Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, bleck55 napisał:

Panowie ba co zmarnować pieniadze.
Mialem w pracy kz zst ale dynamik w jednej słuchawce padł . urbanfuny tez juz odmówiły posłuszeństwa.
Szukam czegos pod v30.
Moze byc pare par :D
co teraz jest best bay?


I jeszcze jakis bezprzewodowych do biegania.

Pozdrawiam

 

Best buy jest teraz Blon BL-03 :D Ja osobiście zamówiłem sobie dwie pary i parę osób z forum również tak zrobiło :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam u chińczyka tipsów pod kse1500 czyli chyba tulejka 2mm. Gąbki, silikon - obojętne.
Jakieś pomysły?


pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem jeszcze senfery, etui i małe spin fity na próbę. Koniec. Wyciszam Tapatalka do jutra do końca dnia.

Wysłane z mojego HTC U12+ przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, helhaim napisał:

Zamówiłem jeszcze senfery, etui i małe spin fity na próbę. Koniec. Wyciszam Tapatalka do jutra do końca dnia. emoji23.png

Wysłane z mojego HTC U12+ przy użyciu Tapatalka
 

 

No coś Ty? Co jeśli ktoś wrzuci jakąś okazję nie do przepuszczenia i Ciebie nie będzie? Będziesz sobie pluł w brodę, zobaczysz... ja tu dzisiaj śledzę wątek mocno! 😂

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, jojaques napisał:

Warto brać vSonic GR07 z alliexpress za 213 zł po użyciu kuponów?

 

Wg mnie warto. Jeśli planujesz je używać na zewnątrz weź wersję BE, jeśli są.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUCKY BAG OD AK!

 

US $11.99 | AK Earphone Store Offered Lucky Bag For 11.11 Big Sale

https://pl.aliexpress.com/item/4000354821733.html
https://s.click.aliexpress.com/e/DFqygZF3N

 

Ja biorę, nie wiem jak Wy :D

Edytowane przez ryankgb
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, all999 napisał:

 

Wg mnie warto. Jeśli planujesz je używać na zewnątrz weź wersję BE, jeśli są.

A lepiej GR07 poprzednią wersję za 213 czy dopłacić do nowej ( z odpinanym kablem) za 260 zł? Są jakieś różnice w dźwięku? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, jojaques napisał:

A lepiej GR07 poprzednią wersję za 213 czy dopłacić do nowej ( z odpinanym kablem) za 260 zł? Są jakieś różnice w dźwięku? :D

 

Nie miałem wersji z odpinanym kablem.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Grzech napisał:

Ja kupiłem z odpinanym kablem. Moje doświadczenie pokazuje, że najczęściej w słuchawkach pada kabel.

Wysłano w otchłań internetu.
 

Zdecydowanie, jednak nie wiem, na ile będą się różnić klasyczne od tej wersji 2018. W przypadku tych, nawet nie wiem, jak one brzmią - vSonic GR07 2018, jednak odpinany kabel to niewątpliwa zaleta. Zaś w przypadku poprzedniej wersji, nie do końca rozumiem, która wersja jest tą Bass, a która Classic - są zależne od koloru vSonic GR07

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majstry, po jakim czasie Ali zwraca kasę po anulowaniu zamówienia? Miałem Shozy Form 1.1 w koszyku z kodem rabatowym i miało wyjść 62,74$ ale po przejściu do płatności anulowało rabat i wyszło 69,74$. Na tyle mnie kasowało, więc anulowałem bo, z kuponem czy kodem Ryan taniej będzie. 

Edytowane przez Mr Krzychoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ryankgb napisał:

LUCKY BAG OD AK!

 

US $11.99 | AK Earphone Store Offered Lucky Bag For 11.11 Big Sale

https://pl.aliexpress.com/item/4000354821733.html
https://s.click.aliexpress.com/e/DFqygZF3N

 

Ja biorę, nie wiem jak Wy :D

Gdzie tu jest Lucky Bag? Przecież jest napisane, że to pchełki za 19 dolców 🤔

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.aliexpress.com/item/4000355339408.html?fbclid=IwAR2oAO2Jhr57-cHVfK0IGBpQxzJh38xSBb8hsFgQsbOXoMOHTObErjLR00k

 

Tu nieco lepszy lucky bag. 

 

Przy czym ja już sobie obiecałem nie brać już nigdy tych worków. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, requal napisał:

https://www.aliexpress.com/item/4000355339408.html?fbclid=IwAR2oAO2Jhr57-cHVfK0IGBpQxzJh38xSBb8hsFgQsbOXoMOHTObErjLR00k

 

Tu nieco lepszy lucky bag. 

 

Przy czym ja już sobie obiecałem nie brać już nigdy tych worków. 

 

Mogłeś tego nie wrzucać bo nie widziałem tej aukcji... teraz zamiast jednego Lucky Bag'a muszę wziąć dwa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie, jednak nie wiem, na ile będą się różnić klasyczne od tej wersji 2018. W przypadku tych, nawet nie wiem, jak one brzmią - vSonic GR07 2018, jednak odpinany kabel to niewątpliwa zaleta. Zaś w przypadku poprzedniej wersji, nie do końca rozumiem, która wersja jest tą Bass, a która Classic - są zależne od koloru vSonic GR07
Jak brzmią te z odpinanym kablem nie wiem, ale w necie czytałem, że niby tak samo jak kablowe. Mam gr 07 be na kablu i są cudne. Dla porównania wziąłem classic z odpinanym kablem. Wpisałem w zamówieniu classic ponieważ nie widziałem możliwości wyboru wersji.

Wysłano w otchłań internetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności