03 mk2, które są przygotowywane mogą otrzeć się o cenę 100usd. 

Chociaż teraz przyznam, że przydaje się ściągnąć im trochę basu i góry, ale ostatecznie mogę tp zrobić equalizerem.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o słuchawkach firmy Bluedio a konkretnie TMs lub vinyl premium?

Ogólnie chciałem za niewielkie pieniądze (około 100 zł) nabyć słuchawki (najlepiej) w około uszne do używania w pracy i czasem poza nią do słuchania audiobook-ów i czasem muzyki.

 

Wysłane z mojego Capture+ przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Matador napisał:

Co sądzicie o słuchawkach firmy Bluedio a konkretnie TMs lub vinyl premium?

Ogólnie chciałem za niewielkie pieniądze (około 100 zł) nabyć słuchawki (najlepiej) w około uszne do używania w pracy i czasem poza nią do słuchania audiobook-ów i czasem muzyki.

To może weź pod uwagę OneOdio Elysium. Za ok 25$ całkiem fajnie brzmiące słuchawki z możliwością korzystania zarówno po BT jak i po kablu. Przy tym mają bardzo przyzwoitą izolację pasywną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu widziałem Twoje komentarze o tych słuchawkach i nawet miałem je kupić z okazji promocji na 11.11 ale są one typowymi słuchawkami dousznymi (czy raczej przyusznymi?) a nie w około usznymi i obawiałem się problemów (mam Marshall major 2) i wiem, że taki układ mi nie odpowiada. Miałem pierwotnie kupić Bluedio TMs z magazynu hiszpańskiego ale im zabrakło i ustaliliśmy wstępnie zmianę zamówienia na vinyle premium w wersji kolorystycznej purple. Stąd i takie pytanie (mogę się jeszcze wycofać i zamienić na np te elisium).

 

Wysłane z mojego Capture+ przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są nauszne, ale bardzo wygodne. W tej cenie wg mnie bardzo opłacalny zakup

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem.

Jak być może pamiętasz mam Fidelity 200b i zastanawiam się od bardzo dawna nad ich sprzedaniem bo są za małe na moją głowę i tylko pudełko, w których leżą od początku praktycznie nie używane.

Wspominam o tym dlatego, że mam dużą dyńkę i mało co mi pasuje a w pracy spędzam jak każdy 8 godzin.

 

Wysłane z mojego Capture+ przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Matador napisał:

Co sądzicie o słuchawkach firmy Bluedio a konkretnie TMs lub vinyl premium?

Ogólnie chciałem za niewielkie pieniądze (około 100 zł) nabyć słuchawki (najlepiej) w około uszne do używania w pracy i czasem poza nią do słuchania audiobook-ów i czasem muzyki.

 

Do takich zastosowań polecam jamy creativa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Matador napisał:

Rozumiem.

Jak być może pamiętasz mam Fidelity 200b i zastanawiam się od bardzo dawna nad ich sprzedaniem bo są za małe na moją głowę i tylko pudełko, w których leżą od początku praktycznie nie używane.

Wspominam o tym dlatego, że mam dużą dyńkę i mało co mi pasuje a w pracy spędzam jak każdy 8 godzin.

 

Wysłane z mojego Capture+ przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Mam i MF100 i MF200B, spokojnie wytrzymasz w Elysium 8 godzin. Jakość dźwięku oczywiście nie poziom MF-ów ale bez obrzydzenia można słuchać kilka godzin. Na jednym ładowaniu po BT wytrzymują ok 20 godzin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mam jakieś bluedio vinyl. Jutro ich poszukam. Odezwij się jutro na PW

Jak nie zapomnę. W pracy (czyli między 7 a 15) na pewno nie a później się obaczyć.

 

Jak u nich z jakością dźwięku, szeroko pojętą wygodą a także jak pasywnie radzą sobie z wyciszaniem otoczenia (pracuje przy dość głośnych maszynach - np. frezarkach)

 

Wysłane z mojego Capture+ przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jaro54 napisał:

To są nauszne, ale bardzo wygodne. W tej cenie wg mnie bardzo opłacalny zakup

Mam i sobie chwalę Oneodio elysium. Ostatni zobaczyłem LAMAX Elite E-1, nie wiesz czy to takie same słuchawki? 

https://www.mediaexpert.pl/sluchawki-nauszne/sluchawki-nauszne-lamax-elite-e-1-czarno-turkusowy,id-945074#tab_opinions

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności