Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Pod warunkiem, że by były lepsze od moich obecnych słuchawek - mam teraz jakieś 30-40 par w domu, używam może trzech?

Blony są tak dobre, że by wyparły resztę?

Kwestię ekscytacji czymś nowym pomijam, bo to mi zapewnia sprzęt do testów

 

Jestem daleki od przekonywania kogokolwiek do zakupu słuchawek default_smile.png Nie masz w tym funu, nie chcesz spróbować, nie masz czasu, nie moja sprawa. Słuchawki są dobre bez patrzenia na paragon, a niewiarygodnie dobre, biorąc pod uwagę cenę. Od trzech dni nie mogę się oderwać, mimo, że mam w domu kilka par technicznie lepszych iemów.

 

100 złotych, dużo więcej potrafię wydać w jeden wieczór na mieście default_smile.png

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, morfeusz1805 napisał:

A jakie używasz?

Głównie Shozy Star II, czasami Periodic Audio Beryllium i CA Jupiter, ale te ostatnie, to sporadycznie.

 

@all999 możesz je do czegoś porównać? Głównie w kwestii barwy? Bo na pewno nie chcę typowo chińskiego darcia ryja na górnej średnicy, a już widziałem takie opinie, że Blony potrafią tym dowalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głównie Shozy Star II, czasami Periodic Audio Beryllium i CA Jupiter, ale te ostatnie, to sporadycznie.
 
[mention=7231]all999[/mention] możesz je do czegoś porównać? Głównie w kwestii barwy? Bo na pewno nie chcę typowo chińskiego darcia ryja na górnej średnicy, a już widziałem takie opinie, że Blony potrafią tym dowalić.
Przypominają mi TFZ Balance 2, ale z lżejszą i jaśniejszą średnicą i lepszą górą. Po wygrzaniu żadnych ostrości i darcia mordy, choć wyższa średnica jest lekko zaakcentowana.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Inszy napisał:

Głównie Shozy Star II, czasami Periodic Audio Beryllium i CA Jupiter, ale te ostatnie, to sporadycznie.

To zdecydowanie nie moja półka cenowa :o Zdarza mi się gubić, zniszczyć, więc zabieranie doków na zewnątrz za kilkaset $ to zbyt duże ryzyko. Już lepiej zainwestować w  stacjonarne wokółuszne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Nicodem napisał:

Poluj na NX7
Warto

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
 

Dzięki za podpowiedź, napaliłem się na te blony i najchętniej wziąłbym je i jeszcze jakieś do porównania do 25-30$ (revonexty qt2s albo cca c12).

 

Czy ma ktoś może blony i nx7? Olbrzymia jest przepaść między nimi?

 

Nie mam dużego doświadczenia ze słuchawkami, wiem na pewno, że już nigdy nie kupię nic V-shape z kłującymi wysokimi jak w isk hd9999. Z mniejszych, obecnie używam starych i słabych kz zs5.

Słucham elektronicznej, house, trance, rocka progresywnego, klasycznej, jazz-hopu, filmowej i utworów opartych na wokalach też, więc wszystkiego po trochu :D 

Nie słucham rapu, reagge, metalu.

Blony wydają się idealne no i hype też robi swoje :D Jak z charakterystyką NX7?

Edytowane przez arekcc7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś nie chce wydawać dużo kasy a szuka muzykalnych słuchawek typu pchełki to szczerze polecam Vido, za jakieś 5-10 PLN. Od kilku dni nie mogę podnieść szczęki z podłogi , tak fajnie grają. Nie są mega rozdzielcze ale dość szczegółowe, góra nie kłuje, jest basisko, separacja w miarę a wszystko spójnie i muzykalnie gra. Jedyny minus, mogą uwierać w ucho

Wysłane z mojego KING_KONG_3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedź, napaliłem się na te blony i najchętniej wziąłbym je i jeszcze jakieś do porównania do 25-30$ (revonexty qt2s albo cca c12).
 
Czy ma ktoś może blony i nx7? Olbrzymia jest przepaść między nimi?
 
Nie mam dużego doświadczenia ze słuchawkami, wiem na pewno, że już nigdy nie kupię nic V-shape z kłującymi wysokimi jak w isk hd9999. Z mniejszych, obecnie używam starych i słabych kz zs5.
Słucham elektronicznej, house, trance, rocka progresywnego, klasycznej, jazz-hopu, filmowej i utworów opartych na wokalach też, więc wszystkiego po trochu  
Nie słucham rapu, reagge, metalu.
Blony wydają się idealne no i hype też robi swoje  Jak z charakterystyką NX7?
Nx7 trzeba dobrze wygrzać by ogarnąć górę którą tam robi piezoelektryk.ale już jak się wygrzeje to jest super i nic nie kłuje. Ale ja lubię jaśniejsze słuchawki i dlatego mi bardzo odpowiadają.

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Havoc7711 napisał:

Jeśli ktoś nie chce wydawać dużo kasy a szuka muzykalnych słuchawek typu pchełki to szczerze polecam Vido, za jakieś 5-10 PLN. Od kilku dni nie mogę podnieść szczęki z podłogi , tak fajnie grają. Nie są mega rozdzielcze ale dość szczegółowe, góra nie kłuje, jest basisko, separacja w miarę a wszystko spójnie i muzykalnie gra. Jedyny minus, mogą uwierać w ucho

Wysłane z mojego KING_KONG_3 przy użyciu Tapatalka
 

daj linka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też macie problem z zakupem na Ali? Z komórki mam server error, na kompie wyskakuje filiżanka i ali twierdzi że nie mam netu...
Chciałem to szybko rano ogarnąć zanim do mnie dotrze jakie głupoty wrzuciłem w koszyk...


pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blony z kabelkiem po zniżce 101 zł, w ofercie na 11.11 szarpneli się na 98 zł za ten sam set, z kupnem select się opłaca, wychodzi ok 90 zł.

 

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Nicodem napisał:

Też macie problem z zakupem na Ali? Z komórki mam server error, na kompie wyskakuje filiżanka i ali twierdzi że nie mam netu...
Chciałem to szybko rano ogarnąć zanim do mnie dotrze jakie głupoty wrzuciłem w koszyk...

 

Na laptopie win10 mam ok. Nawet szybko strona chodzi.

Kupiłem: dt6, dt6 pro, N3.

 

Wszystkie z ceramikiem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Nicodem napisał:

Też macie problem z zakupem na Ali? Z komórki mam server error, na kompie wyskakuje filiżanka i ali twierdzi że nie mam netu...
Chciałem to szybko rano ogarnąć zanim do mnie dotrze jakie głupoty wrzuciłem w koszyk...


pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.
 

 

Żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok już ogarnąłem. Błąd był że sklepem nicehck. Wrzucałem produkty do koszyka przed 11.11 i musiałem wszystko wyrzucić. Wrzuciłem od nowa i poszło. Ich strata bo zrezygnowałem z kilku gratów :)


pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest dziwny problem: po zamówieniu Blonów z kabelkiem, piankami i parą etui oraz zapłaceniu, zamówienie ciągle mi wisi w niezapłaconych, a przy próbie ponownej zapłaty wywala, ze strona nie istnieje. Tak więc zobaczymy co z tego wyniknie.

 

No i skusiłem się na Senfery DT6 Pro. Nie wiem tylko po co mi one...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Inszy napisał:

U mnie jest dziwny problem: po zamówieniu Blonów z kabelkiem, piankami i parą etui oraz zapłaceniu, zamówienie ciągle mi wisi w niezapłaconych, a przy próbie ponownej zapłaty wywala, ze strona nie istnieje. Tak więc zobaczymy co z tego wyniknie.

 

Widziałem na grupach Aliexpressowych, że ludzie od czasu do czasu mają taki błąd. To błąd systemu Aliexpress, pojawiał się już dawniej ogólnie na całym Ali. Ja bym dla pewności napisał do sprzedawcy żeby wiedział, że coś takiego wynikło i jeśli samo nie wskoczy to coś z tym zrobił.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Chińczycy przeginają...

US $41.25 25%OFF | Nordost Odin Reference75Ohm Digital Coaxial Audio cable with gold plated RCA plug cable digital audio cable rca digital cable
https://s.click.aliexpress.com/e/eCe0q6lO3


pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ryankgb napisał:

 

Widziałem na grupach Aliexpressowych, że ludzie od czasu do czasu mają taki błąd. To błąd systemu Aliexpress, pojawiał się już dawniej ogólnie na całym Ali. Ja bym dla pewności napisał do sprzedawcy żeby wiedział, że coś takiego wynikło i jeśli samo nie wskoczy to coś z tym zrobił.

Właśnie mi przeskoczyło na "Payment being verified", tak więc jest postęp i na razie z kontaktem się wstrzymam. Swoją drogą dzięki za kod - połączył mi się z dzisiejszą promocją :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Inszy napisał:

Właśnie mi przeskoczyło na "Payment being verified", tak więc jest postęp i na razie z kontaktem się wstrzymam. Swoją drogą dzięki za kod - połączył mi się z dzisiejszą promocją :) 

 

Pewnie zwiesił się system od dzisiejszego przeciążenia :D 

 

Przyjemność po mojej stronie :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności