Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, docentore napisał:

W sumie mi pasuje w nich wszystko, więc nie mam potrzeby zmian. Poza tym, że mam swoje akcesoria. 

A z tymi plotkami to coś może być na rzeczy, panuje ogolnie4 opinia, że tych driverów jest tylko trochę i wędrują z modelu do modelu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ratunku! Pomocy!
Im więcej czytam tym mniej wiem. Poszukuję w miarę analitycznie grających dokanałówek z nisko schodzącym, punktowym basem,

ładnym wokalem i zaznaczoną, ale nieprzegiętą górą. Zazwyczaj podłączone do telefonu LG V10.

Cena w okolicach $15 - KZ ZSN Pro, ED16, ZS5? Czy może jedyne co pozostaje to szarpnięcie się na Blon BL-03?  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Krol Macius napisał:

Ratunku! Pomocy!
Im więcej czytam tym mniej wiem. Poszukuję w miarę analitycznie grających dokanałówek z nisko schodzącym, punktowym basem,

ładnym wokalem i zaznaczoną, ale nieprzegiętą górą. Zazwyczaj podłączone do telefonu LG V10.

Cena w okolicach $15 - KZ ZSN Pro, ED16, ZS5? Czy może jedyne co pozostaje to szarpnięcie się na Blon BL-03?  

 

Z tej trójki to żadne. Weź Blon. 

A jak masz gdzieś fatalne przewody i chcesz na wczoraj, to weź Sony MH1C

Edytowane przez requal
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Najner napisał:

Blony i punktowy bas? No tak średnio bym powiedział 🙂 

Z wszystkich propozycji tylko Blony nie mają potarganej góry i środek na miejscu. Bas też względemwymienionychi nie będzie aż tak dominujący. 

Edytowane przez requal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie dominujący i sam uważam blony za bardzo dobre słuchawki, po prostu na pewno nie nazwałbym go punktowym. Pod wymagania kolegi na pewno dużo chętniej wziąłbym nawet T2.
Nie wiem jak blony bo dopiero idą, ale T2 mogę polecić z czystym sumieniem. Bas jest, ale na pewno nie dominuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Najner napisał:

Nie będzie dominujący i sam uważam blony za bardzo dobre słuchawki, po prostu na pewno nie nazwałbym go punktowym. Pod wymagania kolegi na pewno dużo chętniej wziąłbym nawet T2.

Mnie ich góra rozwala. 

Słuchało się różnych ostrych doków co prawda, ale jak nie trzeba to po co się męczyć. 

75293008_10156304532961581_2198792456894414848_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi góra w T2 zupełnie nie przeszkadza, także chyba zależy co kto lubi ;) Jak w kawałku ma cykać, bo tak chciał producent, to niech cyka, nie ma nudy dzięki temu. Mnie osobiście zbyt wygładzona góra męczy właśnie przez to, że temperuje cykadełka ;) Jeżeli w nagraniu na neutralnym sprzęcie góra ma być krzykliwa, to nie chciałbym, żeby słuchawki mi to ukryły. Ale to tylko moje zdanie ;)

Edytowane przez Najner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam jest metaliczna wyższa średnica dokładnie(~~3khz), która cyka jak sekator czasami. Adekwatnie do nazwy słuchawek. 

 

19 minut temu, Najner napisał:

Mi góra w T2 zupełnie nie przeszkadza, także chyba zależy co kto lubi ;) Jak w kawałku ma cykać, bo tak chciał producent, to niech cyka, nie ma nudy dzięki temu. Mnie osobiście zbyt wygładzona góra męczy właśnie przez to, że temperuje cykadełka ;) Jeżeli w nagraniu na neutralnym sprzęcie góra ma być krzykliwa, to nie chciałbym, żeby słuchawki mi to ukryły. Ale to tylko moje zdanie ;)

 

Edytowane przez requal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, docentore napisał:

Porównanie Blon BL - 03 do Tin Audio T4 na wykresie wygląda że Blony lepiej wypadają na wykresie.

Poza tym stwierdzają że mają te same drivery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czy Blony wypadają lepiej na tym wykresie, to bym dyskutował - w porównaniu do T4 bas przesadzony i rozjechane kanały. Ale jak ktoś nie lubi agresji na górze, to na pewno rozsądniejszy wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Inszy napisał:

To czy Blony wypadają lepiej na tym wykresie, to bym dyskutował - w porównaniu do T4 bas przesadzony i rozjechane kanały. Ale jak ktoś nie lubi agresji na górze, to na pewno rozsądniejszy wybór.

Ja od testowania tych wszystkch słuchawek to czasem myślę że moja głowa dostaje taki zawrót jak na karuzeli. Mam czasami takie odczucie że wszystkie te słuchawki grają jednakowo. Jedynie kiedy zmieniam Daca albo grajka lub podłączam pod lampki a nie tranzystory to widzę różnicę. Fakt Faarel czy jak tam tym słuchawkom mają taką górę że aż świszczą na górze.

Jest to ciekawe doznanie ponieważ możemy doznać nowych euforii w dźwiękach a zarazem nawet bólu głowy. Zmiany są dobre kiedy posłuchamy na planarnych, wtedy dynamiczne w 3 rodzajach otwarte semi-open i zamknięte. Trzeci etap to IEM na wieczór kiedy człowiek wieczorem chce się odprężyć i posłuchać czegoś z klasyki niż łubudubu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie, bo ten wykres wielu rzeczy o brzmieniu nie mówi. Bardziej by się przydał wodospadowy, bo nie wiadomo co robi piezo z górą.

Ale ogólnie, to wygląda na typowe chińskie brzmienie i raczej ciężko było spodziewać się czegoś innego ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!  Szukam kabla na wymianę do Ibasso it01, oryginalny kabel zesztywniał i nie nadaje się do użytku. Kompletnie nie znam się na kablach :(  Chciałabym dobrej jakości i na kilka lat. Jeśli to nie problem, poproszę o linki.

 

Słuchawki kupione u Bigmarasa ale podejrzewam, że gwarancja nie obejmuje zesztywnienia kabli.

 

Pomoże ktoś ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności