Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, chico99 napisał:

Zmiana ceny po godzinie. 26$ plus 2$ kupon na następne zakupy w AK.

 

Zdarza się i tak :D Jeśli chińczyk akurat w tym dniu cierpi na bezsenność 😂

 

Tak serio to z mojego doświadczenia tak do godziny mniej więcej 11 rano jeszcze powinno być zmienione od razu, później różnie więc jeśli ktoś chce mieć szybko zniżkę i opłacić to najlepiej zamówić zaraz z samego wczesnego rana (ja np. dostaję pierwsze wiadomości od friendsa około 3/4 w nocy zazwyczaj).

Edytowane przez ryankgb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, ryankgb napisał:

Nie są ani zbyt rozrywkowe, ani zbyt analityczne, ani zbyt neutralne, a mają coś z każdego z tych określeń, a dodatkowo wnoszą swój charakter.

 

Wszystko się zgadza, poza tym, że są mega rozrywkowe :). W sumie bardzo dawno nie miałem tak rozrywkowych iemów. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, all999 napisał:

 

Wszystko się zgadza, poza tym, że są mega rozrywkowe :). W sumie bardzo dawno nie miałem tak rozrywkowych iemów. 

 

Lecz jednak nie są typową V-ką walącą po garach i syczącą górą :D Dlatego napisałem, że mają coś z każdego z tych określeń :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ryankgb napisał:

 

Lecz jednak nie są typową V-ką walącą po garach i syczącą górą :D Dlatego napisałem, że mają coś z każdego z tych określeń :D 

 

No teraz nie są, ale moje na świeżo grały zdecydowaną V i sypały górą 😐

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już miałem dodawać do koszyka, ale po chwili myślę - na cholerę mi kolejne słuchawki, z których nie będę korzystał? I jednak zrezygnowałem...

Gdybyś je kupił, to byś korzystał.To jest 100 peelenuf. To jest żart z całej tłustej branży audio.

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, ryankgb napisał:

Card i WireTransfer bym nie polecał bo może od razu ściągnąć pieniądze z konta, bezpieczniej będzie z pośrednikiem typu Przelewy24/PayU.

Ja korzystam najczęściej z PayU ostatnio + przelew Blik (polecam).

 

Ja nie polecałem płacenia przelewem, tylko po wybraniu wire transfer czeka na przelew i  można napisać wiadomość. Ja płacę Revolutem

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, arekcc7 napisał:

Też zamówiłem z ASS, czy ktoś dopytywał się czy są z tym kabelkiem 8 core yinyoo? Bo z tego co widziałem to w opisie nic nie ma jaki kabel. Jakie tipsy polecacie albo jakie zamówiliście?

Jeśli chodzi o mnie i samodzielnie dostępne tipsy, to sprawdzają się SpinFit CP100. Mają w miarę sztywną tulejkę i dość dobrze trzymają się na krótkiej dyszy Blonów. 

 

Ewentualnie ten zestaw od Dunu wydaje mi się, że byłby niezły jakby zbić trochę jego cenę jeszcze kuponami. Tipsy są bardzo zbliżone do moich ulubionych Sony, w każdym razie z wyglądu. 

Edytowane przez requal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się ustrzelić kod 20/50 przed chwilą i nie wiem czy nie cofnąć zamówienia na blony z AK, aby wziąć TFZ T2:

https://www.aliexpress.com/item/32910725335.html

Jest coś innego godnego uwagi za 50$?

Albo za ok 25$, to wziąłbym blony i jakieś jeszcze, może cca12?

 

Edit: Jeszcze w wątku czytałem o RevoNextach QT2S, czy to ten polecany model, bo chyba jest jeszcze bez s na końcu?

https://www.aliexpress.com/item/32954443597.html

Edytowane przez arekcc7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, KiESWY napisał:

Zastanawiam się nad uzupełnieniem swojego zamówienia w AK.

Jakie pianki należałoby zakupić do BLON'ów T100 (3mm) czy T400 (5mm)?

Podobnie kabel AK TRN T2: 0,75 czy 0,78mm PIN?

4-5mm

15734103750111527131324533191961.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, all999 napisał:

Gdybyś je kupił, to byś korzystał.To jest 100 peelenuf. To jest żart z całej tłustej branży audio.

Pod warunkiem, że by były lepsze od moich obecnych słuchawek - mam teraz jakieś 30-40 par w domu, używam może trzech?

Blony są tak dobre, że by wyparły resztę?

Kwestię ekscytacji czymś nowym pomijam, bo to mi zapewnia sprzęt do testów 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Inszy napisał:

Pod warunkiem, że by były lepsze od moich obecnych słuchawek - mam teraz jakieś 30-40 par w domu, używam może trzech?

Blony są tak dobre, że by wyparły resztę?

Kwestię ekscytacji czymś nowym pomijam, bo to mi zapewnia sprzęt do testów 😉

Czemu chcesz nam popsuć humor? :) Lubimy kupować i kupujemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności