Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowanie, jednak nie wiem, na ile będą się różnić klasyczne od tej wersji 2018. W przypadku tych, nawet nie wiem, jak one brzmią - vSonic GR07 2018, jednak odpinany kabel to niewątpliwa zaleta. Zaś w przypadku poprzedniej wersji, nie do końca rozumiem, która wersja jest tą Bass, a która Classic - są zależne od koloru vSonic GR07
Jak brzmią te z odpinanym kablem nie wiem, ale w necie czytałem, że niby tak samo jak kablowe. Mam gr 07 be na kablu i są cudne. Dla porównania wziąłem classic z odpinanym kablem. Wpisałem w zamówieniu classic ponieważ nie widziałem możliwości wyboru wersji.

Wysłano w otchłań internetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co byście wybrali Semkarch Cnt-1 czy Guideray? Nie jestem fanem wielkiego basu i nie bierzemy ceny pod uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ryankgb napisał:

 

Gdzie masz Semkarch dostępne?

Na stronie Linsoul

39.99usd

12 minut temu, czarodziejnocy napisał:

Co byście wybrali Semkarch Cnt-1 czy Guideray? Nie jestem fanem wielkiego basu i nie bierzemy ceny pod uwagę.

GuideRaye to łagodne doki. Basu nie ma dużo, ale jest dobrej jakości. Mają dobre wyposażenie też

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Którą wersję RY4S kupić?

1) wersja z prostym kablem z pilocikiem

2) wersja UE z kablem skręcanym

3) wersja MMCX bez kabla

 

Żeby nie było zbyt prosto to MMCX występują w wariancie normal 32 ohm, PLUS 32 ohm i 300 ohm.

 

Ogólnie większość pozytywnych opinii odnosi się do wersji UE ze skręconym kablem, więc ten wybór wydaje się być najrozsądniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GuideRaye to łagodne doki. Basu nie ma dużo, ale jest dobrej jakości. Mają dobre wyposażenie też
A jak z Semkarch, czy te już bardziej dla miłośników basu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, czarodziejnocy napisał:
38 minut temu, requal napisał:
GuideRaye to łagodne doki. Basu nie ma dużo, ale jest dobrej jakości. Mają dobre wyposażenie też

A jak z Semkarch, czy te już bardziej dla miłośników basu?

Nie słuchałem ich. Z opinii to mają dołu pod dostatkiem. 

Z kolei tak się zastanawiam jak bardzo w GuideRayach góra jest zdatna do ogólnej akceptacji. Na razie opinie są podzielone.. i we mnie też. 

 

Wydaje mi się, że jednak czułe osoby będą odbierać ten peak na 8khz. Tak samo jak w TRN V90. 

 

https://www.antdroid.net/2019/09/guide-ray-gr-i-review.html

Treble is a little scattered. This is mostly due to a large peak around 8KHz. In most songs, I am perfectly fine with it, and it actually helps bring out some exacting details. In other songs, mainly pop songs, this peak can be overly harsh and fatiguing.

Edytowane przez requal
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Hustler napisał:

Którą wersję RY4S kupić?

1) wersja z prostym kablem z pilocikiem

2) wersja UE z kablem skręcanym

3) wersja MMCX bez kabla

 

Żeby nie było zbyt prosto to MMCX występują w wariancie normal 32 ohm, PLUS 32 ohm i 300 ohm.

 

Ogólnie większość pozytywnych opinii odnosi się do wersji UE ze skręconym kablem, więc ten wybór wydaje się być najrozsądniejszy.

Ja zakupiłem mmcx 32 ohm

25 minut temu, Ugz napisał:

Z okazji 11.11 odezwała się stara choroba, więc mam pytanie. Polecicie jakieś ciekawe pchełki z dużą dynamiką, wyraźnym basem i dużą sceną?

11.11 te ceny nie różnią się od normalnych. Nawet niektóre droższe są. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Havoc7711 napisał:

Vido, jedynie scena nie jest szeroka ale w tej cenieemoji1.png naprawdę polecam
 

Nie zależy mi na tym aby były do 10 złotych ;) 

 

3 minuty temu, marco-polo napisał:

11.11 te ceny nie różnią się od normalnych. Nawet niektóre droższe są. 

Mam tego świadomość, ale ilość reklam w około zachęcają do zrobienia zakupów także zacząłem się rozglądać za pchełkami xD

 

20 minut temu, bleck55 napisał:

A cos bt do biegania ktos poleci ?

Podobno Xiaomi Redmi AirDots dobrze się trzymają w uchu i nie mają kabla więc nic nie będzie obcierać podczas biegania ;) Choć bazuję na opinii jednej osoby :P Więc zalecam ostrożność :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że są tak tanie nie oznacza, że tak grają. Są dużo lepsze niż wszelkiej maści kz w okolicach 100 PLN. Wydatek żaden a zadowolenie mega. Mam też droższe słuchawki ale na razie cieszę się gra Vido

Wysłane z mojego KING_KONG_3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Havoc7711 napisał:

To że są tak tanie nie oznacza, że tak grają. Są dużo lepsze niż wszelkiej maści kz w okolicach 100 PLN. Wydatek żaden a zadowolenie mega. Mam też droższe słuchawki ale na razie cieszę się gra Vido

OK, w takim razie zaryzykuję 1 sztukę. Ale jakby ktoś coś jeszcze polecił to chętnie obadam jakieś pchełki :D Ciekaw jestem czy jakieś pchełki wygryzą do zastosowania w komunikacji miejskiej Blaupunkty Comfort Accustica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ryankgb napisał:

LUCKY BAG OD AK!

 

US $11.99 | AK Earphone Store Offered Lucky Bag For 11.11 Big Sale

https://pl.aliexpress.com/item/4000354821733.html
https://s.click.aliexpress.com/e/DFqygZF3N

 

Ja biorę, nie wiem jak Wy :D

A niech tam, wziąłem ;)

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Ugz napisał:

OK, w takim razie zaryzykuję 1 sztukę. Ale jakby ktoś coś jeszcze polecił to chętnie obadam jakieś pchełki :D Ciekaw jestem czy jakieś pchełki wygryzą do zastosowania w komunikacji miejskiej Blaupunkty Comfort Accustica.

 

Ten lucky bag od AK, który jest nade mną zawiera flagowe pchełki Kbear. Strzał w ciemno bo jeszcze nie miały premiery, ale jak ktoś lubi niespodzianki tak jak ja to może coś fajnego będzie ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, w takim razie zaryzykuję 1 sztukę. Ale jakby ktoś coś jeszcze polecił to chętnie obadam jakieś pchełki  Ciekaw jestem czy jakieś pchełki wygryzą do zastosowania w komunikacji miejskiej Blaupunkty Comfort Accustica.
Daj znać jak się sprawują. Jedyny minus to są dość duże i mnie mocno uwierały ale zadowolenie ze słuchania było silniejsze i po kilku dniach jest w porządku

Wysłane z mojego KING_KONG_3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ryankgb napisał:

 

Gdzie masz Semkarch dostępne?

Tu są za nie całe 40$

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ trudno podjąć decyzję, tych chińskich słuchawek jest już za dużo... 😀 Mam kupon 20/50 usd na aliexpress, znajdę jakieś lepsze słuchawki niż GR07 poniżej 300 zł (je mogę mieć za 213 zł)? Szukam czegoś jasnego, z szeroką sceną, częściowo analitycznego - ale też nie przesadnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tommir napisał:

A niech tam, wziąłem ;)

No i miałem nie kupować chińskich tanich słuchawek, jakiś czas się trzymałem, w ciągu godziny 3 lucky bagi... A do końca dnia jeszcze trochę...

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności